Jídlo s.r.o. - Jak se vyrábí ve velkém káva

Nevíte kam zařadit? Napište sem (někam to zařadíme).
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
tomig

Jídlo s.r.o. - Jak se vyrábí ve velkém káva

Příspěvek od tomig »

S dnešním dílem opouštíme české tradiční produkty a vyrážíme do zahraničí. Zajímá nás výroba kávy. A kdo jiný by měl lahodnému moku rozumět víc než Italové? V italském přístavu Terst se nachází světoznámá společnost Illy, jejíž výrobky jistě znáte nejen z českých kaváren, ale poznáte je i podle typických plechovek v obchodech. Do sídla v Terstu se dováží ručně trhaná káva, kterou zde následně třídí, míchají, testují, hodnotí a samozřejmě i praží. Jak celá tahle velká alchymie probíhá?

Kód: Vybrat vše

https://www.stream.cz/jidlo-s-r-o/10005649-kava-1-jak-se-vyrabi-ve-velkem#nejnovejsi
Uživatelský avatar
Amo_Košice_Sk
více pokročilý
Příspěvky: 430
Registrován: pát 26. zář 2014 9:54:19
bydliště: Slovensko Košice
kávovar: La Carimali Alfa
mlýnek: Brasilia RR45 WEGA 6.0

Re: Jídlo s.r.o. - Jak se vyrábí ve velkém káva

Příspěvek od Amo_Košice_Sk »

Pekná reklama, ale ja radšej ostanem pri čerstvo praženej káve :smoke:
Kávavar : 2x La Carimali Alfa & French Press Bodum
Mlynek : Brasilia RR45 (Gino Rossi RR45)
Mlynek : WEGA 6.0 (COMPAK K6 old)
Uživatelský avatar
robertSVK
více pokročilý
Příspěvky: 138
Registrován: pon 23. bře 2015 16:22:07
bydliště: Bratislava
kávovar: Saeco Aroma SIN015 PID (2001), Gaggia New Baby PID
mlýnek: Gaggia MDF (1983)

Re: Jídlo s.r.o. - Jak se vyrábí ve velkém káva

Příspěvek od robertSVK »

No, s tou reklamou by som ho až tak veľmi neupodozrieval. Hlavne v kontexte celej série Jídlo s.r.o.

Edit: reklama potom bude aj v druhom videu, na čerstvo praženú.
Kávovary: Saeco Aroma (SIN015), PID;
Mlynčeky: Hario Mini Mill, Gaggia MDF (1983), Saeco (samodomo)
2-czech
více pokročilý
Příspěvky: 278
Registrován: čtv 28. úno 2008 10:04:39
bydliště: Praha, ČR
kávovar:
mlýnek:

Re: Jídlo s.r.o. - Jak se vyrábí ve velkém káva

Příspěvek od 2-czech »

Je to super vidět. Jsem ale rád, že takhle s kávou nemusíme pracovat :)
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Jídlo s.r.o. - Jak se vyrábí ve velkém káva

Příspěvek od primacafe »

Absolutně mě nenapadalo co krátce a jasně k tomu napsat. Jak se k tomu trefně vyjádřit. V podstatě jsem z toho po zhlédnutí trochu zesmutněl, ale toto je přesně ono:
2-czech píše:Je to super vidět. Jsem ale rád, že takhle s kávou nemusíme pracovat :)
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Uživatelský avatar
bruno75
více pokročilý
Příspěvky: 296
Registrován: stř 17. zář 2014 13:32:37
bydliště: Trnava, SK
kávovar: ECM Mechanika IV Profi
mlýnek: Anfim SCODY II BST 75mm

Re: Jídlo s.r.o. - Jak se vyrábí ve velkém káva

Příspěvek od bruno75 »

Čo na to povedať? No, megaproducent kávy.
Z hladiska technologie OK celkom pekné, ale na môj vkus veľmi chladné a neosobné... povedal by som, že bez štipky toho starého dobrého citu a umenia praženia.
Coffee Smells Like Freshly Ground Heaven
Uživatelský avatar
danst
silně pokročilý
Příspěvky: 786
Registrován: stř 14. lis 2012 19:32:48
bydliště: Ústecký kraj
kávovar: Bezzera BZ09 PID, Technivorm Moccamaster, Moka el.
mlýnek: Fiorenzato Doge 63 , Mazzer Mestre, RR 45

Re: Jídlo s.r.o. - Jak se vyrábí ve velkém káva

Příspěvek od danst »

