Lelit PL41 PLUS T a RR- Poraďte

problémy (všeho druhu) s kávovarem, první pokusy, nastavení
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Uživatelský avatar
Francek46
nováček
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 02. úno 2017 21:16:15
bydliště: Karlovy Vary/Nová role
kávovar: Lelit PL60 PlusTr1
mlýnek: Iberital Challenge

Re: Lelit PL41 PLUS T a RR- Poraďte

Příspěvek od Francek46 »

Dotažení páky bych vůbec neřešil , nebo řešil v případě že mi kafe poteče okolo páky ,ale pokud je těsnost tak není problém, měl jsem 41 plusko teď mám 60 plusko a taky nejde na šestou hodinou mám ji tak na sedmé to vůbec není problém kdyz utahnes a cítíš jak zajíždí do těsnění. Jestli jsi puňta a vadí ti to vyndej těsnění a obruš.
Hugh Jackman "Pro mě je vůně čerstvé kávy jeden z největších vynálezů

LELITPL60PlusTR1
Uživatelský avatar
fricek12
Příspěvky: 6
Registrován: úte 15. srp 2017 21:33:01
bydliště: HK
kávovar: Nespresso U
mlýnek: nemám

Re: Lelit PL41 PLUS T a RR- Poraďte

Příspěvek od fricek12 »

Ano je totak, mluvil jsem s prodejcem Lelit v ČR - je to jen estetická záležitost, páka se časem, až těsnění povolí srovná na 6. hodinu, takže je to v pořádku
Uživatelský avatar
lubost
Příspěvky: 33
Registrován: stř 23. srp 2017 8:39:05
bydliště: Ždiar
kávovar: Lelit Elizabeth PL92
mlýnek: Eureka Mignon

Re: Lelit PL41 PLUS T a RR- Poraďte

Příspěvek od lubost »

Stal som sa majiteľom tiež tohto kávovaru - PL41PLUST, páka tiež na siedmej hodine... toto mi ale vadí najmenej... pri dvojitej miske som s výsledkom celkom spokojný, niekedy vidím, že prská, lebo netečie to celkom plynulo, a ten "pramienok" poskakuje, prská... ale créma obstojná, vychádza aj tigrovanie...
Ostáva ale doladiť jednoporcovú misku, tam je to "hotová katastrofa"... ak dám menej kávy, tak to iba "prehučí", kúštik viac už ju ale lepí na sprchu a niekedy ani nepretlačí (následne zvyšujem hrubosť)... Puk mi stále vychádza "take blato", nie ako v pôvodnom staručkom krásny a pevný... čiže tu mám stále čo ladiť, chcel by som sa opýtať na tie lepšie misky, čo boli spomínané vyššie, či môže niekto poslať link, ktoré ste zakúpili a ste s nimi spokojní... mám za to, že by mohli pasovať všetky 58 mm misky, aj preto som bral tento model, že používa túto profesionálnu veľkosť páky... (prípadne aj do SS)
Ešte tu bolo spomínané napeňovanie mlieka. Prvé pokusy som začal na plnotučnom mlieku Tesco, ale ani náznak, ani náhodou nejaký výsledok. Potom som v miestnych potravinách kúpil 3,5 plnotučné mlieko Barista a hneď prvý pokus s týmto výrobkom kopec našľahaného mlieka... nebola to ešte tá pravá mikropena, ale capuccino všetkým chutilo... takže aj toto dolaďujem, ale s týmto som "bližšie ako ďalej"...
Spomeniem tu aj mlynček (keďže téma je aj o ňom), obstaral som Eureka Mignon za tretinovú zľavu oproti cenníkovým cenám (po dvoch týždňoch vrátený), mletie celkom fajn, aj s časovačom, ale zatiaľ mi vadia tie veľké zhluky, ktoré z toho vypadávajú (vraj statická elektrina), používam aj Motta "zúbkovaný" tamper na urovnanie a následné dotampovanie kovovým 58 mm tamperom, ale budú tam ešte obrovské rezervy, čoho dôkazom je to "prskanie" vytekajúcej kávy...
Privítam akékoľvek nakopnutie, preštudoval som ďalšie témy venujúce sa "lepeniu" kávy na sprchu, budem ďalej skúšať, ladiť... Hlavne dlhodobejší majitelia, možno ich praktické skúsenosti, čo im pomohlo doriešiť tieto detské problémy s novým kávovarom... (ako možno ďalším, ktorým sa to napeňovanie tiež nijako nedarilo, pomôže výmena mlieka za iný druh... ;) )

