KENWOOD CG 600

hodnocení mlýnků
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Odpovědět
Uživatelský avatar
katka
Příspěvky: 10
Registrován: pát 21. bře 2008 23:33:00
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

KENWOOD CG 600

Příspěvek od katka »

Ještě jsem našla tento:

Kód: Vybrat vše

http://www.elektro-kuchyne.cz/stolni-mixer-mixer-kenwood-cg-600
Cena kolem 1500 - 1700,-. Mlecí kameny. Bude to do začátku stačit? 5000,- se mi zdá opravdu moc. :shock:
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Krups GVX242

Příspěvek od primacafe »

Ohledně mlýnků nečekejte odpovědi tak rychle jako ohledně kávovarů. Je tady jen pár čtenářů kteří mlýnek mají a většina z nich má Gaggia MDF nebo přímo zabudovaný v kávovaru. Ale v každém případě ten poslední co jste našla, je zajímavý. Snad někdo bude mít čas a asi i štěstí v hledání podrobnějších informací k tomuto mlýnku.

A tak mě to nedalo a pustil jsem se do hledání. První nalezená informace nic moc. Tak jsem sáhnul po dalším odkazu, a ejhle co na mě nevyskočilo !!!!!! Na fotografii asi mlýnek, ale nadepsaný: Mixér KENWOOD CG 600, takže mě přestalo hledání bavit a zabalil jsem to. Vzpomněl jsem si na několikrát už zde probírané oblbování lidí a dál jsem neměl ani chuť už nic hledat. Ikdyž MIXÉR nebo možná mlýnek vypadá docela zajímavě.
kenwood_cg_ 600.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
David
silně pokročilý
Příspěvky: 1456
Registrován: pát 18. led 2008 11:32:30
bydliště: Praha
kávovar: Gaggia Evolution
mlýnek: Gaggia MDF

Re: Krups GVX242

Příspěvek od David »

Prej mele blbě. Hodnotili ho na cafegek.
Něžný kávový barbar preferuje tyto kávy a hodnotil tyto restaurace. Proč se vyhnout levným kávovarům?
Uživatelský avatar
marab
začátečník
Příspěvky: 71
Registrován: pon 12. kvě 2008 19:36:59
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: KENWOOD CG 600

Příspěvek od marab »

Tento mlýnek jsem si koupil a byl jsem velmi zklamaný. Mlel hodně hrubě i na nejjemnejší nastavení. Pokud jsem nastavil na hrubší, tak to nebylo mleté kafe, ale rozsekaný šrot. Naštěstí se mi podařilo obratem mlýnek vrátit a koupil jsem KRUPS GVX242
Odpovědět

Zpět na „Mlýnek na kávu“