Džezvová káva

Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Odpovědět
David
silně pokročilý
Příspěvky: 1456
Registrován: pát 18. led 2008 11:32:30
bydliště: Praha
kávovar: Gaggia Evolution
mlýnek: Gaggia MDF

Džezvová káva

Příspěvek od David »

Nebo džezvu ... Já mám french press taky rád, používám v práci. Je zajímavé, jak se chutě mění v závislosti na koncentraci roztoku. Imho se z kafe dá chuťově dostat možná i víc, než u pressa, bo tolik nevystupuje hořkost a nepotláčí jiné chutě.
Něžný kávový barbar preferuje tyto kávy a hodnotil tyto restaurace. Proč se vyhnout levným kávovarům?
Uživatelský avatar
saddam
Příspěvky: 25
Registrován: stř 14. led 2009 2:50:50
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Džezvová káva

Příspěvek od saddam »

Jj, džezvu se chystám vyzkoušet hned, jak nějakou někde vyhrabu :) . Láká mě na tom možnost přípravy na ohni..
mill
silně pokročilý
Příspěvky: 520
Registrován: sob 20. pro 2008 12:58:10
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: Džezvová káva

Příspěvek od mill »

jojo, a vedle na ohni můžeš opíkat buřty a mastnotu kapat do kafe místo mlíka :grin: . Takové klobásokapučíno, aneb jak sa řéká u nás na Moravě: "kdyby klobása měla křídla, nebelo be vtáka nad ňu!"
David
silně pokročilý
Příspěvky: 1456
Registrován: pát 18. led 2008 11:32:30
bydliště: Praha
kávovar: Gaggia Evolution
mlýnek: Gaggia MDF

Re: Džezvová káva

Příspěvek od David »

Máme tu někde za rohem origoš arabáckej shop, kde džezvy maj. Jenže já su línej ... na vandry tahám čaj ...
Něžný kávový barbar preferuje tyto kávy a hodnotil tyto restaurace. Proč se vyhnout levným kávovarům?
Uživatelský avatar
Ostmes
více pokročilý
Příspěvky: 355
Registrován: pon 04. srp 2008 22:26:10
bydliště: Vysočina
kávovar:
mlýnek:

Re: Džezvová káva

Příspěvek od Ostmes »

mill píše:jojo, a vedle na ohni můžeš opíkat buřty a mastnotu kapat do kafe místo mlíka :grin: . Takové klobásokapučíno, aneb jak sa řéká u nás na Moravě: "kdyby klobása měla křídla, nebelo be vtáka nad ňu!"
Jakou mastnotu z buřtů? Tam je maximálně sojové něco (možná snad i mléko), ale mastnota NE.
Alespoň u těch kupovaných produktů :-)

Snad u Vás na Moravě, ale Vvysočinu zabila poptávka po LEVNÉM (LEVÉM) produktu :(.
Ostmes
David
silně pokročilý
Příspěvky: 1456
Registrován: pát 18. led 2008 11:32:30
bydliště: Praha
kávovar: Gaggia Evolution
mlýnek: Gaggia MDF

Re: Džezvová káva

Příspěvek od David »

Ale jo, mastnosta tam fakt je ... z tech mastejch ořezků ...
Něžný kávový barbar preferuje tyto kávy a hodnotil tyto restaurace. Proč se vyhnout levným kávovarům?
Uživatelský avatar
arny71
více pokročilý
Příspěvky: 253
Registrován: stř 26. bře 2008 1:07:14
bydliště: Jižní Morava
kávovar:
mlýnek:

Re: Džezvová káva

Příspěvek od arny71 »

saddam píše:Jj, džezvu se chystám vyzkoušet hned, jak nějakou někde vyhrabu :) .
Na Aukru jsem asi před rokem koupil originální arabskou za 225 Kč vč. poštovného. Dřevěné držadlo (preferuju), arabská signatura na dně a hlavně krásnej plech, žádná bída ala 0,2 mm tloušťka, jako jsem viděl v obchodech... Doporučuji to tam sledovat, džezvy jsou tam nabízeny skoro pořád a čas od času se dá pořídit dobrej kousek.
Uživatelský avatar
rami
Příspěvky: 11
Registrován: pát 06. bře 2009 22:51:54
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Džezvová káva

Příspěvek od rami »

arny71 píše: Na Aukru jsem asi před rokem koupil originální arabskou za 225 Kč vč. poštovného. Dřevěné držadlo (preferuju), arabská signatura na dně a hlavně krásnej plech, žádná bída ala 0,2 mm tloušťka, jako jsem viděl v obchodech... Doporučuji to tam sledovat, džezvy jsou tam nabízeny skoro pořád a čas od času se dá pořídit dobrej kousek.

