Bosch VeroBar 100 TES70151

problémy (všeho druhu) s kávovarem, první pokusy, nastavení
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr8í
Příspěvky: 3
Registrován: sob 22. lis 2014 8:15:32
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Bosch VeroBar 100 TES70151

Příspěvek od Petr8í »

Ahoj, mel bych dotaz ohledne tohoto typu kavovaru. Mam starsi kavovar Bosch VeroBar100 a po tydnu provozu jsem zjistil, ze se pod kavovagem obcas udela louzicka kavy. Vyndal jsem sparovaci jednotku a zkousel jsem jestli neni unik mezi ni a vypusti. Nebyl. Nakonec jsem zjistil, ze dole v bocnici po jejim vycvaknuti bylo napadane kafe a stekajici voda se obarvila po te kave a kapla pod kavovar. Vypozoroval jsem, ze zasobnik na odpad vody se hrozne casto plni vodou. Tak jsem ho nechL vyndany, do mikrospinace jsem strcil kousek kartonu a udelal cyklus. Cely cyklus probiha v poradku bez kapky vody, ktera by unikala, az do te doby, kdy valec sjizdi z pistu dolu. V tu danou chvily se z valce vyleje celkem dost vody a kape to po sparovaci jednotce dolu do zasobniku a prave ze jak je to vetsi mnozstvi vody tak to steka i po bocnicih (sasi) kavovaru. Nemam kavovar od noveho, takze nedokazu posoudit, zda je to normalni, alw myslim si ze neni. Dokazal byste mi nekdo poradit co s tim? Podle meho nazoru by mohla byt chyba ve sparovaci jednotce?

Dekuji, Petr.
Odpovědět

Zpět na „ke kávovaru - automatu“