Gaggia Classic

pákové kávovary Gaggia
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Zamčeno
Uživatelský avatar
cooc
Příspěvky: 14
Registrován: pát 19. črc 2013 13:06:53
bydliště: Praha/Znojmo
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od cooc »

Tak odpoved nove logo..je to tip 2015. Bohuzel znacne zhorseni. Horsi opracování plechu. Paka ma vypusti plastove. Novy ovladaci panel- tlačítkový - daleko horší dojem...; ( Dopotucuji urychlene koupit starsi model dokud jsou...
Knightey-
více pokročilý
Příspěvky: 313
Registrován: ned 07. pro 2014 1:27:17
bydliště: Mladá Boleslav
kávovar: Lelit Elizabeth P92T V3, AeroPress, Hario V60
mlýnek: Eureka Atom Specialty 75, 1ZPresso JX

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od Knightey- »

Ten vrchni ci ten spodni? Ktereho se tyka to, ze je "horsi"? :)
Prave jsem jeden zakoupil, tak abych vedel co me ceka :D
Keep calm and drink coffee :)

Alternativy: Hario V60, Aeropress, Mizudashi
ex kávovary: ECM Mechanika V Slim, Rancilio Silvia PID, Gaggia Classic, Sage BES 840, Tchibo cafissimo
ex mlýnky: G-Iota DF64, ECM C-Manuale 54, Rancilio Rocky Doserless, Krups GVX242, Timemore C2, Porlex Mini
https://www.instagram.com/knighteycz/
https://www.youtube.com/user/KnighteyCZ
Uživatelský avatar
papun
silně pokročilý
Příspěvky: 1804
Registrován: sob 24. lis 2012 20:11:47
bydliště: Zlín
kávovar: Carimali Alfa
mlýnek: Ascaso i-sttel

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od papun »

Ten spodní je nový model.
Uživatelský avatar
canyon
začátečník
Příspěvky: 63
Registrován: úte 23. pro 2014 14:36:01
bydliště: Chrastava
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od canyon »

Tak se hlásím k hrdým vlastníkům....pocity rozporuplné protože neumím.... :-(
Zatím zahučela půl kilovka ze Sweet City a vzhledem k tomu,že do teď jsem pil bazény tak espresso je takový jako malý nebo co. :-)
Někdy chutná tak a někdy onak.
ps. Kefalín a jak vlastně chutná takové espresso
Uživatelský avatar
canyon
začátečník
Příspěvky: 63
Registrován: úte 23. pro 2014 14:36:01
bydliště: Chrastava
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od canyon »

Chci se zeptat proč se nesmí pára používat více než 60sec. je to proto,že se vyvaří voda.....? může se něco pokazit,nebo je to kvůli tomu že je potom potřeba znovu nahřát aby to dobře fungovalo.Když budu pouštět dlouho páru jak postupovat ? Vím,že se tady někde psalo ale když jsem při pěnění se snažil pustit čerpadlo tak jsem si srknul hodně vzduchu a bylo po žížalkách a za druhé mě přišlo,že to nemá páru asi se to rychle ochladí.Vždy když skončím s párou tak to propláchnu aby se naplnil bojler a když vidím co teče asi je tam fakt docela teplota nemůže se to roztrhnout když se to tak prudce zchladí ? Předem děkuji za info.
Uživatelský avatar
ian
více pokročilý
Příspěvky: 182
Registrován: úte 09. říj 2012 17:23:43
bydliště: Šimonovice
kávovar: La Nuova Era Cuadra, Hario V60, French Press Ultimo
mlýnek: La Spaziale MXT single dose, Carimali Junior, Hario Skerton

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od ian »

Jj, že by se mohla vyvařit všechna voda, jinak jak píšeš, je možné dopouštět čerpadlem. Za sebe ale mohu říct, že jsem toho nikdy nevyužil a v pohodě napěním 600ml konvičku (tedy cca 400ml mléka). Nikdy jsem nestopoval, ale do té minuty se asi vlezu. Při odpouštění vody pak jde ještě hodně páry z hlavy, takže s rezervou. Myslím, že na teplotní šoky je bojler stavěný, vem si jen jak rychle dokáže ohřát vodu, když třeba zkusíš přes trysku napustit 3dcl na čaj (tedy více než kapacita bojleru) :)
Keep Calm and Drink King’s Coffee
Uživatelský avatar
canyon
začátečník
Příspěvky: 63
Registrován: úte 23. pro 2014 14:36:01
bydliště: Chrastava
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od canyon »

