Fiorenzato F5 GT

hodnocení mlýnků
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Uživatelský avatar
puschpull
silně pokročilý
Příspěvky: 643
Registrován: čtv 28. kvě 2015 8:27:34
bydliště: Most - Korozluky
kávovar: Gaggia Classic (+ PID)
mlýnek: Fiorenzato F5 GT, Gaggia MDF

Re: Fiorenzato F5 GT

Příspěvek od puschpull »

gekonko píše:... tu som videl. A na spodnom kryte nemáš dalšiu?
Spodní kryt žádný další štítek nemá. Koukal jsem se před chvilkou.
Uživatelský avatar
puschpull
silně pokročilý
Příspěvky: 643
Registrován: čtv 28. kvě 2015 8:27:34
bydliště: Most - Korozluky
kávovar: Gaggia Classic (+ PID)
mlýnek: Fiorenzato F5 GT, Gaggia MDF

Re: Fiorenzato F5 GT

Příspěvek od puschpull »

Tak a pod stromečkem se nějakým "zázrakem" objevil Fiorenzato F5 GT a už je na kuchyňské lince. Manželka ani nestačila moc protestovat. Ve výsledku není až tak velký - na výšku (bez násypky) má cca to co Gaggia Classic.
Večer jsem zkusil udělat první espressa. Na 4. pokus už to bylo perfektní! Ale ani předchozí tři shoty jsem nevyhodil, chuťové výborné, ale proteklo to na můj vkus moc rychle. Nějakých nejprve necelých 20 vteřin, pak postupně 22, 23 a ve finále 27 vteřin. Nic nebylo třeba vylejt do dřezu.
Zítra ráno ještě jemně poladím a zafixuji si polohu hrubosti mletí.
P.S. samozřejmě se mi zdá, že se espresso zlepšilo i chuťově. Nevím nakolik "placebo" a nakolik pravdu jiným mlýnkem.
Uživatelský avatar
puschpull
silně pokročilý
Příspěvky: 643
Registrován: čtv 28. kvě 2015 8:27:34
bydliště: Most - Korozluky
kávovar: Gaggia Classic (+ PID)
mlýnek: Fiorenzato F5 GT, Gaggia MDF

Re: Fiorenzato F5 GT

Příspěvek od puschpull »

Pár fotek pro srovnání velikosti:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
puschpull
silně pokročilý
Příspěvky: 643
Registrován: čtv 28. kvě 2015 8:27:34
bydliště: Most - Korozluky
kávovar: Gaggia Classic (+ PID)
mlýnek: Fiorenzato F5 GT, Gaggia MDF

Re: Fiorenzato F5 GT

Příspěvek od puschpull »

Ještě chvilku budu pokračovat v "monologu" snad to nevadí.

Tentokrát mám technický dotaz.
S testovací kávou v pracovně se mi to nestalo, ale nyní v kuchyni "na ostro" se mi občas stane, že káva domele (kameny se točí naprázdno) , ale přitom v té horní části kam se dává násypka, kterou nemám, ještě plno kávy je. Jakoby se ta zrna co se dotýkají kamenů mlýnek pomele, ale zbytek nad nimi se "šparjcne" a nepadá mezi mlecí kameny.
Když to pak prohrábnu třeba násadou ad štětečku tak se mletí zase rozjede.
Nenapadá někoho čím to může být?
Výsledné mletí se zdá skvělé, hrubost již mám nastavenou ...
Koupit nové kameny? Dát tam násypku s větším množstvím kávy? Zkusit ještě jinou kávu?
Uživatelský avatar
Effe
více pokročilý
Příspěvky: 248
Registrován: pon 14. čer 2010 19:21:34
bydliště: Ostrava
kávovar: Gaggia Classic
mlýnek: Ascaso I-Steel

Re: Fiorenzato F5 GT

Příspěvek od Effe »

Několikrát jsem si na netu všiml,že u těch velkých mlýnků (ale bez násypky) mají nahoře tamper ,snad jako závaží,aby potlačilo malé množství kávy.Když je kávy v násypce dost tak svou váhou stačí kávu stlačit k pomletí. Ale je to jen můj dojem.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
j.bill
silně pokročilý
Příspěvky: 1409
Registrován: čtv 27. srp 2015 12:29:37
bydliště: Moravia Magna
kávovar: Fiorenzato Bricoletta ELE, Grimac La Uno
mlýnek: La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 FIMD

Re: Fiorenzato F5 GT

Příspěvek od j.bill »

