CATLER ES 8012

Na co při výběru kávovaru dát pozor
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Uživatelský avatar
Redmann
silně pokročilý
Příspěvky: 1035
Registrován: pon 03. srp 2009 10:48:03
bydliště: Bratislava
kávovar: Gaggia Baby Twin, Clever Dripper, Bialetti, FP
mlýnek: Mahlk. Vario Home, Porlex

Re: CATLER ES 8012

Příspěvek od Redmann »

K tomu Vam Primacafe pisal tu
http://www.primacafe.cz/primafrm/viewto ... 927#p14927
a myslim si to iste.
Uživatelský avatar
Jeremy
více pokročilý
Příspěvky: 171
Registrován: ned 16. kvě 2010 16:03:35
bydliště: Zlín
kávovar:
mlýnek:

Re: CATLER ES 8012

Příspěvek od Jeremy »

Pro drtime67: Vy si nedáte říct :lol: tak co třeba LA PAVONI DOMUS BAR DMB: nedávno 749.00 € nyní se dá pořídit za: 549.00 € Je tu i samostatné vlákno.
Boiler je bojler
drtime67
Příspěvky: 39
Registrován: ned 24. říj 2010 10:46:53
bydliště: Holič
kávovar: Bezzera Magica s PID
mlýnek: Eureka Mignon Specialita

Re: CATLER ES 8012

Příspěvek od drtime67 »

ale dam si povedat len ma musite presvedcit tak dufam ze tento mi uz schvalite Gaggia Baby Twin
drtime67
Příspěvky: 39
Registrován: ned 24. říj 2010 10:46:53
bydliště: Holič
kávovar: Bezzera Magica s PID
mlýnek: Eureka Mignon Specialita

Re: CATLER ES 8012

Příspěvek od drtime67 »

jeremy noooo ten sa mi paci a kde je za taku cenu??
Uživatelský avatar
Jeremy
více pokročilý
Příspěvky: 171
Registrován: ned 16. kvě 2010 16:03:35
bydliště: Zlín
kávovar:
mlýnek:

Re: CATLER ES 8012

Příspěvek od Jeremy »

Kód: Vybrat vše

[url]http://www.coffeeitalia.ie/proddetail.php?prod=VDOMUS-BAR[/url]
[url]http://www.italiankitchenaids.com/proddetail.php?prod=VDOMUS-BAR[/url]
Ale aby jsme se drželi tématu : TAK CATLERA 8012 NE, NE, NE, NE !!! :trest: (lock)
Naposledy upravil(a) primacafe dne sob 30. říj 2010 12:44:02, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Odkazy směřující mimo fórum dávejte do CODE !!!!!!!!!!!
Boiler je bojler
drtime67
Příspěvky: 39
Registrován: ned 24. říj 2010 10:46:53
bydliště: Holič
kávovar: Bezzera Magica s PID
mlýnek: Eureka Mignon Specialita

Re: CATLER ES 8012

Příspěvek od drtime67 »

noo to je pekne vsetko a nieje problem s dodanim na slovensko??cital som tebou odporucane vlakno a neako velmi ho tam nechvalili
Uživatelský avatar
Jeremy
více pokročilý
Příspěvky: 171
Registrován: ned 16. kvě 2010 16:03:35
bydliště: Zlín
kávovar:
mlýnek:

Re: CATLER ES 8012

Příspěvek od Jeremy »

Ze zahraničí jsem zatím potřebu nakupovat neměl, doporučuji prozkoumat příslušné vlákna na fóru (nákup na internetu) nebo se nejlépe dotázat přímo prodejce. Obě webové stránky jsou v angličtině a cenu udávají v několika měnách.
Co se týče značky, tak La Pavoni obecně patří k těm lepším. S nějakým Catlerem bych se ho ani neopovažoval srovnávat!
Konkrétně k modelu La Pavoni DOMUS BAR DMB vám víc bohužel nepovím, navrhl jsem ho pouze jako určitě lepší variantu. Ikdyž stále platí co jste se dozvěděl hned na začátku, že integrovaný mlýnek sebou může nést spoutu nevýhod a to bez rozdílu značky.
Boiler je bojler
drtime67
Příspěvky: 39
Registrován: ned 24. říj 2010 10:46:53
bydliště: Holič
kávovar: Bezzera Magica s PID
mlýnek: Eureka Mignon Specialita

