Gaggia Baby Twin

pákové kávovary Gaggia
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Odpovědět
Uživatelský avatar
kopie
pokročilý
Příspěvky: 80
Registrován: ned 17. úno 2008 16:08:26
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Gaggia Baby Twin

Příspěvek od kopie »

Dobrý den,
po docela dlouhém výběru, kdy jsem hledala slušný pressovar pro svérodiče, jsem našla Gaggia Baby Twin, který bych chtěla koupit. Můžete mi prosím někdo poslat hodnocení, pokud jste se s ním setkali, nebo nabídnout jinou variantu k porovnání v ceně do 12 000? taky by mě zajímalo jaké jsou druhy čerpadel a jak se funkčně liší? U tohoto pressovače píší, že má bojler vibrační...je to plus, nebo mínus a co na výsledku ovlivňuje?? Moc díky za odpověď
Domi
Milwa
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Gaggia Baby Twin

Příspěvek od primacafe »

Obrázek
Gaggia BabyTwin je kávovar v nerezovém provedení. Má programovatelné dávkování šálků pro dvě velikosti, běžně se používá nastavení malý šálek (pikolo) a nějaký další větší šálek. Tato funkce hlídá množství kávy v hrníčku a při předvoleném (nastaveném) množství, vodu zastaví. Podle popisu by měl mít kávovar možnost okamžitého použití páry a po přepnutí zpět, bez čekání, možnost připravit kávu. U některých kávovarů je třeba přepnout na páru, počkat až se pára v kávovaru vytvoří, po použití páry je většinou nutné páru vypnout a odpuštěním vody kávovar ochladit, nebo jen přepnout do režimu presso a počkat až se kávovar ochladí na teplotu pro přípravu kávy. Další neběžnou funkcí u kávovarů podobné velikosti je předpaření kávy. Prakticky se jedná o to, že po spuštění kávovaru pro přípravu kávy se přes kávu protlačí velmi malé množství horké vody a čerpadlo se na okamžik zastaví. Tím se káva předpaří, spustí se čerpadlo a kávovar dokončí presso. Tyto tři funkce běžne u kávovarů této kategorie k dispozici nebývají.
Čerpadla u malých domácích kávovarů se používají u všech stejná. Jsou to čerpadla vibrační (elektromagnetický princip) udávaný tlak 15barů.
Co je myšleno vibračním bojlerem si nedovedu představit. Jednoznačně je to špatné vyjádření.
-- Když uvažujete kávovar pro rodiče, předpokládám, že by měla být jednoduchá pohodlná obsluha. Nebyl by vhodnější některý z plně automatických kávovarů, kde se nasype zrnková káva, naleje do zásobníku voda a po stisknutí tlačítka se káva pomele s následným připravením kávy do hrníčku. Po natečení přednastaveného množství kávy kávovar sám zastaví a použitá káva vypadne do zásobníku použité kávy. Je zde velká výhoda právě v tom, že je v kávovaru zabudovaný mlýnek a každá porce je namletá těsně před přípravou kávy. Odpadá tím shánění dobře (vhodně) namleté kávy pro daný kávovar. Při použití hrubě mleté kávy, bude zhotovená káva slabá, světlá (nebude dobře vyluhovaná). Při použití kávy mleté jemněji než by bylo třeba, se má snahu ucpávat (nebo se i ucpe) sítko v páce a káva prokapává nebo neteče vůbec. Také odpadá veškerá manipulace s mletou kávou. nasypání odměřeného množství do páky, to se neobejde bez rozsypání kávy kolem. Po zhotovení kávy je třeba z páky použitou kávu někam vyklopit (vyklepnout), káva v páce drží dost silně. Pak je vhodné páku opláchnout nebo aspoň otřít aby byla připravená na další použití. Není vhodné nechávat na okrajích páky kávu, protože při dalším vložení páky do hlavy se tato káva vtlačuje a zapéká do těsnění v hlavě. To časem vede k netěsnosti páky v hlavě a prokapávání nebo protékání kávy po páce.
Příprava kávy, dobré kávy espresso v pákovém kávovaru je spojeno v začátcích určitým dílem experimentování. Nejvhodnější je, zakoupit k pákovému kávovaru i mlýnek, který zajistí stabilní mletí kávy. Je to ovšen další výdaj a další stroj, většinou stojící vedle kávovaru.
Už slyším připomínky a různé poznámky od uživatelů malých domácích kávovarů. Jistě, jsou opodstatněné, já si další souvislosti uvědomuji. Můžete mi oponovat, že to tak složité s pákovým kávovarem není (použití automatu je ale podstatně pohodlnější). Nemůžu zde (v tomto příspěvku) zabředávat do dalších detailů, bylo by to na celý dlouhý článek. Rád si však Vaše zkušenosti a připomínky přečtu a taky na ně rád odpovím.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
petr
Příspěvky: 5
Registrován: úte 26. úno 2008 3:11:07
bydliště: Praha
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Baby Twin

