Pravidelnost doručování

k PRIMAcafé
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Odpovědět
Fox_25
silně pokročilý
Příspěvky: 546
Registrován: čtv 30. čer 2011 20:39:52
bydliště: Zlínský kraj
kávovar:
mlýnek:

Pravidelnost doručování

Příspěvek od Fox_25 »

Zdravím

Chtěl jsem se zeptat zda je možno objednat si kilo kávy pravidelně s tím že by dorazila po osmém v měsíci. Pamatuji si že když jsem si objednal kávu poprvé dorazila tuším až za tři týdny. Jde mi jen o tu pravidelnost protože vystačím +- s kilem na měsíc.

Teď co chodím do oxalisu to mám jednoduché, ovšem za cenu že káva je jen ucházející a marně vzpomínám na tu z PC.
Kávovary Gaggia- Espresso Color, San Remo- Jolly bar, Carimali- UNO.
Mlýnky Carimali- M1, Gaggia- MDF

To pravé ořechové nezačíná koupí kávovaru, ale tím až si člověk řekne "tfuj co jsem to dřív pil" :)
Uživatelský avatar
Avenger
Příspěvky: 22
Registrován: ned 24. dub 2011 15:14:31
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Pravidelnost doručování

Příspěvek od Avenger »

Na to by mohl být spolehlivý obchodní balík (nyní balík do ruky). Tím když mi někdo něco poslal, tak to dorazilo vždy do druhého dne a navíc ten rozdíl v ceně poštovného nebyl zase tak tragický.
ondrada
silně pokročilý
Příspěvky: 1112
Registrován: úte 19. říj 2010 21:32:02
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: Pravidelnost doručování

Příspěvek od ondrada »

Tady nejde ani tak o poštu, jako o to, že chvíli trvá než se podaří kávu vypražit, zabalit a odeslat...
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Pravidelnost doručování

Příspěvek od primacafe »

Fox_25 píše:Zdravím
Chtěl jsem se zeptat zda je možno objednat si kilo kávy pravidelně............
Už jsem na něco podobného ve foru odpovídal. V podstatě to není problém, záleží jen na domluvě. Určitě takto objednaná káva přijde předvídatelněji, jak ta běžnou objednávkou. Protože se dá plánovat, u v podstatě náhodných objednávek se samozřejmě plánovat nic nedá a tak v době kdy máme rozvoz do restaurací, zůstávají objednávky stát.

Rozdíl je takový: balík 1100g cenný balík: 73,- balik do ruky (bývalý obchodní) 102,- netroufám si říct, jak je to pro koho tragický rozdíl v ceně.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Fox_25
silně pokročilý
Příspěvky: 546
Registrován: čtv 30. čer 2011 20:39:52
bydliště: Zlínský kraj
kávovar:
mlýnek:

Re: Pravidelnost doručování

Příspěvek od Fox_25 »

Vzhledem k ceně kávy je to v podstatě úplně jedno. Jde mi opravdu jen o to aby byla káva pravidelně doma a já nemusel chodit do oxalisu kde kvalita značně kulhá na obě nohy při vysoké ceně.

U náhodné objednávky je mi jasné že nelze očekávat kávu za tři dny od objednání. Ale určitě by nebylo špatné při objednávání nebo na hlavní stránce uvést i možnost pravidelných dodávek. Mě nenapadlo se hned poprvé zeptat a na fóru odpověď určitě někde bude, ale nenapadlo mě ani hledat.

A nevím jak moc je vaše cena "našpónovaná", ale určitě by nebylo špatné malé procento při pravidelném odběru slevit, dost lidí by to mohlo nalákat.
Kávovary Gaggia- Espresso Color, San Remo- Jolly bar, Carimali- UNO.
Mlýnky Carimali- M1, Gaggia- MDF

To pravé ořechové nezačíná koupí kávovaru, ale tím až si člověk řekne "tfuj co jsem to dřív pil" :)
Fox_25
silně pokročilý
Příspěvky: 546
Registrován: čtv 30. čer 2011 20:39:52
bydliště: Zlínský kraj
kávovar:
mlýnek:

Re: Pravidelnost doručování

Příspěvek od Fox_25 »

A díky za odpověď.

Škoda že nejde upravit příspěvek alespoň 5 minut po odeslání.
Kávovary Gaggia- Espresso Color, San Remo- Jolly bar, Carimali- UNO.
Mlýnky Carimali- M1, Gaggia- MDF

To pravé ořechové nezačíná koupí kávovaru, ale tím až si člověk řekne "tfuj co jsem to dřív pil" :)
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Pravidelnost doručování

Příspěvek od primacafe »

Jak bude čas, tak se na to podívám a něco s editací příspěvků možná udělám. To však musím dost zvážit.
Konstatujete u jisté firmy vysokou cenu a výslednou kvalitou dost vzdálené od naší kávy.
Celý loňský rok jdou ceny káv dost (někde až hodně) nahoru. Museli jsme některé kávy z nabídky vypustit, protože by byly cenově neprodejné (ikdyž byly dobré).
Takže to jsem velice nerad (ale musel) zvedat ceny. V lednu přišla změna DPH a zase šly ceny o pár procent nahoru. Některé změny cen proběhly opravdu v řádu procent a některé jsem od loňska (i přes zvýšení DPH) ani nezvedal.
Domnívám se, že snížení ceny v řádu procent, žádnou kávu neučiní zajímavější. A rozdíl který by zajímavý byl, si nemůžeme při myšlence zachování stejné kvality, dovolit.
V žádném případě nemáme zájem udržet nízkou cenu, za cenu zhoršení kvality. To znamená nákup levnější suroviny.
Takovou kávu víte kde nakupovat, to tady pak nemusíme být.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Fox_25
silně pokročilý
Příspěvky: 546
Registrován: čtv 30. čer 2011 20:39:52
bydliště: Zlínský kraj
kávovar:
mlýnek:

Re: Pravidelnost doručování

Příspěvek od Fox_25 »

Zrovna takhle jsem to nemyslel, vím jak to je. Jen mě napadlo že by to mohlo nalákat více lidí pravidelně odebírat od vás kávu. Do cenové politiky vám kecat určitě nechci, jsem rád že je na trhu stále kvalitní zboží.
Kávovary Gaggia- Espresso Color, San Remo- Jolly bar, Carimali- UNO.
Mlýnky Carimali- M1, Gaggia- MDF

To pravé ořechové nezačíná koupí kávovaru, ale tím až si člověk řekne "tfuj co jsem to dřív pil" :)
Odpovědět

Zpět na „Vaše připomínky, dotazy k nám“