Ascaso Dream PID a Eureka Mignon Specialita

Domácí pákové kávovary Ascaso
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Odpovědět
Uživatelský avatar
ike
Příspěvky: 3
Registrován: stř 10. úno 2010 20:01:38
bydliště: Vysočina
kávovar: Ascaso DREAM PID
mlýnek: Eureka Mignon Specialita

Ascaso Dream PID a Eureka Mignon Specialita

Příspěvek od ike »

Tento text vznikl pro ty, kteří hledají praktické zkušenosti s kávovarem Ascaso Dream PID, jichž se nedostává. Dojmy z kávovaru a mlýnku jsou na konci, abyste nemuseli číst moji cestu ke kávovaru.

Úvod - jak jsem se dostal k pití kávy
Kafe jsem nikdy nepil. Zato čajových souprav a čajů mám plnou skříň. Nicméně celý život jsem se tak nějak chtěl stát kavárenským povalečem, nesmyslně dlouho tlachat o ničem nad kouřícím šálkem kávy a na pozadí poslouchat smooth jazz. Což přerůstalo v životní sen vlastnit kavárnu. SKVĚLOU kavárnu.
Takže jsem občas navštívil kavárnu, či si nechal nabídnout kávu. Ale nepřišel jsem na to, co na ní pijáci kávy mají. Hořká, nebo ještě hůře, kyselá chuť se nedala s lahodným čajem vůbec srovnávat. Ale občas se stalo, že nebyla tak hrozná a navíc tím, že jsem ji přijal, jsem byl já přijat do společenstva pijáků kávy. Protože ten kdo pije čaj je divnej.
A tak jsem pomalu začal studovat co vlastně káva je, zjistil jsem že NENÍ káva jako káva. Začal jsem se zajímat o způsob přípravy, protože tak jak ji jednou připravím já ji samozřejmě nikdo jiný připravit nedokáže.
A přišel první zádrhel. Prachy. Nebylo jich dost abych začal hned od začátku ve velkém. Jedině správně je samozřejmě pákový kávovar, ideálně se dvěma pákami, pořádnou párou, značkovými hrníčky atd. Blahoslaveni chudí duchem.
Tohle nebyla cesta pro mě a s kavárnou, ale i s domácí přípravou jsem se rozloučil. A dál občas vypil nabízenou kávu, a občas něco přečetl.
Nevím jak, ale jednou jsem se rozhodl koupit levný automat na kapsle do práce. Koupil jsem Nespresso, protože to je přece super. Následovalo poměrně zklamání, protože to bylo zase hořké, ale hlavně KYSELÉ. Brr. Zkusil jsem několik druhů a našel pár co se dalo vypít. I když většinou ne do dna. Tak jsem zkusil Dolce Gusto. Pitelná byla čokoláda a zůstal jsem u jednoho druhu kávy s mlékem. To jsem začal pít pravidelně, dokázal jsem to vypít do dna. Hlavní bylo spojení káva - relax. Chvíli se to dalo.
A pak přišla změna. Zase mě popadla touha zkusit něco lepšího, začal jsem hledat na webu střední automaty (Jura mě hodně oslovila), nebo levnější páky - pořád jsem měl zafixovanou představu, že musím uvalit spoustu peněz, aby to za něco stálo. Málem jsem ve výprodeji koupil jednoduchý Graef. Naštěstí jenom málem. A někdy v tuto dobu jsem narazil taky na tohle fórum.