Příspěvek od petr »

Dobrý večer, shodou okolností mám tento kávovar asi tři měsíce. Vybral jsem ho, protože je v kategorii domácích kávovarů asi nejlépe vybaven. Vyčerpávající odpověd napsal pan Konečný jen doplním že kávovar má páku používanou u profi kávovarů Gaggia, takže je vhodný pro člověka, který rád experimentuje. Lze k němu sehnat různé doplnky z profi kávovarů. Funkce předpaření je zbytečná, rozdíl není žádný. Dávkování vody jsem ani nepoužil je to zbytečná funkce. Nerezový plášt kvalitu kávy také neovlivní Jsem přesvědčen, že stejně dobrá káva se vyrobí na nejlevnějším kávovaru této řady. Jsou tuším kolem 5ti tisíc. Nejdůležitější bude mlýnek na kávu, (kvalitní) myslím že bez něj to moc nepůjde. Do třetice musíte mít kvalitní čerstvě praženou kávu. Jihlavanka to nespraví. Pokud tedy můžete investovat cca 15 000 asi bude opravdu nejvhodnější automat. I vtom případě doporučuji nahlédnout na těchto stránkách na nabídku čerstvě pražené kávy.
popř. ZDE: http://shop.primacafe.cz/ :)
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Gaggia Baby Twin

Příspěvek od primacafe »

Naťuknul jste další téma do diskuze. O významu předpaření přemýšlím již delší dobu.

Funkci předpaření kávy (preinfuze) u kávovaru se budeme věnovat v samostatném tématu ZDE
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Uživatelský avatar
Maroslav
více pokročilý
Příspěvky: 201
Registrován: čtv 17. led 2008 22:50:29
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Baby Twin

Příspěvek od Maroslav »

Gaggia Baby Twin - první postřehy po 4 týdnech provozu
(žádné měření tlaku, teploty nebo zkoumání vnitřností)

V reálu je mašinka větší než se zdá z obrázků, je to docela macek. Není úplně celá z nerezu, zadek a vršek včetně víka zásobníku na vodu je z plastu, nicméně hlava + portafilter (PF) působí poctivě a masivně. Osobně mi moc nevyhovuje moderní dotykové ovládání, protože i jen letmý dotek prstu okamžitě způsobí sepnutí funkce, takže kdo je zvyklý po mašině neustále šmejdit utěrkou, často spustí nechtěně pumpu...
Milovníci kávových kombinací s mlékem budou nadšeni z funkce “rapid steam”, resp. “okamžitá pára”, která opravdu funguje, takže je možno pustit se do pěnění mléka okamžitě po extrakci espressa. Odpadá tedy čekání na dohřev boileru na pěnící teplotu, stačí odpustit kondenzát a začít pěnit. Zároveň odpadá i obvykle nutné zchlazovací odpouštění vody po pěnění, resp. čekání na snížení teploty v boileru pro následnou extrakci! Samotné pěnění mléka s nástavcem pannarello je velice rychlé a efektivní. Mléko nabývá na objemu a teplotě poměrně rychle, takže dosažení mikropěny vyžaduje trochu zručnosti a zkušenosti. Nejprve je potřeba poexperimentovat a najít si ten správný styl, jinak dostanete pěnu nepoužitelnou pro latte-art. Osobně bych místo nástavce pannarello v této cenové kategorii už raději uvítal klasickou trysku (viz. Silvia), bez “zlepšovacích nástavců”.

