Alternatívna príprava kávy- čo kúpiť a čo nie ?

Na co při výběru kávovaru dát pozor
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Zamčeno
Uživatelský avatar
xsi69
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 25. zář 2014 14:50:18
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Alternatívna príprava kávy- čo kúpiť a čo nie ?

Příspěvek od xsi69 »

Do doby kým si našetrím na poriadny kávovar by som sa chcel pozabávať s alternatívnymi prípravami kávy.
Momentálne kupujem čerstvo pražené zrná z miestnej pražiarne, meliem ich v Hario mini mill a pripravujem vo French presse.
Takto fungujem pár mesiacov no káva z FP mi príde dosť fádna a nezaujímavá (skúšal som aj inú kávu z iných pražiarní).

Premýšľam nad kúpou nasledujúceho vybavenia:
1.:Hario V60 Buono 1l
2.: Hario V60 dripper plastový, najprv som pozeral verziu bez filtrov no ako som sa dočítal tak café z neho je prašnejšie a dripper je náročnejší na čistenie tak by som volil klasický na papieriky
3.: Aerobie Aeropress + jemný disk (disky Able sú cenovo 2x drahšie a neviem či to za to stojí)
4.: Mokka konvička Bialetti Fiammetta Azzurro 1 porce

Poškuľoval som aj po vac-pot a siphon od Haria no cenovo sú vyššie ako horeuvedené voľby dohromady. A pripravovať si ranné café vo vac-pot si moc predstaviť neviem :)

Samozrejme si idem zadovážiť aj filtračnú konvicu na vodu, asi zn. Brita.

Cieľom témy je zistiť, že či kúpa týchto kuchynských pomôcok má zmysel a či sa pripravený kávový mok bude odlišovať od toho ktorý momentálne produkujem vo FP.

Ďakujem za názory
Uživatelský avatar
hedge
začátečník
Příspěvky: 75
Registrován: pon 16. črc 2012 9:40:38
bydliště: Dobříš
kávovar: Saeco XSmall, AP, CCD
mlýnek: Carimali Junior,Zassenhaus Panama

Re: Alternatívna príprava kávy- čo kúpiť a čo nie ?

Příspěvek od hedge »

Pokud mohu mluvit za sebe, tak já bych investoval do aeropressu. Je to metoda rychlá, čistá, nepotřebuješ konvici s úzkou hubičkou a snadno se převáží. Navíc dává hodně prostoru pro experimenty a hledání té pravé chuti. Plusem je i to, že se ti neucpe filtr, protože to prostě protlačíš skrz silou. Nevýhodou může být, že naráz udělá kávu jen pro jednoho (nejvíc cca čtvrt litru). Mám i frenchpress a Clever dripper a ve srovnání s nimi je aeropress můj jednoznačný favorit.

Nicméně i tady platí, že na chuti se velmi podepíše kvalita a konzistence mletí, takže až pořídíš dobrý elektrický mlýnek, pravděpodobně poznáš rozdíl k lepšímu (osobní zkušenost, přechod od Hario Mini na Carimali). Hario mini také produkuje relativně dost prachu, tak nevím, jestli by se klasický Hario V60 s papírovým filtrem neucpával, ale přímou zkušenost mám jen s Clever dripperem, u kterého právě k ucpání zhruba v polovině případů docházelo.
Uživatelský avatar
kuck
více pokročilý
Příspěvky: 154
Registrován: ned 02. pro 2012 15:29:27
bydliště: Brno
kávovar: Astoria CKE, G. Classic+PID, Mypressi Twist
mlýnek: Mazzer SJ, Macap MXT

Re: Alternatívna príprava kávy- čo kúpiť a čo nie ?

Příspěvek od kuck »

Mám clever drip i keramický V60, french press a dokonce mám i moka konvičku. Z těchto alternativních metod používám v podstatě výhradně clever drip. Stejně jako aoropress má výhodu v tom, že se dá zalévat z obyč. konvice a extrakce oproti V60 je více pod kontrolou.

S "ucpáváním" filtru nemám problém, ať už melu na velkém el. mlýnku, nebo v ručním Porlexu.

