Lelit PL 41 TEM

Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Uživatelský avatar
rogerer
Příspěvky: 50
Registrován: pon 21. lis 2016 12:58:21
bydliště: Praha
kávovar: Lelit PL41 TEM
mlýnek: Ascaso iSteel

Re: Lelit PL 41 TEM

Příspěvek od rogerer »

Ahoj nevím kam psát o rady a postřehy ale tak asi pod kávovar.
No diky zdejsim borcum jsem si poridil Lelit a mlýnek Ascaso isteel. Dnes prvý pokus. Nikdy předtím jsem nic takovéhleho nedělal.
Jelikož ještě nedorazila zdejší káva, tak jsem se jal zkoušení na lavazze qualita oro. Zhruba na šestý pokus (po seřizování mlýnku) se mi podařilo pitelné "espresso" (z dvojmisky) i s nějakou tou pidi cremou. 15gr kávy a z toho zhruba 70ml v šálku za 25sekund. Celkem mě to chutnalo rozhodně víc než dolce gusto, které jsem pil doteď.

Otázka - mám se radši učit na dvojmisce nebo jednomisce? Jakože 25ml je pro mě opravdu one micro shot.... prostě si chci udělat kafe cca 60-70ml

Kód: Vybrat vše

http://www.imgup.cz/images/2016/12/05/IMG_7115.jpg
Uživatelský avatar
MatoZV
Příspěvky: 14
Registrován: ned 27. lis 2016 15:17:40
bydliště: Košice
kávovar: Lelit PL41TEM
mlýnek: Gaggia MDF

Re: Lelit PL 41 TEM

Příspěvek od MatoZV »

Ak si chces robit presso, tak to sa robi tak, ze spravis espresso a do neho nalejes teplu vodu, tolko kolko uz ty uznas za vhodne. Urcite nedoporucujem extrahovat kavu tak dlho.
Uživatelský avatar
rogerer
Příspěvky: 50
Registrován: pon 21. lis 2016 12:58:21
bydliště: Praha
kávovar: Lelit PL41 TEM
mlýnek: Ascaso iSteel

Re: Lelit PL 41 TEM

Příspěvek od rogerer »

no to vim, takze z 15g by melo vytect cca 50-60ml za 25-30 sekund...
Uživatelský avatar
MatoZV
Příspěvky: 14
Registrován: ned 27. lis 2016 15:17:40
bydliště: Košice
kávovar: Lelit PL41TEM
mlýnek: Gaggia MDF

Re: Lelit PL 41 TEM

Příspěvek od MatoZV »

ano

Espresso je koncentrovaný nápoj, ktorý sa vyrába pomocou espresso kávovaru. Vzniká pretlačením horúcej vody o teplote 89 - 95 stupňov celzia pod tlakom 9 barov cez 7 (+/- 1) gramov pomletej stlačenej kávy v páke. Ideálne espresso tečie z páky 25 sekúnd a má 30 mililitrov. Tlak pri zatláčaní kávy do páky by mal zodpovedať sile asi 20 kg. Teplota vody by mala byť konštantná počas celej doby extrakcie (toto docielite kvalitným kávovarom).
Uživatelský avatar
papun
silně pokročilý
Příspěvky: 1804
Registrován: sob 24. lis 2012 20:11:47
bydliště: Zlín
kávovar: Carimali Alfa
mlýnek: Ascaso i-sttel

Re: Lelit PL 41 TEM

Příspěvek od papun »

Můžeš klidně pít dvojité espresso, defakto tak jak si to udělal. Pokud ti nevadí dvojitá dávka kofeinu.

Možná mě za další výrok bude chtít někdo sežrat, ale co už. Parkrát se mi ne úplně podařilo espresso v tom smyslu, že za cca za 30 sekund mi nateklo asi 60 ml a chuťově to bylo samozřejmě jiné než klasické espresso, ale nebylo to špatné. Bylo to řidší, ale rozhodně pitelné.