Děkuji za info jsem trochu připosr.... abych něco nepodělal. Ještě když bych chtěl dopustit bojler a budu mít zapnutou páru a vypnutou trysku,třeba při nahřívání když bych pěnil na dvakrát, zapnout čerpadlo to asi nepůjde když to nebude nikde otevřené ?
ondrada
silně pokročilý
Příspěvky: 1112
Registrován: úte 19. říj 2010 21:32:02
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od ondrada »

Půjde, boiler by se měl normálně doplnit, až bude plnej, poznáš to podle zvuku čerpadla. Ale je pak potřeba počkat až se dohřeje. IMHO je to šetrnější způsob jak doplnit a trochu (úplně) ochladit boiler po pěnění než rovnou vypnout tlačítko páry a pak zmáčknout výrobu kávy. Míň to pak prská přes hlavu, jestli vůbec.
Uživatelský avatar
canyon
začátečník
Příspěvky: 63
Registrován: úte 23. pro 2014 14:36:01
bydliště: Chrastava
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od canyon »

Děkuji takže jsem to dělal vlastně dobře. Jediné čeho jsem si všiml tak když pustím po tomto páru je to docela hodně natlakované....no čemu se vlastně divím když to mám zavřené a pustím do toho čerpadlo. :-)
ondrada
silně pokročilý
Příspěvky: 1112
Registrován: úte 19. říj 2010 21:32:02
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od ondrada »

Pára by měla po tomto (a nahřátí) být stejně silná, jako při nahřátí kávovaru na páru s plným boilerem, žádnej rozdíl by tam být neměl. Při otevření ventilu páry samozřejmě musí být čerpadlo už vypnuté :)
Uživatelský avatar
canyon
začátečník
Příspěvky: 63
Registrován: úte 23. pro 2014 14:36:01
bydliště: Chrastava
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od canyon »

:trest: Aha mě to přišlo,že je to o hodně více natlakované.....zítra zkusím. Díky
Uživatelský avatar
nome
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 25. pro 2014 21:37:13
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od nome »

Tak jsem si na vanoce poridil taky tuhle masinku a sem moc spokojen. Espresso uz mam vychytane a ted se vrhnu na penu. Je nejaka jina moznost vymeny trysky nez z RS ? Nasel sem ji na e-bay asi za 10 liber ale kdyby bylo neco lepsiho tak bych pouvazoval ..
diky za radu
Uživatelský avatar
papun
silně pokročilý
Příspěvky: 1804
Registrován: sob 24. lis 2012 20:11:47
bydliště: Zlín
kávovar: Carimali Alfa
mlýnek: Ascaso i-sttel

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od papun »

Když jsem měnil trysku, tak jsem pátral všude možně, ale žádná neměla požadované uchycení. Takže tryska z RS byla nakonec jasná volba. Ale možná se něco změnilo. Pokud něco najdeš, tak dej vědět.
Uživatelský avatar
canyon
začátečník
Příspěvky: 63
Registrován: úte 23. pro 2014 14:36:01
bydliště: Chrastava
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od canyon »

nome píše:Tak jsem si na vanoce poridil taky tuhle masinku a sem moc spokojen. Espresso uz mam vychytane a ted se vrhnu na penu. Je nejaka jina moznost vymeny trysky nez z RS ? Nasel sem ji na e-bay asi za 10 liber ale kdyby bylo neco lepsiho tak bych pouvazoval ..
diky za radu

Tak to ti závidím já pořád bojuju nějak to pořád nejde, teče moc rychle a na Porlexu to jemněji už nejde....trochu se bojím,že dojedu co se tady všude píše,pořádný elektrický mlýnek.Co se týká mléka to mě přijde ,že se mi docela daří nejprve na prostředku našlehám a potom to posunu na kraj aby se to pořádně točilo abych to promíchal v celém objemu samozřejmě to není jako profíci sem tam do toho srknu víc a je hotovo..pěna jako prase.
ondrada
silně pokročilý
Příspěvky: 1112
Registrován: úte 19. říj 2010 21:32:02
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od ondrada »

Když to nejde jemněji, tak přidat na množství nebo zkusit jinou kávu, hlavně čerstvě praženou a asi spíš světlejší, než bývají různý italský směsi. Porlex určitě je schopný namlet tak, aby to z Classica teklo jak má. Ale pořád platí, že je to nouzovka a k elektrickýmu mlýnku časem každej dojde, i když tomu třeba z pořátku nechce věřit.
Uživatelský avatar
canyon
začátečník
Příspěvky: 63
Registrován: úte 23. pro 2014 14:36:01
bydliště: Chrastava
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od canyon »

