Od turka k espressu.

Jak jste začínali a co Vám to dalo.
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Fox_25
silně pokročilý
Příspěvky: 546
Registrován: čtv 30. čer 2011 20:39:52
bydliště: Zlínský kraj
kávovar:
mlýnek:

Re: Od turka k espressu.

Příspěvek od Fox_25 »

A já si vždycky myslel že přetlakem vodní páry se připravuje mokka. No, musím uznat že jsem nevzdělanec a ještě ke všemu ignorant protože jim nevěřím. Stejně tak se mi nechce věřit že by lidé po tisíc let dělaly českého turka. Co jsem četl tak český turek vznikl někdy po tom co na návštěvu do ČR přišli rusové a byl nedostatek kávovarů. I známí kteří mají dlouholeté přátele v zahraničí mi říkali že má spíš dlouhodobou tradici džezva nebo french press, ovšem french press vznikl až někdy po roce 1800.
Kávovary Gaggia- Espresso Color, San Remo- Jolly bar, Carimali- UNO.
Mlýnky Carimali- M1, Gaggia- MDF

To pravé ořechové nezačíná koupí kávovaru, ale tím až si člověk řekne "tfuj co jsem to dřív pil" :)
Uživatelský avatar
papun
silně pokročilý
Příspěvky: 1804
Registrován: sob 24. lis 2012 20:11:47
bydliště: Zlín
kávovar: Carimali Alfa
mlýnek: Ascaso i-sttel

Re: Od turka k espressu.

Příspěvek od papun »

Já bych to s tím českým turkem neviděl nijak tragicky. Spoustě lidí to chutná, chtějí to a vyhovuje jim to. Nedokážu říct jak dlouho se ten český turek už dělá, ale určitě si troufám tvrdit, že z toho bude tradice a jen tak se neztratí. Znám i spoustu mladých lidí co ho pije. Takže to není jen výsada starší generace.

Jeden můj kamarád si zde objednává kávu a pak si ji mele na ručním Hario a dělá si českého turka a mlsá si. Dokonce měl návštěvu z USA, které tuto kávu uvařil a návštěva si řekla o přidání jak jim to chutnalo.

Takže proč ne:)
Uživatelský avatar
zorin87
více pokročilý
Příspěvky: 101
Registrován: pon 21. úno 2011 17:54:51
bydliště: Boskovice
kávovar: Futura Kikka, Bialetti, Aeropress
mlýnek: Eureka Mignon

Re: Od turka k espressu.

Příspěvek od zorin87 »

S názvem tohoto vlákna jsem zavzpomínal na moji tvorbu espressa. Rok 2010, Delonghi ESAM 3000B a mlýnek Krups. Káva byla tehdy nějaká obyč Lavazza. Musím ale dodat, že i v dnešní době v restauracích, kde bar zdobí krásný kávovar vypadá výsledek mnohem hůř.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Life is too short to drink bad coffee...
No matter how old you are!

...
Zkušenosti s: kávovarem La Scala Butterfly, Magister Stella Profesional, Jura Impressa C5, De'Longhi ESAM 3000 B Magnifica a s mlýnky Macap M2M, Eureka Mignon Perfetto, Krups GVX242, Eta 0066 (80. léta) :)
Odpovědět

Zpět na „Moje začátky s levným kávovarem“