Gaggia Classic

pákové kávovary Gaggia
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Zamčeno
Uživatelský avatar
Sinpa
více pokročilý
Příspěvky: 115
Registrován: čtv 12. úno 2009 15:47:32
bydliště: Zbůch
kávovar: Rancilio Silvia BC, PID Auber
mlýnek: Niche Zero

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od Sinpa »

Jen nevím proč ta ženská ruka mění termostat na páru.
Uživatelský avatar
nikes
Příspěvky: 37
Registrován: sob 02. led 2010 18:52:29
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od nikes »

Přesně tak :)..teď už jen sehnat strávný termostat :)
Doma: Gaggia Classic + Iberital Challenger, French Press Melior + Ruční mlýnek Lodos
Práce: Rancilio Silvia + Rancilio Rocky
Uživatelský avatar
bancha333
Příspěvky: 4
Registrován: sob 09. úno 2008 10:18:13
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od bancha333 »

Chtěl bych se zeptat majitelů Gaggia Classic, jestli mají rezavé skvrny uvnitř těla tohoto přístroje ? Konkrétně v okolí nádržky na vodu.
Viděl jsem už několik takových kousků. Trochu mně to zarazilo, když tělo by mělo být z nerezu ?
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od primacafe »

U nás je vše bez rezu, asi po 5ti letech provozu.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Uživatelský avatar
honex
pokročilý
Příspěvky: 83
Registrován: pon 10. říj 2011 18:43:33
bydliště: Hradec Králové
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od honex »

Chtěl jsem se zeptat majitelů tohoto přístroje, čím odvápňujete a kde to sháníte? Nějak se mi nedaří sehnat přípravek vhodný pro odvápňování hliníkových boilerů. Děkuji předem za odpovědi.
Uživatelský avatar
kalu1
Příspěvky: 12
Registrován: pon 20. čer 2011 15:46:05
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od kalu1 »

Já odvápňuji tím co se prodává na primacafe je u toho psané, že je i na hliník.
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od primacafe »

Já to tím odvápňuju taky. A už bych měl, naposledy jsem odvápňoval ani nepamatuju.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Uživatelský avatar
eXp10it
pokročilý
Příspěvky: 87
Registrován: stř 16. lis 2011 20:47:14
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od eXp10it »

Včera jsem se stal šťastným majitelem classicu, předtím jsem používal rowentu adagio, pak celkem obstojný krups u kterého už ani nevím model, pak jsem si koupil zmetkový krups XP 4050, pak automat krups EA 8050PE a teď díky tomuto fóru jsem se dopracoval k něčemu co dokáže opravdu produkovat espresso a né napěněnou, ochucenou vodu. Rád bych se odvděčil za informace v tomto threadu, které mě ke classicu dovedly a podělil se s Vámi o pár faktů:

- classic jsem objednal z kavovary.cz... dodávka trvala i přes původně udávaných 10 dnů skoro měsíc, aby to nevyznělo že prodejce jen kritizuji tak musím uznat že komunikoval celkem svižně a teď už má údaj o dodání opraven na 1 měsíc. Kávovar samotný byl podle čísel na plastech vyrobený cca před třemi měsíci.
- design i zpracování jsou puristicky dokonalé a stroj by slušel jak v černé kuchyni z 16 století, tak v ubikaci pana Spocka na enterprise
- pod pákou je "v továrním provedení" 72 mm místa a ne 4 až 6cm jak tady psal admin, takže se s trochou snahy vleze i 8cm vysoký hrnek, nicméně mě tento údaj kvůli časté přípravě cappuccina a latte pro návštěvy hodně znervózňoval, proto to sem píšu. Sám upřímně nesnáším espreso z miniaturního skla a naopak si rád udělám 30ml do větší, dobře vyhřáté keramiky.
- kvůli tomuto threadu jsem se bál malého bojleru a chtěl jsem silvu. Classic nicméně i s originál tryskou bez respektu připraví dokonalou mikropěnu v 0,5l konvičce do 60s, žádné docházení dechu se nekoná, žádné speciální napěňovací techniky nejsou třeba. Dělám to tak jak jsem byl zvyklý z krupsů - otevřu ventil a s konvičkou pod tryskou počkám na čistou páru bez vody (cca 2-3s), tu trochu vody z konvičky vyliju, naleju do ní mléko, pak trysku nechám cca 15s pěnit u hladiny mléka a pak už to jednoduše nejde zkazit.
- příprava espressa je s tímto strojem od samého začátku úplná hračka a to jak z dvouporcové tak z jednoporcové nepřetlakové misky.
- mlýnek není zase tak limitní faktor a i když uznávám, že zde jsou snáze obsluhovatelnější modely tak classica v pohodě nakrmí i tolik zatracovaný Krups GVX242.