JJ některé kávy tečou jak mají nebo skoro netečou ale vzhledem k tomu ,že Porlex má při nastavení docela skoky protože když to je skoro na doraz a je to v půlce aretace tak při mletí se to stejně povolí....Opět začátečnická chyba nechtěl jsem věřit co se tady píše,věřil jsem tomu že budu ten jediný který ušetří protože ruční mlýnek je dostačující a vlastně ten nejlepší na světě......asi je ale je to děsnej vopruz možná je to tím,že zkouším různé kávy takže je potřeba měnit hrubost do toho nemám vychytané přesné dávkování takže žádná hitparáda.Ještě si dám 2 panáky a objednám Ascaso i steel... ale to patří jinam. :-)
Uživatelský avatar
nome
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 25. pro 2014 21:37:13
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od nome »

Jj mlejnek je základ, ale je pravda že co káva to jiné mleti, u mdf klidne 4 stupne rozdíl z toho co jsem zatím měl.
trysku z RS už jsem objednal nic jineho sem nenasel, tak uvidíme ☺
Uživatelský avatar
akalain
Příspěvky: 3
Registrován: sob 03. led 2015 11:29:15
bydliště: Hodonín
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od akalain »

Zdravím všechny okolo a hlásím se tedy jako další čerstvý majitel GC. Ihned jsem zakoupil klasické misky a další propriety abych si mohl začít hrát a učit se připravit to pravé a jediné espresso. Zatím moje zkušenosti za první týden provozu a hraní si se strojem a mlýnkem (zatím jen obyčejný KRUPS ale chystám se na jiný, tohle byl dárek tak proč ho hned zahazovat) jsem došel k tomuto:
1. kávovar fortelně provedený, o tom žádná. I když na krabici je napsáno MADE IN ROMANIA tak stále se ostatní můžou zahrabat.
2. o proti předchozímu kousku co sem měl doma (Delonghi EC190) jsou to kvalitativní skoky kupředu (o čem jsem si myslel že bylo espresso, tak oproti espressu podané z GC je "jen káva")
3. problémy s napěněním co jsem četl zde na fóru jsem vyřešil jednoduše, panarello jsem na trysku nedal vůbec. Sice je tryska o něco kratší ale stačí na vyšlehání jak 0,3l i 0,6l konvičky a to zcela bez problémů, rychle a v plném obejmu (čekal jsem nějaké finty a různé zvláštní pohyby, ale stačí jen dát trysku trochu pod hladinu a zapnout v jakémkoliv úhlu, pak jen vykroužit do sametova)

Ale abych jen nevychvaloval tak mám hned pár drobných nedostatků, které budou nejspíš rukama :? . Pokud poradíte budu jen rád.
a) věčně mám problém s přichycenou kávou okolo sprchy nebo i v tom upínacím mechanizmu páky, musím to po každém použití čistit kartáčkem, nebo snad nemusím? (páku před usazením očistím a obrátím)
b) když dělám kapučíno tak nejdřív musím udělat espresso a pak až mikropěnu (prý by to mělo být správně naopak), protože když přepnu z páry na extrakci tak mi cca 5 vteřin sprcha pouští jen páru a pak až začne téct voda, nebo to tak má být?
c) po extrakci když sundám páku tak z výpustí vyteče ještě pár kapek kávy, když nedám pozor mám zasv****ou celou linku. Přitom kávový puk je vždy suchý.
Uživatelský avatar
canyon
začátečník
Příspěvky: 63
Registrován: úte 23. pro 2014 14:36:01
bydliště: Chrastava
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od canyon »

a) Nevím taky se mi to někdy stane vrátím páku pustím na vteřinu extrakci a je káva v páce a pokračuji normálním postupem.
b) Nevím kde jsi tohle zjistil ale je rozdíl na profi mašině tam to můžeš dělat společně na Classicu myslím,že je lepší to dělat nejdříve espresso, obráceně to určitě půjde taky ale jak píšeš nejdříve je potřeba odpustit páru.
c)To mám taky když se podíváš pod misku je to asi normální,že tam trochu zůstane pokud to hned sundáš já to nechávám chvilku v hlavě a už to tak hrozné není.
Berte to s rezervou .....názor začátečníka. :-)
Uživatelský avatar
papun
silně pokročilý
Příspěvky: 1804
Registrován: sob 24. lis 2012 20:11:47
bydliště: Zlín
kávovar: Carimali Alfa
mlýnek: Ascaso i-sttel

Re: Gaggia Classic

Příspěvek od papun »

a) Může to být tím, že je méně kávy v páce, puk je tedy řidší a tím pádem to drží, ale krátké puštění čerpadla jak psal canyon opravdu pomůže.
b) napřed udělej kávu a pak teprve dělej mléko. Protože pokud to uděláš opačně, tak pak musíš ochladit kávovar a dostáváš ho do tepelné nestability. Prostě je teplotně rozhozený a trvá nějaký čas než se to stabilizuje.
Zamčeno

Zpět na „GAGGIA“