Pákové kompaktnější espresso do 55tis.

Na co při výběru kávovaru dát pozor
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Odpovědět
Uživatelský avatar
mab
nováček
Příspěvky: 56
Registrován: ned 11. bře 2012 16:43:57
bydliště: Vyškov
kávovar: Profitec pro300, aeropress, moka konvička, filtr
mlýnek: Rancilio Rocky, Nuova Simonelli MDX, ceramill

Re: Pákové kompaktnější espresso do 55tis.

Příspěvek od mab »

pulec7 píše:... odpouštěď není třeba pokud je mašina dobře nastavena na požadovanou teplotu extrakce samozřejmě za předpokladu, že je HX systém přesně spošítán ...
primacafe píše:to samé jsem zde už někde psal a nemám nejmenší chuť o tom někoho přesvědčovat. Je to prostě moje zkušenost s kávovary s HX systémem. jestliže někdo neumí systém nastavit a musí si to ospravedlnit tím, že ostatní to taky tak dělají a jinak to nejde, tak ať to tak dělá.
Takže tomu mám rozumět tak, že všechny ty videa a texty popisující "HX cooling flush" vznikly na základě špatně navržených a/nebo nastavených HX kávovarů? A dál už se to udržuje v koloběhu - syčí pára - flush musí být atd..?
Podobný názor jsem četl na coffee snobs fóru, tam ještě dodávali, že více na to trpí stroje na 110V.

Proč to vůbec vytahuju, já jsem ochotnej zkoušet a naučit se třebas cooling flush, ale drahá polovička bude s kávovarem taky pracovat a než tanečky kolem, tak jsem raději pomalu HX zavrhnul.

Máte tipa na stroje které dokážou fungovat bez odpouštění?
Předpokládám, že se to váže pouze na E61 hlavy, kde voda koluje a má šanci se chladit. U jinak vyhřívaných stojí voda na shot na místě?

Tak to jsem zvědavej, snad moc neplácám. :hnup:
Uživatelský avatar
j.bill
silně pokročilý
Příspěvky: 1409
Registrován: čtv 27. srp 2015 12:29:37
bydliště: Moravia Magna
kávovar: Fiorenzato Bricoletta ELE, Grimac La Uno
mlýnek: La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 FIMD

Re: Pákové kompaktnější espresso do 55tis.

Příspěvek od j.bill »

Já si nedokáži představit, že bych u HX s E61 s termosifonovým oběhem po delší době, kdy je kávovar zapnutý, leč káva se nedělá, neodpustil přehřátou vodu. Možná by to šlo, kdybych snížil vypínací tlak a bojler se nahříval třeba jen na 90°C. Pak bych ale nemohl používat páru, protože by tam žádná nebyla. :lol: Pokud je HX kávovar provozovaný i na šlehání mléka, pak ať mi někdo vysvětlí, co udělá s tou vodou ve výměníku, která bude mít po delší přestávce teplotu vody v bojleru. Když vezmu obvyklý tlak 1,1-1,2 bar v bojleru, tak mu odpovídá teplota cca 102-104°C. Při nečinnosti se na tuto teplotu zahřeje i voda ve výměníku. Jediné, co by ji mohlo zchladit by byla masivní studená hlava. Ta se ale díky termosifonovému efektu teké zahřívá a časem dosáhne teploty blízké 100°C. Pokud vložím do termosifonové větve restriktor a omezím proudění teplé vody, oddálím její nahřátí a snížím o něco málo její koncovou teplotu. Nemyslím si ale, že by dokázala tuto vodu zchladit na 90°C. Teplo se stejně krásně rozvede měděnými trubkami. Podle mých zkušeností je HX s termosifonovým oběhem a hlavou E61 konstruovaný na kontinuální výdej kávy. To znamená po nahřátí na pohodové dělání jedné kávy za druhou s malými přestávkami na namletí, tampování, vyklepávání popřípadě pěnění. Pokud se udělá delší pauza, musí se přehřátá voda odpustit. To je zkrátka fyzika....
Nerozumný kupec
*bylo: Gaggia: Classic Plus, Espresso, Gran DeLuxe, Isomac Macinino
*je: Ascasso Dream Versatile, Turmix TX10, Gaggia New Baby Class, Gaggia Baby Twin, 3x Rancilio Silvia, Brasilia Cappuccino Roma, Grimac Mini-La Uno, 2x Expobar Office Control, 2x Fiorenzato Bricoletta ELE, La San Marco Practical 95E, La Spaziale Vivaldi S1
2x KitchenAid 5KCG100, Cunill Marfil, RR45, 4x La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 full inox mondose digital, La Cimbali Junior

PS: Své názory nikomu nevnucuji, každý ať si dělá, jak uzná za vhodné!
Uživatelský avatar
dslecinka
více pokročilý
Příspěvky: 300
Registrován: pát 17. dub 2015 16:29:56
bydliště: Londýn, UK
kávovar: Hario V60
mlýnek: Mahlkönig/Ditting EK10

Re: Pákové kompaktnější espresso do 55tis.

