Mikropěna v celém objemu

Nedaří se napěnit mléko? Zde je Váš prostor.
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Odpovědět
Uživatelský avatar
papun
silně pokročilý
Příspěvky: 1804
Registrován: sob 24. lis 2012 20:11:47
bydliště: Zlín
kávovar: Carimali Alfa
mlýnek: Ascaso i-sttel

Mikropěna v celém objemu

Příspěvek od papun »

Už se mi celkem daří na Gaggia Classic s vyměněnou tryskou dělat mikropěnu. Ovšem ta pěna se drží na povrchu. Správně by měla být v celém objemu ne? Nebo se pletu?

Je na to nějaká finta?
dape
více pokročilý
Příspěvky: 480
Registrován: čtv 15. dub 2010 14:07:02
bydliště: Brno
kávovar: Rocket Giotto Type V PID (2018)
mlýnek: Eureka Libra

Re: Mikropěna v celém objemu

Příspěvek od dape »

ano, je na to fakt finta a je super funkční. Po tom, co jsem se to pdole tohoto naučil zcela bez problémů, pěna v celém objemu. A když k tomu dáte ještě mléoko TATRA LASCATO (29 kč), tak to fičí tak, že doslova "čučíte" :-)

Kód: Vybrat vše

http://silviaschool.com/node/9
dape
více pokročilý
Příspěvky: 480
Registrován: čtv 15. dub 2010 14:07:02
bydliště: Brno
kávovar: Rocket Giotto Type V PID (2018)
mlýnek: Eureka Libra

Re: Mikropěna v celém objemu

Příspěvek od dape »

... ještě bych dodal, zcela podstatné je ten STEP 3 a STEP 4. Fakt to funguje až jsem se tomu divil. :-)
Ty jednotlivé kroky (STEPs) jsou popsány lépe než to video.
Uživatelský avatar
papun
silně pokročilý
Příspěvky: 1804
Registrován: sob 24. lis 2012 20:11:47
bydliště: Zlín
kávovar: Carimali Alfa
mlýnek: Ascaso i-sttel

Re: Mikropěna v celém objemu

Příspěvek od papun »

Tak zatím se pořád moc nedaří. Mikropěnu udělám, ale nemám ji v celém objemu. Nemáte ještě někdo nějaký TIP....
dape
více pokročilý
Příspěvky: 480
Registrován: čtv 15. dub 2010 14:07:02
bydliště: Brno
kávovar: Rocket Giotto Type V PID (2018)
mlýnek: Eureka Libra

Re: Mikropěna v celém objemu

Příspěvek od dape »

než ji začnu dělat, musím odpustit vodu (parní tryskou) co je zkondenzovaná ve trubkách. V případě Gaggia Twin je to voda, která je ve trubkách a termobloku - který slouží čistě pro horkou vodu a páru), tedy asi 1 dcl. Vypustím, začniou blikat kontrolky. Zavřu ventil páry. Zaměním sklinku za konvičku s mlékem a pustím páru. Ta prodleva cca 5 sekund je dostatečná na to, aby pak už šla pára. Ideální je to zkoušet tak, že se dá voda a do ní jedna kapka jaru. Zkoušením by z toho mělo vzniknout "mléčná pěna" a nesmí být bubliny. Fakt dobrý tip je ta Siliva School.
Uživatelský avatar
tomtom64
začátečník
Příspěvky: 72
Registrován: sob 24. lis 2012 14:27:29
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: Mikropěna v celém objemu

Příspěvek od tomtom64 »

S tou vodou s jarem moc dobré zkušenosti nemám. Dá se tím nacvičit nedělání bublin, to ano. Ale tam ta "pěna" vznikne v podstatě vždycky, i když mléko bych takto pouze ohřál. Na druhou stranu, dá se tím nacvičit poloha trysky v konvičce v obou fázích.

