Gaggia Evolution

pákové kávovary Gaggia
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Odpovědět
Uživatelský avatar
hnup
silně pokročilý
Příspěvky: 1773
Registrován: sob 19. led 2008 15:23:49
bydliště: Banská Bystrica
kávovar:
mlýnek:

Gaggia Evolution

Příspěvek od hnup »

hnup Vloženo 06.11.2007 17:27:11
-------------------------------------------

Ja mám Gaggia Evolution + mlynček MDF - myslím, že je to postačujúca kombinácia na fakt dobré presso. Čo upúta na prvý pohľad, či skôr prvé poťažkanie, je páka - je fakt dosť masívna a ťažká, kľudne môžete porovnávať s profi strojmi. Inak je tam všetko, čo má byť - dve sitká na jednu a dve kávy, dokúpil som aj sitko s napeňovačom (hlavne pre manželku, nemá čas sa zabávať s mletím). Po zapnutí sa odporúča nechať stroj 6 minút zahriať, tryska na mlieko nie je na okrasu a dokáže mlieko pekne napeniť. Dá sa dokúpiť aj automatický kapučinátor, mne zatiaľ nechýba.
Mlynček je tiež v pohode, má 34 stupňov hrúbky mletia, 50 mm kamene, melie trochu pomalšie, ale aspon je istota nespálenej kávy. Jedine dávkovač kávy je trochu nepraktický - aby ju dávkoval správne, musí byť naplnený, čo pri mojej spotrebe nie je veľmi vhodné. Dávkujem si preto kávu do páky spôsobom priebežného mletia a "cvakania" páčkou dávkovača, kým nie je miska naplnená.
Určite odporúčam - oba výrobky sú dobré a výsledná káva vynikajúca (ak sa to vie, samozrejme :-) ).

Obrázek

Originální návod je ZDE
i se sestavou a el.zapojením kávovaru.
Naposledy upravil(a) hnup dne čtv 24. led 2008 0:52:44, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
kopie
pokročilý
Příspěvky: 80
Registrován: ned 17. úno 2008 16:08:26
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Evolution

Příspěvek od kopie »

Martin Vloženo 17.11.2007 11:40:52
----------------------------------------------

Dobry den. Rad by som sa tiez zapojil do debaty, ale skor hladam radu. Mam doma Gaggia evolution, ale stale sa mi nedari urobit spravne presso. Ked nasypem kavu do paky a utlacim (cca. tlakom 15 kg ako som niekde cital), tak mi vytecie v priebehu 15 sec. asi 1,2 dcl. kavy cez sitko na 1 kavu co je vela. Pouzivam zakladny tamper, ktory bol ku gaggii, ale nemam mlyncek na kavu, takze sa spolieham na pomletie v obchode. Myslite si, ze to moze byt v tom pomleti? Aj si sam odpoviem :-) Pravdepodobne ano, ale to ma az taky vplyv? Ak ano, tak aky mlyncek by ste odporucali? Len sa mi nechce davat cca. 5 tis. Som rozmyslal nad nejakym do 2 tis. a tam je akurat ETA a potom som este natrafil na rucny Bodum Venice http://www.mametotu.sk/produkt/bodum_VENICE. Nemate s nim nahodou niekto skusenosti? Mne sa k nemu nepodarilo nic najst. Alebo ak by som si objednal kavu od Vas, tak bude zomleta tak aby vyhovovala aj mojmu kavovaru :-) Dakujem a prajem pekny vikend. Martin
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Gaggia Evolution

Příspěvek od primacafe »

primacafe Vloženo 17.11.2007 13:41:18
---------------------------------------------------

Citace:
Originál vložil Martin
... Mam doma Gaggia evolution, ale stale sa mi nedari urobit spravne presso. .....


