Gaggia Espresso PURE + COLOR

pákové kávovary Gaggia
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Odpovědět
evamilan
Příspěvky: 3
Registrován: sob 18. pro 2010 2:22:06
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Espresso Pure

Příspěvek od evamilan »

Kód: Vybrat vše

http://www.italiankitchenaids.com/proddetail.php?prod=gaggia-espresso-pure-coffee-maker
Dnes jsem objednal a zaplatil přes paypal.Cena 4390kč vč.dopravy,2 letá záruka,bonus 500 g mleté kávy + 4 šálky s podšálky + odstraňovač vodního kamene.
Uživatelský avatar
Pefito
Příspěvky: 21
Registrován: pon 06. pro 2010 14:11:17
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Espresso Pure

Příspěvek od Pefito »

Tento eshop nepoznám , ako majú spoplatnenú dopravu na Slovensko resp. Česko ? Nedarí sa mi to na ich webe nájsť.
evamilan
Příspěvky: 3
Registrován: sob 18. pro 2010 2:22:06
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Espresso Pure

Příspěvek od evamilan »

Ke konečné ceně mě bylo přičteno 7,50eur.

Kód: Vybrat vše

http://www.italiankitchenaids.com/shipping.php
Uživatelský avatar
zuzana
Příspěvky: 22
Registrován: úte 16. bře 2010 14:37:19
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Espresso Pure

Příspěvek od zuzana »

pefito, ak zhanas gaggiu, viem v bratislave o dvoch obchodoch kde sa da normalne zohnat, v oboch maju aj pure.
Uživatelský avatar
zunicka
více pokročilý
Příspěvky: 168
Registrován: ned 13. pro 2009 15:29:40
bydliště: Žilina
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Espresso Pure

Příspěvek od zunicka »

Ja som ho videla predávať aj v Nay...
Uživatelský avatar
Pefito
Příspěvky: 21
Registrován: pon 06. pro 2010 14:11:17
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Espresso Pure

Příspěvek od Pefito »

Áno , som rozhodnutý pre Gaggiu už dlhšie , bohužiaľ Classic u nás asi nekúpim , talianske eshopy kvoli neplatnej záruke v SR asi vynechám . Aby som ostal pri téme , Pure je nižšia trieda Gaggie , ale vyzerá byť dostatočne zdatná - aspoň podľa recenzií užívateľov .Otázka asi na hnupa . Myslíš , že je porovnateľná napr. s evolution ?
Možem vedieť kde sú tie obchody , resp. či majú web , prípadne iný kontakt ? Ďakujem .
mill
silně pokročilý
Příspěvky: 520
Registrován: sob 20. pro 2008 12:58:10
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Espresso Pure

Příspěvek od mill »

K záruce: po EU máte nárok na plnou záruku, která platí ve Vaši zemi. Pokud je v zemi, odkud nakupujete, záruka delší, můžete uplatnit tuto. Jinou otázkou je ale autorizovaný a smluvní servis, tj. v případě poruchy je nutné poslat zpět prodejci.
Jestliže ovšem nenakupujete na firmu, tam jsou podmínky smluvní.
EU je sice občas pěknej mrdník, ale tohle funguje.
Uživatelský avatar
zunicka
více pokročilý
Příspěvky: 168
Registrován: ned 13. pro 2009 15:29:40
bydliště: Žilina
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Espresso PURE + COLOR

Příspěvek od zunicka »

Tak prestala mi z ničoho nič fungovať výroba pary:( Keď zapnem tlačítko, nestane sa nič, nerozbliká sa kontrolka prípravy pary...takže asi opäť reklamácia :(
Uživatelský avatar
qqbofi
Příspěvky: 3
Registrován: pon 27. pro 2010 20:53:57
bydliště: Lučenec
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Espresso PURE + COLOR

Příspěvek od qqbofi »

Tak som pred pár týždňami zakúpil Gaggiu Pure. V eshope

Kód: Vybrat vše

http://www.kava-kavovary.sk
síce uvádzajú: výbava kávovaru: 4 rôzne sitká: jedna šálka, dve šálky, sitko na jednu alebo dve kávy s napeňovačom a špeciálne sitko na porcovanú kávu, v skutočnosti ale boli sitká len dve - pretlakové. Veľmi sa ani nedivím nepresnej informácii na webe predajcu. Originálna dokumentácia hovorí o jednej sade sitiek. Potom je tam oprava, ktorá hovorí o inom počte, a ešte preklad do slovenčiny, v ktorej je zasa spomenutá iná sada. Pôsobilo to na mňa tak typicky taliansky...

