Mini Grimac La Uno

Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Odpovědět
Uživatelský avatar
j.bill
silně pokročilý
Příspěvky: 1409
Registrován: čtv 27. srp 2015 12:29:37
bydliště: Moravia Magna
kávovar: Fiorenzato Bricoletta ELE, Grimac La Uno
mlýnek: La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 FIMD

Mini Grimac La Uno

Příspěvek od j.bill »

Mini Grimac La Uno
Je vhodný pro "náročnější" domácí použití nebo malý gastro provoz

Funkce:
- HX systém
- E61 hlava, 58mm misky
- 1,3 L měděný bojler
- 1300 W topné těleso
- 5 litrů nádrž na vodu/některé typy připojení na rozvod vody
- Vibrační čerpadlo Fluid-o-Tech nebo Ulka
- Programovatelné dávkování pomocí dotykového panelu nebo klasické ovládání přepínači
- Automatické doplňování vody v bojleru
- Tlakoměr bojleru
- Elektromagnetický ventil výdeje horké vody
- Odvzdušňovací ventil bojleru
- Rozvody měděnými trubkami
- Otočná parní tryska jednootvorová
- Rozměry (ŠxVxH): 26x47x44
- Hmotnost: 24 kg

Je to předchůdce Grimacu Mia. Existují varianty s nerezovým, černým nebo barevným krytem.

Obrázek
Obrázek

Je to kus poctivého "kávového železa" z doby, kdy ještě nebylo potřeba šetřit na materiálech. A to téměř doslovně. Kus, který se ke mě dostal má černý lakovaný železný rám a obal, přední stěna, panel, odkapávací miska a horní plochy jsou z nerezi. Je na přímé připojení, které jsem ale odpojil (místo 5L nádržky je v prostoru jen redukční a elektromagnetický ventil) a zatím jej používám s vodou ze zásobníku. Čerpadlo je vibrační Fluid-o-Tech a ačkoliv sedí v drátěných úchytech, kávovar je o něco tišší, než bývá obvyklé u vibračních provedení. Na čerpadle je regulovatelný bypass, díky kterému je možné nastavit jeho tlakový profil.
Srdcem kávovaru je 1,3 L měděný bojler s mosaznými čely, tepelným výměníkem (HX), automatickým odvzdušněním a doplňováním. Celý systém se nahřívá cca 25-30 minut, už po dvaceti minutách teče voda ze sprchy 93°C teplá, po 35 minutách je zcela teplotně stabilizován. Flush je po delší době nečinnosti momentálně asi 220 ml (možná zvážím ještě doladění), pak je možné dělat espressa v podstatě po sobě (po vyklepnutí, namletí, tampování). Pěnění je zcela bez problémů a díky jednoděrové trysce je možné napěnit jak 150 ml (jedno Latte) tak 500 ml mléka na krásnou hladkou mikropěnu. Už žádné konvičky v mražáku. Oproti malým jednobojlerům nebe a dudy. Zkoušel jsem laborovat s tlakem (zelené pole 0,9 - 1,5 bar). Původně byl nastavený na konec zeleného pásma (byl připojený na rozvod studené vody) a po předělání na zásobník byl potřeba dlooouhý flush na odpuštění přehřáté vody a ochlazení hlavy. Tlak jsem postupně snížil až k 0,9 bar, ale pak byl zase hodně slabý výkon páry. Nakonec jsem zvolil zlatou střední cestu uprostřed rozsahu. Myslím, že také hodně záleží na teplotě přiváděné vody. Voda z vodovodu má třeba kolem 10° C a voda v nádržce obvykle kolem 20°C a podle toho je potřeba nastavit optimální teplotu (tlak). Další z možností je restriktor termosifonového proudění k hlavě, to jsem zatím nezkoušel. Vodu ze sprchy jsem si vždy odměřil digitálním teploměrem s vykuchaným čidlem (reaguje docela svižně) a vyzkoušel na kávě. Jako určité pozitivum se může jevit teplotní profil HX systému s jeho "hrbem" na začátku a lehkou změnu startovací teploty danou délkou flushe, díky čemuž lze na něj hrát jako na housle. Nejlépe po po dodělání teploměru do hlavy. ;) Můžete zvýraznit ovocné kyselejší tóny nebo je naopak potlačit a chuť více směrovat do "hořké čokolády" či balancovat uprostřed. Na HX se mi také líbí, že je to průtokový výměník s objemem kolem 100 ml a flushem se vypustí voda uvnitř trubek (dá se použít pro nahřátí hrnků) a na vlastní přípravu espressa vždy přiteče čerstvá! To u normálních bojlerů není a míchají se tam staré vody v různém poměru dohromady. A což teprve odvápnění....
Bojler uvnitř kávovaru byl neizolovaný. Prozatím dostal lehký "kabátek" z 9 mm K-flexu jen po obvodě, spodní a horní čela zůstala odkrytá. Díky specifickému tlakovému projevu je čas extrakce mimo obecné standardy (teoreticky možná i vlivem nějakého restriktoru pro původně pevné připojení), ale espresso je velice povedené (více zaoblené, bez drsnosti) a řekl bych nasládlejší a lahodnější chutě než jsem byl zatím zvyklý, takže nemám potřebu na tom něco měnit. :grin: Ze sprchy volně vytéká 120ml/30 sec (240ml/min).
Zkouška tlaku:

Kód: Vybrat vše

https://www.youtube.com/watch?v=FpRTJLEFuto
Měření spotřeby:
Grimac Mini La Uno

Izolovaný bojler jen dokola K-flex 9mm, 1,3 L, těleso příkon 1250W (1.300W)


20 minut .................................................................................................................................... 0,17 kWh
30 minut .................................................................................................................................... 0,21 kWh
40 minut .................................................................................................................................... 0,22 kWh
--------------
začátek přípravy po cca 35 minutách:
42 minut 1x dvojité espresso (14g/60ml + 1x flush 225 ml + oplach 25ml) ................................................... 0,25 kWh
48 minut 1x dvojité Latte (dvojité espresso 14g/60ml+1x flush 225ml+oplach 25ml+pěnění 250ml mléka) ............ 0,28 kWh
--------------
začátek přípravy po cca 40 minutách:
50 minut provozu + 1x dvojité espresso + 2x flush................................................................................. 0,26 kWh
--------------
První hodina provozu bez extrakce ................................................................................................... 0,26 kWh
První hodina provozu (1x dvojité espresso + 2x flush) ............................................................................. 0,30 kWh
1h 12min. (2x dvojité Latte + flush a oplach 2x220ml + pěnění 2x250ml mléka)............................................. 0,39 kWh
Druhá hodina provozu (1x espresso + flush) ......................................................................................... 0,38 kWh
Po třetí hodině provozu bez extrakce ................................................................................................ 0,48 kWh
7 hodin provozu (3xespresso + 2x flush) ............................................................................................. 1,02 kWh
9 hodin provozu (1xespresso + 1xdvojité espresso + pěnění 250ml mléka na 1 dvojité Latte + flush) ................... 1,23 kWh

Průměrná spotřeba na jednu hodinu provozu po ohřevu bez extrakce .......................................................... 0,10 kWh