Ještě bych určitě doporučil při nákupu vybavení nezapomenul na váhu. Pro alternativy se dá použít i nějaká lepší kuchyňská, ale váha určitě usnadní kontrolu při zalévání.
Uživatelský avatar
xsi69
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 25. zář 2014 14:50:18
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Alternatívna príprava kávy- čo kúpiť a čo nie ?

Příspěvek od xsi69 »

@hedge Používaš papierové alebo kovové filtre ? Dripper chcem určite skúsiť, ak nebudem spokojný tak ho niekomu v rodine podarujem.
El. mlynček budem riešiť až s kúpou presso stroja, ale to je už iná téma. Zatiaľ si chcem vystačiť s mini mill.

@kuck Bližšie som clever nepozeral no princíp mi pripadá totožný. Sú tam až také rozdiely v extrakcií ?
Váhu mám aj teraz no obyčajnú kuchynskú s presnosťou na 1g, mám v pláne objednať novú s presnosťou 0,1g.

Ešte uvažujem nad kúpou bezdotykového infra teplomera, na ebay som ich našiel od 5usd. Využitie si nájde pri viacerých veciach.
Uživatelský avatar
hedge
začátečník
Příspěvky: 75
Registrován: pon 16. črc 2012 9:40:38
bydliště: Dobříš
kávovar: Saeco XSmall, AP, CCD
mlýnek: Carimali Junior,Zassenhaus Panama

Re: Alternatívna príprava kávy- čo kúpiť a čo nie ?

Příspěvek od hedge »

Filtry používám papírové, s jinými nemám žádnou zkušenost. Co se týče mletí - neříkám, že hario mini je nepoužitelný, jen mě překvapilo, jak velký rozdíl v chuti udělá změna mlýnku i u filtrované kávy.

Clever dripper je v principu taková kombinace french pressu a V60 - pokud totiž clever dripper stojí jen tak na stole, je dole "zašpuntovaný" a extrakce probíhá jako u french pressu, tj. nasype se do něj káva, naleje se do něj voda (všechna najednou) a čeká se. Když se pak Clever postaví na hrnek, špunt se otevře a káva proteče přes filtr do hrnku. Takže je to jako bys udělal french press a do hrnku ho pak nalil ještě přes filtr, akorát do celkové doby extrakce se musí počítat i to vypouštění. A tady se mi právě stávalo, že se filtr ucpal a protékání se zastavilo dřív, než z cleveru všechna káva vytekla.

Clever by se podle mě mohl dát použít i jako klasický dripper - když se postaví na hrnek hned na začátku, špunt bude otevřený a bude se chovat jako V60. Ale nezkoušel jsem to, nemám vhodnou konvičku na přesné zalévání.
Uživatelský avatar
Spyydy
pokročilý
Příspěvky: 92
Registrován: ned 26. kvě 2013 15:27:31
bydliště: Praha
kávovar: Gaggia Classic+PID, aeropress, mokka express
mlýnek: Mazzer SJ doserless, Concept KM-5120, Hario skerton

Re: Alternatívna príprava kávy- čo kúpiť a čo nie ?

Příspěvek od Spyydy »

Já jsem taky pro Aeropress, je to čistá a rychlá metoda. Začátečník se rychle chytne a zkušenější se může skvěle vyhrát..
Uživatelský avatar
xsi69
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 25. zář 2014 14:50:18
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Alternatívna príprava kávy- čo kúpiť a čo nie ?

Příspěvek od xsi69 »

Presne viem, že čo mi chýbalo. Sila ;)
Vyhrabal som starú moka konvičku ktorú som dostal od starkej a spravil pár káv.
Na to, že je to hnusná hliníková nekvalitná konvička mi káva z nej moc zachutila.
Pri správnej príprave z nej lezie vynikajúci nápoj.

Takže som si to zhrnul, že ostanem pri moka konvičke a kúpim si jeden aeropress+sitká na pokusy.

Viete mi odporučiť konvičku ?
Ideálna by bola kvalitná cenovo dostupná na 2 porcie keďže pijem silné café.
Tá čo ju mám momentálne je na 3 kávy a výsledný mok je predsa trocha silný na raňajky.
Menej kávy tam zas nemôžem dať lebo neprebehne extrakcia ako má a bude zas moc slabá.
Uživatelský avatar
Bambus
Příspěvky: 19
Registrován: stř 08. led 2014 18:20:42
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Alternatívna príprava kávy- čo kúpiť a čo nie ?

