Rancilio Silvia kryt hlavy

kde sehnat díly ke kávovaru
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Odpovědět
Uživatelský avatar
pelda5
Příspěvky: 21
Registrován: pon 10. bře 2014 20:01:45
bydliště: Svitavsko
kávovar: Rancilio Silvia
mlýnek: RS a MDF

Rancilio Silvia kryt hlavy

Příspěvek od pelda5 »

Zdravím všechny majitele RS. Určitě nejsem sám, kdo má působením horké vody a teploty oprýskaný plastový kryt hlavy. Po dlouhém pátraní na různých zahraničních serverech, kde se ceny pohybují od 6 set výše se mi podařilo vygůglit následující stránky viz:

Kód: Vybrat vše

http://www.ferrari-espresso.com/product.php/920/rancilio-silvia-chrome-plated-group-head-cover-
Zde stojí kryt 9,99 liber, tedy cca 350 Kč, což už jsem ochoten dát. Do výše částky nákupu 50 liber je poštovné 5,95 liber, při nákupu nad 50 liber je poštovné zdarma. Prosím tedy ty zájemce, kteří by se se mnou ZÁVAZNĚ spojili o soukromou zprávu, kde bychom se domluvili dále. Samozřejmě uvítám každé doporučení, co by se dalo ještě za třeba výhodnou cenu přikoupit, nebo kdo o co by měl zájem. Díky :ucta:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Alternativy - Aeropress, Hario TCA-2, Frappe maker 230V, Mokka konvička, Phin, Džezva, FP

"Nejhorší je, když mi místo espressa přinesou bazén."
Uživatelský avatar
hunt01
více pokročilý
Příspěvky: 350
Registrován: sob 14. led 2012 10:40:25
bydliště: Šaratice / Brno
kávovar: Carimali Uno, Brasilia Portofino, Astoria Compact
mlýnek: Anfim Cody, Anfim Scody II

Re: Rancilio Silvia kryt hlavy

Příspěvek od hunt01 »

Proč to dělat složitě, když to určitě půjde jednoduše :-)
Napiš do bunacafe, která silvie prodává, ti to budou mít nebo to objednají z itálie a nemusíš nic řešit :-)
Servis a prodej profesionálních kávovarů.
www.baristaservis.cz a nové www.kafenapisku.cz
Uživatelský avatar
pelda5
Příspěvky: 21
Registrován: pon 10. bře 2014 20:01:45
bydliště: Svitavsko
kávovar: Rancilio Silvia
mlýnek: RS a MDF

Re: Rancilio Silvia kryt hlavy

Příspěvek od pelda5 »

Takže doplnění informace či oprava, jak kdo chce. Měl jsem za to, že tuzemsko při dovozu ze zahraničí přirazí a cena bude vyšší. Dávám za pravdu příteli hunt01. V Buna je cena 370 + pošta dle výběru či osobní odběr zdarma. Stručně řečeno, není tedy co řešit pro ty, kteří díl potřebují. :ucta:
Alternativy - Aeropress, Hario TCA-2, Frappe maker 230V, Mokka konvička, Phin, Džezva, FP

"Nejhorší je, když mi místo espressa přinesou bazén."
ondrada
silně pokročilý
Příspěvky: 1112
Registrován: úte 19. říj 2010 21:32:02
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: Rancilio Silvia kryt hlavy

Příspěvek od ondrada »

Nebál bych se, že by na tom byli tratní ;-) Oni i ti britové musej vydělat. A mimochodem - při nákupu nad 50 liber je u nich sice poštovné zdarma, ale "Excluding non-UK orders".
Odpovědět

Zpět na „díly kávovaru“