Z toho vyplívá, že delůžetá je tvá chuť a pocit z výsledku. Ale každopádně espresso jako takové je základ a u mě doma je na prvním místě. Ať se daří.
Uživatelský avatar
wladas
silně pokročilý
Příspěvky: 518
Registrován: ned 15. úno 2015 16:27:30
bydliště: Bratislava
kávovar: Carimali Alfa
mlýnek: Mazzer SJ

Re: Lelit PL 41 TEM

Příspěvek od wladas »

Ale samozrejme nikto ta nenuti ho take pit ako kaze poucka. Ako uz bolo povedane, nieje ziadna tragedia ak sa potom zdriedi trochou horucej vody. To je potom espresso americano.

papun - nikto ta nezozerie :-) proste si si spravil lungo a chutilo ti. Tiez na tom nieje nic zle.
Kavovar: Carimali Alfa (misky LM Advanced), Rancilio Silvia V4, Moka Pepita 3, Bialetii moka express 6
Mlynec: Mazzer Super Jolly doserless, Fiorenzato T80 doserless, OE Lido E
Predosla vybava: Rancilio MD40, Gaggia MDF, Krups GVX2 moded
Uživatelský avatar
rogerer
Příspěvky: 50
Registrován: pon 21. lis 2016 12:58:21
bydliště: Praha
kávovar: Lelit PL41 TEM
mlýnek: Ascaso iSteel

Re: Lelit PL 41 TEM

Příspěvek od rogerer »

diky diky, uvidim, pockam na zdejsi kafe a tam budu pilovat... :-) taky myslim ze je to o chuti a ne předpisových sekundách.
Uživatelský avatar
MatoZV
Příspěvky: 14
Registrován: ned 27. lis 2016 15:17:40
bydliště: Košice
kávovar: Lelit PL41TEM
mlýnek: Gaggia MDF

Re: Lelit PL 41 TEM

Příspěvek od MatoZV »

:) je to tak... teda ked nechces ziskat certifikat od narodneho institutu talianskeho espressa :D
Uživatelský avatar
mrtvej
Příspěvky: 6
Registrován: stř 17. úno 2016 9:20:09
bydliště: Praha
kávovar: Lelit PL41EM PID
mlýnek: Carimali M1

Re: Lelit PL 41 TEM

Příspěvek od mrtvej »

Děláš to dobře, jenom vydrž než ti přijde čerstvá káva protože to je co ? protože to je základ ! :)
Z dvojitý misky se dělaj bud 2 espressa za 25s nebo jedno dvojitý za 25s jenom by ses měl snažit to srazit na 50ml :)
A jak už bylo řečeno přede mnou řiď se podle své chuti já si třeba piju jenom late s dvojitým espressem :smoke:
kávovar : Eta 0179, Lelit PL41EM PID
mlýnek : Istanbul, Porlex mini, Carimali M1
Uživatelský avatar
rogerer
Příspěvky: 50
Registrován: pon 21. lis 2016 12:58:21
bydliště: Praha
kávovar: Lelit PL41 TEM
mlýnek: Ascaso iSteel

Re: Lelit PL 41 TEM

Příspěvek od rogerer »

no o dva stupínečky jsem zjemnil mletí a už vyjelo za 27 sekund 60ml. ale je to fakt silný a je poznat rozdíl i v chuti oproti předchozím......musim se naucit se singl miskou, tam jsem ale dal 8gr a neslo to utahnout, mozna sem mel misku na pody..... Ten cas se pocita od zapnuti tj spusteni stroje nebo od doby az to zacne tect? To je věda ale zábavná...

jasne ze cekam na pul kila primapresso ale tak zaroven tady nebudu koukat na studenej kavovar :-) jeste to mliko teda jdu nastudovat...protože jen zatim zteplá :-)
Uživatelský avatar
Rifik
Příspěvky: 33
Registrován: sob 26. bře 2016 10:29:30
bydliště: Olomoucký kraj
kávovar: Gaggia Classic
mlýnek: Ascaso I-Steel 1