Výběr kávovaru - Jak jsem se dostal ke koupi kávovaru a proč zrovna tento
Začínám vybírat alespoň fiktivní kávovar, který si jednou koupím. Můj jednoznačný favorit je La Pavoni Europiccola. Do něj (nebo vyššího typu) jsem se zamiloval. Dlouho mi vydržel. Ale přece jenom jsem se přiklonil ke klasickému pákovému kávovaru. Hodně jsem četl, teď už převážně v tomto fóru, a postupně jsem se začal smiřovat, že pákový kávovar za 5000 asi nemá smysl. Stejně tak mě překvapilo, že nemá smysl si koupit namletou kávu a tudíž s kávovarem budu muset pořídit i mlýnek.
Takže jsem opustil hladinu 5000 a smířil se s 10000 za kávovar a na eshopu jsem našel mlýnek za asi 2000. Opět jsem hledal informace na tomto fóru a propadal stále větší depresi. Ani tyto krvavé peníze nebudou na dobrou kávu stačit.
Proklet budiž den, kdy jsem objevil fórum.
Několik měsíců pauza, popíjím Dolce Gusto. Latté kapsli.
To se nedá, chci lepší kávu. Opět studuji a nacházím alternativu espresa pro ty co nechtějí utrácet za kávovar. Moka konvička. Tu už mám, jenom mi to z ní nějak nechutnalo. Zkouším to znovu, zjistil jsem, že jsem kávu pěchoval, což se zde nemá. Ale hlavně jsem se odhodlal k prvnímu nákupu kávy z pražírny (Prima presso). A stal se zázrak. Poprvé jsem zjistil, že mi káva může chutnat. Že to není hořký nápoj s kyselým ocasem, ale lahodný mok. Je to jako zjevení. Takže jsem začal holdovat kávě – už nepiju Dolce, ale jednou denně si jako svátek a relax udělám kávu z Moka konvičky. Experimentoval jsem i s mlékem a napěňovačem. Vyzkoušel jsem, že posunout se někam jinam dá. I začal ve mně hlodat pokušitel, jaká bude asi káva ze skutečně dobrého kávovaru s dobrou čerstvou kávou.
Jakoby přišel zásah shora, našlo se dost financí, abych mohl o této možnosti uvažovat.
A teď začíná čtrnáctidenní období plné napětí a názorových kotrmelců. Vzhledem mne uchvátil Ascaso Dream. Takže jsem poctivě nastudoval detail a dostupné zkušenosti. Kávovar musí mít PID. To by šlo. ALE. Má termoblok. Termoblok si skutečný fajnšmekr nepořizuje. Musím mít kávovar alespoň s jedním bojlerem. Našel jsem ECM Classika II. Ale nemá PID. S PID je dražší. Hledání na fóru. Kávovar umí udělat dobrou kávu i bez PID. Hurá. Chci ECM. Chvilka pátrání. Ale co když budu chtít udělat kapučíno? Nejde to udělat zároveň. Potřebuju to? Ne, ale chci. Druhý den už to nechci. Narážím na jiný problém. Bojler se nahřívá strašně dlouho. Co když nebudu chtít čekat? To by byl lepší termoblok. Ale ten pořizují jen ti, co to nemyslí vážně. Bezesná noc. Jak to rozseknout? Heuréka. Nacházím Rocket Espresso Appartamento. Má HX, takže můžu zároveň dělat kávu i šlehat mléko, cenově bych to asi zkousnul a počkám na nahřátí. Ale přichází vystřízlivění. Prostor pro kávovar má jen 38 cm a Appartamento má 42 cm na hloubku. Dokonce 42,5 cm. Opět fórum. Když budu chtít kávu brzo, stačí mi termoblok, kávovar je menší a prý se dá udělat káva stejně dobrá. Takže mě to mrzí, Appartamento je krásné, ale vrátím se k Ascaso Dream.
Našel jsem místo, hurá, bude to Appartamento. Jenom získat povolení ženy k zabrání místa na již tak zaplněné lince.
Mám souhlas (ve skutečnosti – kup si to nebo mi to budeš do konce života vyčítat).
Hlodá ve mně červíček pochybností, jestli na moji jednu kávu to přece jenom není rozmařilost a až zbytečnost. Ale žena občas chce kapučíno, tak jí ho budu moct připravit se vší grácií. Ale červíček hlodá natolik, že začnu mailovou diskusi s prodejcem. Chtěl bych kávovar koupit, ale ještě si nejsem na sto procent jistý, tak bych to raději ještě probral v obchodě. Bohužel na mě nebude mít čas v době, kdy můžu já. Takže telefonát. Dlouhý. S panem Smítalem z Bunacafe, kde chci kávovar koupit. Mají tam teď slevu. Shodujeme se na tom, že mi kávu připraví Appartamento i Ascaso Dream podobně, ale Ascaso bude rychlejší. A doba mezi extrakcí a nahřátím páry není tak hrozná. Což je pro mne přijatelné. A že by za uspořený peníz raději doporučoval lepší mlýnek.
Takže mám rozhodnuto. Pro mne je optimální kombinace Ascaso Dream PID a Eureka Mignon Specialita (původně jsem chtěl Silenzio, ale nebyla barevná varianta).
Toto je zkrácená varianta, kávovarů bylo ve hře víc a delší čas rozhodování. Stejně jako nákup u nás nebo v zahraničí.