Re: CATLER ES 8012

Příspěvek od drtime67 »

tak este poprosim od vas poslednu radu ci.
alebo dakujem peter
Naposledy upravil(a) primacafe dne sob 30. říj 2010 17:17:09, celkem upraveno 1 x.
Důvod: odkazy směřující mimo toto tórum vkládejte do CODE
mill
silně pokročilý
Příspěvky: 520
Registrován: sob 20. pro 2008 12:58:10
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: CATLER ES 8012

Příspěvek od mill »

Ode mne poslední varování před Catlerem: proboha, běžte se na něj podívat do jakéhokoliv hypermarketu. Osahejte si, z jakých je materiálů třeba páka (pokovený plast). Obal nerez, ale všechno ostatní plast. Klasická čínská sračka, navrch huj, uvnitř fuj!!! Howgh ohledně Catleru.
drtime67
Příspěvky: 39
Registrován: ned 24. říj 2010 10:46:53
bydliště: Holič
kávovar: Bezzera Magica s PID
mlýnek: Eureka Mignon Specialita

Re: CATLER ES 8012

Příspěvek od drtime67 »

dakujem vam za rady catler som uz zavrhol tak rozmyslam bud nad La Pavoni Puccino PCLalebo Gaggia Baby Twin tak poradte s tychto dvoch
Uživatelský avatar
Redmann
silně pokročilý
Příspěvky: 1035
Registrován: pon 03. srp 2009 10:48:03
bydliště: Bratislava
kávovar: Gaggia Baby Twin, Clever Dripper, Bialetti, FP
mlýnek: Mahlk. Vario Home, Porlex

Re: CATLER ES 8012

Příspěvek od Redmann »

Nakoľko tu viac ľudí hlásilo problém s elektronikou v Twine, asi by som sa priklonil k La Pavoni.
drtime67
Příspěvky: 39
Registrován: ned 24. říj 2010 10:46:53
bydliště: Holič
kávovar: Bezzera Magica s PID
mlýnek: Eureka Mignon Specialita

Re: CATLER ES 8012

Příspěvek od drtime67 »

La Pavoni je krasny aj sa mi paci a pozeral som na yotube neake vieda a robi utasnu kavicku aspon na pohlad ale troska ma zaraza ten maly priestor na salky medzi pakou
Uživatelský avatar
Redmann
silně pokročilý
Příspěvky: 1035
Registrován: pon 03. srp 2009 10:48:03
bydliště: Bratislava
kávovar: Gaggia Baby Twin, Clever Dripper, Bialetti, FP
mlýnek: Mahlk. Vario Home, Porlex

Re: CATLER ES 8012

Příspěvek od Redmann »

Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: CATLER ES 8012

Příspěvek od primacafe »

drtime67 píše:.......a robi utasnu kavicku aspon na pohlad ........
na pohled dělá kávičku i tento kávovar: http://www.primacafe.cz/primafrm/viewto ... f=12&t=239 a dnes by si ho asi už z těch co ho měli, nikdo nekoupil. Mnozí by si i nafackovali.

Velice pěkně je to popsané ZDE, hlavně z vlastní zkušenosti. Pokud se někde v textu objeví termín "levný kávovar" nemusí to znamenat jen cenou levný.
Taky se dá dost získat ZDE

P.S. je trochu škoda, že se sem už popis kávovaru Catler ES8012 z praktického provozu asi nedostane.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
xhonza
více pokročilý
Příspěvky: 118
Registrován: pon 15. zář 2008 18:56:58
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: CATLER ES 8012

Příspěvek od xhonza »

Doporučil bych raději La Pavoni, v případě šlehání mikropěny na kapučíno má tento kávovar rozhodně navrch. Výkon páry u twinu mě po vlastní zkušenosti nepřesvědčil.
Uživatelský avatar
JoyefMerkwa
Příspěvky: 2
Registrován: sob 19. úno 2011 22:58:17
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: CATLER ES 8012

Příspěvek od JoyefMerkwa »

Mam tento kavovar druhy mesiac. Ak mate este zaujem pytajte sa.
Uživatelský avatar
richard.kuska
Příspěvky: 20
Registrován: sob 05. úno 2011 16:25:45
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: CATLER ES 8012

Příspěvek od richard.kuska »

