ASCASO I-STEEL

hodnocení mlýnků
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Odpovědět
Uživatelský avatar
papun
silně pokročilý
Příspěvky: 1804
Registrován: sob 24. lis 2012 20:11:47
bydliště: Zlín
kávovar: Carimali Alfa
mlýnek: Ascaso i-sttel

Re: ASCASO I-STEEL

Příspěvek od papun »

Mám strašně debilní otázku. Mám tento mlýnek včetně stupnice kterou vytvořil jeden šikovný člen fóra. Pořídil jsem si filtr. A netuším jak se na filtr mele. A nerad bych kazil tak kvalitní surovinu. Je tu někdo kdo má taky stupnici a mele espresso i filtr a může mi říct, že na filtr mele třeba o dvacet dílku hruběji.

Chci se od něčeho odrazit a jak jsem psal nechci zbytečně ničit kávu metodou pokus omyl.
Uživatelský avatar
Spyydy
pokročilý
Příspěvky: 92
Registrován: ned 26. kvě 2013 15:27:31
bydliště: Praha
kávovar: Gaggia Classic+PID, aeropress, mokka express
mlýnek: Mazzer SJ doserless, Concept KM-5120, Hario skerton

Re: ASCASO I-STEEL

Příspěvek od Spyydy »

Promiň, vím, že ti neodpovím na otázku, ale snad ten "pokus" nemusí mít hned 20 gramů,ne? Hoď tam pár zrnek/gramů a vyzkoušej hrubost na oko/mezi prsty. Je to pár kaček a stejně neexistuje univezální návod, často si hrubost měním podle konkretního kafe. Popř. se můžeš řídit podobnýma obrázkama, kterých je plný internet.)) http://www.doubleshot.cz/media/images/mleti.jpg
Uživatelský avatar
lukyn
více pokročilý
Příspěvky: 448
Registrován: ned 15. črc 2012 22:23:17
bydliště: střední Čechy
kávovar:
mlýnek:

Re: ASCASO I-STEEL

Příspěvek od lukyn »

Přesně tak.
Já bych v tvém případě zašel do dobré kavárny kde FP dělají a nechal bych si namletou kávu ukázat.
Já dělám FP v práci. Melu na Porlexu a to od oka, prostě tak aby pokud možno chutnalo.
Mimochodem málo kdo asi u Ascasa mele na tak rozdílné způsoby přípravy, protože ten mlejn je na to prostě nevhodný.
práce: French press, Porlex mini
doma: La Scala Butterfly, Ascaso i-steel v1, San Marco SM90, Hario V60, džezva
Uživatelský avatar
kuck
více pokročilý
Příspěvky: 154
Registrován: ned 02. pro 2012 15:29:27
bydliště: Brno
kávovar: Astoria CKE, G. Classic+PID, Mypressi Twist
mlýnek: Mazzer SJ, Macap MXT

Re: ASCASO I-STEEL

Příspěvek od kuck »

Záůeží taky na tom, jaký filtr jste pořídil. V60 třeba vyžaduje jemnější mletí, než CLever drip.
Já mám jeden mlýnek nastaven na hrubší mletí (pro clever drip), druhý pro espresso. Pokud si dělám V60, tak melu na tom na espresso, bez změny hrubosti.
Uživatelský avatar
lukyn
více pokročilý
Příspěvky: 448
Registrován: ned 15. črc 2012 22:23:17
bydliště: střední Čechy
kávovar:
mlýnek:

Re: ASCASO I-STEEL

Příspěvek od lukyn »

Ha, sorry, blbě sem na mobilu přečetl dotaz, tak byla má reakce nesprávně forumulována.