Po čase jsem se rozhodl, že udělám jímku do kanálu hlavy, kudy přitéká voda k difuzoru. Provrtal jsem nerezový šroub (ve stojanové vrtačce to šlo velice dobře, až jsem si nadával, že jsem ji nepoužil, když jsem upravoval mlýnek IBI) Nalisoval jsem do otvoru zkrácenou trubičku digitálního teploměru. Teploměr mohu libovolně vyjímat. Je to velice jednoduché a nenáročné. Vidět +- teplotu extrakce je u HX systému opravdu výhra. :grin: Tím mohu pohodlněji určovat dávku flushe, mít přehled o teplotě extrakce a ne nepohodlně držet čidlo v proudu vody na sprše. Trochu jsem stáhl tlak v bojleru (teplotu) a protože momentálně používám vodu z nádržky (není tak studená jako z řádu) uvažuji ještě o restriktoru přívodu vody do hlavy. Hlava se při stání nahřeje na cca 97,8° C bez páky. S pákou to je o něco méně a trvá to mnohem déle. Čím více hmoty na hlavě, tím větší plocha k ochlazování a menší teplota hlavy. Pohyb teploty při extrakci se obvykle drží v rozpětí do půl stupně (max. 1°C). Kdo spěchá, může první shot dělat už ve 20ti minutách. Teplota hlavy s pákou atakuje 90° C hranici a flushem přehřátou vodou se ještě ohřeje. Teplota následné extrakce je mezi 92-93° C. Dnešní espresso doppio (doubleshot): odpuštění vody na 95°C, během 10 sekund teplota klesá, spuštění extrakce při poklesu na 93,1°C, teplota ještě klesá na 92,8°C pak dlouho drží na 92,9 a konec extrakce po necelých 40 sekundách zakončuje na rovných 93°C. Rozptyl tři desetiny stupně. Je to samozřejmě orientační měření v domácích podmínkách, nikoliv laboratorní, takže si nedělám iluze o jeho přesnosti, ale tendence zvyšování a poklesu teploty zobrazí zcela spolehlivě a mě to velice pomohlo v boji s hořkou kávou.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Nerozumný kupec
*bylo: Gaggia: Classic Plus, Espresso, Gran DeLuxe, Isomac Macinino
*je: Ascasso Dream Versatile, Turmix TX10, Gaggia New Baby Class, Gaggia Baby Twin, 3x Rancilio Silvia, Brasilia Cappuccino Roma, Grimac Mini-La Uno, 2x Expobar Office Control, 2x Fiorenzato Bricoletta ELE, La San Marco Practical 95E, La Spaziale Vivaldi S1
2x KitchenAid 5KCG100, Cunill Marfil, RR45, 4x La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 full inox mondose digital, La Cimbali Junior

PS: Své názory nikomu nevnucuji, každý ať si dělá, jak uzná za vhodné!
Uživatelský avatar
j.bill
silně pokročilý
Příspěvky: 1409
Registrován: čtv 27. srp 2015 12:29:37
bydliště: Moravia Magna
kávovar: Fiorenzato Bricoletta ELE, Grimac La Uno
mlýnek: La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 FIMD

Re: Mini Grimac La Uno

Příspěvek od j.bill »

Více fotek se do jednoho příspěvku nevleze, tak začínám nový. Kontrolní měření teploty.
Zatím to je provizorní a lehce demontovatelné :lol: , uvidíme, na co bude čas a jestli udělám pevné, zabudované...

Po třech měsících:
přirovnal bych teď provoz kávovaru s teploměrem výpustného kanálu jako střelbu na terč(teplota) puškou s nitkovým optickým zaměřovačem, předchozí stav bez teploměru jako střelbu na terč bez jakýchkoliv mířidel jen s holou hlavní. :grin:

Po půl roce každodenního provozu:
S kávovarem jsem naprosto spokojený. Pro mne ideální kávovar v domácnosti. První 2espressa (nebo 1dvojité) lze udělat ani ne po 15ti minutách od zapnutí, kdy má hlava kolem 88°C a cca 100-150ml flushem se ještě ohřeje, takže teplotu extrakční vody je možné zvolit podle potřeby od cca 94°C a níž (délkou flushe a sestupem na konkrétní teplotu), s vyrovnaným teplotním průběhem a rozptylem max. 0,5°C. Momentálně dělám tmavě praženou Arabicu na cca 91°C a po dobu extrakce se teplota téměř nemění. Současně s extrakcí zároveň pěním mléko.