U kávovaru byla miska nebo misky které se vkládají do páky, do misky se dává odměřené množství kávy. Jakou misku u Vašeho kávovaru používáte? Jak hlubokou? Když dáte do misky 7 až 9g kávy, je miska skoro plná nebo asi jen polovina?
Piccolo hrníček o objemu kávy 30 až 40ml mě nateče za 15 až 20sec na malém domácím kávovaru. Domnívám se, že to je optimální doba, běžná i pro profesionální kávovary. Takže čistě teoreticky (tak velký 1.2dcl hrníček na kávu, snad doma ani nemáme) by měl 1.2dcl hrníček natéct za 60sec. Jenomže káva do hrníčku teče jen ze začátku několik vteřin a potom už tuto kávu ředíte vodou.
Káva je to tmavé dole a dál už je to jen nechutná voda:
Obrázek
Je velice pravděpodobné, že káva mletá v obchodě nebude vyhovovat potřebám Vašeho kávovaru. Ve velké většině případů bude asi hrubě mletá. Hrubost mletí kávy je nejdůležitější pro zhotovení dobrého pressa. Hrubě mletá káva má mezi jednotlivými zrníčky velký volný prostor a voda proteče rychle, kdy nestačí z kávy vyluhovat potřebné látky. V opačném případě kdy káva bude jemně mletá, při vstupu teplé vody do kávy v páce, tato trochu nabobtná a už tak velice malý prostor mezi jednotlivými zrníčky kávy se ještě zmenší. Můžete si toho všimnout, když použijete jemně mletou kávu, zapnete kávovar a prvních pár vteřin má snahu káva aspoň trochu protíkat. Pak káva nabobtná a tečení kávy může přejít až do stavu kapání.
Něco o mlýncích je popsané zde, v článku je uvažováno mletí kávy na turka, ale část článku se dá uvažovat i pro mletí kávy na presso. Káva mletá na presso by měla mít konstantní hrubost mletí. Jestliže se jednou dostanete do stavu, kdy budete požadovat doma velice kvalitně připravené espresso asi se potřebě vlastního mlýnku nevyhnete. K ručním (s kličkou) mlýnkům je těžké se vyjadřovat. Ve velké většině nových mlýnků se kterými jsem se setkal, se o nějaké použitelnosti k mletí nedalo moc uvažovat. Asi jsou určeny jen k dekoraci. Tyto mlýnky v podstatě nemlely, jeji mlecí část je hrubý neopracovaný odlitek, vzdáleně podobný těm které známe ze starých mlýnků našich babiček. I v případě starých mlýnků není zaručené, že každý bude kávu mlet dobře. Sám jsem různě po bazarech koupil asi 10mlýnků a jen dva jsou použitelné. Káva mletou na presso kterou objednáte u nás, by měla s velkou pravděpodobností vyhovovat i Vašemu kávovaru. Sami používáme malý domácí pákový kávovar. A kávy si meleme stejným způsobem jako Vám. Důvod proč používám malý kávovar je ten, že si kávy můžu v průběhu dne připravovat z kávy na kterou mám chuť a je možné ovlivnit i sílu připraveného pressa. U automatu to není tak jednoduché.
Naposledy upravil(a) hnup dne čtv 24. led 2008 1:02:27, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
kopie
pokročilý
Příspěvky: 80
Registrován: ned 17. úno 2008 16:08:26
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Evolution

Příspěvek od kopie »

Martin Vloženo 17.11.2007 14:49:50
------------------------------------------

Citace:
Originál vložil primacafe

U kávovaru byla miska nebo misky které se vkládají do páky, do misky se dává odměřené množství kávy. Jakou misku u Vašeho kávovaru používáte? Jak hlubokou? Když dáte do misky 7 až 9g kávy, je miska skoro plná nebo asi jen polovina?


