LASCATO

Nedaří se napěnit mléko? Zde je Váš prostor.
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Odpovědět
dape
více pokročilý
Příspěvky: 480
Registrován: čtv 15. dub 2010 14:07:02
bydliště: Brno
kávovar: Rocket Giotto Type V PID (2018)
mlýnek: Eureka Libra

LASCATO

Příspěvek od dape »

Vyzkoušel jsem napěnění mléka - Lascato, lze to koupit v Bille. 1l=29 Kč a kdo má problém s pěněním, tak s tímto to nemůže nejít. Je to přímo určeno na cappuccino. S normálním mlékem jsem se to tím grifem - zde prezentovaným naučil, perfektní, ale s tímto to jde tak, že se člověk ani nemusí snažit. Leze z toho přímo hustá pěna zclea bez bublin, mohu říct, že je to fakt obrovský rozdíl. Kdo má problém s pěněním, event, dole v konvičce mu zůstává trochu mléka a pěnu má nahoře, tak s tímto se to, myslím, stát nemůže. Zkuste to, stojí to za to.
Dudyn
Příspěvky: 29
Registrován: úte 27. lis 2012 18:57:09
bydliště: Brumov-Bylnice
kávovar:
mlýnek:

Re: LASCATO

Příspěvek od Dudyn »

zkusil jsem to a jde to skoro samo, akorát pěna je tak hustá, že s ní pak nejde udělat na cappucinu late art, ale na late macchiato je super, možná to chtělo odstavovat dřív, jenže ta krabice vyjde na 4 dávky :)
Uživatelský avatar
mejlacz
Příspěvky: 37
Registrován: pát 25. kvě 2012 13:14:18
bydliště: Liberec
kávovar:
mlýnek:

Re: LASCATO

Příspěvek od mejlacz »

Já taky používám, jde to s ním dobře. Koupit lze i v Makru, nebo já kupuju v Albertovi.
Jinak pěnu mi to udělá hustou, akorát si myslím, že mám velkou konvičku, takže půlku odleju, zbytek promíchám a je to na Latté art jak dělaný.
P.S. Na semináři u Petry Veselé nám říkala, že spolupracuje s mlíkárnou (Kunín?) právě na tomhle mléce, takže je tam poznat velký vývoj od uvedení na trh.
dape
více pokročilý
Příspěvky: 480
Registrován: čtv 15. dub 2010 14:07:02
bydliště: Brno
kávovar: Rocket Giotto Type V PID (2018)
mlýnek: Eureka Libra

Re: LASCATO

Příspěvek od dape »

no, možná to pění až moc :-) ale když se to nešlehá do tak velké teploty a nebo to nemusí být přímo podchlazené z ledničky, tak to pak vyjde akorát. Ale je fakt, že tak hustou pěnu se mi z žádného mléka nepodařilo.
Uživatelský avatar
kubad
více pokročilý
Příspěvky: 190
Registrován: čtv 17. lis 2011 21:43:44
bydliště:
kávovar: Rocket Cellini Evoluzione V2
mlýnek: Fiorenzato F4E Nano

Re: LASCATO

Příspěvek od kubad »

Dudyn píše:zkusil jsem to a jde to skoro samo, akorát pěna je tak hustá, že s ní pak nejde udělat na cappucinu late art, ale na late macchiato je super, možná to chtělo odstavovat dřív, jenže ta krabice vyjde na 4 dávky :)

by mě zajímalo jak to na soutěžích dělají když na Art používají tohle mléko :D to bude asi všechno rukama
tak sem do toho spadl taky :D
pedro13
více pokročilý
Příspěvky: 450
Registrován: pát 25. led 2008 2:05:34
bydliště: Jablunkov
kávovar:
mlýnek:

Re: LASCATO

Příspěvek od pedro13 »