Re: Lelit PL 41 TEM

Příspěvek od Rifik »

čas se počítá od zapnutí stroje (pumpy)
Rocket espresso Appartamento
Niche Zero
Uživatelský avatar
rogerer
Příspěvky: 50
Registrován: pon 21. lis 2016 12:58:21
bydliště: Praha
kávovar: Lelit PL41 TEM
mlýnek: Ascaso iSteel

Re: Lelit PL 41 TEM

Příspěvek od rogerer »

tak na single misce u Lelitu 7gr, 25 sekund, 35ml....a dobrý. v puku trochu otisk šroubu.... crema jen povlak :-D Dnes už kafe nemůžu ani vidět :-D
Uživatelský avatar
martan
Příspěvky: 3
Registrován: pon 12. pro 2016 18:39:48
bydliště: BA
kávovar: LELIT PL41 TEM
mlýnek: Ascaso i-steel

Re: Lelit PL 41 TEM

Příspěvek od martan »

Od piatku som tiez majitelom tejto dvojky:
PL41 TEM + Ascaso i-steel
Obrázek

Vysledok zatial takyto:
Obrázek
Uživatelský avatar
j.bill
silně pokročilý
Příspěvky: 1409
Registrován: čtv 27. srp 2015 12:29:37
bydliště: Moravia Magna
kávovar: Fiorenzato Bricoletta ELE, Grimac La Uno
mlýnek: La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 FIMD

Re: Lelit PL 41 TEM

Příspěvek od j.bill »

Radost pohledět! :souhlas: Jdu si udělat kafe. :grin:
Nerozumný kupec
*bylo: Gaggia: Classic Plus, Espresso, Gran DeLuxe, Isomac Macinino
*je: Ascasso Dream Versatile, Turmix TX10, Gaggia New Baby Class, Gaggia Baby Twin, 3x Rancilio Silvia, Brasilia Cappuccino Roma, Grimac Mini-La Uno, 2x Expobar Office Control, 2x Fiorenzato Bricoletta ELE, La San Marco Practical 95E, La Spaziale Vivaldi S1
2x KitchenAid 5KCG100, Cunill Marfil, RR45, 4x La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 full inox mondose digital, La Cimbali Junior

PS: Své názory nikomu nevnucuji, každý ať si dělá, jak uzná za vhodné!
Uživatelský avatar
martin_s
Příspěvky: 17
Registrován: ned 04. říj 2015 19:31:40
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Lelit PL 41 TEM

Příspěvek od martin_s »

Nazdar martan. Gratulujem k vyberu : ) Uzi si aj mlyncek. Mame skoro rovnaku zostavu :)
Uživatelský avatar
martan
Příspěvky: 3
Registrován: pon 12. pro 2016 18:39:48
bydliště: BA
kávovar: LELIT PL41 TEM
mlýnek: Ascaso i-steel

Re: Lelit PL 41 TEM

Příspěvek od martan »

Dakujem za vrele prijatie ;)

Ako experimentujete s teplotou na tomto stroji?
Snimaci bod toho PIDu je ratam niekde na boilery ci sa mylim?
Prislo mi po zatial zopar shotoch ze vsetko nad tych prednadstavenych 95°C skor chut kazi.
Ratam, ze to ma zmysel pri svetlejsom prazeni prekracovat tych 95°C.

Co sa mletia tyka velmi ma prekvapilo, ze pri mojej kombinacii s i-steel musim ist fakt uplne na spodnu hranicu - tym myslim najemnejsie mletie.
Aktualne mam nastavene tak, ze je to tesne nad moment kedy pocujem/citit, ze sa mlecie kamene dotykaju.
"Hrubsie mletie" ma typicky nasledok v podobe prilis rychlej extrakcie. Aktualne testujem zatial na Columbo espresso zmesi.