Já jsem hodně zvědav na druhý díl....
Káva ze "speciality" pražíren často absolutně neodpovídá tomu, jak je prezentována. Mnohdy jednodimenzionální, pod květnatými slovy citrusových plodů se skrývá nevyvinutá káva s převládající chutí kyseliny citrónové. Pro fajnšmekry. Ale zažil jsem i přesný opak, spálené až smrduté kávy, čerstvě pražené. Nebudu jmenovat , PC se oboje netýká, i když vzorky co jsem měl, nebyly všechny super nejlepší... ale to je taky o individualitě chuti a PC má takový výběr, že si snad každý může najít pro sebe tu pravou. Zvolil jsem si jinou cestu a nelituji. Lituji snad jen jednoho výroku, že jsem tady kdysi napsal, že SO káva není vhodná jako espresso. Když je správně pražená, tak samozřejmě ano.
Preferuji pražení směrem k čokoládě (jako Rob Hoos), spíše, než k ovoci (Scott Rao).

Co mně u Illy naopak zaujalo, že zřejmě cupping dělají s epressem, ne jako většina se zalévanou kávou. Nicméně ukázky mohou být zavádějící.
No a pan Vaněk jako křovák u Illy mezi kravaťáky ? Někdy co je moc, to je moc.
Uživatelský avatar
Mikrotom
Příspěvky: 28
Registrován: ned 28. srp 2011 15:11:22
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Jídlo s.r.o. - Jak se vyrábí ve velkém káva

Příspěvek od Mikrotom »

Musím říci, že jsem byl z toho Vaňka rovněž docela konsternován. Všímám si ho spíše okrajově a v ČR na mě působil jako sympaťák. Tohle vystoupení se bohužel podobalo výletům čechů na západ těsně po zborcení železné opony :(

Těším se na avizované pokračování, pokud jsem to chytil správně, bude z Coffeesource. Jinak naprostý souhlas s Danst ohledně leckdy jenom slovy vyhypovane chute z malych praziren. Clovek na to fakt musi davat bacha.
Uživatelský avatar
morseee1
více pokročilý
Příspěvky: 270
Registrován: úte 19. úno 2008 11:49:13
bydliště: Bratislava
kávovar:
mlýnek:

Re: Jídlo s.r.o. - Jak se vyrábí ve velkém káva

Příspěvek od morseee1 »

tomig

Re: Jídlo s.r.o. - Jak se vyrábí ve velkém káva

Příspěvek od tomig »

Viděl jsem to už včera, líbilo se mi to a jsem zvědavý, co na to místní komunita :-)
Uživatelský avatar
danst
silně pokročilý
Příspěvky: 786
Registrován: stř 14. lis 2012 19:32:48
bydliště: Ústecký kraj
kávovar: Bezzera BZ09 PID, Technivorm Moccamaster, Moka el.
mlýnek: Fiorenzato Doge 63 , Mazzer Mestre, RR 45

Re: Jídlo s.r.o. - Jak se vyrábí ve velkém káva

Příspěvek od danst »

Teď budu vypadat jako blbec, ale mně to značně zklamalo. Ta reportáž s Illy byla podstatně zajímavější, až na tu trapnost s oblečením. Tady to bylo již v pohodě, ale obsah jen pro absolutní laiky. Nic nového, ale pochopil jsem , proč bych si již nikdy neobjednal další vzorek z této pražírny. Zřejmě nepraží pro espresso, ale pro alternativy. V každém případě to neuvádějí. Měl jsem i tu oblíbenou Indii, asi v jiném nápoji projeví své kvality, ale mohl jsem jen obdivovat vůni. Jinak do koše. Ale možná někdo dokáže používat takovou kávu i jako espresso. Je to jako s každou potravinou, buď chutná nebo nechutná.
Uživatelský avatar
giro
více pokročilý
Příspěvky: 103
Registrován: čtv 14. lis 2013 12:30:38
bydliště: Žilina
kávovar:
mlýnek:

Re: Jídlo s.r.o. - Jak se vyrábí ve velkém káva

Příspěvek od giro »

A hlavne mi prišla dosť zavádzajúca informácia pre laikov o rozoznávaní kvality kávy podľa farby ...
Uživatelský avatar
Mikrotom
Příspěvky: 28
Registrován: ned 28. srp 2011 15:11:22
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Jídlo s.r.o. - Jak se vyrábí ve velkém káva

Příspěvek od Mikrotom »

Mně přišel Petr Košťál takovej zbytečně nejistej. Místo kloudného vysvětlení, které mohlo dodat tolik potřebnou důvěryhodnost, se u mnoha věcí omezil na strohé konstatování notoricky známých postulátů.