Příspěvek od dslecinka »

menší restriktor. třeba v La Uno je od výrobce 3,5 mm restriktor, to je hrozně velká díra.
pro představu - Rockety mají 2,5 a 3,0 mm a cooling flush je potřeba při odstávce delší jak 30 min, stací cca deci vody - je to spíše ohřívací flush. Kees má Mirage s 1,0 mm restriktorem termosyfonu a 125 °C v boileru (1,35 Bar) a obráceně vedenou vodní cestou přes grupu (při extrakci se odebírá z vrchního ramene ještě před vstupem do grupy ale díky restriktoru je to voda ze spodní trubky, čili donucená ještě jednou projít kolektorem grupy) což vede k velmi stabilní extrakci kolem 93 °C. NS Aurelia má dva restriktory k "namíchání" správnéh poměru vody z obou ramen HX.
vaše zkrátka fyzika zapomenula vzít v potaz fluidní dynamiku - restriktor ve vrchním rameni HX upřednostní tok ze spodního, kde jde voda přímo od injektoru, čili nepřehřátá.
Uživatelský avatar
j.bill
silně pokročilý
Příspěvky: 1409
Registrován: čtv 27. srp 2015 12:29:37
bydliště: Moravia Magna
kávovar: Fiorenzato Bricoletta ELE, Grimac La Uno
mlýnek: La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 FIMD

Re: Pákové kompaktnější espresso do 55tis.

Příspěvek od j.bill »

No jo, ti výrobci zkrátka neví, co dělají, když to tak léta vyrábí. A vidíte, přitom by stačilo málo. Neznají tu fluidní dynamiku!
dslecinka píše:.... Rockety mají 2,5 a 3,0 mm a cooling flush je potřeba při odstávce delší jak 30 min, stací cca deci vody - je to spíše ohřívací flush.....
To myslíte vážně? Myslíte, že hlava díky odstávce a zvyšující se teplotě celého systému chládne? ;) Podle vaší fluidní dynamiky ale nic takového jako odpouštění vody přece není potřeba. Jo restriktor je super věc, ale nějak jste zapomněla na přenos tepla i těmi trubkami....
PS: Také si nedokáži představit, že by měl někdo na domácí kávování Vámi zmiňovaný Mirage nebo Aurelii. Naopak Rocket ano, ten zapadá i do tohoto tématu "Pákové kompaktnější espresso do 55tis." A tam se zkrátka bez odpuštění vody po delší nečinnosti neobejdete.
mab píše:....Proč to vůbec vytahuju, já jsem ochotnej zkoušet a naučit se třebas cooling flush, ale drahá polovička bude s kávovarem taky pracovat a než tanečky kolem, tak jsem raději pomalu HX zavrhnul....
Také jsem s HX zápasil a od doby, co jsem dal do vodního kanálu hlavy rychlý teploměr, jsem velmi spokojen. Vidím, jak na tom přibližně jsem a kdy přesně třeba zastavit ten flush. Je tam vidět všechno, i třeba jen nasazení páky...
https://www.youtube.com/watch?v=I1SYh9Z2Ys0
https://www.youtube.com/watch?v=19gKddn-P0E
Nerozumný kupec
*bylo: Gaggia: Classic Plus, Espresso, Gran DeLuxe, Isomac Macinino
*je: Ascasso Dream Versatile, Turmix TX10, Gaggia New Baby Class, Gaggia Baby Twin, 3x Rancilio Silvia, Brasilia Cappuccino Roma, Grimac Mini-La Uno, 2x Expobar Office Control, 2x Fiorenzato Bricoletta ELE, La San Marco Practical 95E, La Spaziale Vivaldi S1
2x KitchenAid 5KCG100, Cunill Marfil, RR45, 4x La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 full inox mondose digital, La Cimbali Junior

PS: Své názory nikomu nevnucuji, každý ať si dělá, jak uzná za vhodné!
Uživatelský avatar
dslecinka
více pokročilý
Příspěvky: 300
Registrován: pát 17. dub 2015 16:29:56
bydliště: Londýn, UK
kávovar: Hario V60
mlýnek: Mahlkönig/Ditting EK10

Re: Pákové kompaktnější espresso do 55tis.

