Kávovar do 7000Kč

Na co při výběru kávovaru dát pozor
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Zamčeno
Uživatelský avatar
kopie
pokročilý
Příspěvky: 80
Registrován: ned 17. úno 2008 16:08:26
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Kávovar do 7000Kč

Příspěvek od kopie »

Apollena
Vloženo 14.01.2008 14:50:22

--------------------------------------------------------------------------------
Dobrý den, rádi bychom si pořídili kávovar. Jediné, na čem jsme se doma shodli, je jen cena - max.7000Kč. Dá se i v této cenové relaci koupit kvalitní výrobek?
David
silně pokročilý
Příspěvky: 1456
Registrován: pát 18. led 2008 11:32:30
bydliště: Praha
kávovar: Gaggia Evolution
mlýnek: Gaggia MDF

Re: Kávovar do 7000Kč

Příspěvek od David »

Vloženo 14.01.2008 15:20:58

--------------------------------------------------------------------------------
Rozsáhlá hodnocení jsou na http://www.coffeegeek.com. Já mámstrojek za cca 4500,- a funguje zatím výborně.
A na youtube máte videa mnoha strojků.
Něžný kávový barbar preferuje tyto kávy a hodnotil tyto restaurace. Proč se vyhnout levným kávovarům?
Uživatelský avatar
Maroslav
více pokročilý
Příspěvky: 201
Registrován: čtv 17. led 2008 22:50:29
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Kávovar do 7000Kč

Příspěvek od Maroslav »

Vloženo 14.01.2008 15:44:19

--------------------------------------------------------------------------------
Osobně bych v této cenové kategorii vybíral mezi mašinkami značky Gaggia. Konkrétně např. Gaggia Classic, Baby Twin (obě lehce nad 7tis.) nebo nástupce končícího Evolution.
Nikdo nemá absolutní pravdu, ale každý má právo na vlastní názor.
Uživatelský avatar
hnup
silně pokročilý
Příspěvky: 1773
Registrován: sob 19. led 2008 15:23:49
bydliště: Banská Bystrica
kávovar:
mlýnek:

Re: Kávovar do 7000Kč

Příspěvek od hnup »

Vloženo 14.01.2008 16:16:48

--------------------------------------------------------------------------------
Predpokladám, že chcete kávovar na espresso. V tom prípade ešte otázka, či chcete robiť espresso z nejakej zomletej kávy z obchodu, alebo espresso zo zrnkovej kávy. V prvom prípade budete potrebovať prístroj s napeňovačom, v druhom prípade je potrebný kvalitný mlynček, prípadne už tu skúšaný Ariete Café Roma Deluxe 1329, ten je so zabudovaným mlynčekom, cenu neviem, ale asi len mierne prekračuje Vašu hranicu.
Kávovar Gaggia do 7 tis. Kč nájdete, ja mám Evolution a som nadmieru spokojný (pritom ide o najnižšiu radu kávovarov, ktoré Gaggia ponúka), ale skvelé výsledky som dosiahol až po zakúpení kvalitného mlynčeka.
Doteraz som bol hlúpy... Ale teraz u mňa nastal obrat o 360 stupňov.
Zamčeno

Zpět na „Kupujeme nový kávovar“