V kávě našli slupku, klacík... A to protože je hodně levná... Hm :( Takový výplňový balast, ktery mohli ve střižně nahradit něčím srdcovějším a poctivějším.
Uživatelský avatar
generator
více pokročilý
Příspěvky: 287
Registrován: pát 28. kvě 2010 12:11:17
bydliště: Děčín
kávovar: Gaggia NewBabyTwin, Aeropress, Drip, Mocca
mlýnek: Bazzera Virtuoso

Re: Jídlo s.r.o. - Jak se vyrábí ve velkém káva

Příspěvek od generator »

V druhém díle je příliš vysoké HPM (Hipster per minute). :)

Jinak také se přidám ke skupině neholdující světle praženým kávám a jejich až fanatické propagaci jako "té správné cesty" k vychutnání. V nafrněných kavárnách, z těch světle pražených dělají i espresso a když vám nechutná, dostane se výkladu, že takhle přesně má espresso chutnat ostatní je přepražené atp.

Illy bylo fajn, než člověk najde svojí malou pražírnu.
.
Ani s nejlepším strojem na světě, bez dobrýho kafe, dobrý kafe neuděláš. :)
Uživatelský avatar
wladas
silně pokročilý
Příspěvky: 518
Registrován: ned 15. úno 2015 16:27:30
bydliště: Bratislava
kávovar: Carimali Alfa
mlýnek: Mazzer SJ

Re: Jídlo s.r.o. - Jak se vyrábí ve velkém káva

Příspěvek od wladas »

generator - ani nevies aky som rad tvojmu prispevku. Uz som si zacinal myslet ze som nejaky buran co mu nechuti ta prava super kava svetlo prazena :) Uz som skusil par praziarni u nas ale zatial len jedna prazi dostacujuco tmavo. A ked sa pozriem na cerstvo navazeny sacok tak co tam vidim? Prazene pred 5 tyzdnami, v jednom poripade pred 3 mesiacmi. No preco asi? Vela ludia nieje co holduje takejto kave.

Od p. Konecneho mi moc nechutia jeho zmesy (inde ale ano), ale arabiky...to je proste jedna basen.
Kavovar: Carimali Alfa (misky LM Advanced), Rancilio Silvia V4, Moka Pepita 3, Bialetii moka express 6
Mlynec: Mazzer Super Jolly doserless, Fiorenzato T80 doserless, OE Lido E
Predosla vybava: Rancilio MD40, Gaggia MDF, Krups GVX2 moded
Uživatelský avatar
papun
silně pokročilý
Příspěvky: 1804
Registrován: sob 24. lis 2012 20:11:47
bydliště: Zlín
kávovar: Carimali Alfa
mlýnek: Ascaso i-sttel

Re: Jídlo s.r.o. - Jak se vyrábí ve velkém káva

Příspěvek od papun »

Všeobecně: Já jsem těch Vaňkových dílu nejen o kávě zas tak moc neviděl. Ale co jsem viděl, tak to prostě smrdí PP.

A k tomu pražení. Každé má svoje. Automobilka, taky nemůže auto vyrábět ručně aby každé auto mělo ,,duši". Illy jsem před tím než mě osvítilo celkem běžně nakupoval a je pravdou, že opticky byla zrna kvalitní. Výsledný produkt dnes už nezhodnotím, protože jsem to dělal na staré Rowentě do lavóru a s cukrem a smetánkou, Třeba se někdy hecnu a zkusím to. Já si myslím, že tam může být největší problém v čerstvosti od pražení. Kdyby ta káva přišla k zákazníkoví opravdu čerstvá, tak by to asi bylo jinde.