Na meranie mnozstva kavy pouzivam iba odmerku, ktora bola dodana ku kavovaru. Pouzivam 2 sitka. Jedno je pre bohatsiu penu kde ked dam mnozstvo kavy na 2 porcie, tak je plne a jedno len na jednu kavu, ktore nie je uplne plne ked dam porciu na 1 kavu. Skor tak do polovicky. Inak cez to sitko pre lepsiu penu preteka pomalsie, ale aj tak trva asi len 20 sec. kym natecie spolu asi 1,2 dcl. kavy.
Uživatelský avatar
hnup
silně pokročilý
Příspěvky: 1773
Registrován: sob 19. led 2008 15:23:49
bydliště: Banská Bystrica
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Evolution

Příspěvek od hnup »

hnup Vloženo 17.11.2007 15:18:02
-----------------------------------------------

Citace:
Originál vložil Martin
... Mam doma Gaggia evolution, ale stale sa mi nedari urobit spravne presso. .....



Mám tiež Evolution, v originálnom balení sú dve misky - na jednu porciu kávy a na dve porcie. Misky nie sú pretlakové, treba použiť správne pomletú kávu. Ak si kúpite už mletú kávu z obchodu, hocijakú, tak bude pomletá hrubo, utlačovať môžete ako chcete.
Máte dve možnosti - kúpiť si mlynček, nastaviť správnu hrúbku mletia a budete mať presso s pravou cremou.
Alebo si dokúpite pretlakovú misku "FILTRO CREMA PERFETTA" - stojí okolo 240,-Sk. Potom už veľmi nezáleží na správnom pomletí, pena sa urobí aj z pomletej kávy z obchodu. (Ale úprimne - nedá sa porovnať s tou prvou možnosťou.)
Vlastne je ešte jedna možnosť - pôjdete si kúpiť kávu od PRIMA café, ktorú Vám určite pomelú správne :-)

Takto to vyzerá po 25 sekundách na mojej Gagii (z dvojitej dávky, miska na dve kávy, objem každej je okolo 30ml):
Obrázek


A takto to vyzerá, keď do Evolution dáte PRIMA café:
(hneď po vypnutí kávovaru)
Obrázek

(po zhruba pol minúte, keď skončí lavínový efekt)
Obrázek
Naposledy upravil(a) hnup dne čtv 24. led 2008 1:01:36, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
kopie
pokročilý
Příspěvky: 80
Registrován: ned 17. úno 2008 16:08:26
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Evolution

Příspěvek od kopie »

Martin Vloženo 17.11.2007 15:37:54
----------------------------------------------

Hmm. Presne take nieco by som chcel. Inac s penou nemam problem a hlavne cez to sitko, ktore spominate, ale ako pisete - to nie je ono. A ked som pozeral nejake videa na youtube tak tam im vychadza az taka husta hmota s krasnou lesklou penou. Od toho ma ta moja kava zatial daleko. A este jeden detail. Ked dam robit kavu naraz do 2 salok tak do 1 ide podstatne viacej kavy ako do druhej. Neviete cim to moze byt? Vdaka.
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Gaggia Evolution

Příspěvek od primacafe »

primacafe Vloženo 18.11.2007 04:02:53
---------------------------------------------------

Citace:
Originál vložil Martin
... Ked dam robit kavu naraz do 2 salok tak do 1 ide podstatne viacej kavy ako do druhej. Neviete cim to moze byt? Vdaka.


Málo kdy se podaří, že do hrníčku nateče stejné množství kávy. Běžně se to dělá tak, že když je v jednom to správné množství kávy, tak se prostě tím druhýn odsune na stranu tak, aby káva tekla jen do toho kde bylo míň. Může to mít na svědomí několik věcí. Jedna z častějších je, že se na výtoku do jednoho hrníčku udělá vzduchová bublina nebo se tam nahromadí pěna. Potom tam protíká míň kávy.
Uživatelský avatar
hnup
silně pokročilý
Příspěvky: 1773
Registrován: sob 19. led 2008 15:23:49
bydliště: Banská Bystrica
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Evolution

Příspěvek od hnup »

hnup Vloženo 18.11.2007 14:37:01
---------------------------------------------

Citace:
Originál vložil Martin
Ked dam robit kavu naraz do 2 salok tak do 1 ide podstatne viacej kavy ako do druhej. Neviete cim to moze byt? Vdaka.