Oprava:
na rozdíl od FP o kterém jsem psal, jsou pro jednotlivé přípravy přes filtr přeci doporučené časy doby filtrace a na to musíš mít správné množství a správně namleto .... tedy k tomu jak nastavit mlýnek se dopracuješ relativně rychle. No a zkoušej na menším množství kávy/vody ...

zde jsou např. dost polopatě postupy vysvětlené:
https://www.youtube.com/playlist?list=P ... QeCInmoHts
práce: French press, Porlex mini
doma: La Scala Butterfly, Ascaso i-steel v1, San Marco SM90, Hario V60, džezva
Uživatelský avatar
papun
silně pokročilý
Příspěvky: 1804
Registrován: sob 24. lis 2012 20:11:47
bydliště: Zlín
kávovar: Carimali Alfa
mlýnek: Ascaso i-sttel

Re: ASCASO I-STEEL

Příspěvek od papun »

I když je to asi dost obecné, tak to napíšu. Na filtr mi to vyšlo o 15 dílku hruběji než na espresso.
Uživatelský avatar
dusan333
pokročilý
Příspěvky: 88
Registrován: sob 24. lis 2012 2:51:43
bydliště: Košice
kávovar: Gaggia Classic
mlýnek: Ascaso i-steel i1

Re: ASCASO I-STEEL

Příspěvek od dusan333 »

Aká je približná rýchlosť mletia tohto mlynčeka pri nastavení jemnosti na espresso?
Uživatelský avatar
papun
silně pokročilý
Příspěvky: 1804
Registrován: sob 24. lis 2012 20:11:47
bydliště: Zlín
kávovar: Carimali Alfa
mlýnek: Ascaso i-sttel

Re: ASCASO I-STEEL

Příspěvek od papun »

Zhruba mi to vychází necelý gram za vteřinu.
Uživatelský avatar
papun
silně pokročilý
Příspěvky: 1804
Registrován: sob 24. lis 2012 20:11:47
bydliště: Zlín
kávovar: Carimali Alfa
mlýnek: Ascaso i-sttel

Re: ASCASO I-STEEL

Příspěvek od papun »

Teď mě jeden uživatel přes SZ poprosil o pomoc. Přinesl si domů mlýnek nové modelové řady a je tam zjevná inovace viz foto. Je tam zarážka ,,nulová poloha". Je otázkou jak moc je nulová. A nepřijde mi, že by se to dalo nějak nastavit jako třeba u MDF. Takže pokud to někomu mele hrubě, ale už je ,,na doraz". Tak je potřeba ten šroubek odšroubovat.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Becoolman
Příspěvky: 24
Registrován: pon 30. lis 2015 13:08:51
bydliště: JM
kávovar: Nuova Simonelli Oscar
mlýnek: Ascaso i-Steel

Re: ASCASO I-STEEL

Příspěvek od Becoolman »

Pokud by chtěl někdo více fotek či informací o modelové řadě 2015, rád zodpovím. Zatím s mlýnkem dost bojuji, protože i na nejjemnější mletí je káva stále dosti hrubá. Dobrou zprávou je, že skutečně stačí pouze odšroubovat zarážecí šroubek.

A ano, káva v sosáku stále zůstává. Domelu, klepnu pákou, klepnu do sosáku. Něco málo vypadne a opakuji. Kdo přemýšlí o koupi, není třeba dávat pět stovek navíc za novou řadu. Byl jsem ujištěn, že uložení není plastové (ani ho prý v Hraspu nemají). Pokud někdo váhá, doporučuji nakoupit do konce roku. Mají akci, kdy k nákupu nad 5000 Kč bez DPH dají knockbox (já si vyprosil konvičku, protože ho nepotřebuji).

Líbí se mi, jak se lze jednoduše dostat k šneku pro nastavení hrubosti. Oproti levnějším plastovým mlýnkům se není třeba obávat ulomení něčeho plastového (kdo se někdy dostával do notebooku, ví, co myslím).

