Zarovnání kávy před pěchováním

Espresso není podle představ - kde dělám chybu?
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Odpovědět
tomig

Zarovnání kávy před pěchováním

Příspěvek od tomig »

Prosím Vás, chtěl jsem se zeptat, jak zarovnáváte kávu v páce před pěchováním, když je tam méně kávy.
Mám single misku co byla u Rancilio Silvia a když do ní namelu 9g, je ji tam málo na to, abych použil Weissovu distribuci nebo Stockflethův pohyb.
Mám tam hromádku, jejíž vrchol ani snad nevykukuje ven.

Zkouším s tím různě poklepávat, jemně na to položit tamper a točit s ním (to je asi nejvetší blbost, co?) atd...

Vy máte určitě nějakou fintu ;)
Uživatelský avatar
mleitgeb
více pokročilý
Příspěvky: 156
Registrován: ned 14. zář 2008 19:28:44
bydliště: Jihočeský kraj
kávovar: LelitBianca,MCE Perla 1gr SAE,R.S.,LaPavoni Europic.,Hario
mlýnek: Macap 2xMXD,4xM5D,M5,R. Rocky, Baratza Sette 270wi

Re: Zarovnání kávy před pěchováním

Příspěvek od mleitgeb »

:) Už si připadám jak na našem kongresu... :) Popravdě, já originál sítka vůbec nepoužívám. Rozhodně ne to singl. Nedávno jsem trochu přišel na chuť dvojitému, ale s bottomlesskou...
Uživatelský avatar
satchieee
více pokročilý
Příspěvky: 185
Registrován: pon 29. říj 2012 12:20:58
bydliště: SK, Senec
kávovar: Racilio Silvia
mlýnek: Rancilio Rocky

Re: Zarovnání kávy před pěchováním

Příspěvek od satchieee »

Mleitgeb neviem na co sa ozyvas, ked pises prispevok s vypovednou hodnotou rovnajucou sa nule.

Tomig ja pouzivam iba original single misku a hod za hlavu reci typu, ze je na hovno. By som sa pozrel na tych onanistov, ktori by rozoznali rozdiel kavy pripravenej v inej miske...
Mas pravdu, neda sa plnit doplna, tym padom nemozes pouzit techniky, ktore popisujes. Ja dam svoju klasicku davku kavy, druhou stranou tampera (mam drevenu rucku) poklepem po pake zo stran tak, ze kava je krasne rovnomerne distribuovana a konvexom ju utampujem. Je potrebne sa rozhodnut, ci budes plnit iba do spodnej casti, alebo das aj do vrchnejsej casti (Ja plnim aj hornu cast). Ak nespravis ani jedno ani druhe a das kavy nieco medzi tym, nepodari sa ti kavu spravne utampovat, pretoze sa opres o rozsirenu cast misky.
Nobody dies a virgin... Life fucks us all.
Uživatelský avatar
papun
silně pokročilý
Příspěvky: 1804
Registrován: sob 24. lis 2012 20:11:47
bydliště: Zlín
kávovar: Carimali Alfa
mlýnek: Ascaso i-sttel

Re: Zarovnání kávy před pěchováním

Příspěvek od papun »

tomig: Čéče myslím si, že základ by byl, kdyby si to udělal naprosto klasickým způsobem. Namlel, srovnal do roviny zhruba, utlačil tamperem a hotovo.

Na to že si v začátku, tak se do toho moc zamotáváš.

A jestli máš s tou miskou problémy, tak si kup obyč LM jednoporcovou aso za 150,- a nebo klasickou jednoporcovku v Hraspu kolem 100,-
Uživatelský avatar
OndraPod
začátečník
Příspěvky: 78
Registrován: sob 30. lis 2013 20:28:48
bydliště: Praha východ
kávovar: Rancilio Silvia BC PID
mlýnek: ECM S-Manuale 64mm

Re: Zarovnání kávy před pěchováním

Příspěvek od OndraPod »