Čtvrtek
Koupil jsem kávovar Ascaso Dream PID a mlýnek Eureka Mignon Specialita, plus nějaké drobnosti na čištění a 500g kávy.
Rozbaleno. Je to nádhera. I když je večer, nemůžu se dočkat a zkusím připravit první kávu. Vždyť na tom zas tak moc nebude. Odvzdušňuji kávovar dle návodu. Zatím vše paráda. Namlít kávu, zvážit, celkem přesně 9g. Nasadit páku a je to.
Z kávovaru teče trochu černé bryndy. A občas ani to ne. ALE většina teče mimo kávovar. Výpust trojcestného ventilu patří posunout do sběrné nádobky!!! V návodu ani zmínka.
Lituju koupě. Neuklidní mě ani žena, která posměšně pronese, že je aspoň hezkej. Všude je spousta vody a nepořádku, dostávám pěknou černou utěrku.
Na fóru píšou, že je potřeba poladit mletí, takže zmateně zkouším otáčet kolečkem na mlýnku. Po asi 5 pokusech z kávovaru vyteklo trochu víc tekutiny. Hnus, co se nedá pít. Kape voda z páry. Asi vadný kus. Omyl, nedotáhl jsem kohout.
Lituju koupě.
Do pozdních hodin laboruji s mlýnkem. Ale pořád teče málo tekutiny. V návodu ke kávovaru se píše o nastavení množství vody a že espreso je 30 ml za 25-30 s. Na časovači kávovaru se extrakce ale zastaví asi po 15 s.
Lituju koupě.
Takže odměřování vody. Po asi hodině zkoušení nastavení průtoku, následném pokusu o espreso končím, jsem zklamaný. Zítra volám do obchodu, co s tím.

Pátek
Dostal jsem nápad. Zkusím nastavit průtok podle množství proteklé kávy a ne čisté vody. Nastavil jsem mlýnek na nejjemnější a zkouším. Nic neteče, barometr je na maximu. Vyhodit kávu. Už mi z 500 g moc nezbývá.
Přidávám na hrubosti. Zkoumal jsem na webu jak otáčet na Specialitě kolečkem, a oproti mému očekávání jsem našel, že stačí hodně málo.
První káva s krémou!!!!!!!
A dá se pít. Barometr byl sice vytočený na asi 14 barů, ale je to úspěch.
Další káva 5 barů. Moc nahrubo. Opět jemnější mletí, káva kape, 14 barů.
Informace, kterou jsem sice zaznamenal, ale nevnímal. Je potřeba pěchovat kávu do páky pořád stejnou silou!!!!
Přišla filtrační konvice. Koupil jsem v pražírně další kávu.

Sobota
Dneska jsem si k snídani udělal kávu, měla krému, i žíhanou a káva mi chutnala.
Koupil jsem dobře. Díky fóru za nápovědu i pomoc.
Ještě je přede mnou dlouhá cesta na ladění, ale vím, že jsem koupil dobře. Dokoupil jsem skleněné šálky, abych se přesvědčil, jestli káva má strukturu jako na instruktážních videích. Nemá. Ale dost se jí blíží. Což je po 2 dnech pokusů povzbuzující.


Moje postřehy o kávovaru Ascaso Dream PID:
• je hezký a malý (mám variantu Sweet Cream)
• uvítal bych návodnější návod pro laika, který před tím nikdy kávovar neměl a neobsluhoval
• nahřeje se velmi rychle (odhad - do 2 minut je připravený)
• nahřátí na páru netrvá nijak extra dlouho (odhaduji do 1 min)
• ale zchladnutí na další kávu je celkem dlouhé (1-2 minuty)
• v návodu není uvedeno, jak čistit sítko na hlavě, přišel jsem na to až z videa k jinému kávovaru, bohužel při nákupu jsem se to nedozvěděl
• mřížka na odpadní nádobce se nedá zvednout vlhkou rukou
• páka je příjemně masivní, dá se k ní dokoupit univerzální jednovýpust
• pokud se zadaří „kávovar roznastavit“ lze ho resetovat do původního stavu
• možnost nastavení preinfúze
• možnost nastavit teplotu
• výsuv zásobníku na vodu do boku a jeho osvětlení jsou příjemné
• originál tamper není nic moc, ale aspoň je to námět na dárek k vánocům
• bylo by super, kdyby ke kávovaru, který už není z nejlevnějších byl přiložený štětec na čištěni hlavy – záležitost pár korun

Moje postřehy o mlýnku Eureka Mignon Specialita
• je masivní a robustní
• mele pořád stejně
• hlučnost je opravdu snesitelná
• časovač je užitečný
• mohl by mít na kolečku nastavení hrubosti podobnou stupnici jako Perfetto. Začátečník jako já zpočátku vůbec netuší čeho se chytit a trvá to než přijde na alespoň trochu vhodné nastavení. Tady jsem si asi měl těch pár korun připlatit.
• nepříjemný je rozptyl mleté kávy i mimo páku
Uživatelský avatar
OndraMikus
více pokročilý
Příspěvky: 228
Registrován: čtv 14. črc 2016 11:51:04
bydliště: Vsetín
kávovar: Carimali Alfa
mlýnek: Mazzer mini electronic-A, Rancilio rocky

