Bialetti MOKONA

Na co při výběru kávovaru dát pozor
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Zamčeno
Uživatelský avatar
Ypeta
Příspěvky: 1
Registrován: stř 30. črc 2008 23:14:47
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Bialetti MOKONA

Příspěvek od Ypeta »

Ahojda, jsem tu nová :-) Mám moc ráda dobrou kávu, zatím jsem ale koupila jen džezvu :-) na pravou tureckou, ale když pámbů dá a udělám státnice, můžu si přád "pressovač" nemůžu si ale moc vyskakovat a tak jsem procházela nejrůznější články, výrobky a recenze. Nakonec se mi zalíbil jeden. Mokona od Bialetti i kvůli designu, protože mi pásne do kuchyně. Původně jsem teda měla vybrané Gaggia colour, ale když ho dělají jen červené :roll: Já vím, že to není až tak důležité, :oops: ale ráda bych měla kuchyň jakš takš sladěnou :mrgreen:
Prosííím, máte-li někdo zkušenosti s tou Mokonou, podělte se, budu moc vděčná.
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Bialetti MOKONA

Příspěvek od primacafe »

Připadlo mě, že by si atraktivní vzhled tohoto kávovaru zasloužil samostatné forum. Jedná se o tento kávovar.
bia.jpg
Mokona je elektrický kávovar od tradičního italského výrobce BIALETTI a připraví Vám výborné expresso a cappuccino přímo doma. Je to stejně snadné jako objednat si kávu v kavárně. Kávovar funguje buď s originálními pohodlnými kapsulemi BIALETTI, s kávovými pytlíčky, nebo s umletou kávou. Mokona je velmi snadno ovladatelná několika málo tlačítky, je velmi snadná na údržbu. Systém přístroje je vybaven dvěma termostaty pro kontrolu teploty kávy a páry a bezpečnostní klapkou pro kontrolu tlaku. - 15barů - výkon 1050W - objem zásobníku vody 1,5l - mosazná objímka filtru

pěkně je to popsané ZDE
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Zamčeno

Zpět na „Kupujeme nový kávovar“