Podstatnejšie ale pre mňa bolo, že predajca vypočul moju žiadosť a ochotne objednal nepretlakové sitká ako náhradné diely. Stálo ma to na dobierku síce ďalších 9 EUR, ale už prvé pokusy s čerstvo zomletou kávou ukazujú, že to stálo za to. Ak budete tento kávovar objednávať, odporúčam rovno si pýtať aj 'servisné' nepretlakové sitká.

Foto sitiek: na ľavo - originálne dodané, na pravo - doobjednané ako náhradné diely. Žiadne nemá označenie písmenom C
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
minarlbo
Příspěvky: 1
Registrován: stř 16. bře 2011 20:43:06
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Espresso PURE + COLOR

Příspěvek od minarlbo »

Takže včera som sa konečne dočkal tohto kávovaru a musím povedať krásna hračka. No má ale jeden háčík. Nový dodávateľ prikladá dve pretlakové sitka a nič viac. Keď som robil prvé kávy, len som sa čudoval kam to všetko strieka. To som skúšal všeliaké utláčanie. Nepretlakové sitka alebo OPTIMAL (s cuplikom) v nedohladne.
Uživatelský avatar
tydytek
Příspěvky: 13
Registrován: sob 01. led 2011 22:03:19
bydliště: Pce/Zn
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Espresso PURE + COLOR

Příspěvek od tydytek »

Tak nějak to teď s gaggií je.. Taky čekám na nepřetlakové misky, dodavatel je slíbil zdarma, jen je stále nemá skladem. Na to, aby káva s těmi přetlakovými miskami nestříkala je tam ten plastový "čudlík" co se dá do páky pod misku. Jinak přetlaková miska se dá snadno upravit na nepřetlakovou, psalo se o tom v diskuzi ke gaggii classic.
Uživatelský avatar
Trixy
více pokročilý
Příspěvky: 103
Registrován: úte 30. bře 2010 14:44:22
bydliště: zlinský kraj
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Espresso PURE + COLOR

Příspěvek od Trixy »

doporučuji Vám nezabývat se tím kdy a jak Vám dodají nepřetlakové misky a kontaktovat uživatele LUKI a objednat si misky přes něj...přeci jen nepřetlakové misky jsou jiný level...
Uživatelský avatar
LUKI
začátečník
Příspěvky: 62
Registrován: pon 01. úno 2010 13:24:16
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Espresso PURE + COLOR

Příspěvek od LUKI »

Jj máme skladem oba druhy ...
www.saecoshop.cz
Uživatelský avatar
Majka85
Příspěvky: 2
Registrován: sob 19. bře 2011 0:35:46
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Espresso PURE + COLOR

Příspěvek od Majka85 »

Po dlhom študovaní tohto fóra som sa rozhodla pre kávovar Gaggia Espresso Pure. Dnes som si po ňho bola, takže sa veľmi vytešujem 8-) Keďže nemám s takýmito vecičkami žiadne skúsenosti, tak som bola veľmi opatrná pri jeho spúšťaní, heh. Najprv ma zarazil strašný hluk pri prvom zapnutí, ktorý trval niekoľko minút...pravdepodobne preto, lebo bol zavzdušnený. Potom to už znelo priateľsky. Zatiaľ nemám mlynček a som nútená používať mletú kávu z obchodu. Na prvú kávu som použila "kit filtro crema perfetta" s takým štuplíkom a na káve sa spravila jemná pena, ale ani nie zďaleka taká akú som videla v niektorých príspevkoch, snáď sa to zlepší :) Skúsila som aj napeniť mlieko, použila som nízkotučné a aj napriek tomu bola pena úžasná a hustá, to ma veľmi potešilo. Zatiaľ toľko.. po čase sa ozvem ako nám to spolu ide :grin:
Uživatelský avatar
rejsek
Příspěvky: 1
Registrován: stř 06. dub 2011 11:49:20
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Espresso PURE + COLOR

Příspěvek od rejsek »

Ahoj,

v září jsem koupil Gaggia Espresso Color (červená). Po asi dvou měsících začala při nahřívání vody z hlavy poměrně hodně vytékat voda. Při nahřívání páry to pak bylo zcela neúnosné (za jedno nahřátí vytekla asi třetina nádržky). Kávovar jsem reklamoval. Byl opraven a fungoval báječně až do minulého týdne, kdy se stalo přesně to samé. Zdá se tedy, že jde o systémovou vadu.