Tak já tedy napíšu pár postřehů o kávovaru Catler ES 8012 (název pro ČR). Jak již bylo zmíněno, bůhví proč jej v každé zemi prodávají pod jinou značkou, v Německu pod Gastroback, v Austtrálii Breville atd...
Možná by bylo rychlejší napsat tři slova: NEBRAT, NEBRAT, NEBRAT... Ale pro ty nevěřící, mezi kterými jsem byl i já a nechal se napálit "pěkným kabátkem", pokračuji:
Balení obsahuje 4 filtry 2 přetlakové (single, double), dva nepřetlakové, jenže obojí jsou to takové "plechové" výlisky. Sice si nejsem jistý, jestli je to nějak rozhodující, ale možná jo. I na mém prvním Krupsu za 3 tisíce byli filtry bytelnější. Kávovar má nastavitelnou hrubost mletí (celkem dostačující) a regulaci množství namleté kávy (u mého kousku nefungovalo). Pokud nastavíte hrubost mletí a množství kávy na doporučené hodnoty pro přetlakové misky, nateče vám něco, co si čeští "kafaři" dávají běžně na benzínkách z automatu za 10 K. Prostě břečka. Takže přetlakové filtry jsem asi po 5 shotech zahodil a vzal do ruky nepřetlakové. Během víkendu jsem natočil asi 70 káv s různým nastavením množství, hrubosti, různé druhy kávy včetně 2 dny upražené, koupené na Mistrovství baristů ČR, které bylo součástí výstavy TOP Gastro v Praze. A furt nic. Mám pocit, že z týhle mašiny kloudnej shot prostě nikdo nevymáčkne. A pokud má JoyefMerkwa jinou zkušenost, nezbývá mě, než smeknout. Jinak mlýnek dobrý, dokonce se zásobník dá velice jednoduše vyjmout a "uskladnit" i s nespotřebovanou kávou. Dobrá byla také pára, dávala slušnou mikropěnu, ale její obsluha hrozná. Otočíte voličem páry a čekáte, až začne jít "použitelná" pára. Žádné nahřívání přes tlačítko, jak by se u přístroje s elektronikou dalo očekávat. A tím pádem vám to ani nedá teplou vodu, jak jsem byl zvyklý u plnoautomatu od DeLonghi. Ale to asi neumí víc pákovek. Takže jsem to po pár dnech zase celé zabalil a odnesl prodejci. Výhodou byla koupě v řetězci, kde neměli problém mě okamžitě vrátit peníze.
Jinak někdo píše v upoutávce "celokovový" přístroj. Tak na to zapomeňte, i zámek pro uchycení páky je plastový, to by mě zajímalo, jak dlouho to vydrží...
Takže já mám s pákovkou jasno: buď za 3 nebo 30 tisíc. V nadsázce, ale je pravdou, že můj starý dobrý Krups za 3 mě dal lepší shot, než tenhle "navoněnej" krasavec.
Asi se budu poohlížet po něčem s E-61čkou, klidně i použitým.
Uživatelský avatar
richard.kuska
Příspěvky: 20
Registrován: sob 05. úno 2011 16:25:45
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: CATLER ES 8012

Příspěvek od richard.kuska »

Tak jsem chtěl nyní vložit předchozí příspěvek na MALL.cz a ejhle, oni tam tu volbu vůbec nemají, takže admin tam vkládá bludy, podporující prodej. Hlavně, aby někoho nachytali... Jo a že je to vítěz i-testu, to se taky musím smát...
Uživatelský avatar
Medcin
Příspěvky: 9
Registrován: ned 21. bře 2010 19:26:58
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: CATLER ES 8012

Příspěvek od Medcin »

Díky moc - uvažoval jsem o něm ale zatím zůstanu u Krupse
mill
silně pokročilý
Příspěvky: 520
Registrován: sob 20. pro 2008 12:58:10
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: CATLER ES 8012

Příspěvek od mill »

To, že ho podporují na Mallu mne nepřekvapuje. Za PR se hodně platí, z něčeho žít musí. Proč ale ve své knize uvádí značku Catler Petra Veselá, která to podle mého nemá zapotřebí, to už je těžší kalibr. Jiný sponzor by byl možná důvěryhodnější v očích kávové veřejnosti. Důvěřuj, prověřuj........v případě catleru to je ale pro truchu zkušenějšího kupujícího jasné na první pohled, pokud se zaměří na součástky, které jsou důležité
Zamčeno

Zpět na „Kupujeme nový kávovar“