DeLonghi ECAM 22.110S

Domácí kávovar automat DeLonghi
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Odpovědět
Uživatelský avatar
sova32
Příspěvky: 1
Registrován: sob 27. pro 2008 18:48:35
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

DeLonghi ECAM 22.110S

Příspěvek od sova32 »

Zdravím, nevedel by mi niekto poradiť aký je tento kávovar DeLonghi ECAM 22.110S . Nejaké skúsenosti, rady...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
mariosa
Příspěvky: 1
Registrován: ned 17. lis 2013 21:46:13
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: DeLonghi ECAM 22.110S

Příspěvek od mariosa »

Nazdar, mam ho a zatim velka spokojenost.
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: DeLonghi ECAM 22.110S

Příspěvek od primacafe »

Tak to je zkušenost a rada nad zlato
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
David
silně pokročilý
Příspěvky: 1456
Registrován: pát 18. led 2008 11:32:30
bydliště: Praha
kávovar: Gaggia Evolution
mlýnek: Gaggia MDF

Re: DeLonghi ECAM 22.110S

Příspěvek od David »

Čuchám guerilla marketing.
Něžný kávový barbar preferuje tyto kávy a hodnotil tyto restaurace. Proč se vyhnout levným kávovarům?
Uživatelský avatar
Armitage
Příspěvky: 1
Registrován: pát 14. dub 2017 22:28:46
bydliště: Praha
kávovar: Tchibo Cafissimo Classic
mlýnek: Nemám

Re: DeLonghi ECAM 22.110S

Příspěvek od Armitage »

Dobrý den,

jsem zde nový, přečetl jsem si pravidla, než něco napíši a tak tedy nebudu zakládat nové téma, jelikož se můj příspěvek týká právě tohoto automatického presovače.
Nyní mám "presovač" Tchibo Cafissimo Classic na kapsle. Za mě dobrý. Nejsem sice takový znalec aby jsem uměl ocenit, nebo spíše poznat kvalitní dobrou kávu, takže berte můj verdikt s rezervou. Vyhovuje mi triska na pěnění mléka, koupil jsem si kovou konvičku (možná to má nějaký odborný název) a různě jsem si hrál s přípravou Latté a Cappucina, k tomu nějaký Monin sirup třeba. Koupil jsem si ho hlavně proto, že byla možnost do něho kupovat kapsle od různých výrobců a tak se otevřeli dveře do světa různých káv.
Nejspíše se dá tedy u mě poznat, že mám spíše rád takové ty mléčné kavičky a ne klasické silné čisté espresso.
Každopádně by jsem rád přešel zase na další level a opustil svět kapslí a přešel do světa zrnkové kávy. Zatím se moc necítím na pákový presovač, respektive jsem i líný se s tím crcat. Rád si vyhraju s pěničem mléka ale né s mlýnkem a pěchováním. Rozhodl jsem se tedy pro nějaký automat s vědomím, že z automatu to pořád nemůže být TOP espresso, zároveň ale doufám, že přechod od kapslí k automatu bude zase jiný level, který bude stát za to.
Procházel jsem tedy různé recenze, koukal na různá videa a v mé cenové hladině mi vyšel ECAM 22.110S, jako jasný favorit.
Vzhledem k tomu, že jsem i někde četl, že bohužel se nedají u automatů čistit mlýnky a usazují se tam tuky z kávy, tak prostě jednoho dne ten mlýnek se zastaví. Jsem technicky zručný, zajímalo by mě jestli nejde vyčistit, nebo je to nemožné vzhledem k jeho kontrukci. No a nakonec by mě zajímal názor někoho zkušeného, kdo by mi potvrdil nebo vyvrátil volbu tohoto presovače. Klidně si nechám poradit i něco jiného. Značka DeLonghi je taková komerčně známá, proto jsem hlavně koukal po této značce ale to může být jen můj názor, jak to člověk slýchá a s kvalitou to nemusí souviset :-) Rád by jsem tedy slyšel názor, nebo radu. Mám radši rady uživatelů, než nejaké reklamní cinty co kde vyjdou v magazínu nějakém. Předem Vám děkuji a všem přeji krásné velikonoce :-)
Uživatelský avatar
peterob
Příspěvky: 9
Registrován: pon 12. čer 2017 14:58:28
bydliště: Praha
kávovar: Krups
mlýnek: Krups

Re: DeLonghi ECAM 22.110S

Příspěvek od peterob »

porovnaval niekto ECAM 22.110B/ECAM 22.110S s Krups EA 815B?
Uživatelský avatar
peterob
Příspěvky: 9
Registrován: pon 12. čer 2017 14:58:28
bydliště: Praha
kávovar: Krups
mlýnek: Krups

Re: DeLonghi ECAM 22.110S

Příspěvek od peterob »

mmo ine S neviem ani najst, akurat SB, B alebo W.
Odpovědět

Zpět na „DELONGHI“