Máte někdo stejný problém? Našli jste jiné řešení, než vrácení peněz?
Uživatelský avatar
tydytek
Příspěvky: 13
Registrován: sob 01. led 2011 22:03:19
bydliště: Pce/Zn
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Espresso PURE + COLOR

Příspěvek od tydytek »

To kapání u mě taky začalo asi po dvou měsících, prvně jen při ohřívání na páru, potom i normálně, ale vždy jen pár kapek. Naštěstí pomohla dekalcifikace, asi se někde ve ventilu usadil vápník a tudy to protékalo..
Uživatelský avatar
Lucifer
Příspěvky: 47
Registrován: pát 24. pro 2010 21:58:03
bydliště: Thomadorf a.k.a. Tettercity
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Espresso PURE + COLOR

Příspěvek od Lucifer »

Hm, koukam ze je to proste "vlastnost" teto Gaggie :( Ja fakt pomaly lituju ze jsem koupil zrovna tohle - para funi hlavou jaxe ji jen zlibi, nove se zvykne nekdy pri extrakci sama vytacet / povolovat paka (spravne naplnena a utazena) - predpokladam ze to bude tesnenim hlavy ci tym plastovym eklhaftem v ni - po 3 a 1/2 mesicich pouzivani. Para nema silu na napeneni mlika na jedenkrat, musim ji hrat 2x (nejspis kvuli tomu uniku hlavou)...

- rikam si ze jsem mel koupit spis nejaky obycejny cinsky sr*nec v prvnim hypermarketu co byl po ruce, u toho by me to aspon nemrzelo ze to je smejd a stal by pulku. (nebo nic anasetrit na neco slusnejsiho) Ted budu "colorku" balit a posilat do servisu - vrati se a chvili pojede OK - uz ted pocitam s tim ze ji budu posilat podruhe, potreti, a poctvrte at si ji nechaj. Byl bych samozrejme radej kdyby to spravili a byl by klid projednou a basta, ale neverim ze takove neco je u daneho typu mozne - mam z te debaty tady a problemum co taky mame pocit ze soudruzi z NDR udelali chybu uz nekde na rysovacich prknech, pardon, v autocadu... (nebo pani managori pri cost cuttingu?)
Uživatelský avatar
torze
Příspěvky: 1
Registrován: sob 16. dub 2011 15:34:35
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Espresso PURE + COLOR

Příspěvek od torze »

Mám plne automatický presovač Simens. Možem do neho davať kavu mletú i celú. Je fakt, že čerstvo zomletá je rozdiel. Bol hodne drahý, ale mám ho asi 7 rokov. No a tento týždeň som našla na linke kalúž. Vyzerá , že skončil. Preto som zavítala na tieto stranky. Rozhodla som sa kupiť obyčajný pákový a mlýnček. Ten moj starý je veľká bedňa. Momentálne píjem kávu len ja. Manžel prestal piť a sýn sa odsťahoval. Mala som vyhliadnutý Solac, ktorý má kamarátka. Ale po pozreti sa na tieto stránky začínam váhať. Neviem , čo sú to nepretlakové sitka.V čom nám tú kávu vylepšujú?
Uživatelský avatar
hnup
silně pokročilý
Příspěvky: 1773
Registrován: sob 19. led 2008 15:23:49
bydliště: Banská Bystrica
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Espresso PURE + COLOR

Příspěvek od hnup »

Doteraz som bol hlúpy... Ale teraz u mňa nastal obrat o 360 stupňov.
Uživatelský avatar
Trixy
více pokročilý
Příspěvky: 103
Registrován: úte 30. bře 2010 14:44:22
bydliště: zlinský kraj
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Espresso PURE + COLOR

Příspěvek od Trixy »

chci se zeptat jestli někdo něco prováděl s tím plechem nad odkapávací miskou,aby tak nedrnčel?
:-)
Odpovědět

Zpět na „GAGGIA“