Nejak se s tim musi popasovat, kdyz jim vyrobce toho mleka dela hlavniho partnera :-D
Pokud to hodne tuhne, tak zkratte fazi vmichavani vzduchu s tryskou nahore u hladiny a prodluzte dobu promichavani, tj.fazi kdy je tryska zanorena dole.
Coffee Machine: Isomac TEA, Tecnosystem Magic , Other Scrap - Cafetiere Pezzetti, Clever Dripper, French Press, Aeropress
Grinder: Anfim Best , Anfim KS, Wega Max 6.4/Compak K6, Hario Mini Mill, Temp :)
Roaster: UPK
Dudyn
Příspěvky: 29
Registrován: úte 27. lis 2012 18:57:09
bydliště: Brumov-Bylnice
kávovar:
mlýnek:

Re: LASCATO

Příspěvek od Dudyn »

dobrá rada, zkusím to podle pedra, protože i plnomléka dělám pěnu dost hustou a říkal jsem si, že to chce asi déle míchat ať nemusíme pěnu z hrníčku vybírat lžičkou :grin:
mill
silně pokročilý
Příspěvky: 520
Registrován: sob 20. pro 2008 12:58:10
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: LASCATO

Příspěvek od mill »

Lascato je určitě fajn a taky se mi s ním dobře dělalo, ale stejnou službu udělá i Tatra 3,5% za podstatně menší peníze. Ono to vychvalování lehce zavání PRem, stejně jako doporučený Catler v knize o kávě od slavné baristky.
dape
více pokročilý
Příspěvky: 480
Registrován: čtv 15. dub 2010 14:07:02
bydliště: Brno
kávovar: Rocket Giotto Type V PID (2018)
mlýnek: Eureka Libra

Re: LASCATO

Příspěvek od dape »

Tak to se musím ohradit, že tomu třeba já, dělám "lehce PR". Tak když je nějaký produkt OK a pracuje se mi s ním dobře, tak snad o něm mohu napsat, ne? Nebo bude cenzura? Je to stejné, jako se zde propaguje Gaggia, Isomac, Mazzer, atd. Pak by i toto bylo "lehce PR". Takže, prosím pěkně není. Mimochodem, s Lascatem nemám žádnou spojitost, snad jen tu, že mi vyhovuje. :-)
Uživatelský avatar
Redmann
silně pokročilý
Příspěvky: 1035
Registrován: pon 03. srp 2009 10:48:03
bydliště: Bratislava
kávovar: Gaggia Baby Twin, Clever Dripper, Bialetti, FP
mlýnek: Mahlk. Vario Home, Porlex

Re: LASCATO

Příspěvek od Redmann »

Mill asi myslel vychvaľovanie Lascata od spomínanej baristky, preto spomína aj Catler z jej knižky.

Ja robievam penu z bezlaktózového 1,5% mlieka a bez problémov, dokonca tiež moc husté. Naopak mlieko z načapované z automatu a prevarené sa mi pení výrazne ťažšie.

Podľa mňa je to proste v rukách.
David
silně pokročilý
Příspěvky: 1456
Registrován: pát 18. led 2008 11:32:30
bydliště: Praha
kávovar: Gaggia Evolution
mlýnek: Gaggia MDF

Re: LASCATO

Příspěvek od David »

Podejť by ti převařený mlíko nezlobilo, když už jsou tam ty proteiny denaturovaný. Imho záleží na rukou, mašině a mlíku. Nedostatek v jedné oblasti lze vyvážit -do určité míry- přebytkem v oblasti jiné.
Něžný kávový barbar preferuje tyto kávy a hodnotil tyto restaurace. Proč se vyhnout levným kávovarům?
Uživatelský avatar
Redmann
silně pokročilý
Příspěvky: 1035
Registrován: pon 03. srp 2009 10:48:03
bydliště: Bratislava
kávovar: Gaggia Baby Twin, Clever Dripper, Bialetti, FP
mlýnek: Mahlk. Vario Home, Porlex

Re: LASCATO

Příspěvek od Redmann »

Som si myslel, že to bude tým prevarením... :-/
Odpovědět

Zpět na „k napěnění mléka“