Jaké používáte mléko? Ačkoliv jsem na spoustě webu našel, že nejlépe to jde s tučným nebo polotučným, mně se nejvíce daří s nízkotučným. Bohužel ale mikropěna jak má být se mi povede jen výjimečně, často skončím s takovou skoro šlehačkou (která nejde ani pořádně nalít) plovoucí na mléce.
dape
více pokročilý
Příspěvky: 480
Registrován: čtv 15. dub 2010 14:07:02
bydliště: Brno
kávovar: Rocket Giotto Type V PID (2018)
mlýnek: Eureka Libra

Re: Mikropěna v celém objemu

Příspěvek od dape »

tomtom64 píše: Jaké používáte mléko? Ačkoliv jsem na spoustě webu našel, že nejlépe to jde s tučným nebo polotučným, mně se nejvíce daří s nízkotučným. Bohužel ale mikropěna jak má být se mi povede jen výjimečně, často skončím s takovou skoro šlehačkou (která nejde ani pořádně nalít) plovoucí na mléce.
Normálně kupuji (i na běžnou potřebu) mléko tatra, 1,5% (polotušné) v krabici. S tím problém nemám. Někdy koupím Tatra Lascato, ale to jde tak rychle a snadno, až s tím může být problém. Pokud to "šlehačkuje", je dobré to nehonit do tak vysoké teploty (65-70), ale stopnout to už při třeba 55-60. Ale jak říkám, chce to zkoušet, každá tryska je zcela jiná, jednomu to jde, jinému s jinou tryskou a jiným strojkem nejde (dává jiný tlak páry, ...). Prostě to chce grif.
Uživatelský avatar
ian
více pokročilý
Příspěvky: 182
Registrován: úte 09. říj 2012 17:23:43
bydliště: Šimonovice
kávovar: La Nuova Era Cuadra, Hario V60, French Press Ultimo
mlýnek: La Spaziale MXT single dose, Carimali Junior, Hario Skerton

Re: Mikropěna v celém objemu

Příspěvek od ian »

Mě se osvědčila větší konvička (600 ml). V menší (350 ml) se pěna vytvoří a ohřeje na mě moc rychle a stačí přitom jeden špatný pohyb (nasrknutí více vzduchu než je třeba) a je to celé v háji. Pak ani sklepávání nepomůže.
Malá konvička pak poslouží k přelití množství mléka a pokusům o latte art. Jediný problém je případný přebytek mléka.
Mléko používám většinou polotučné, dělal jsem i s plnotučným - to je spíš více krémovější ve výsledku a odrazí se v chuti nápoje - ve prospěch mléka.
Keep Calm and Drink King’s Coffee
Uživatelský avatar
hedge
začátečník
Příspěvky: 75
Registrován: pon 16. črc 2012 9:40:38
bydliště: Dobříš
kávovar: Saeco XSmall, AP, CCD
mlýnek: Carimali Junior,Zassenhaus Panama

Re: Mikropěna v celém objemu

Příspěvek od hedge »

Voda s jarem u mě jako metoda nácviku funguje. Je pravda, že pěnu to vyrobí vždy, ale když se to provede správně, je opravdu v celém objemu, povrch se leskne, obsah konvičky je krémový. Když udělám chybu, pak je pěna jen na povrchu v různě silné vrstvě a dole je pouze "špinavá" voda.

Trvalo mi asi 20 pokusů, než jsem to vyladil (úhel trysky, poloha trysky, sklon konvičky, množství jarovody), ale od té doby mám úspěšnost přes 90 procent (u mléka). Osvědčilo se mi naštelovat trysku kolmo dolů k lince, ponořit jí v místě asi 1cm od stěny konvičky a hned od začátku vyrobit párou v konvičce vír - mléko rotuje kolem dokola jako kolotoč, tryska lehce přisává vzduch a případné nežádoucí bubliny se po jedné otočce vrátí k trysce, která je zašlehá do hlubin mléka (jarové vody) a tím zlikviduje. Po ohřátí na vlažnou teplotu pak je třeba trysku zanořit víc, už nepřisávat vzduch, ale kolotoč přitom zachovat.