Dik za rady a postrehy.
Naposledy upravil(a) martan dne čtv 22. pro 2016 18:23:37, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
martin_s
Příspěvky: 17
Registrován: ned 04. říj 2015 19:31:40
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Lelit PL 41 TEM

Příspěvek od martin_s »

Teplotu este velmi neriesim. U seba vidim skor nestabilitu v hrubosti mletia, mnozstve kavy a sile utempovania.
Najvacsie rozdiely vidim ak robim +-8g v single miske a 16g+- double miske. Double miska s dvojtou davkou ma neporovnatelne lepsiu chut ako single.

Na riesenie teploty nemam presny tempovac : /. Vazenie by som vedel poriesit mikrovahou z prace, mletie staci nemenit a posledna premenna ktoru neviem ovplyvnit je ta sila tempovania.

POzicia niekto tamper z manometrom? :D
Uživatelský avatar
j.bill
silně pokročilý
Příspěvky: 1409
Registrován: čtv 27. srp 2015 12:29:37
bydliště: Moravia Magna
kávovar: Fiorenzato Bricoletta ELE, Grimac La Uno
mlýnek: La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 FIMD

Re: Lelit PL 41 TEM

Příspěvek od j.bill »

Někde jsem viděl tamper s pružinou. Jak se začne ztláčet i pružina, je to ta potřebná síla. Ale je to zbytečné. Potřebnou sílu (pokud nemáš v ruce ten cit) lze nacvičit i na osobní váze. Párkrát budeš na ní tampovat a hned vidíš, kolika kg tlačíš. Tu sílu si zapamatuješ a je to. ;)
Nerozumný kupec
*bylo: Gaggia: Classic Plus, Espresso, Gran DeLuxe, Isomac Macinino
*je: Ascasso Dream Versatile, Turmix TX10, Gaggia New Baby Class, Gaggia Baby Twin, 3x Rancilio Silvia, Brasilia Cappuccino Roma, Grimac Mini-La Uno, 2x Expobar Office Control, 2x Fiorenzato Bricoletta ELE, La San Marco Practical 95E, La Spaziale Vivaldi S1
2x KitchenAid 5KCG100, Cunill Marfil, RR45, 4x La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 full inox mondose digital, La Cimbali Junior

PS: Své názory nikomu nevnucuji, každý ať si dělá, jak uzná za vhodné!
Uživatelský avatar
martan
Příspěvky: 3
Registrován: pon 12. pro 2016 18:39:48
bydliště: BA
kávovar: LELIT PL41 TEM
mlýnek: Ascaso i-steel

Re: Lelit PL 41 TEM

Příspěvek od martan »

Myslim, ze tampovanie ako som ja pozeral je tou najmensou polozkou, dolezita neni ani tak sila ale zarovnanie povrchu v miske.
Doraz by sa mal najma klast na to aby sa vytvorila rovnomerna vrstva kavy po celej ploche misky.

Ja aktualne tampujem plastakom a sanzim sa skor o tu rovnomernost ako na to vyvijat nejaku specificku silu.
Zajtra mi ale ma dojst kovovy Lelit tamper okrem ineho prislusenstva ;)
Uživatelský avatar
rogerer
Příspěvky: 50
Registrován: pon 21. lis 2016 12:58:21
bydliště: Praha
kávovar: Lelit PL41 TEM
mlýnek: Ascaso iSteel

Re: Lelit PL 41 TEM

Příspěvek od rogerer »

mám tu samou kombinaci strojů :-) teplotu jsem nastavil na 92 (tesstuju to i na 90)... kovový tamper Lelit doporučuju, taky jsem si ho rovnou pořídil...
Ja rozhodne nemelu na nejjemnejsi mletí - to kavovar neprotlačí... k mlynku tu nekdo dal krasne šablonky se stupnicí, když dám doraz na nulu, tak melu singl kolem 94 a double kolem 89 (tzn 6-15 jednotek od dorazu)
Tak jdu tam nasypat dominkánskou Barahonu čus :-D

http://www.imgup.cz/images/2016/12/23/IMG_7118.jpg

PS: jak máš velky ty šálky, si dělal dvojitý espressa? :-)
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „LELIT“