No a CS - prostě praží jinak a pokud to má odbyt, tak ať to dělá. - Mě to nechutná. Uznávám, že celý jejich proces je o dost více osobitější než u Illy.
Uživatelský avatar
generator
více pokročilý
Příspěvky: 287
Registrován: pát 28. kvě 2010 12:11:17
bydliště: Děčín
kávovar: Gaggia NewBabyTwin, Aeropress, Drip, Mocca
mlýnek: Bazzera Virtuoso

Re: Jídlo s.r.o. - Jak se vyrábí ve velkém káva

Příspěvek od generator »

Nerad bych strhával thread do porovnávání stupně pražení a velkovýroby (čehokoliv)

Nepodezřívám Vaňka a Jídlo sro s prvoplánového PP. Ten člověk s předchozím pořadem a nynějším "Jídlem sro" odvádí neskutečně mnoho v oblasti potravinové osvěty.
Když má na každou komoditu dva díly v logice masová vs. malo produkce, tak se musí asi hodně zamýšlet co vybere. A po pravdě Illy je z masových káv asi na špičce. Co vybere jako protipól, není jednoduché. Protože právě ta maloprodukce je jednak lokalizovaná a druhak rozmanitá. Takže vybrat jenom jednu manufakturu na cokoliv (šunky, káva, mléko ...), aby to byl vhodný zástupce protipólu velkoprodukce, je asi úplně jedno co vybere. Ctihodný čtenář/divák to pochopí a odpustí.

Vaňkovi fandím, dostane štáb do míst, kam se nepodíváte a když odchytne opravdové insidery a pozve si je na separátní rozhovor, tak to stojí za to shlédnutí.

Vemte si, že Jídlo sro není speciál o kávě. Je to pořad pro všechny ty, co nejsou na tomto fóru, co ani nevědí, že existují lokální malé pražírny s filosofií své kávy. Je to pro všechny co koupí instant v akci, nebo vákuovaný mletý Jacobs, zalejí bublající vodou z hliníkové konvice a vychutnají si tu svojí kávu. Tak pro ty možná Vaňek zasel semínko pochybnosti a příště zkusí Illy, a když příjdou na to, že je to daleko lepší kafíčko, než to co pijí, seženou si mlýnek a čerstvou zrnkovou od místního dodavatele kofeinu.
No a pak se zaregistrují na primacafe.cz a začne jejich kávová cesta, stejně jako u nás všech ostatních ;)
.
Ani s nejlepším strojem na světě, bez dobrýho kafe, dobrý kafe neuděláš. :)
Uživatelský avatar
czhawk
více pokročilý
Příspěvky: 144
Registrován: pát 29. črc 2011 14:20:06
bydliště: Ústí nad Labem
kávovar: Rancilio SILVIA
mlýnek: Rancilio ROCKY

Re: Jídlo s.r.o. - Jak se vyrábí ve velkém káva

Příspěvek od czhawk »

"generator"
Palec hore !!! - dobré shrnutí.
A každopádně i Palec hore ! všem, co v pořadu pustí pana Vaňka s kamerou a nebojí se ukázat a vysvětlit co a jak.
:ucta:
Uživatelský avatar
danst
silně pokročilý
Příspěvky: 786
Registrován: stř 14. lis 2012 19:32:48
bydliště: Ústecký kraj
kávovar: Bezzera BZ09 PID, Technivorm Moccamaster, Moka el.
mlýnek: Fiorenzato Doge 63 , Mazzer Mestre, RR 45

Re: Jídlo s.r.o. - Jak se vyrábí ve velkém káva

Příspěvek od danst »

Mně se ten film z Illy opravdu líbil, i proto jsem koupil jednu konzervu, zrno, "smooth", medium roasted. Použitelnost do 10/2017.
Trochu mi běhal mráz po zádech, že teprve teď zjistím, jak má správná káva chutnat.
Zklamání se nedá popsat. Je to směs, předpokládal jsem, že sestavená odborníky. Bohužel chuť je naprosto neharmonická, kyselost a hořkost, které nejdou dohromady , žádné tělo, střed, krema.
Půl konzervy jsem věnoval na pokus vylepšit to správnou přípravou, zbytek už jsem vyhodil.
Při nastavení na řidší kávu to lze vypít, ovšem se všemi příznaky neodstatečně vyvinuté a podextrahované kávy. Nechápu to, protože mají odborníky a kontrolovaný proces a vyspělou techniku a neprovádí žádné rychlopražení. A to mají taky plechovku "light".
Pokud se udělá trochu tučnější espresso, tak to je konec. Té zvláštní pachuti jsem se nemohl dlouho zbavit.
Nemyslím, že by ta káva byla nějak zvlášt stará, tím to nebude, jde o to jaká je a jak je pražená. A opravdu to nedělají dobře.
Pro mně konečný důkaz, že z h.... bič neupleteš.
Všechny technické diskuze zde na fóru jsou dobré, ale začátečník to určitě přeceňuje a neuvědomí si, že se špatnou kávou to nejde.
A není to jen o ceně kávy, ta Illy vůbec nebyla levná...
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „jiné - k tématu“