Nicméně nemám Gaggii a její parní systém může vyžadovat jiný grif.
Uživatelský avatar
papun
silně pokročilý
Příspěvky: 1804
Registrován: sob 24. lis 2012 20:11:47
bydliště: Zlín
kávovar: Carimali Alfa
mlýnek: Ascaso i-sttel

Re: Mikropěna v celém objemu

Příspěvek od papun »

Používám většinou 1,5 % mléko. Mikropěna problém není, ale mám problém ji dostat do celého objemu.
David
silně pokročilý
Příspěvky: 1456
Registrován: pát 18. led 2008 11:32:30
bydliště: Praha
kávovar: Gaggia Evolution
mlýnek: Gaggia MDF

Re: Mikropěna v celém objemu

Příspěvek od David »

Není ta mašina dejchavičná? Já pěním nadvakrát.
Něžný kávový barbar preferuje tyto kávy a hodnotil tyto restaurace. Proč se vyhnout levným kávovarům?
Uživatelský avatar
papun
silně pokročilý
Příspěvky: 1804
Registrován: sob 24. lis 2012 20:11:47
bydliště: Zlín
kávovar: Carimali Alfa
mlýnek: Ascaso i-sttel

Re: Mikropěna v celém objemu

Příspěvek od papun »

Tak na jedno kapučíno se mi to zdá úplně v pohodě. Nemám pocit, že by už bojler neměl co dát.
dape
více pokročilý
Příspěvky: 480
Registrován: čtv 15. dub 2010 14:07:02
bydliště: Brno
kávovar: Rocket Giotto Type V PID (2018)
mlýnek: Eureka Libra

Re: Mikropěna v celém objemu

Příspěvek od dape »

no, já do konvičky 0,6l to udělám na 1 zátah, na 0,9l zpěněného mléka pěním na 2x, t.j. poprvé 1 minutu (déle se nedoporučuje), pak počkám pár sekuind a stáhnu to na zbytek (nevím jak dlouho, ale půl minuty???, nevím).
David
silně pokročilý
Příspěvky: 1456
Registrován: pát 18. led 2008 11:32:30
bydliště: Praha
kávovar: Gaggia Evolution
mlýnek: Gaggia MDF

Re: Mikropěna v celém objemu

Příspěvek od David »

Já bych zkusil: 1. koupit teploměr do konývky, ono je potřeba to tam přidržet trošinku dýl, než se zdá, 2. použít plnotuč mléko, 3. pěnit nadvakrát.
Něžný kávový barbar preferuje tyto kávy a hodnotil tyto restaurace. Proč se vyhnout levným kávovarům?
dape
více pokročilý
Příspěvky: 480
Registrován: čtv 15. dub 2010 14:07:02
bydliště: Brno
kávovar: Rocket Giotto Type V PID (2018)
mlýnek: Eureka Libra

Re: Mikropěna v celém objemu

Příspěvek od dape »

podle mne teploměr do konývky jsou zbytečně vyhozené peníze (200-300 Kč). Když mám nerezovou konvičku a pěním, tak v ruce cítím (držím ji za tělo), zda už pálí či ne. Pokud pálí, podržím dál 2 sekundy a vytáhnu. Není s tím zcela žádný problém.

to, že není v celém objemu nebude problém toho, že to není nadvakrát, že je nízká teplota,..., to je tím, že to chce ten grif. Nejdřív nabublat, jak to začíná být teplé, tak ponořit ze šikma o stěnu a nechat rotovat. Jde o to, aby se ten vír dostal až na dno. Pokud se takstane, pak je i pěna na dně. Poté se musí kroužit a hned nalít. Fakt to jde. Vybodnete se na teploměr. To stačí poznat rukou, že to mléko pálí - jako indikátor to funguje fakt dobře. Nesmí být ale konvička porcelánova, pak přenos tepla je špatný.
Uživatelský avatar
tomas.vlk
více pokročilý
Příspěvky: 167
Registrován: čtv 22. srp 2013 21:15:49
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Mikropěna v celém objemu