PS: Nastavenie teploty espressa na PIDe je mi jasné, ale dá sa u tohto modelu nastaviť aj teplota pary cez tento PID? nijako som na to neprišiel... aj keď mám prepnuté na výdaj pary a PID ukazuje už teplotu pary (ktorá dokáže vystúpať až na 150 st.) a skúšam prepnúť na nastavenie, tak sa objaví nastavenie teploty na espresso (pôvodne navolená teplota napr. 94 st.)...
Lubo
======================================
Kavovar: Lelit Elizabeth PL92 (predtym Lelit PL41PLUST, predtým De Longhi EC850M a nepretlakove filtre)
Mlyncek: Eureka Mignon (predtym Krups GVX242)
Uživatelský avatar
Monco
Příspěvky: 37
Registrován: pon 25. čer 2018 8:20:16
bydliště: Bludov
kávovar: Lelit PL41PLUST, Faema Smart A1
mlýnek: GAGGIA MDF, Casadio Instantaneo

Re: Lelit PL41 PLUS T a RR- Poraďte

Příspěvek od Monco »

Zdravím. Může mi někdo ze zkušenějších poradit kde je problém, když mi často vychází světlejší crema? Kupuji čerstvě pražené arabica směsi na espresso, dodržuji dávkování a teplotu doporučenou pražírnou apod... :-) Chuťově nemám problém, poměr extrakce je ok a asi bych to ani neměl řešit, ale je to taková poslední věc, která tomu chybí k dokonalosti. Stejné kafe piju u nás v kavárně a tam tu oříškovou cremu prostě vykouzlí :D. Napadá mě, zda tomu pomůžou LM misky, případně tamper (mám objednaný). Ale říkám si, že přece to nejsou stěžejní věci. Nebo jsem prostě pořád v moc nízké řadě kávovaru, abych chtěl to dokonalé espresso? Díky za reakci ;-)
Uživatelský avatar
hunt01
více pokročilý
Příspěvky: 350
Registrován: sob 14. led 2012 10:40:25
bydliště: Šaratice / Brno
kávovar: Carimali Uno, Brasilia Portofino, Astoria Compact
mlýnek: Anfim Cody, Anfim Scody II

Re: Lelit PL41 PLUS T a RR- Poraďte

Příspěvek od hunt01 »

Tak se zeptej v kavárně jakou mají recepturu a tu zopakuj doma. Hmmm
Servis a prodej profesionálních kávovarů.
www.baristaservis.cz a nové www.kafenapisku.cz
Uživatelský avatar
Monco
Příspěvky: 37
Registrován: pon 25. čer 2018 8:20:16
bydliště: Bludov
kávovar: Lelit PL41PLUST, Faema Smart A1
mlýnek: GAGGIA MDF, Casadio Instantaneo

Re: Lelit PL41 PLUS T a RR- Poraďte

Příspěvek od Monco »

Jo hned příště je vyzpovídám. Teplotou to ale taky nebude. Standardně tu Arabicu dělám na nějakých 92-3°C ale i když zkouším víc, výsledku to nijak nepomůže :-). Když jsem dělal směs s Robustou, na cca 95°C bylo to o něco lepší, ale pořád to nebylo ono.
Uživatelský avatar
wladas
silně pokročilý
Příspěvky: 518
Registrován: ned 15. úno 2015 16:27:30
bydliště: Bratislava
kávovar: Carimali Alfa
mlýnek: Mazzer SJ

Re: Lelit PL41 PLUS T a RR- Poraďte

Příspěvek od wladas »

Teplota ma okrem chute velky vplyv na farbu cremy. Pamatam si este ked som bojoval s RS so surfingom a ked som sa netrafil (malo odpustil vodu) tak cream tmava ako horka cokolada.
Kavovar: Carimali Alfa (misky LM Advanced), Rancilio Silvia V4, Moka Pepita 3, Bialetii moka express 6
Mlynec: Mazzer Super Jolly doserless, Fiorenzato T80 doserless, OE Lido E
Predosla vybava: Rancilio MD40, Gaggia MDF, Krups GVX2 moded
Uživatelský avatar
Monco
Příspěvky: 37
Registrován: pon 25. čer 2018 8:20:16
bydliště: Bludov
kávovar: Lelit PL41PLUST, Faema Smart A1
mlýnek: GAGGIA MDF, Casadio Instantaneo

Re: Lelit PL41 PLUS T a RR- Poraďte

Příspěvek od Monco »

Asi tomu už začínám přícházet na kloub. Samotnému mi přišlo divné, že se teplota na PID od začátku extrakce do jeho konce pohybuje klidně mezi 95-84 °C. Co jsem ale koukal na videa, bylo to tak u všech PL41, tak jsem tomu nepřikládal váhu, každopádně ideálné to není. Respektive není na to tolik náchylná tmavěji pražená káva, ale u světle pražené Arabiky, která potřebuje 92-94 °C to vede k částečné podextrahovanosti a světlejší cremě. Co jsem se dočetl na jednom zahraničním fóru, je to prostě vlastnost Lelitu, že jak si přisává vodu do bojleru, ochlazuje jej poměrně prudce. Bránit se tomu asi nedá, maximálně vychytat okamžik, kdy se sepne topné těleso a začne vodu ohřívat. Ocením reference ostatních Leliťáků :-).
Uživatelský avatar
hunt01
více pokročilý
Příspěvky: 350
Registrován: sob 14. led 2012 10:40:25
bydliště: Šaratice / Brno
kávovar: Carimali Uno, Brasilia Portofino, Astoria Compact
mlýnek: Anfim Cody, Anfim Scody II

