Přechod od Rowenty na Gaggiu

Jak jste začínali a co Vám to dalo.
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Zamčeno
Uživatelský avatar
hu.go
Příspěvky: 22
Registrován: ned 24. úno 2008 1:33:24
bydliště: Brno
kávovar: Gaggia Classic
mlýnek: Ascaso i-Steel

Přechod od Rowenty na Gaggiu

Příspěvek od hu.go »

Rád bych se podělil o půlroční zkušenost s děláním pressa - třeba to někomu pomůže v rozhodování co koupit a co ne.

Před půl rokem jsem se rozhodnul že zkusím dělat espresso doma. Nevěděl jsem, jestli tudy cesta vede, nechtěl jsem investovat víc než cca 5000,- a nevěděl jsem nic. Toto fórum bylo v plenkách, nicméně našel jsem tu zásadní informace o kávě - bod první = čerstvá, bod druhý = správně mletá :) Na zahraničních fórech levné kávovary neřeší.

Gaggie v cenách 6000,- a víc na mě byly drahé, tak jsem zkusil Rowentu Prelude za cca 2500,- - nerez + plast, napěňovací bazmeg se dal oddělat, pár lidí ji tu mělo a zatím nikdo moc nenadával.

Po marném pokusu udělat espresso z kávy z obchodu byť jakože na presso jsem zakotvil u PRIMAcafé. Tady úplná spokojenost ( káva vynikající, díky ochotě Primacafé bylo možno najít rozumné mletí na jejich mlýnku ) kalená jen rozmary Rowenty ( viz sekce Problémové kávovary :) ) - jako povolování páky během extrakce (jednou mi vylítla ven + sprcha horké vody a kávy, od té doby jsem vždy přidržoval :( ), různé kapání vody ze sprchy a zápach plastové nádržky na vodu ála vietnamská tržnice - ten nezmizel ani po tom půlroce ... a hlavně nestejnost výsledků ( crema byla vždy ale někdy dobrá, jindy slabá ...)... Už jsem málem stavěl elektronický termostat :)
Já jsem dojel až po půl roce na protékání vody kolem páky. Páka se dotahuje v PLASTOVÉM bajonetu s dorazem - nemůžete páku dotáhnout víc aby těsnění pořádně dolehlo ...

Po několika pokusech se servisem a Rowentou typu - na testovacím vzorku kávy od Rowenty ( = hrubě mleté ) se problém nevyskytuje = presso je vpořádku (ovšem to co z toho teče není preso ale .... ), pokud chcete pěnu použijte napěňovací vohiment, jsem to zatím odložil, času do konce záruky dost a znovu řešil co koupit:

Takže - chci spolehlivou pákovku od rozumné firmy a mlýnek a vejít se do cca 10.000,-

Po prolézání fór ( tohoto a zahraničních, u nás už snad nic dalšího nenajdete ) jsem vybral Gaggiu Classic a na základě pozitivních zkušeností i mlýnek Saeco Lux alias Nemox. Koupil jsem na ebay.de - kávovar Eur 200, mlýnek Eur 135 - tedy celkem asi 8.400,-

Výsledek - NAPROSTÁ SPOKOJENOST. Nikde nic nedrnčí, nekape, nestříká, neteče, prostě to funguje jak má.
Teplotu neřeším - není důvod. Zkoušel jsem "teplotní surfing" ale rozdíly v chuti jsou pro mne zanedbatelné.
Pokud to "teče" rychleji nebo pomaleji - stačí trošku upravit hrubost mletí a je to jak má být. Není třeba laborovat s přeplňováním páky jako dřív, navíc Rowenta s tím pak měla problém (povolování páky...)

Rozhodně si přečtěte čeho se vyvarovat : Problémy levných kávovarů.

Takže jak to vidím já :
- koupit na začátek na zkoušku něco levného je cesta do pekel :) - výsledky jsou leckdy špatné a může vás to od přípravy espressa doma zbytečně odradit, navíc pak většinou koupíte něco slušného - takže peníze, čas a nervy navíc
- pokud koupíte rovnou slušný strojek a zjistíte, že vás to vlasně nebaví, tak pořád prodáte v aukci nějakou tu Gaggiu docela slušně
- pokud chcete ušetřit - kupte slušný kávovar v zahraničí nebo z druhé ruky - slušné kávovary jsou v domácím provozu "téměř" nezničitelné
- a pokud chcete dělat espresso nejen dobré, ale i hezké, s pěknou cremou, tak se bez mlýnku neobejdete
Uživatelský avatar
Krudd
Příspěvky: 14
Registrován: úte 25. bře 2008 18:27:37
bydliště: Praha
kávovar:
mlýnek:

Re: Přechod od Rowenty na Gaggiu

Příspěvek od Krudd »

Díky za postřeh, dopadl jsem uplně stejně, co se týče Rowenty. Teď mi tu trčí a kávu jedu na turka. Plánuju proto koupit něco lepšího, až našetřím něco stranou a vypadá, že půjdu stejnou cestou jako ty. :geek:
Coffee should be black as hell, strong as death and as sweet as love.
Zamčeno

Zpět na „Moje začátky s levným kávovarem“