Příspěvek od tomas.vlk »

Máte někdo foto jak by cca měla vypadat ta mikropěna..???
Mě se zatím daří to na fotce...což asi mikropěna není...protože se s tím nedají dělat rozety...pouze kytičky atd. s čokoládou..
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Ralf
více pokročilý
Příspěvky: 198
Registrován: ned 04. bře 2012 12:20:38
bydliště: Bratislava
kávovar:
mlýnek:

Re: Mikropěna v celém objemu

Příspěvek od Ralf »

mne sa doteras nepodarilo na mojom LaPavoni DMB spraviť mikropenu. Teda ani z daľeka som sa k tomu nepriblížil, nehovorím že som sa tomu venoval nejak dlho ale aj tak, asi na to proste nemám talent. A mliečne nápoje nepijem tak asi ani vzťah k tomu nemám ale rád by som videl ako sa na mojom stroji má peniť mlieko, predpokladám že výbava je identická s puccinom a podobnými strojmi a aj s lelitom.
all you need is coffee
Uživatelský avatar
berna
začátečník
Příspěvky: 66
Registrován: sob 15. čer 2013 23:41:57
bydliště: Praha Západ
kávovar: Ecm Technika PID, aeropress, hario vacpot, clever dripper
mlýnek: Mahlkonig Vario, Hario skerton

Re: Mikropěna v celém objemu

Příspěvek od berna »

tomas.vlk píše:Máte někdo foto jak by cca měla vypadat ta mikropěna..???
..
Mikropěna se v konvičce chová jako tekutina.
V šálku ji poznáš podle toho, že když ji lžičkou odhrneš, ihned se ti zase spojí. :)
Aspoň tak si mikropěnu představuji já.
Ralf píše:mne sa doteras nepodarilo na mojom LaPavoni DMB spraviť mikropenu.
Zkus postup, co jsem zmiňoval zde: viewtopic.php?f=186&t=2103
– Prosil bych jedno preso, ale ne to úplně malý, nějaký větší.
– Moment, takže budete si přát ristretto, espresso nebo lungo?
– NE, TY GASTROFAŠOUNE S DVOUHODINOVÝM KURZEM, CHCI NORMÁLNÍ PRESO, A PŘESTAŇ NA MĚ HRÁT TYHLE POŠAHANÝ HRY.
Uživatelský avatar
Ralf
více pokročilý
Příspěvky: 198
Registrován: ned 04. bře 2012 12:20:38
bydliště: Bratislava
kávovar:
mlýnek:

Re: Mikropěna v celém objemu

Příspěvek od Ralf »

asi to skúsim podľa toho návodu ale už som skeptický voči tomu, tak uvidím, ak sa mi niečo podarí tak sem hodzim fotečku.
all you need is coffee
Uživatelský avatar
papun
silně pokročilý
Příspěvky: 1804
Registrován: sob 24. lis 2012 20:11:47
bydliště: Zlín
kávovar: Carimali Alfa
mlýnek: Ascaso i-sttel

Re: Mikropěna v celém objemu

Příspěvek od papun »

berna: Mám na to jakýsi systém s terým se mi to celkem daří. Někdy víc a někdy míň, ovšem říkla jsem si, že zkusím ten tvůj a dopadlo to velmi špatně.

Já to dělám tak, že ponořím trysku do mléka, pustím páru a lehce nakloním konvičku dnem od kávovaru a sjedu níž, tak aby tryska byla těsně u hladiny. Hezky si to přisává vzduch a začne to vířit. Větší problém potom mám tu pěnu dostat do celého objemu. To mi ještě tak nejde.
Odpovědět

Zpět na „k napěnění mléka“