Ak si všimnete, aj na tej mojej fotke vidno, že vľavo je trošku viac kávy. Ale nie je to podstatne viac, a čo je zvláštne, že vždy je viac vľavo. Netreba si nad tým lámať hlavu. Či je v šálke 25 alebo 35 ml kávy je detail, alebo použijete misku na jednu kávu a potom je úplne jedno, z kade viac tečie.
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Gaggia Evolution

Příspěvek od primacafe »

primacafe Vloženo 18.11.2007 15:41:42
--------------------------------------------------------

Citace:
Originál vložil hnup
....alebo použijete sitko na jednu kávu a potom je úplne jedno, z kade viac tečie.


Mám obavy, že tuto radu, nemusí káždý přesně pochopit. Jen jsem se nad tím, lehce pousmál Já taky nejsem líný udělat jednu a pak druhou. U druhé mám možnost udělat případnou korekci, aby káva "vypadala" , zvlášť dobře když je to pro návštěvu.
Uživatelský avatar
kopie
pokročilý
Příspěvky: 80
Registrován: ned 17. úno 2008 16:08:26
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Evolution

Příspěvek od kopie »

Martin Vloženo 22.11.2007 17:43:48
-----------------------------------------------

Citace:
Originál vložil primacafe
Mám obavy, že tuto radu, nemusí káždý přesně pochopit. ...


Dakujem za Vase vsetky prispevky. Tiez som uz zacal robit po jednej kave. Co sa tyka toho mletia, tak asi skusim na zaciatok mlyncek ETA a ak pocitim zmenu oproti kupovanej namletej kave (co predpokladam, ze ano), tak by som casom investoval do kvalitnejsieho mlynceka. Este raz vdaka a pekny vecer.
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Gaggia Evolution

Příspěvek od primacafe »

primacafe Vloženo 22.11.2007 18:07:26
--------------------------------------------------------

Citace:
Originál vložil Martin

.... tak asi skusim na zaciatok mlyncek ETA a ak pocitim zmenu oproti kupovanej namletej kave (co predpokladam, ze ano), tak by som casom investoval do kvalitnejsieho mlynceka. Este raz vdaka a pekny vecer.


Nečetl jste článek zde ? Vyhodíte zbytečně peníze, protože jestli ten mlýnek nemá převodovku do pomala a kameny se točí rychle, bude káva špatně pomletá a při vysokých mlecích otáčkách se zahřívá, kdy z kávy uniká aroma. Na to přijdete velice rychle a bude Vám doma zavazet nepoužitelný krám. Viděl jsem v nabídce mlýnek Krups. Chtělo by to zjistit, jestli třeba tento mlýnek nemá převodovku.
Uživatelský avatar
hnup
silně pokročilý
Příspěvky: 1773
Registrován: sob 19. led 2008 15:23:49
bydliště: Banská Bystrica
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Evolution

Příspěvek od hnup »

hnup Vloženo 22.11.2007 18:44:55
--------------------------------------------

Citace:
Originál vložil primacafe
Viděl jsem v nabídce mlýnek Krups.



Myslíte tento:
Obrázek
Ten som mal vyhliadnutý dosť dlho, bol som si ho aj obzrieť v predajni, ale tam Vám ho nedovolia vyskúšať, premlieť nejaké zrnká. Tak som hľadal na nete a užívateľské referencie neboli dobré. Lepšie povedané, mlynček hodnotili ako celkom dobrý za tú cenu, ale nie na espresso, nedokáže vraj také jemné mletie, ako espresso vyžaduje. Písalo to tam dosť veľa ľudí, tak na tom asi niečo bude.
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Gaggia Evolution

Příspěvek od primacafe »

primacafe Vloženo 22.11.2007 19:39:37
--------------------------------------------------------