Re: Ascaso Dream PID a Eureka Mignon Specialita

Příspěvek od OndraMikus »

Jak to tak pozoruju, tak všechny začátky jsou podobné. Hodně mi to připomenulo moje trápení. Ještě, že se vždycky dalo uchýlit na fórum a laborovat kde dělám chybu...
Kávovar: Carimali Alfa
Alternativy: Chemex CM-8A | Hario V60-01 | Aeropress | 3x Moka konvička (100 ml, 150 ml, 250 ml) | 1L Frenchpress | Džezva 320 ml | Hario Wood Neck DPW-1 | Bonavita immersion dripper | Hario Vaccum pot NXA-5 | Kalita wave 185
Mlýnky: Mazzer mini electronic-A | Rancilio rocky SD | Porlex Mini
.....a mnoho dalších kávových serepetiček.....
Uživatelský avatar
Mikymoto
začátečník
Příspěvky: 71
Registrován: pát 29. lis 2019 18:00:11
bydliště: Vysoké Mýto
kávovar: Gaggia Classic, Gaggia Selecta Deluxe
mlýnek: Gaggia MDF

Re: Ascaso Dream PID a Eureka Mignon Specialita

Příspěvek od Mikymoto »

Pobavilo, u některých momentů sem se i viděl. Na videu z Tytrubko to vypadlo tak jednoduše a já se s tím s... už 2 hodiny, odpaďák plnej lógru různých konzistencí a toho pikolíka s oříškovou čepičkou ne a ne a neeeee udělat. To samý s pěněním mléka. Teď už to celkem jde, ale vede k tomu občas holt delší cesta.
Tak ať dělají mašinky radost a káva nechť chutí :grin:
Uživatelský avatar
ike
Příspěvky: 3
Registrován: stř 10. úno 2010 20:01:38
bydliště: Vysočina
kávovar: Ascaso DREAM PID
mlýnek: Eureka Mignon Specialita

Re: Ascaso Dream PID a Eureka Mignon Specialita

Příspěvek od ike »

Pročetl jsem hromady stran o mletí, gramáži, správných poměrech a jsem z toho jelen. Několikrát jsem si pustil i výukové video přímo na Ascasu Dream PID, abych uvěřil, že na něm jde udělat espreso s krásnou krémou. Pokud to tedy nebyl střih a káva z jiného stroje. Nicméně dneska jsem se na všechno vy... a začal jsem to dělat intuitivně, zhrubl jsem mletí a přidal na gramáži. Bary jsem měl asi na 7, délka extrakce kolem 18s, ale udělala se asi půlcentimetrová kréma. I barvu to mělo při vytékání krásně karamelovou. A dokonce se to dalo i vypít. Zkusím trochu zjemnit, snad se to ještě zlepší.
O pěnění mléka zatím psát nemohu, tyhle slova běžně nepoužívám.
Takže zatím vesele pokusničím a doufám ve světlé kávové zítřky. :smoke:
Ale aspoň ta moje mikrokavárnička hezky vypadá.

Kód: Vybrat vše

https://1drv.ms/u/s!Ar91ADWy4pQ3nYN4jXy0iZP1v0w-8Q
S kávovarem už jsem se trochu sžil, ale bylo nutné pročíst originál návod, přiložený český je nedostačující. Lze ho stáhnout ze stránek výrobce. Pomohly i videa na stránkách výrobce. Hlavně co se týká čištění.
Uživatelský avatar
ike
Příspěvky: 3
Registrován: stř 10. úno 2010 20:01:38
bydliště: Vysočina
kávovar: Ascaso DREAM PID
mlýnek: Eureka Mignon Specialita

Re: Ascaso Dream PID a Eureka Mignon Specialita

Příspěvek od ike »

Heureka, dneska se konečně povedlo capuccino. Dokonce tam byl i náznak možnosti tvorby obrázku, kdybych to uměl. Sice se to tady ve fóru opakuje pořád dokola, ale přesto jako bych objevil Ameriku. Trysku je potřeba držet co nejblíž hladině mléka. Našel jsem doporučení 0,5 cm nebo 1 cm. Ale pravda je co nejblíž hladině.
Nakoplo mě a pomohlo toto video.
https://www.youtube.com/watch?v=svHfsziIkW4
Ještě vychytat to ideální kafe.
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Ascaso“