Já bych řekl, že je to tvarem a velikostí násypné komory a zakončení šroubu. Jaký tvar má matice nebo šnek. A samozřejmě velikost zrn k tomuto vztažená. Třeba u San Marca SM90 jsem se nikdy nesetkal, že by tam zůstala káva viset nebo by se posledním pár zrnkům nechtělo do kamenů a to bez jakéhokoliv pomocného prostředku při jednotlivých vážených dávkách. Naproti tomu jsem se s tím setkal u IBI, který má zajišťovací matici ve tvaru šroubovice, že se posledním pár zrnkům nechtělo a běhala dokola. V běžném kavárenském provozu samozřejmě nic takového nehrozí, protože tam to tlačí sloupec kávy v násypce. V domácích podmínkách se to řeší pěchovadly nebo nějakými válečky - písty (prý je to lepší i z hlediska chuti) nebo by to možná šlo i provedením zajišťovací matice...(tvar dna spodního unašeče asi moc nezměníme)
Nerozumný kupec
*bylo: Gaggia: Classic Plus, Espresso, Gran DeLuxe, Isomac Macinino
*je: Ascasso Dream Versatile, Turmix TX10, Gaggia New Baby Class, Gaggia Baby Twin, 3x Rancilio Silvia, Brasilia Cappuccino Roma, Grimac Mini-La Uno, 2x Expobar Office Control, 2x Fiorenzato Bricoletta ELE, La San Marco Practical 95E, La Spaziale Vivaldi S1
2x KitchenAid 5KCG100, Cunill Marfil, RR45, 4x La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 full inox mondose digital, La Cimbali Junior

PS: Své názory nikomu nevnucuji, každý ať si dělá, jak uzná za vhodné!
Uživatelský avatar
puschpull
silně pokročilý
Příspěvky: 643
Registrován: čtv 28. kvě 2015 8:27:34
bydliště: Most - Korozluky
kávovar: Gaggia Classic (+ PID)
mlýnek: Fiorenzato F5 GT, Gaggia MDF

Re: Fiorenzato F5 GT

Příspěvek od puschpull »

Možná pořídit spodní díl násypky?
http://www.kavovarydoplnky.cz/produkty/ ... avomlynek/
Uživatelský avatar
danst
silně pokročilý
Příspěvky: 790
Registrován: stř 14. lis 2012 19:32:48
bydliště: Ústecký kraj
kávovar: Bezzera BZ09 PID, Technivorm Moccamaster, Moka el.
mlýnek: Fiorenzato Doge 63 , Mazzer Mestre, RR 45

Re: Fiorenzato F5 GT

Příspěvek od danst »

Násypka asi nepomůže. Mám Doge a RR45, oba mají problém s mletím bez pěchovadla nebo dostatečné vrstvy kávy. S orig. násypkou i bez ní. Proto jako jiní používám pro espresso trvalé zatížení. Výsledek mletí je prostě lepší než mletí jednotlivé dávky. Není to vidět okem, na chuti už se to bohužel pozná.
Samozřejmě nejlepší je jednotlivá, předem navážená dávka. Bez problémů s navážkou, bez zbytečných odpadů a bez problémů se střídáním káv. Každý mlýnek si s tím poradí ale jinak, ty naše většinou ne úplně dobře. Jak psal j.bill, je to konstrukcí mlýnku.
Těžko říct, zda platí, že čím větší kameny, tím lepší mletí single. Bude to i tvarem ostří apod.
Např. oblíbený EK43 má kameny ne horizontálně, ale vertikálně. To je výborné pro retenci, ale pro přístup kávy do kamenů vlastně horší. Ale ty jsou opravdu obří. Že by tím byl dán výsledek výborného mletí single dávek bez nějakých přítlaků?
Já si myslím, že rozdíl v kvalitě mletí je právě i tou velikostí kamenů dán. Zrno je stále stejně velké a jinak se vejde do 40 nebo 100mm kamenů (z hlediska plynulé dodávky zrna). Druhý faktor bude asi tvar ostří. Třetí pak už snad jen kvalita provedení mlýnku (přesnost nastavení kamenů).
Uživatelský avatar
puschpull
silně pokročilý
Příspěvky: 643
Registrován: čtv 28. kvě 2015 8:27:34
bydliště: Most - Korozluky
kávovar: Gaggia Classic (+ PID)
mlýnek: Fiorenzato F5 GT, Gaggia MDF

Re: Fiorenzato F5 GT

Příspěvek od puschpull »