Arny, aku hrubku ma asi ta tvoja dzezva? je medena?

inak arabska kava je famozna vec, hlavne ta vona kardamonu.. ;) cele detstvo som prezil s vonou arabskej kavy zavanajucej s dezvy:) vsetko ma svoje caro..i turkish coffee i espresso :)
Uživatelský avatar
pelda5
Příspěvky: 21
Registrován: pon 10. bře 2014 20:01:45
bydliště: Svitavsko
kávovar: Rancilio Silvia
mlýnek: RS a MDF

Re: Džezvová káva

Příspěvek od pelda5 »

Zeptám se - jakou kdo používáte kávu? Objednal jsem si totiž kávu z Makedonie od kamarádky-dva druhy, již namleté na jemnost do džezvy. Káva stejně pocházela ze Srbska, ale to je pro tento moment jedno. Protože jsem nepil jinou (myslím džezvovou), tak po přípravě a ochutnání a vypití jsem si řekl - no jiná káva, jiný styl přípravy, asi to tak má chutnat. Přišel syn, ochutnal a řekl fuj a nepil to. Ještě jsem další dny uvařil z druhého balení a ta samá podobná chuť. Předtím jsem měl kdysi kávu origo z Řecka a taky žádnej zázrak. Zamyslel jsem se tedy ( :-) ) a namlel si kvalitní "espressovku" na převelejemno do džezvy a chuť byla někde jinde - prostě "ta naša". Nabízí se otázka - je-li převelejemně mletá káva z těchto jižních států delší dobu v balení, i třeba vakuovaném, ale v jejich teplíčku, tak podle mně musí docházet k velmi rychlé degradaci všeho co v té kávě je....s ohledem na namletí a délku skladování, než se prodá na krámě. Co vy na to?
Alternativy - Aeropress, Hario TCA-2, Frappe maker 230V, Mokka konvička, Phin, Džezva, FP

"Nejhorší je, když mi místo espressa přinesou bazén."
Uživatelský avatar
generator
více pokročilý
Příspěvky: 287
Registrován: pát 28. kvě 2010 12:11:17
bydliště: Děčín
kávovar: Gaggia NewBabyTwin, Aeropress, Drip, Mocca
mlýnek: Bazzera Virtuoso

Re: Džezvová káva

Příspěvek od generator »

Moje zkušenost:
Mě chtěla máma udělat radost a tak mi předloni přivezla kávu z Turecka. Nakoupila zrnkovou na tržišti a prý tam z toho dělali kávu v džezvě. No fuj to byl hnus. Na pohled našedlá nedopražená a defektní zrna, někde i s plísní. Vonělo to po všem možném, jenom né po kávě, asi jak to leželo vedle všeho možného na tržnici.
Po umletí to bylo snad ještě horší. Espresso nepitelné, drip nepitelný a džezva z toho dostala asi nejvíc "chuti", ale zase nepitelné.
Maminku jsem poučil, ať neplýtvá váhový limit aerolinek na podobné produkty.

Jinak džezvy mám dvě (větší a menší). Používám běžnou kávu co mám na espresso, namelu tak na jemno, že se mi melou i kameny v mlýnku ;) Pak doma na plynu, když je příležitost udělám něco co chutná. V zemích, kde se džezva běžně používá, jsem si jí nikdy nedal. Ale v německu u turků ano a chutná to tak jako to dělám doma; tzn. z běžné kávy na espresso.
.
Ani s nejlepším strojem na světě, bez dobrýho kafe, dobrý kafe neuděláš. :)
Uživatelský avatar
pelda5
Příspěvky: 21
Registrován: pon 10. bře 2014 20:01:45
bydliště: Svitavsko
kávovar: Rancilio Silvia
mlýnek: RS a MDF

Re: Džezvová káva

Příspěvek od pelda5 »

No :-) , sehnal jsem kardamon-mletý (mají ho v Brně naproti MU-areál obchodů a jeden je tam s farmářskými produkty) a výše uvedenou kávu jsem připravil s řekněme špetkou kardamonu a hle - chuť začíná být "jedlá". Oni asi v těch teplých krajích, kde ta káva rychleji degraduje, ví, proč ho tam přidávat. Příště zkusím špetky dvě a uvidíme. Netušil jsem, že i tady se nabízí pole k experimentům, a to ještě máme skořici a další ingredience. :ucta:
Alternativy - Aeropress, Hario TCA-2, Frappe maker 230V, Mokka konvička, Phin, Džezva, FP

"Nejhorší je, když mi místo espressa přinesou bazén."
Uživatelský avatar
generator
více pokročilý
Příspěvky: 287
Registrován: pát 28. kvě 2010 12:11:17
bydliště: Děčín
kávovar: Gaggia NewBabyTwin, Aeropress, Drip, Mocca
mlýnek: Bazzera Virtuoso

Re: Džezvová káva

Příspěvek od generator »

Skořici, hřebíček, badyán, pepř, rum :)
.
Ani s nejlepším strojem na světě, bez dobrýho kafe, dobrý kafe neuděláš. :)
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Džezva“