Taky si myslim, že tu řešíš věci, které pokud mají na kvalitu kávy vůbec nějaky vliv, tak je to na hranici rozeznatelnosti.
Já mám kávovar i misky né zrovna standardní, přesto z toho teče výborná káva, což je především zásluha vysoce kvalitní suroviny ze zdejší pražírny.
Singl misku plním cca 9g do rovna, po utlačení se mi tamper vetšínou zastaví o zůženou část, ale ničemu to nevadí(pokud mám pocit, že to není ono, dám tam prostě o gram víc).
Double misku musím naopak přeplnit na cca 14-16g, protože se do ní normálně vejde pouze o 2g víc než do single, takže musím tamperem utlačit kopeček.
V obou případech je však výsledkem výborné espresso.
Uživatelský avatar
Redmann
silně pokročilý
Příspěvky: 1035
Registrován: pon 03. srp 2009 10:48:03
bydliště: Bratislava
kávovar: Gaggia Baby Twin, Clever Dripper, Bialetti, FP
mlýnek: Mahlk. Vario Home, Porlex

Re: Zarovnání kávy před pěchováním

Příspěvek od Redmann »

Ja som v poslednej dobe začal s úspechom používať "PrimaCafe" metódu. Netampujem vôbec. :-)
Nadávkujem kávu, druhou stranou lyžičku ju rozmiestnim rovnomerne po miske, pár krát pákou pobúcham, čím sa to ešte rozprestrie a páku priamo zacvaknem do hlavy. Takže o "utampovanie" sa postará kávovar. Nie je to ako podľa manuálu, ale zdá sa mi, že s tým v poslednej dobe mám najlepšie výsledky.
Ale vyžaduje to väčšie plnenie misky (niekedy až 10 g), bez medzery medzi kávou a hlavou. Ale tak mi aj espresso chutí viac.
Uživatelský avatar
mleitgeb
více pokročilý
Příspěvky: 156
Registrován: ned 14. zář 2008 19:28:44
bydliště: Jihočeský kraj
kávovar: LelitBianca,MCE Perla 1gr SAE,R.S.,LaPavoni Europic.,Hario
mlýnek: Macap 2xMXD,4xM5D,M5,R. Rocky, Baratza Sette 270wi

Re: Zarovnání kávy před pěchováním

Příspěvek od mleitgeb »

satchieee: Výpovědní hodnota se nerovná nule, shrnuje to, co jste vy všichni napsali pode mne. Akorát jsem šetřil cukrem...

1) Řeší věci moc vědecky, zbytečně. Už jenom ty popisovaný metody, kravinismus do začátků... Namelu, utampuju, extrahuju...
2) Singl miska není moc dobrá, vejde se tam málo kafe a s Rockym u kafe staršího 3-4 týdny se už nedá dobře namlít na dobrou extrakci (+- 7g/25s/25ml)... Aspoň ne u V2...
3) U Silvie je v hlavě čouhající šroub, kvůli kterýmu je lepší konvexní tamper, tj., ale plnit určitě celou, není to miska 7g LM!
4) Ty techniky jsou dobrý tak pro zamezení kanálkování u 21g misky u bottomless + možná rotačního čerpadla, jasný, to je ideál, ale úplně vidím jak satchieee má přesně takovou extrakci na svoji 7g singl origoš misce... prosím o video. :)

Když jsem před mnoha lety s RS začínal, abych se naučil základy, koupil jsem jiný misky a bylo po problému... Teď se k nim i občas vracím. Ale na Astorii.
Uživatelský avatar
satchieee
více pokročilý
Příspěvky: 185
Registrován: pon 29. říj 2012 12:20:58
bydliště: SK, Senec
kávovar: Racilio Silvia
mlýnek: Rancilio Rocky

Re: Zarovnání kávy před pěchováním

Příspěvek od satchieee »

Mleitgeb, ako odpoved na otazku ohladom single original misky si napisal:

Kód: Vybrat vše

Popravdě, já originál sítka vůbec nepoužívám. Rozhodně ne to singl.
z coho vyplyva, ze tvoj prispevok ma z hladiska povodnej otazky vypovednu hodnotu nula...

kolu: v pripade, ze za predkladu rovnakej suroviny, rovnakeho mlynceka a kavovaru, iba zmenou misky, rozpoznas chut kavy, ospravedlnujem sa Ti. Velmi rad by som s tebou zbehol niekedy na kavu.
Nobody dies a virgin... Life fucks us all.
Uživatelský avatar
giro
více pokročilý
Příspěvky: 103
Registrován: čtv 14. lis 2013 12:30:38
bydliště: Žilina
kávovar:
mlýnek:

