Thermodisk pro Ariete Café chic 1377

kde sehnat díly ke kávovaru
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dionella
Příspěvky: 5
Registrován: pon 12. srp 2013 11:17:51
bydliště: Karlovy Vary
kávovar:
mlýnek:

Thermodisk pro Ariete Café chic 1377

Příspěvek od Dionella »

Omylem jsem vyhodila thermodisk pro Ariete Café chic 1377. Dovoluji si požádat o radu, zda se dá někde koupit.
Děkuji za odpovědi
ondrada
silně pokročilý
Příspěvky: 1112
Registrován: úte 19. říj 2010 21:32:02
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: Thermodisk pro Ariete Café chic 1377

Příspěvek od ondrada »

Pravděpodobně poradí servis, seznam bývá v manuálu ke kávovaru nebo na webu výrobce. Nicméně bych tuto událost neoznačoval za omyl, ale spíš za šťastnou náhodu nebo znamení, a rozhodně bych tam takový bazmeky jako thermodisk nevracel, natož ještě za ně platit. To radši propijte cenu toho bazmeku v kvalitní kávě, která bude bez podobných nesmyslů chutnější :)
Uživatelský avatar
Dionella
Příspěvky: 5
Registrován: pon 12. srp 2013 11:17:51
bydliště: Karlovy Vary
kávovar:
mlýnek:

Re: Thermodisk pro Ariete Café chic 1377

Příspěvek od Dionella »

Děkuji za odpověď. Rozhodla jsem se nabídnout kávovar na náhradní díly. Třeba se někomu bude hodit.
Pořídím si jiný.
Uživatelský avatar
papun
silně pokročilý
Příspěvky: 1804
Registrován: sob 24. lis 2012 20:11:47
bydliště: Zlín
kávovar: Carimali Alfa
mlýnek: Ascaso i-sttel

Re: Thermodisk pro Ariete Café chic 1377

Příspěvek od papun »

Jen pro zajímavost... díl nebyl k sehnání nebo jeho cena byla vysoká vůči celému zařízení?
ondrada
silně pokročilý
Příspěvky: 1112
Registrován: úte 19. říj 2010 21:32:02
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: Thermodisk pro Ariete Café chic 1377

Příspěvek od ondrada »

Mě hlavně není úplně jasný, proč by bez Thermodisku nešla udělat káva, místní osazenstvo naopak první, co většinou udělá po koupi kávovaru s podobným nesmyslem jako je Thermodisk, je to, že se snaží Thermodisk vyhodit, čímž docílí lepší kávy. Kde je přesně problém?
Uživatelský avatar
Dionella
Příspěvky: 5
Registrován: pon 12. srp 2013 11:17:51
bydliště: Karlovy Vary
kávovar:
mlýnek:

Re: Thermodisk pro Ariete Café chic 1377

Příspěvek od Dionella »

Omlouvám se, ale nedokáži Vám odpovědět, nejsem odborník. Zkoušela jsem udělat kávu bez tohoto dílu, ale byla jako z obyčejného překapávače, bez pěny. Kávu si nechávám vozit přímo z Itálie a v druhém přístroji, který jsem si koupila do práce ji mám výbornou i s pěnou.
Až budu mít čas, musím se začíst do diskuzí zde, abych se poučila.
Přeji pěkný den
Uživatelský avatar
Dionella
Příspěvky: 5
Registrován: pon 12. srp 2013 11:17:51
bydliště: Karlovy Vary
kávovar:
mlýnek:

Re: Thermodisk pro Ariete Café chic 1377

Příspěvek od Dionella »

papun píše:Jen pro zajímavost... díl nebyl k sehnání nebo jeho cena byla vysoká vůči celému zařízení?
Díl se mi nepodařilo sehnat.
ondrada
silně pokročilý
Příspěvky: 1112
Registrován: úte 19. říj 2010 21:32:02
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: Thermodisk pro Ariete Café chic 1377

Příspěvek od ondrada »

To je příznak nekvalitní (staré) kávy, nevhodného mletí nebo špatného dávkování. To jsou přesně ty věci, které různé thermodisky dokáží částečně odpustit - ovšem to, co vyprodukuje thermodisk, má sice nějakou pěnu, ale chuťově to bude dost podobné (ne-li horší) kávě připravené bez thermodisku. Kvalitní, správně namletá a nadávkovaná čerstvá káva vytváří cremu sama o sobě (mimochodem mnohem hezčí a kvalitnější, než jakou udělají různé thermodisky), a chuť kávy je někde úplně jinde. Nakonec žádný profesionální kávovar takovéto "unikátní součástky pro bohatou pěnu" nemá - proč asi? Že by proto, že při troše snahy nejsou potřeba? A není to nic složitého :)

Zkuste místo vození kávy z Itálie a shánění thermodisků či nových kávovarů s nimi přivézt některou skutečně čerstvou kávu z malé kvalitní české/moravské pražírny (pokud nemáte lepší mlýnek, než ten Concept tak si ji tam nechte i namlet, ač bez vlastního mlýnku je problém trefit hrubost, tak to chce po kouskách zkoušet, a ne nakoupit třeba kilo naráz - nehledě k tomu že namletá káva rychle větrá), naplňte páku (tak, aby byla plná, né tak, aby v ní bylo 7 gramů), utampujte, a pravděpodobně se nebudete stačit divit co z kávovaru poteče, i když káva ještě nejspíš nebude zdaleka ideální :)
Odpovědět

Zpět na „díly kávovaru“