Espresso umí tahle mašinka opravdu více než slušně, nicméně je potřeba dodržet určité podmínky. Podmínkou č. 1 je čerstvá káva, protože s předem namletou italskou nebo německou značkovou směsí ze supermarketu žádnou parádu neuděláte. Mašinka vám zcela bezostyšně vyplivne během několika málo sekund obrovský bazén nechutné hnědé vody a nepomůže vám ani brutální pěchování. Na overdosing zapomeňte.
Podmínkou č. 2 je korektní mletí.
Podmínkou č. 3 je správné dávkování. Každá jiná než optimální dávka dramaticky ovlivní výsledek. Optimální dávka se projeví rozumným odporem při upínání PF do středové pozice a čistým otiskem sprchy+šroubu na celistvém puku.

Mě osobně se ještě osvědčilo těsně před extrakcí krátce odpustit vodu (coolingflush podobně jako u HX mašin), což ale nechci zobecňovat, protože ne každý má mašinku zapnutou po celý den.
Co se týče přípravy espressa, nabízí se 2 režimy. A sice režim manuální, kdy sami zapnete a vypnete pumpu dle svého uvážení a režim automatický, kdy máte možnost využít předprogramované množství vody, popř. si naprogramovat 2 vlastní velikosti kávy (např. pro single a double). Doporučoval bych začít manuálním způsobem, kdy si odladíte hrubost mletí a dávkování a pak teprve popřípadě přejít na automat. Osobně raději používám manuál, kdy mám vše pod kontrolou.
Mašinka mj. disponuje funkcí preinfuze a také dle mého názoru zbytečnou funkcí aktivního výhřevu vrchní plochy pro nahřátí šálků. Nutno přiznat, že hřeje velmi intenzivně, hlavně pokud necháte mašinku po nějakou dobu zapnutou. Nicméně nic se nevyrovná nahřátí šálků jednoduše odpuštěním vody před extrakcí. Naopak určitě velkým přínosem je trojcestný ventil, který umožňuje vyjmout PF okamžitě po extrakci. Velkým otazníkem je pro mě u této mašinky zpětný proplach (backflush). V návodu o něm neni ani zmínka, ačkoli obecně by se mašinky s trojcestným ventilem měly každopádně tímto způsobem čistit. Na webu se názory ohledně provádění zpětného proplachu na mašinkách Gaggia Baby rozchází, takže nezbývá nic jiného než někde sehnat technické schema a podívat se...
Ještě jedna věc, někomu může vadit, že hlavní spínač je na zadní straně.

V příslušenství mašinky je 1 dvouvýtokový PF 58 mm, alibistický plastový tamper, odměrka na kafe a 4 sítka (single, double, POD a přetlakové).

Pro a proti:
+ masivní PF 58mm
+ rapid steam (thermoblok pro páru)
+ trojcestný ventil
+ kvalitní boiler
+ možnost preinfuze
+ snadná kontrola a přístup k zásobníku na vodu
+ slušný příkon 1300W
+ moderní design
+ kvalitní zpracování

- pěnicí nástavec pannarello
- příliš malý šuplik (drip tray)
- nejasnosti kolem provádění backflush
- absence ochrany pumpy při prázdném zásobníku na vodu
- plastový tamper v příslušenství

Závěrem lze říct, že tato mašinka je zřejmě jedna z nejlepších ve své kategorii, navíc s velmi povedeným moderním designem (milovníci klasiky a retrodesignu musí hledat jinde). Oproti své levnější sestře (Gaggia Baby Class) boduje hlavně velmi příjemnou funkcí “rapid steam”, což značně zpříjemňuje přípravu kombinací espressa s mlékem. Pro domácí použití lze tuto mašinku dle mého názoru více než doporučit.
Nikdo nemá absolutní pravdu, ale každý má právo na vlastní názor.
Uživatelský avatar
hnup
silně pokročilý
Příspěvky: 1773
Registrován: sob 19. led 2008 15:23:49
bydliště: Banská Bystrica
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Baby Twin

