saeco royal dlouho nařívá

problémy (všeho druhu) s kávovarem, první pokusy, nastavení
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Odpovědět
Uživatelský avatar
vladka121
Příspěvky: 12
Registrován: úte 12. srp 2008 10:44:19
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

saeco royal dlouho nařívá

Příspěvek od vladka121 »

Dobrý den,
prosím nevíte náhodou jak odstranit závadu na kávovaru? Při zapnutí hlásí jen že nahřívá. Jde ale horká voda jinak nic. Ani káva nejde udělat ani capuccino ani nejde pára. Když udělám Reinigungcyklus /cyklus mytí/ je to ten cca 5 minutový tak po tomto procesu mohu udělat kavu, horkou vodu, ale nejde pára a capuccino. Matně si vybavuji, že jsem tento program asi předčasně omylem ukončila a teď jsem se dočetla v návodu, že se nesmí nikdy přerušit. Nemáte někdo zkušenost co to může stát? Odvápnit jsem už zkoušela, protože to byla první rada, co jsem dostala přes noc nechat, ale nepomohlo to. Nepřikládala jsem moc tomu, že jsem ukončila ten proces, ale teď jsem si stáhla českej návod a jak jsem to četla, tak mám dojem, že jsem to udělala, ale nevím. Předem děkuji Vladka121
Uživatelský avatar
mejlacz
Příspěvky: 37
Registrován: pát 25. kvě 2012 13:14:18
bydliště: Liberec
kávovar:
mlýnek:

Re: saeco royal dlouho nařívá

Příspěvek od mejlacz »

Ahoj Vlaďko,

píše Ti to něco na displeji? Zkusil bych vyndat z boku řídící jednotku, a pak ji zase zasunout, tuším, že mě se něco takového také v minulosti stalo, vyndání a opětovné zandání CJ pomohlo.
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: saeco royal dlouho nařívá

Příspěvek od primacafe »

mejlacz píše:....... Zkusil bych vyndat z boku řídící jednotku, a ..........
bude tím myšleno spařovací jednotku, jindy nazývanou jako centrální jednotku. Možná jsou pro ten kus plastu ještě i jiné názvy.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Odpovědět

Zpět na „ke kávovaru - automatu“