Nevím jestli to je tím že jsem měl před tím možnost užívat v podstatě jen parodie na kávovary ze kterých byl problém dostat něco co alespoň připomíná espreso, ale první dojem jak z extrakce tak přípravy mléka je opravdu impozantní a teď už zbývá jenom měnit a zkoušet kávy, nemám co dodat a italům smekám :ucta:
15barů pokládám jako rozumné minimum pro přípravu kvalitního espressa
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od primacafe »

V současné době mě pod výpust páky vejde hrníček 5cm bez nahýbání.
Prostor pro hrníček záleží na použité páce a použité výpusti.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Uživatelský avatar
eXp10it
pokročilý
Příspěvky: 87
Registrován: stř 16. lis 2011 20:47:14
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od eXp10it »

Samozřejmě máte pravdu, já jen dodávám že z továrny je to aktuálně 72mm a tak se ani ten největší majitel akcií keramických dílen nemusí bát :grin:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) eXp10it dne ned 11. pro 2011 9:57:07, celkem upraveno 1 x.
15barů pokládám jako rozumné minimum pro přípravu kvalitního espressa
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od primacafe »

Je moc dobře, že tyto kávovary nepřestali vyrábět. Tento kávovar má náběh na nesmrtelnou legendu. Je to prostě klasika. Zasloužil by si však lepší bojler.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Uživatelský avatar
kalu1
Příspěvky: 12
Registrován: pon 20. čer 2011 15:46:05
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od kalu1 »

Jen bych chtel podotknou, ze mleko se opravdu nenasleha na microfoam tou original tryskou. Ale kdyz jsem delal poprve mleko na clasicu tak jsem malem spad na zem jak jsem byl nadsenej. Pred tim jsem mel taky krupse xp 4050, ale tak negativni vzpominky jako vy na nej nemam. At clasic slouzi :).
Uživatelský avatar
eXp10it
pokročilý
Příspěvky: 87
Registrován: stř 16. lis 2011 20:47:14
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od eXp10it »

Díky, dík. Jinak XP 4050 nechci ani vidět, doporučuji ho rozebrat a co se týče pěny z originál trysky tak už si hustší nedovedu ani představit, připomíná spíše šlehačku :lol:
15barů pokládám jako rozumné minimum pro přípravu kvalitního espressa
Uživatelský avatar
ivakr
Příspěvky: 1
Registrován: úte 29. lis 2011 23:04:09
bydliště: Ústí nad Labem
kávovar: Gaggia Classic
mlýnek: Gaggia MDF

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od ivakr »

eXp10it píše:Včera jsem se stal šťastným majitelem classicu, předtím jsem používal rowentu adagio, pak celkem obstojný krups u kterého už ani nevím model, pak jsem si koupil zmetkový krups XP 4050, pak automat krups EA 8050PE a teď díky tomuto fóru jsem se dopracoval k něčemu co dokáže opravdu produkovat espresso a né napěněnou, ochucenou vodu. Rád bych se odvděčil za informace v tomto threadu, které mě ke classicu dovedly a podělil se s Vámi o pár faktů:...................
Tak to jste u Kavovary.cz dopadl lépe než já, alespoň s komunikací. Po důkladném pročítání zdejších příspěvků jsem si 23.11. také objednala Gaggia Classic s dod. lhůtou 5-10 dní. Po 11 dnech nic a na můj dotaz odpověděli, že budou ten den expedovat. Po dalších 4 dnech zase nic a na dotaz mi slečna odpověděla, že už je vyprodali a další budou za tři týdny. Stihla jsem si nechat z Japonska poslat zde doporučovaný ruční mlýnek Kyocera, kávu na Primacafe už mám upraženou jen kávovar nemám. Mohl byste mi prosím napsat s kým jste komunikoval? Mám pocit že slečna,která mi odpovídala na dotazy si ze mě dělá legraci a že se od ní stejně nic nedozvím. Asi nestojí o zákazníky. Díky.
Uživatelský avatar
eXp10it
pokročilý
Příspěvky: 87
Registrován: stř 16. lis 2011 20:47:14
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od eXp10it »