Příspěvek od Bambus »

Tradiční moka konvička je hliníková. Traduje se, že tu "správnou" chuť káva má z již nějakou dobu používané hliníkové konvičky, které má po stěnách povlak z kávových olejů (patina) atd., čehož se dosahuje tak, že se po použití zkrátka jen oplachuje vodou. Vlastně to ani jinak nejde, protože při použití saponátu by mohla zůstat pachuť v kávě.

No, v podstatě hlavně je potřeba se rozhodnout, jestli hliníkovou, nebo ocelovou. Já zvolil ocelovou, protože v hliník nemám příliš důvěru, představa zaprasené a opatlané konvičky se mi hnusí, a především je podle mého názoru káva z hliníkové konvičky podstatně více náchylná k přepálení. Pak už záleží na značce, klasikou je Bialetti, konkrétně pak hliníková Bialetti Moka Express.
Uživatelský avatar
xsi69
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 25. zář 2014 14:50:18
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Alternatívna príprava kávy- čo kúpiť a čo nie ?

Příspěvek od xsi69 »

Tú patinu som už videl naživo a veru to nevypadá nijak vábne...
Momentálne konvičku po každom použití prebehnem zvnútra papierovou kuchynskou utierkou aby som tam nemal nečistoty.


Premýšľam nad Bialetti:
Moka express 2 21€
Venus elegance 2 21€
Brikka elite 2 (zaujal ma ventil a aj jemná crema no neviem, že či to za tie €€ stojí) 42€
Moka crem 3 (tiež kvôli "creme") 40€
Uživatelský avatar
Bambus
Příspěvky: 19
Registrován: stř 08. led 2014 18:20:42
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Alternatívna príprava kávy- čo kúpiť a čo nie ?

Příspěvek od Bambus »

Spravne, "crema". Je to na proste pena. Obycejny reklamni trik. Urcite to za to nestoji. Biletti Venus je ok, nesahnete vedle. Ma par much, ale nevim o jine lepsi.
Uživatelský avatar
morseee1
více pokročilý
Příspěvky: 270
Registrován: úte 19. úno 2008 11:49:13
bydliště: Bratislava
kávovar:
mlýnek:

Re: Alternatívna príprava kávy- čo kúpiť a čo nie ?

Příspěvek od morseee1 »

tak ja neviem, ale podla mna to nebude crema, ale iba pena vytvorena podobne ako pretlakovym sitkom v kavovaroch. V kazdom pripade to bude mokka s penou, ale rozhodne nie espreso..
Ja osobne preferujem klasicke mokka .. aj ked nerezovy venus, mam dve jednu malinku a druhu veeeeelku.. .. na chalupe mam hlinikovy express :-) z kazdej chuti inac ..
Uživatelský avatar
xsi69
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 25. zář 2014 14:50:18
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Alternatívna príprava kávy- čo kúpiť a čo nie ?

Příspěvek od xsi69 »

samozrejme, že to nebude crema ;)
Ale opticky to vypadá fajn, no priplácať +20€ za ten ventil je trocha moc.
Zatiaľ premýšľam nad moka express 3/4 alebo venus 4
Včera som si od kolegu požičal jeho moka konvičku s objemom 100ml a výsledný nápoj mal tak 75ml takže zoberiem buď na 3 alebo 4 šálky.
Viac sa prikláňam k venus-u kvôli designu :)

@morseee1 ako by si vedel porovnať chute z express/venus ?

EDIT:// zvyknete aj testovať pretlakový ventil či funguje ?
Natrafil som na toto video

Kód: Vybrat vše

https://www.youtube.com/watch?v=osQ1Zb5fYZY
a bolo by som celkom nerád keby mi to tak raz buchlo v kuchyni :grin:
Uživatelský avatar
morseee1
více pokročilý
Příspěvky: 270
Registrován: úte 19. úno 2008 11:49:13
bydliště: Bratislava
kávovar:
mlýnek:

Re: Alternatívna príprava kávy- čo kúpiť a čo nie ?