Příspěvek od hnup »

Veľmi dobrá recenzia, čo ma však neprekvapuje, keď si pozriem meno autora :-)
Maroslav píše:Samotné pěnění mléka s nástavcem pannarello je velice rychlé a efektivní.
Pannarello spení (takmer) všetko a bez problémov, no mne sa s tým ešte mikropena nikdy nepodarila. Po zložení toho napeňovacieho nadstavca to už celkom ide, na druhú stranu sa to však horšie čistí. Taktiež sa dosť výrazne skráti celková dĺžka trysky, ktorá nemusí vyhovovať každej kanvičke. V tomto sa pripájam k Maroslavovi - radšej normálna tryska bez "zázraku".

Maroslav, v čom sa líši miska na POD od single? Nemohol by si sem hodiť fotky pre porovnanie? Dík.
Doteraz som bol hlúpy... Ale teraz u mňa nastal obrat o 360 stupňov.
Uživatelský avatar
Maroslav
více pokročilý
Příspěvky: 201
Registrován: čtv 17. led 2008 22:50:29
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Baby Twin

Příspěvek od Maroslav »

Single se od POD filtru (je označen "C" jako "cialde") liší pouze počtem mikrootvorů, tvar filtru je identický. Na obrázku vlevo POD a vpravo single:
gaggia_single_pod1.JPG
gaggia_single_pod2.JPG
Tady jsou obrázky přetlakového filtru vlevo a vpravo double:
gaggia_double_pretlak1.JPG
gaggia_double_pretlak2.JPG
Mimochodem single pojme v pohodě 9g a double 18g (brutalista tam narve asi i víc :D )
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Nikdo nemá absolutní pravdu, ale každý má právo na vlastní názor.
Uživatelský avatar
hnup
silně pokročilý
Příspěvky: 1773
Registrován: sob 19. led 2008 15:23:49
bydliště: Banská Bystrica
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Baby Twin

Příspěvek od hnup »

Dík. Myslel som, že na PODy bude miska nižšia. Pýtal som sa len zo zvedavosti, nemienim to používať :-)
Doteraz som bol hlúpy... Ale teraz u mňa nastal obrat o 360 stupňov.
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Gaggia Baby Twin

Příspěvek od primacafe »

Já někde mám misku na PODy. Nikdy mě nezajímala, ale mám dojem, že je jiná. Jak to najdu, hodím to sem taky.

Miska na PODy je mělká, taky jsem viděl takovou kovovou vložku do normálního sítka, aby se zmenši vnitřní prostor.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
mila001
více pokročilý
Příspěvky: 188
Registrován: úte 19. srp 2008 22:29:25
bydliště: Roudnice n.Labem
kávovar: Vibiemme Domobar,Lelit PL 41TEM, Gaggia Baby Class
mlýnek: Ascaso I-Steel,Nemox

Re: Gaggia Baby Twin

Příspěvek od mila001 »

CHtěl bych se zeptat jaký je rozdíl mezi touto Gaggii a Gaggia Baby Class.Co jsem tady našel tak to byla snad jen funkce rapid steam a jelikož si děláme většinou jen presso tak bych to tam ani nepotřeboval nebo je tam ještě něco navíc?Díky.
Uživatelský avatar
hnup
silně pokročilý
Příspěvky: 1773
Registrován: sob 19. led 2008 15:23:49
bydliště: Banská Bystrica
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Baby Twin

Příspěvek od hnup »