Aha tak teď se dívám, že to nebylo zase tak dlouho. Já také objednával 23.11. v 6 ráno, komunikace probíhala jen prostřednictvím e-mailu prodej@gcx.cz a den předem jsem se dotazoval na termín dodání, který mi byl přislíbený do těch 10 dnů, objednávka přišla 9.12. Na každý e-mail mi paní odpověděla do hodiny...
15barů pokládám jako rozumné minimum pro přípravu kvalitního espressa
Uživatelský avatar
thesilentman
více pokročilý
Příspěvky: 115
Registrován: stř 04. srp 2010 16:18:02
bydliště: Brno
kávovar: BEZZERA UNICA PID (2011-2020 Gaggia Classic, 2006-2011 Lidl)
mlýnek: Macap M5

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od thesilentman »

Kolik gramu kavy davate do jednoporcove misky? S ruznym mnozstvim kavy se totiz docela zasadne meni i chut, ale gaggia ma misky opravdu velke a 7g je malo, to nepokryje ani cele dno...nacpete ji uplne co to jde? To je tak kolem 12g... Vcera jsem totiz vymenil konecne termostat a ted hledam tu spravnou chut, bohuzel ale zrovna nemam doma zadnou z dlhouhodobe pitych kav, takze nemuzu prilis porovnat rozdil.

A jeste jedna mozna hloupa otazka, ale jak zarucite spravnou teplotu shotu - odpustite predtim trochu vody a pockate az kontrolka zhasne a zase zasviti? Nebo proste kdyz sviti tak to neresite? Protoze se mi obcas stane, ze zhasne po 3 vterinach extrakce a kava je pak chladnejsi...

Dekuji.
Uživatelský avatar
nikes
Příspěvky: 37
Registrován: sob 02. led 2010 18:52:29
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od nikes »

Jen v rychlosti, mohu vědět za jaký termostat jste vyměnil a kde jste ho sehnal? Děkuji
Doma: Gaggia Classic + Iberital Challenger, French Press Melior + Ruční mlýnek Lodos
Práce: Rancilio Silvia + Rancilio Rocky
Uživatelský avatar
thesilentman
více pokročilý
Příspěvky: 115
Registrován: stř 04. srp 2010 16:18:02
bydliště: Brno
kávovar: BEZZERA UNICA PID (2011-2020 Gaggia Classic, 2006-2011 Lidl)
mlýnek: Macap M5

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od thesilentman »

Ve firme Hraspo v Brne. Je to 90°C, tento:

Kód: Vybrat vše

http://www.kavovarydoplnky.cz/product/termostat-90C2B0c-407/
Puvodne jsem mel objednany 100°C, ale kdyz jsem pro nej prijel, nemohli ho najit a tak jsem vzal nakonec na zkousku devadesatku s tim, ze ji muzu pak vymenit.
Uživatelský avatar
nikes
Příspěvky: 37
Registrován: sob 02. led 2010 18:52:29
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od nikes »

Luxusní, děkuji. Hned v pondělí se tam pro 100 stupňový vypravím. Jinak k vaší otázce:
před shotem neodpouštím, a ještě jsem si s tím nehrál, zkusím až s novým termostatem
mám jednu z poslední single misek tu od pana Konečného tuším že na 8-9g kávy. Dávám co se vejde a tampuji tak 5kg (tím plastovým krámem se to víc snad nedá) V podstatě se ta páka dá tak akorát zatáhnout a je cítit, že sprcha dosedá na kávu a ještě ji trochu utlačí. Jinak se řídím 25 vteřin a 25ml kafe (+- :)
Doma: Gaggia Classic + Iberital Challenger, French Press Melior + Ruční mlýnek Lodos
Práce: Rancilio Silvia + Rancilio Rocky
Uživatelský avatar
thesilentman
více pokročilý
Příspěvky: 115
Registrován: stř 04. srp 2010 16:18:02
bydliště: Brno
kávovar: BEZZERA UNICA PID (2011-2020 Gaggia Classic, 2006-2011 Lidl)
mlýnek: Macap M5

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od thesilentman »

Radeji jim pred tim ale zavolejte, protoze maji mit sice 4 kusy skladem, ale ani jeden se jim vcera nepodarilo za 30 minut, co jsem tam byl, najit, tak abyste nesel zbytecne.

Ja jsem koupil kdysi misku pro Gaggiu u Hraspa, ale nedala se mi s ni nasadit paka, tak jsem ji zase vratil a sehnal si jinou pres ebay, ale nevim, jestli neni prilis velka, musim nekdy presne zvazit gramaz... Na vysku ma od stolu 28mm, kolik ma prosim ta vase? Jinak jsem si dnes udelal uz 5 shotu (bude mi asi spatne) a ani s jednim jsem nebyl spokojen, takze asi taky zkusim radeji 100°C termostat. Nejvic me ale mrzi, ze ted nemam kavu od primacafe, takze to nemuzu poradne porovnat...
Zamčeno

Zpět na „GAGGIA“