Re: Zarovnání kávy před pěchováním

Příspěvek od giro »

tomig, robím to ako ty. Nasypem do misky (dávam väčšinou čosi menej kávy ako ty), plochým tamperom krúžim dookola, tak aby som kávu uhladil do roviny a potom to zatlačím tým plastovým konvexom čo bol k Silvii.
Uživatelský avatar
mleitgeb
více pokročilý
Příspěvky: 156
Registrován: ned 14. zář 2008 19:28:44
bydliště: Jihočeský kraj
kávovar: LelitBianca,MCE Perla 1gr SAE,R.S.,LaPavoni Europic.,Hario
mlýnek: Macap 2xMXD,4xM5D,M5,R. Rocky, Baratza Sette 270wi

Re: Zarovnání kávy před pěchováním

Příspěvek od mleitgeb »

satchiee: Pochopil jsem, "máš pravdu", "máš poslední slovo". :D Stejný kávovar, stejný mlýnek, stejné kafe, stejný rosný bod, mám 8 misek a z každé jiné kafe... :D

kolu: Mám stejný názor...

tomig: Omlouvám se, že jsem Ti na vláknu, kde jsi chtěl pomoct, spustil takovou debatu, nemyslel jsem to zle. Moc se omlouvám a už nebudu reagovat.
lubono
více pokročilý
Příspěvky: 245
Registrován: pát 29. bře 2013 11:24:56
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: Zarovnání kávy před pěchováním

Příspěvek od lubono »

tomig já tě chápu každý začátek je těžký plno otázek a tolik obdržených rad,chce to nějakej ten základ, k terej tě posune dál,není lepší se zúčastnit nějakého kurzu přípravy kávy? Naživo vše uvidíš jak nato a případné dotazy na baristu ti rád odpoví a když se budeš podle toho řídit určitě se posuneš dál. Jinak ti přeji hodně trpělivosti
Uživatelský avatar
satchieee
více pokročilý
Příspěvky: 185
Registrován: pon 29. říj 2012 12:20:58
bydliště: SK, Senec
kávovar: Racilio Silvia
mlýnek: Rancilio Rocky

Re: Zarovnání kávy před pěchováním

Příspěvek od satchieee »

mleitgeb myslim, ze smajlici by ti velmi rychlo z prispevkov zmizli, keby ti dam 8 x espresso a mal by si k nim priradovat svojich 8 misiek.
Aby sme si boli na cistom, netvrdim, ze espresso nebude ine, ale to, ze to je taky percentualne zanedbatelny rozdiel, ze je to tu ako tema o vyuziti Coriolisovej sily pri dripe.
Nobody dies a virgin... Life fucks us all.
RedAce
více pokročilý
Příspěvky: 463
Registrován: čtv 22. srp 2013 14:58:18
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Zarovnání kávy před pěchováním

Příspěvek od RedAce »

kolu píše:offtopic: tenhle "hlavně že chutí" a "protože já rozdíl nepoznám, tak všichni, co rozdíl v chuti poznaj, sou onanisti" přístup je asi jediná vada na kráse tohohle fora...
+1

satchieee: Cílem není správně přiřadit při slepém testu kávy k miskám. Ale nějaká káva/kávy mi budou logicky chutnat více než jiné, tak není důvod nepoužívat ty misky, které mi vyhovují více.
Uživatelský avatar
satchieee
více pokročilý
Příspěvky: 185
Registrován: pon 29. říj 2012 12:20:58
bydliště: SK, Senec
kávovar: Racilio Silvia
mlýnek: Rancilio Rocky

Re: Zarovnání kávy před pěchováním

Příspěvek od satchieee »

RadAce otazkou je, ze keby tie kavy zoradis, podla toho, ako ti chutia, ci bude standard miska na konci poradia a Vasa najlepsia miska na zaciatku ;)

kolu na mojom tvrdeni nie je nic protichodne. Citaj pozornejsie. Ja som nepisal nikdy, ze tam rozdiel nie je (pretoze za rozdiel sa da povazovat aj 0.001%), ale to, ze ho nerozoznas.
Naposledy upravil(a) satchieee dne čtv 08. kvě 2014 13:39:52, celkem upraveno 1 x.
Nobody dies a virgin... Life fucks us all.
ondrada
silně pokročilý
Příspěvky: 1112
Registrován: úte 19. říj 2010 21:32:02
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: Zarovnání kávy před pěchováním

Příspěvek od ondrada »

Pánové, prosímpěkně... viewtopic.php?f=94&t=2499
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Káva espresso se nedaří“