Twin má ešte navyše - aktívnu vyhrievaciu plochu na šálky, funkciu preinfúzie, programovateľné dávkovanie, elektronické ovládanie, pochrómovanú parnú trysku.
Ale je tu ešte Gaggia Baby Class D, tá sa od Twinu líši asi len absenciou Rapid Steam a toho chrómu na tryske.
Doteraz som bol hlúpy... Ale teraz u mňa nastal obrat o 360 stupňov.
mila001
více pokročilý
Příspěvky: 188
Registrován: úte 19. srp 2008 22:29:25
bydliště: Roudnice n.Labem
kávovar: Vibiemme Domobar,Lelit PL 41TEM, Gaggia Baby Class
mlýnek: Ascaso I-Steel,Nemox

Re: Gaggia Baby Twin

Příspěvek od mila001 »

Tak bez těchto funkcí bych se určitě obešel a rozdíl v ceně je 2500kč což není málo za to už se dá nějaký to deko Prima kávy pořídit.Jinak děkuju.
mila001
více pokročilý
Příspěvky: 188
Registrován: úte 19. srp 2008 22:29:25
bydliště: Roudnice n.Labem
kávovar: Vibiemme Domobar,Lelit PL 41TEM, Gaggia Baby Class
mlýnek: Ascaso I-Steel,Nemox

Re: Gaggia Baby Twin

Příspěvek od mila001 »

CHtěl jsem se zeptat jestli někdo neví zda má v sadě napěňovací zázrak(perfetta crema)nebo se musí dokoupit zvlášť.
Uživatelský avatar
hnup
silně pokročilý
Příspěvky: 1773
Registrován: sob 19. led 2008 15:23:49
bydliště: Banská Bystrica
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Baby Twin

Příspěvek od hnup »

Maroslav píše:V příslušenství mašinky je 1 dvouvýtokový PF 58 mm, alibistický plastový tamper, odměrka na kafe a 4 sítka (single, double, POD a přetlakové).
Přetlakové = créma perfetta (predpokladám).
Doteraz som bol hlúpy... Ale teraz u mňa nastal obrat o 360 stupňov.
mila001
více pokročilý
Příspěvky: 188
Registrován: úte 19. srp 2008 22:29:25
bydliště: Roudnice n.Labem
kávovar: Vibiemme Domobar,Lelit PL 41TEM, Gaggia Baby Class
mlýnek: Ascaso I-Steel,Nemox

Re: Gaggia Baby Twin

Příspěvek od mila001 »

Ne dovozce Gaggii Interlinea to prodává s názvem kroužek dokonalá pěna vypadá to na umělou hmotu takže je to do páky pod misku.
Uživatelský avatar
hnup
silně pokročilý
Příspěvky: 1773
Registrován: sob 19. led 2008 15:23:49
bydliště: Banská Bystrica
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Baby Twin

Příspěvek od hnup »

Treba si zavolať dovozcovi Interlinea - možno ešte majú zahrabaný na sklade ten krúžok (disco crema perfetta), ale Gaggia ho už nejakú dobu nevyrába ani nedodáva. Namiesto toho je miska s dvojitým dnom (filtro crema perfetta), vyzerá to takto (na fotke je odfotené z vrchu a zo spodu, nie sú dva v balení):
crema_perteffa.jpg
Doteraz som bol hlúpy... Ale teraz u mňa nastal obrat o 360 stupňov.
Uživatelský avatar
RudyT
Příspěvky: 12
Registrován: pon 24. lis 2008 21:54:50
bydliště: Praha
kávovar: Isomac Zaffiro, La Pavoni Esperto
mlýnek: Gaggia MDF, Baratza Sette 270wi

Re: Gaggia Baby Twin

Příspěvek od RudyT »

Mám tuto mašinku a právě mi upadl jeden ze čtyř šroubů, které drží grupu. Po prohlídce jsem zjistil, že i další ze šroubů je hodně povolený, zřejmě vlivem vibrací od čerpadla.
Jde to přitáhnout imbusem, který dostanete třeba s nábytkem od Ikea. Radši si to zkontrolujte, ať nejste nepříjemně překvapeni jako já :roll:
Uživatelský avatar
Dominator
začátečník
Příspěvky: 75
Registrován: pon 15. pro 2008 15:14:59
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Baby Twin

Příspěvek od Dominator »