Já nyní koukal na tu kávu. Momentálně mám 1kg balení mé oblíbené výtečné Malawi. Už jsem ale na konci balení a asi budu pravděpodobně večer měnit na Brasil Cerrado (odtud z Primacafé).
A co chci říci - ta Malawi má opravdu velká zrna, asi největší z těch co jsem doposud měl. Možná to má vliv.
Když jsem v pracovně zkoušel mlýnek na obyčejné testovací kávě tak mlel naprosto v pohodě.
Uvidím večer jak s jinou kávou.
Takto jsem musel vždy prokvrdlat kávu v násypce násadou ad štětečku. :-)
Uživatelský avatar
puschpull
silně pokročilý
Příspěvky: 643
Registrován: čtv 28. kvě 2015 8:27:34
bydliště: Most - Korozluky
kávovar: Gaggia Classic (+ PID)
mlýnek: Fiorenzato F5 GT, Gaggia MDF

Re: Fiorenzato F5 GT

Příspěvek od puschpull »

Tak ověřeno. S Brasil Cerrado není sebemenší problém. Mele bez zasekávání. Koukal jsem, že zrna té Malawi byla snad 2x větší než Brasil Cerrado. Některá měla problém se vůbec dostat ke kamenům.
Nicméně stejně si objednám v Hraspu nové kameny. Mít dva páry vůbec nebude od věci.
To mletí je "pohádka"! :-) Tiché a velmi rychlé. Namletá káva krásně homogenní.

Gaggia MDF si ale nechám. Prodávat nebudu, těch 3,5 tisíce mě nevytrhne a bude se hodit na mletí alternativních příprav (překapávaná, Hario Dripper, Frech Press, atd ..) a také jako rezerva pro případ nějakých problémů s novým mlýnkem.
Uživatelský avatar
papun
silně pokročilý
Příspěvky: 1804
Registrován: sob 24. lis 2012 20:11:47
bydliště: Zlín
kávovar: Carimali Alfa
mlýnek: Ascaso i-sttel

Re: Fiorenzato F5 GT

Příspěvek od papun »

Nebude lepší si nechat kameny nabrousit. Než se tak stane můžeš mlet na MDFku. Na co budeš mít dvoje? Než ty jednu otupíš, tak už budeš pod drnem:D
Uživatelský avatar
puschpull
silně pokročilý
Příspěvky: 643
Registrován: čtv 28. kvě 2015 8:27:34
bydliště: Most - Korozluky
kávovar: Gaggia Classic (+ PID)
mlýnek: Fiorenzato F5 GT, Gaggia MDF

Re: Fiorenzato F5 GT

Příspěvek od puschpull »

A cena nabroušení + poštovné tam + poštovné zpět ?? (kolik to dělá)
Uživatelský avatar
j.bill
silně pokročilý
Příspěvky: 1409
Registrován: čtv 27. srp 2015 12:29:37
bydliště: Moravia Magna
kávovar: Fiorenzato Bricoletta ELE, Grimac La Uno
mlýnek: La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 FIMD

Re: Fiorenzato F5 GT

Příspěvek od j.bill »

Podle posledních zpráv je cena broušení asi 330,- kč
Nerozumný kupec
*bylo: Gaggia: Classic Plus, Espresso, Gran DeLuxe, Isomac Macinino
*je: Ascasso Dream Versatile, Turmix TX10, Gaggia New Baby Class, Gaggia Baby Twin, 3x Rancilio Silvia, Brasilia Cappuccino Roma, Grimac Mini-La Uno, 2x Expobar Office Control, 2x Fiorenzato Bricoletta ELE, La San Marco Practical 95E, La Spaziale Vivaldi S1
2x KitchenAid 5KCG100, Cunill Marfil, RR45, 4x La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 full inox mondose digital, La Cimbali Junior

PS: Své názory nikomu nevnucuji, každý ať si dělá, jak uzná za vhodné!
Uživatelský avatar
puschpull
silně pokročilý
Příspěvky: 643
Registrován: čtv 28. kvě 2015 8:27:34
bydliště: Most - Korozluky
kávovar: Gaggia Classic (+ PID)
mlýnek: Fiorenzato F5 GT, Gaggia MDF

Re: Fiorenzato F5 GT

Příspěvek od puschpull »

Takže s poštovným a malým pojištěním je to cca 5-6 stovek. Něco přes 6 stovek stojí nové kameny...
Uživatelský avatar
papun
silně pokročilý
Příspěvky: 1804
Registrován: sob 24. lis 2012 20:11:47
bydliště: Zlín
kávovar: Carimali Alfa
mlýnek: Ascaso i-sttel

Re: Fiorenzato F5 GT

Příspěvek od papun »

Osobní zkušenost nemám, ale zdejší tvrdí, že nabroušené jsou daleko ostřejší než nové. Je to o tom někde vlákno.
Uživatelský avatar
j.bill
silně pokročilý
Příspěvky: 1409
Registrován: čtv 27. srp 2015 12:29:37
bydliště: Moravia Magna
kávovar: Fiorenzato Bricoletta ELE, Grimac La Uno
mlýnek: La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 FIMD