Příspěvek od morseee1 »

xsi69 píše: @morseee1 ako by si vedel porovnať chute z express/venus ?
momentalne by som nevedel vobec .. na chalupu moc nechodim .. :-(

v kazdom pripade mam vsetky tri aj v roznych velkostiach, to je prvy rozdiel - gramaz kavy ..
druhy je material 1x hlinik - 2x nerez .. ale tam som si nie velmi rozdielom isty
tretim rozdielom je pouzitie. venusy co mam doma pouzivam na plynovom sporaku a vodu do spodnej nadrze davam vzdy uz "skoro" vrelu, na chalupe mame elektricky varic a dava sa studena voda, takze sa dlhsie vari .. a tam podla mna je najvacsi rozdiel ..

podla mna na tom materiali zasa az tak nezalezi (chutovo) dolezitejsi je ten sposob pripravy a opat zas a znova mletie. Doma meliem na elektrickej eureke, na chalupe mame rucny porlex ..
Uživatelský avatar
Bambus
Příspěvky: 19
Registrován: stř 08. led 2014 18:20:42
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Alternatívna príprava kávy- čo kúpiť a čo nie ?

Příspěvek od Bambus »

xsi69 píše:EDIT:// zvyknete aj testovať pretlakový ventil či funguje ?
Natrafil som na toto video

Kód: Vybrat vše

https://www.youtube.com/watch?v=osQ1Zb5fYZY
a bolo by som celkom nerád keby mi to tak raz buchlo v kuchyni :grin:
Tak čas od času zkontrolovat ho jistě neuškodí. Nicméně myslím, že důležitější je používat hlavu :) První věc je nenechat konvičku zreznout, tedy nenechávat ji zahřívat i poté, co je voda ze spodní nádoby už pryč. Mimochodem důrazně nedoporučuji indukční vařiče, i když všude píšou, že to s nimi jde. A dále, jak pán říkal, ne příliš na jemno. Ale aby konvička takhle vybouchla, musel ji onen dotyčný maximálně napěchovat velmi jemně umletou kávou, pravděpodobně, že to nešlo ani pořádně došroubovat. V kombinaci s rezem se holt stalo tohle. Navíc tvrdí, že jí vzal dvě vteřiny předtím do ruky. No... Takže podle mě se pán spíše než o kávu pokoušel o funkční model rakety.
Uživatelský avatar
bruno75
více pokročilý
Příspěvky: 296
Registrován: stř 17. zář 2014 13:32:37
bydliště: Trnava, SK
kávovar: ECM Mechanika IV Profi
mlýnek: Anfim SCODY II BST 75mm

Re: Alternatívna príprava kávy- čo kúpiť a čo nie ?

Příspěvek od bruno75 »

2 Bambus: Ak je konvicka hlinikova ta indukcny varic/doska jej nijako neublizia pretoze indukcia a hlinik proste nefunguju :) V kazdom pripade nevidim problem (v pripade vhodneho materilu konvicky) pouzivat indukciu. Jednoducho sa reguluje, nic okoliteho nezohrieva teda nie je prakticky ziadna tepelna zotrvacnost, okamzite reaguje na pokyn.
Vies nejako dolozit to tvrdenie, ze nedoporucujes pouzivat indukciu?
Coffee Smells Like Freshly Ground Heaven
Uživatelský avatar
Bambus
Příspěvky: 19
Registrován: stř 08. led 2014 18:20:42
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Alternatívna príprava kávy- čo kúpiť a čo nie ?

Příspěvek od Bambus »