Cafte,
je mozne, ze na gaggii baby twin je plastova triska na paru? Lebo v predajni PEKUR, v Zilinskom MAXE ju maju a predavaju s plastovou triskou! :shock:
Uživatelský avatar
cool_point
pokročilý
Příspěvky: 83
Registrován: sob 22. lis 2008 10:08:24
bydliště: Handlová/Prievidza (31) SR
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Baby Twin

Příspěvek od cool_point »

Twin má chróm a Baby D plast...
Uživatelský avatar
Maroslav
více pokročilý
Příspěvky: 201
Registrován: čtv 17. led 2008 22:50:29
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Gaggia Baby Twin

Příspěvek od Maroslav »

Gaggia Baby Twin – kritické oko po 5 měsících - "čím lepší mašinka, tím větší nároky"

Backflushing – zatím stále nemám odpověď na to, zda lze nebo nelze bez rizika provádět, což mi tvoří řádnou vrásku na čele. Je totiž snadné si představit, jaké kávové usazeniny vzniknou v cestách nad dispersion-screen po pár extrakcích. Jak asi dopadne trojcestný ventil bez provádění backflushing?! To ukáže čas...

Nástavec Pannarello – ideální pro milovníky pseudokapučína, kdy se mléčná pěna o konzistenci pěny do koupele navrší do šálku pěkně dokopce a pak se ještě zasype skořicí... :lol:
Mě se s tímto nástavcem zatím ještě nepodařilo vytvořit ideální mikropěnu. Nějaký ten latte-art sice nakreslit lze, ale pěna je to vždy jen kompromisní, není to úplně ono. Bez nástavce Pannarello jsou výsledky určitě o něco lepší, nicméně stále ne ideální, navíc je pak steam wand krátký pro objemnější konvice nad 0,3l.
Pravdou je, že nejsem až takový mlékař, abych byl ochoten věnovat tréningu pěnění více času, takže třeba se ozve někdo, kdo to má zmáknutý i s Pannarellem :?:

Nahřívání šálků - aktivní výhřívání hřeje stále málo na to, aby se šálky skutečně nahřály. Tímto se jen potvrzuje, že tzv. vyhřívání šálků, ať je aktivní či pasivní, je u domácích mašinek vyloženě podružná, až zbytečná věc. Spíše je to jen marketingové heslo do seznamu parametrů...

Drip tray – není nikdy dost velký, ale tenhle je přímo otravně malý, takže než aby jej člověk neustále kontroloval a vyléval, radši bude pod hlavu preventivně strkat nějakou nádobu

Slabá pružina v PF - asi by chtěla malinko přihnout, páč filter občas zůstává přilepený k těsnění v hlavě, což je docela otravná záležitost

Vůle mezi kovovou částí PF a plastovou rukojetí nepřispívá k celkově solidnímu dojmu, ale možná je to problém jen tohoto konkrétního kusu :?:

Okamžitá pára - není zas až tak okamžitá, trvá docela dlouho, než přestane tryskat voda a jde suchá pára, nicméně pořád je to rychlejší proces než u Gaggia Baby Class

:idea: A ještě námět pro někoho s vědeckým přístupem – teplotní průběh při extrakci
Nezkoušel už někdo náhodou měřit teplotu vody vytékající ze sprchy? Já bohužel nemám teploměr s tak rychlou odezvou, ale čistě subjektivně mam pocit, že je teplota nejprve o něco výše než optimum, přičemž pak padá rychle dolů...

Aby teď nevznikl dojem, že Baby Twin nestojí za nic, musím na závěr připomenout, že dle mého názoru i přez všechny tyto nedostatky se zřejmě jedná o jednu z nejlepších mašinek ve své třídě, která všechny Krupsy, AEG, Rowenty, Zelmery, Ety apod. hravě strčí do kapsy. S korektně namletou a kvalitní kávou lze připravit velice slušné espresso.
Nikdo nemá absolutní pravdu, ale každý má právo na vlastní názor.
Odpovědět

Zpět na „GAGGIA“