Re: Fiorenzato F5 GT

Příspěvek od j.bill »

@puschpull: Přesně tak.
@papun: V mém předešlém příspěvku.
Nerozumný kupec
*bylo: Gaggia: Classic Plus, Espresso, Gran DeLuxe, Isomac Macinino
*je: Ascasso Dream Versatile, Turmix TX10, Gaggia New Baby Class, Gaggia Baby Twin, 3x Rancilio Silvia, Brasilia Cappuccino Roma, Grimac Mini-La Uno, 2x Expobar Office Control, 2x Fiorenzato Bricoletta ELE, La San Marco Practical 95E, La Spaziale Vivaldi S1
2x KitchenAid 5KCG100, Cunill Marfil, RR45, 4x La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 full inox mondose digital, La Cimbali Junior

PS: Své názory nikomu nevnucuji, každý ať si dělá, jak uzná za vhodné!
Uživatelský avatar
puschpull
silně pokročilý
Příspěvky: 643
Registrován: čtv 28. kvě 2015 8:27:34
bydliště: Most - Korozluky
kávovar: Gaggia Classic (+ PID)
mlýnek: Fiorenzato F5 GT, Gaggia MDF

Re: Fiorenzato F5 GT

Příspěvek od puschpull »

papun, j.bill: aha. Díky.
Uživatelský avatar
puschpull
silně pokročilý
Příspěvky: 643
Registrován: čtv 28. kvě 2015 8:27:34
bydliště: Most - Korozluky
kávovar: Gaggia Classic (+ PID)
mlýnek: Fiorenzato F5 GT, Gaggia MDF

Re: Fiorenzato F5 GT

Příspěvek od puschpull »

Tak o víkendu jsem vyzkoušel první "prototyp" násypky. Abych věděl, jak z zda vůbec by to fungovalo. Samozřejmě z průhledné pet láhve.
Funguje to lépe než jsem čekal. Žádná káva se nelepí na stěny. Pokud zůstane tak trochu jen na nejspodnější části, patrně nerovnost při střihání láhve. Po klepnutí do stěny spadne vše do páky.
Samozřejmě tento první "prototyp" nevypadá moc hezky. Odpoledne udělám jiný (ale stále plastový), kde už bych chtěl tomu dát nějakou fazónu.
Hlavně musím vymyslet jak udělat držák na páku tak aby se káva sypala rovnou do misky. Zatím musím páku držet. Původní držák je samozřejmě svým výřezem pro odložení páky posunutý tak aby byl pod vývodem doseru. Někde jsem na netu viděl nákres držáku, který by tam po úpravě na doserless fungoval. Netušíte někdo kde hledat? (Možná to bylo i zde na fóru, během dne zkusím proklikat ...)
Uživatelský avatar
gekonko
více pokročilý
Příspěvky: 189
Registrován: pát 02. led 2015 12:33:04
bydliště: Košice
kávovar: CARIMALIalfa2x GAGGIAcubika2x ASCASOdream KRUPSxp5240
mlýnek: GAGIAmd85-2x SANTOS#1 ZASSENHAUSpanama

Re: Fiorenzato F5 GT

Příspěvek od gekonko »

Písal som o držiaku dokonca v tomto vlakne http://www.primacafe.cz/primafrm/viewto ... 812#p49887
Uživatelský avatar
j.bill
silně pokročilý
Příspěvky: 1409
Registrován: čtv 27. srp 2015 12:29:37
bydliště: Moravia Magna
kávovar: Fiorenzato Bricoletta ELE, Grimac La Uno
mlýnek: La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 FIMD

Re: Fiorenzato F5 GT

Příspěvek od j.bill »

PeterG u Fiorenzata to řešil, nebo u SanMarca je to také zmíněno...

Nechat vypálit z nerezi na laseru a poohýbat....
Nerozumný kupec
*bylo: Gaggia: Classic Plus, Espresso, Gran DeLuxe, Isomac Macinino
*je: Ascasso Dream Versatile, Turmix TX10, Gaggia New Baby Class, Gaggia Baby Twin, 3x Rancilio Silvia, Brasilia Cappuccino Roma, Grimac Mini-La Uno, 2x Expobar Office Control, 2x Fiorenzato Bricoletta ELE, La San Marco Practical 95E, La Spaziale Vivaldi S1
2x KitchenAid 5KCG100, Cunill Marfil, RR45, 4x La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 full inox mondose digital, La Cimbali Junior

PS: Své názory nikomu nevnucuji, každý ať si dělá, jak uzná za vhodné!
Odpovědět

Zpět na „Mlýnek na kávu“