delonghi 23.210

Domácí kávovar automat DeLonghi
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Odpovědět
Uživatelský avatar
kukin
Příspěvky: 3
Registrován: úte 12. led 2016 19:01:48
bydliště:
kávovar: nevyplněno
mlýnek: nevyplněno

delonghi 23.210

Příspěvek od kukin »

Jsem krátce majitelem kávovaru delonghi 23.210 a tak nemám zatím moc zkušeností. Chtěl bych vědět jak často a hlavně jak čistit mlýnek. Také by mě zajímalo jak nejlépe a čím provádět odvápnění. Zda používáte originální přípravky a nebo něco jiného.
Jinak jsem s kávovarem spokojen ale jak jsem psal mám ho krátce. Děkuji za rady a zkušenosti.
Uživatelský avatar
alik13
Příspěvky: 3
Registrován: stř 05. říj 2016 11:40:24
bydliště: Děčín
kávovar: chci pořídit
mlýnek: Krups

Re: delonghi 23.210

Příspěvek od alik13 »

Dobrý den,
uvažuji také nad koupí tohoto presovače a zajímalo by mě, zda jste s ním i nadále spokojen po několika měsících.
Díky :)
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: delonghi 23.210

Příspěvek od primacafe »

od kukina z velkou pravděpodobností žádnou informaci neočekávejte, naposledy na foru byl 27. Dubna 2016
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Uživatelský avatar
kukin
Příspěvky: 3
Registrován: úte 12. led 2016 19:01:48
bydliště:
kávovar: nevyplněno
mlýnek: nevyplněno

Re: delonghi 23.210

Příspěvek od kukin »

Omlouvám se ale opravdu jsem tu dlouho nebyl. Od té doby co jsem tu psal a stejně nikdo dlouho nereagoval na moje dotazy, jsem sem nechodil.
Ale abych aspoň teď odpověděl.
Kávovar mám rok a naprostá spokojenost. Káv jsem udělal asi 1200 a v pohodě funguje jak má. Celkem dost často se ohlásí abych vyměnil filtr.Odvápnění hlásí asi po udělání 300 káv. Sem tam provedu vyčištění spařovací jednotky. Nevím jen jak mám vyčistit mlýnek. Jinak na předním panelu je krásně vidět jak velkou a silnou kávu mám zrovna nastavenu. Připadá mi to lepší jak display u vyššího modelu, kde vidím jen třeba sílu kávy a u ne už :souhlas: velikost. To musím přejít dál.
Napěňovač mléka moc nepoužívám, jen děti. A ty jsou asi spokojeny. Koupi doporučuji. S jinou značkou ale nemám zkušenost. JK
Uživatelský avatar
pedro70
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 24. kvě 2018 7:47:05
bydliště: Bratislava
kávovar: Delonghi Ecam 23.210
mlýnek: nemam

Re: delonghi 23.210

Příspěvek od pedro70 »

Ahojte.
Mam tento kavovar uz par rokov.
Nedavno mi zacala pomali vytekat voda z vystupnych trisiek na kavu.
Pravidelne ho odvapnujem.Asi nesprávnym prípravkom a tu je moja otázka.Je treba pouzit originálny odvapnovaci prípravok Delonghi alebo postačí niečo iné.Daval som prípravok z obsahom kyseliny citrónovej.Pri odvapneni vyteká voda len z napenovaca a neviem ako potom odvapnuje aj tryski kde vyteká hotová káva.
Je vhodné ho prečistiť octom ,keď ho mám trošku viac upchatý,či radšej viac krát nejakým prípravkom?
Ďakujem za odpoveď.
Odpovědět

Zpět na „DELONGHI“