Jo,jo. To je přesně on. Jste taky rychlejší jak já. Hledal jsem na netu nízkou cenu. A zatím jste mě předběhl. Taky bych se k němu stavěl opatrně. V obchodě se nemusí mlít zrnka, stačí když ho vrazí do zásuvky na chvilečku. Ale když ho nechválili, tak potom tohle:
Obrázek
Uživatelský avatar
kopie
pokročilý
Příspěvky: 80
Registrován: ned 17. úno 2008 16:08:26
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Evolution

Příspěvek od kopie »

Martin Vloženo 22.11.2007 21:37:19
---------------------------------------------

Clanok som cital, ale to bolo este davnejsie a neuvedomil som si, ze tomu "prehrievaniu" bola venovana taka dolezitost :-) Tak som sa k nemu teraz vratil a na zaklade toho som pozeral reakcie na Gaggiu MM, ktory dost zhodili (haraburdie, nie je vhodne na presso, huci, trase sa a mohol by som pokracovat). Potom odporucaju skor Gaggia MDF. Ten Krups som pozeral uz skor, ale zevraj je to nic moc. Asi mi nezostava nic ine len nasetrit a kupit nieco okolo 6 tis. :-(
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Gaggia Evolution

Příspěvek od primacafe »

primacafe Vloženo 22.11.2007 21:46:35
-----------------------------------------------------

Gaggia MDF se snad dá koupit i do 5tis.
Uživatelský avatar
hnup
silně pokročilý
Příspěvky: 1773
Registrován: sob 19. led 2008 15:23:49
bydliště: Banská Bystrica
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Evolution

Příspěvek od hnup »

hnup Vloženo 22.11.2007 21:50:13
-------------------------------------------

Českých áno, slovenských nie (to len ja mám šťastie na akcie)
Uživatelský avatar
hnup
silně pokročilý
Příspěvky: 1773
Registrován: sob 19. led 2008 15:23:49
bydliště: Banská Bystrica
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Evolution

Příspěvek od hnup »

hnup Vloženo 22.11.2007 22:03:32
-------------------------------------------

Ak máte známych v USA, tak nech Vám zoženú toto:

Kód: Vybrat vše

http://www.baratza.com/refurb.php
Kiež by sa niečo také dalo zohnať tu a za takú cenu (a bol zabezpečený servis). V našich končinách asi najlacnejší použiteľný mlynček je už spomínaný MDF.
Uživatelský avatar
kopie
pokročilý
Příspěvky: 80
Registrován: ned 17. úno 2008 16:08:26
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Evolution

Příspěvek od kopie »

Martin Vloženo 24.11.2007 10:27:13
--------------------------------------------

V USA nanestastie znamych nemam. Iba v UK. Tam sa nenajde nahodou nieco zaujimave? Ja akurat hladam, ale zatial nic. Ak by ste nahodou o niecom vedeli tak prosim napiste. Vdaka
Uživatelský avatar
hnup
silně pokročilý
Příspěvky: 1773
Registrován: sob 19. led 2008 15:23:49
bydliště: Banská Bystrica
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Evolution

Příspěvek od hnup »

hnup Vloženo 24.11.2007 11:38:13
----------------------------------------------

Citace:
Originál vložil Martin
...Iba v UK. Tam sa nenajde nahodou nieco zaujimave?


UK neviem, skôr by som povedal, že nie, angličania nezvyknú piť presso (alebo sa mýlim?).
Uživatelský avatar
hnup
silně pokročilý
Příspěvky: 1773
Registrován: sob 19. led 2008 15:23:49
bydliště: Banská Bystrica
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Evolution

Příspěvek od hnup »

hnup Vloženo 24.11.2007 11:40:44
-------------------------------------------

Citace:
Originál vložil Martin
Mam doma Gaggia evolution...


Môžem sa opýtať? Kde a kedy ste kúpili Evolution?
Odpovědět

Zpět na „GAGGIA“