Re: Lelit PL41 PLUS T a RR- Poraďte

Příspěvek od hunt01 »

Lelita jsem v rukou neměl, ale pokud bys se dala před bojler tryska, aby se bojler plnil pomaleji ( možná tam je, nevím) tak by to možná stabilizovalo teplotu
Servis a prodej profesionálních kávovarů.
www.baristaservis.cz a nové www.kafenapisku.cz
Uživatelský avatar
Monco
Příspěvky: 37
Registrován: pon 25. čer 2018 8:20:16
bydliště: Bludov
kávovar: Lelit PL41PLUST, Faema Smart A1
mlýnek: GAGGIA MDF, Casadio Instantaneo

Re: Lelit PL41 PLUS T a RR- Poraďte

Příspěvek od Monco »

Tak jsem se zase posunul dál. Vyndám portafilter a pustím vodu (nahřeju se v ní třeba hrnek). Bojler se začne ochlazovat a teplota na PID klesá. Počkám než začne zase stoupat a vrátím portafilter s miskou a kávou. Sepnu vodu v momentě, kdy je na PID o 1°C méně než je cílová teplota a voda se stále ohřívá (jak se bojler začne dopouštět, tak se to vyrovná a teplota je konzistentní - než si PID uvědomí že má přestat topit, je po extrakci). Takto jsem na konci extrakce maximálně +- 1°C mimo. Rozdíl je ohromně znát. :tany: . Ten progress je vážně uspokojující. :smoke: Ale třeba zná někdo ještě lepší fígle.
Uživatelský avatar
Endynko
nováček
Příspěvky: 59
Registrován: stř 19. črc 2017 13:47:58
bydliště: Modra
kávovar: Lelit PL162T Bianca
mlýnek: Lelit Wiliam PL72, Comandante

Re: Lelit PL41 PLUS T a RR- Poraďte

Příspěvek od Endynko »

Tak to je zaujímavá informácia :souhlas: dnes vyskúšam, vďaka
Poslúžili v minulosti:
Lelit PL41TEM
Eureka Mignon, Lelit PL043MMI, Hario Skerton
Uživatelský avatar
Monco
Příspěvky: 37
Registrován: pon 25. čer 2018 8:20:16
bydliště: Bludov
kávovar: Lelit PL41PLUST, Faema Smart A1
mlýnek: GAGGIA MDF, Casadio Instantaneo

Re: Lelit PL41 PLUS T a RR- Poraďte

Příspěvek od Monco »

Tento postup dle mých dosavadních zkušeností podstatně mění průběh extrakce v případě, že používáte světleji pražené arabika směsi. Pak se dá dosáhnout "slušného" výsledku ale je to pořád dost o náhodě. Normálně teplota kolísá cca 10°C a takto se to dá stáhnout cca na 2-4 chce to ale trochu laborování a cviku. U klasických tmavších expresso směsí to asi tolik nevadí. Každopádně se smiřuji s tím, že 300ml bojler je o kompromisech. Viděl jsem, že u klasické pl41 s 250ml bojlerem ta teplota padá ještě mnohem víc, takže se to celkově může chovat uplně jinak.
Uživatelský avatar
Bronďa
Příspěvky: 7
Registrován: ned 26. lis 2017 9:09:11
bydliště: Zlínský
kávovar: Bodum, Bialetti
mlýnek: Porlex

Re: Lelit PL41 PLUS T a RR- Poraďte

Příspěvek od Bronďa »

Monco, zkoušel jsem připravit kávu podle Tvého návodu a musím říct, že změna je opravdu znatelná. Chuť se zlepšila a kréma je mnohem hustší, barva je tmavší a je jí i víc.
Uživatelský avatar
Monco
Příspěvky: 37
Registrován: pon 25. čer 2018 8:20:16
bydliště: Bludov
kávovar: Lelit PL41PLUST, Faema Smart A1
mlýnek: GAGGIA MDF, Casadio Instantaneo

Re: Lelit PL41 PLUS T a RR- Poraďte

Příspěvek od Monco »

Díky, to zní skoro jako z nějaké reklamy :-). Každopádně jsem rád že to někomu bylo ku prospěchu.
Zamčeno
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „ke kávovaru - pákovému“