Zase po nějakém čase:
Typická extrakce, když spěchám:
Zapínám kávovar s vloženou pákou. Za cca 5 minut jdu navážit kávu, naplnit konvičku mlékem a smetanou, nachystat šálky atd., pomlet, utampovat...mrknu na teplotu (87°C)
Dělám na sestupné teplotní vlně. Začátek - flush při 87,4°C, nejvyšší dosažená teplota 91,7° C, po poklesu na 91,6°C stop. (Odpuštěno cca 120ml, použije se na oplach páky, konvičky....) Zakládám páku s kávou (teplota mezi tím dál klesá). Začátek extrakce na 90,7°C, po 15 sec. nárůst na 90,8°C a setrvání až do vypnutí. (současně pěním mléko) Po vypnutí extrakce do 3 sekund pád na +-88°C. Dopěním mléko, naliji a dvě Latte jsou na světě... ;) (viz. níže)


Kopie z tématu http://www.primacafe.cz/primafrm/viewto ... 490#p50490
danst píše:-hraješ ještě na housle nebo používáš pořád stejně - ustálenou teplotu ?
průběhy v páce jsou ještě trochu jiné než v kanále nad , záleží jak se manipuluje s pákou, jak zchladne atd....
Snažím se. Jak jsem psal, je mi jasné, že to není žádné laboratorní měření, jen takové orientační, ale mně to moc pomohlo. Bez teploměru jsem nevěděl, kolik mám odpustit, protože to množství (pokud chci stejnou teplotu) se mění podle stavu nehřátí i intervalu mezi jednotlivými extrakcemi a měl jsem opravdu problém to vždycky trefit. Většinou to bylo málo a káva byla hořká. Když koupím novou kávu, tak ji sjíždím od cca 94°C (také v závislosti na nahřáté páce) postupně až cca k 89°C po asi 1°C a vyberu si, při jaké teplotě mi chutná nejlépe. Tu pak už většinou dodržuji do doby, než se spotřebuje. Teplota páky (misky) zřejmě také trochu ovlivňuje teplotní profil spařování, ale není pro mne až tak zásadní, zvláště používám-li páku bez dna. Ale moc to nehrotím, i kdyby létala teplota kolem jednoho- dvou stupňů, moc bych se tím nestresoval, pokud by mi káva chutnala. A mě chutná! Dokonce mohu vyhovět třeba přání návštěvy a délkou odpuštění (nastavením konkrétní teploty) vyrobit kávu podle požadavku třeba trošku "hořčí" na Latte nebo lahodnější bez hořkosti s více "chutí ovoce, oříšků atd" z jedné kávy. Dobré je, že je jedno jestli začnu na teplotě 94°C nebo 91°C, vždycky je rozptyl teploty v kanále po dobu extrakce (i 30-40sec) méně než půl stupně. (Daní je jen ta horká voda, kterou ale využiji na oplach a pro extrakci tak jde vždycky čerstvá, to je zase plus) Uvidím, až bude čas a převexluji kávovary, jak na tom budou ty Expobary. Mají myslím stejný objem bojleru a podobnou hlavu. Já jsem zkrátka s malým HX s E61 velice spokojený...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Nerozumný kupec
*bylo: Gaggia: Classic Plus, Espresso, Gran DeLuxe, Isomac Macinino
*je: Ascasso Dream Versatile, Turmix TX10, Gaggia New Baby Class, Gaggia Baby Twin, 3x Rancilio Silvia, Brasilia Cappuccino Roma, Grimac Mini-La Uno, 2x Expobar Office Control, 2x Fiorenzato Bricoletta ELE, La San Marco Practical 95E, La Spaziale Vivaldi S1
2x KitchenAid 5KCG100, Cunill Marfil, RR45, 4x La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 full inox mondose digital, La Cimbali Junior

PS: Své názory nikomu nevnucuji, každý ať si dělá, jak uzná za vhodné!
Odpovědět

Zpět na „Grimac“