Moc nechápu, že to mohlo někoho zmást, ale samozřejmě jsem mluvil o ocelové konvičce z videa a kterou sám používám, kde jak jsem říkal téměř v každém obchodě píšou o její vhodnosti pro indukční vařiče :) Třeba konkrétně typ Venus. Moje první zkušenost s moka konvičkou je právě s indukčním vařičem u příbuzných, kde ji používám doteď, což je asi rok a půl dejme tomu jednou za čtrnáct dní. Poté jsem si jí pořídil sám domů, kde máme plynový hořák a je to zkrátka úplně něco jiného. Káva při přípravě na indukčním vařiči (tedy na tom, který jsem používal, třeba technologie pokročila) se zkrátka "proprská" ze spodní nádoby do horní. Člověk má pocit, jako když by konvička měla každou chvíli vybouchnout, káva vytéká, s trochou nadsázky, jako když upouštíte papiňák. Oproti tomu nad ohněm káva krásně přirozeně vyteče a úplně na konci vytryskne trochu páry. Je možné, možná i spíše vhodné, oheň vypnout, ještě než je horní nádoba plná, ono to samo dojede. Když se vypne indukce, tak káva přestane téct ihned. Zkrátka to musí pořád prskat, čmoudí se z toho jak z parní lokomotivy a voda se dostává i na držák konvičky. Z toho důvodu je navíc mnohem těžší zabránit tomu, aby nezrezavěla spodní nádoba, protože člověk si není úplně jistý, jestli teda to ještě bude prskat nějakou kávu, nebo to prská už jen pára.

Mluvím tedy z osobní zkušenosti s použitím Bialetti Venus 4. Jak jsem říkal, je možné, že již jsou indukční vařiče pokročilejší, nicméně já bych na něj svoji konvičku už nedal. Abych to shrnul, je výrazně náchylnější ke zničení spodní nádoby rzí, nejsem si ani jist, jestli se tomu lze vůbec vyhnout, celá příprava je zkrátka bordel, kdy si člověk musí uvažovat, jestli má konvička v plánu odstartovat na měsíc, a nejdůležitější je, že se mi nikdy nepodařilo připravit nápoj takové kvality, jako doma, což dávám za vinu právě tomu proprskávání se do horní nádoby a přílišnému přepalování kávy. Bohužel nevím, proč tomu tak je. Vina je buď na straně vařiče, nebo konvičky, nebo mojí. Doma však mi to však jde jako po másle, na konvičce jsem žádné závady neobjevil, takže jsem za viníka označil právě indukční vařič. Ale rovněž je možné, že typ Venus, u kterého se uvádí, že je vhodný k přípravě na indukčním vařiči pro to není správně konstruován.
Uživatelský avatar
xsi69
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 25. zář 2014 14:50:18
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Alternatívna príprava kávy- čo kúpiť a čo nie ?

Příspěvek od xsi69 »

Takže menší update:

Neobjednal som ešte nič zo zoznamu a priateľka už mala plné zuby z mletia kávy a príprave v fp/mokka.
Tak našla v akcii automat saeco HD8743/19 (za 179€) hneď ho šla kúpiť, dostal som ho ako darček k sviatku.
Takže s alt. prípravami kávy mám pokoj :)
To saeco ma príjemne prekvapilo, robí celkom obstojné café.
Peny je tam menej ako na automate krups čo máme na firme takže saeco podozrievam z toho, že nemá napeňovací bazmeg ale na to sa pozriem neskôr.
Ináč po nastavení mlynčeka robí chutné a silné café.
Robím si s ním tak 70ml, doba extrakcie je okolo 20-25s a kávové puky sú pekne tvrdé, ani po chytení do ruky sa nerozpadli.
Pri default nastavení mlynčeka bolo z toho blato..
Čo musím saeco pochváliť je možnosť vybrať mechanizmus zodpovedný za výrobu café a celý ho prepláchnuť rovnako ako máme v saeco modular.
Táto možnosť mi dosť chýba v spomínanom krups.
Rodom
více pokročilý
Příspěvky: 237
Registrován: pon 27. srp 2012 12:11:21
bydliště: Benešovsko
kávovar: Nuova Simonelli Oscar, Gaggia Baby Twin,Gaggia New Baby Twin
mlýnek: Lan San Marco, Gaggia, Ascasco

Re: Alternatívna príprava kávy- čo kúpiť a čo nie ?

Příspěvek od Rodom »

Páni, tomu říkám cesta od alternativních metod přípravy kávy ke kávovému automatu :)
Ach ty naše ženy, ty to s námi myslí tak dobře :)

P.S. Musím dnes poděkovat ženě, až se vrátí z práce, že mi do mého kávového vývoje nekecá a pro mé stroje má pochopení ... :tany:
Zamčeno
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Kupujeme nový kávovar“