Příspěvek od dslecinka »

podle velikosti restriktoru je klidová teplota grupy/kanálu nižší a nebo vyšší, než ideální provozní (tedy kafe za kafem cca minutu po sobě). třeba Mirage Idrocompresso typicky chladne (grupa víc vyražuje). klidové parametry závisí na rychlosti přenosu tepla z HX, vyzařování grupy a teploty boileru. když cirkulaci přiškrtíte hodně malým restriktorem, bude klidová teplota grupy velmi nízká - nižší, než teplota vody ze spodního ramene při extrakci, pokud nebude tedy příliš krátký injektor v HX. všechno je možné, záleží na záměru výrobce a nastavení jednotlivých parametrů proti sobě.
Uživatelský avatar
j.bill
silně pokročilý
Příspěvky: 1409
Registrován: čtv 27. srp 2015 12:29:37
bydliště: Moravia Magna
kávovar: Fiorenzato Bricoletta ELE, Grimac La Uno
mlýnek: La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 FIMD

Re: Pákové kompaktnější espresso do 55tis.

Příspěvek od j.bill »

dslecinka píše:podle velikosti restriktoru je klidová teplota grupy/kanálu nižší a nebo vyšší, než ideální provozní (tedy kafe za kafem cca minutu po sobě)...
To je právě to, k čemu jsou HX s termosifonem koncipovány. V domácích podmínkách nezbývá než v případě přehřátí odpouštět. Komu to moc vadí, může zkusit něco bez termosifonu (Alfa?) nebo ještě lépe - pořídit dual bojler. :)
Nerozumný kupec
*bylo: Gaggia: Classic Plus, Espresso, Gran DeLuxe, Isomac Macinino
*je: Ascasso Dream Versatile, Turmix TX10, Gaggia New Baby Class, Gaggia Baby Twin, 3x Rancilio Silvia, Brasilia Cappuccino Roma, Grimac Mini-La Uno, 2x Expobar Office Control, 2x Fiorenzato Bricoletta ELE, La San Marco Practical 95E, La Spaziale Vivaldi S1
2x KitchenAid 5KCG100, Cunill Marfil, RR45, 4x La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 full inox mondose digital, La Cimbali Junior

PS: Své názory nikomu nevnucuji, každý ať si dělá, jak uzná za vhodné!
wito
Příspěvky: 21
Registrován: stř 11. kvě 2016 7:57:09
bydliště: slovensko
kávovar: La Pavoni
mlýnek: Mazzer Super Jolly

Re: Pákové kompaktnější espresso do 55tis.

Příspěvek od wito »

j.bill píše:To je právě to, k čemu jsou HX s termosifonem koncipovány. V domácích podmínkách nezbývá než v případě přehřátí odpouštět. Komu to moc vadí, může zkusit něco bez termosifonu (Alfa?) nebo ještě lépe - pořídit dual bojler. :)
hmm ale ako clovek zisti ci to je dobre spravene alebo zle? :D ja dlhsiu dobu poškulujem po quickmill rapida ale moc info o tom stroji na internete nieje :D
dape
více pokročilý
Příspěvky: 480
Registrován: čtv 15. dub 2010 14:07:02
bydliště: Brno
kávovar: Rocket Giotto Type V PID (2018)
mlýnek: Eureka Libra

Re: Pákové kompaktnější espresso do 55tis.

Příspěvek od dape »

Tak jsem nakonec taky koupil Rocket Giotto Type V+ PID. Zapojeno teď v sobotu. Mlýnek mám stále ascaso i-1 a rozdíl v chuti kávy vzhledem k předchozí Gagii baby twin zcela diametrální. Kromě hořkých a ovocnějších tónů, které jsem předtím cítil se najednou objevily i další chutě, káva je jakoby více plné chuti se spoustou přívlastků, až mi vypadly oči z důlku.
Teplotu bojleru jsem, po prostudování jak laboroval např. pulec7 nastavil na 119C (ten PID je zcela super věc) a na kávu Venezuela (zatím mám jen tuto) espresso vychází zcela famózně. Páry tolik, že po otevření ventilu na páru mám co dělat, abych to za chvíli stačil zavřít, protože konvička už skoro pálí. Mikropěna bezkonkurenční, pára suchá a i při teplotě 119 je jí mraky (chvíli mi trvalo, než jsem přišel jak na to). Co se týče teplotní stability, měl jsem z toho trochu obavy, ale i po delší odstávce (pár hodin), flush cca 5s, pomelu, flush 2 s káva chutná zcela identicky, jako ta, kterou dělám třeba 5. v pořadí za sebou (vyzkoušeno v neděli). Vibrační čerpadlo krásně tiché, tlumené. Nadšení nezná mezí. Vše spasované perfektně, kvalita zpracování super. Koupeno od Bunacafe, kam patří také obrovská pochvala a díky za vstřícnost, rady a ochotu. Mohu vřele doporučit.
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme nový kávovar“