EDIT: Jo a nutností je šneka odšroubovat a přitlačit k ozubenému kolu. Jinak má tendenci se protáčet a to se mi u tak drahé věci vůbec nelíbí. Plastové kolečko nastavení hrubosti si taky mohli odpustit. Měl jsem vedle sebe dva kusy a obě dvě kolečka byla naprosto stejně odřená (asi špatná forma, co já vím).
Uživatelský avatar
dusan333
pokročilý
Příspěvky: 88
Registrován: sob 24. lis 2012 2:51:43
bydliště: Košice
kávovar: Gaggia Classic
mlýnek: Ascaso i-steel i1

Re: ASCASO I-STEEL

Příspěvek od dusan333 »

Pod stromčekom sa „záhadne“ objavil mlynček Ascaso i-steel i1, posledný model 2015. Moje krátke prvé poznatky, možno trošku odlišné od iných užívateľov. Prvým krokom bol skrutkovač.

Šnek je pritlačený presne tak, ako má byť. Nepotreboval som nič prestavovať.

Skrutka – koncový doraz. V návode je napísané, že mlynček je prednastavený na optimálne mletie, čo bolo vizuálne hodne ďaleko pred koncovým dorazom. Vzhľadom na predošlé príspevky som prácne prešiel až po skrutku a pre istotu som sa vrátil cca 6-timi otáčkami smer hrubšie mletie. Výsledkom bolo niečo ako rozotrená krieda, čo by nepretlačila ani vapka. Ďalších 6 otáčok, rovnaký osud. Až ubratie celkom 18 otáčok pomohlo a približne som sa trafil. Skrutku – koncový doraz teda v mojom prípade nemá zmysel odstrániť, je ďaleko za hranicou mletia pre espresso a ani náhodou sa pri nastavovaní k tejto hranici nie je možné dostať. Dokonca by som povedal, že predajné nastavenie bolo pravdepodobne celkom blízko espressu.

Nový orlí zobák modelu 2015. Neviem, ako fungoval ten predošlý, no kávy ostáva vo vnútri požehnane. V žiadnom prípade nestačí vyklepať. Treba štetec.

Priehľadný a neviditeľný kryt násypky. Smial som sa, keď som tu čítal o jeho neviditeľnosti a káve po zemi. A smial som sa, keď som aj ja zbieral kávu po pulte. Fakt to chce aspoň nejakú nalepenú bodku na ten dekel.

K dávkovaniu kávy neskôr.
Uživatelský avatar
makovica
více pokročilý
Příspěvky: 108
Registrován: úte 30. čer 2015 22:46:35
bydliště: Slovensko
kávovar: Vibiemme Domobar modified
mlýnek: SM 90 redesigned

Re: ASCASO I-STEEL

Příspěvek od makovica »

Tiež som majiteľom tohoto mlynčeka od vianoc. Ako bolo spomenuté vyššie najprv skrutkovač a až potom mletie. V mojom prípade som skrutku dorazu vyhodil hneď pretože bola umiestnená nevhodne - blizko šneku a drhla oň. Úprava pozície šneku bola taktiež potrebná vzhľadom na to, že v polohe kedy som začínal mlieť na espreso už šnek nezapadal do ozubenia a nedalo sa ním už točiť. Čo sa týka zbytku kávy v sosáku tak to je veľký problém ktorý bude treba nejak vyriešiť. Zatiaľ som rozmýšľaľ, že odstrániť sosák ktorý tam je a nahradiť ho nejakým ktorý by sa dal z vrchu otvoriť a dostať z neho zvyškovú kávu von. Celkom ma zaujal nápad viď od kolegu s Mazzerom: http://www.primacafe.cz/primafrm/downlo ... &mode=view.
Len I-steel tam nemá tolko miesta, teda od vyústenia z mlynčeka po páku.
Každopádne je nad čím rozmýšlať počas dlhých zimných večerov.
Uživatelský avatar
lukyn
více pokročilý
Příspěvky: 448
Registrován: ned 15. črc 2012 22:23:17
bydliště: střední Čechy
kávovar:
mlýnek:

Re: ASCASO I-STEEL

Příspěvek od lukyn »

Vzhledem k celokovové konstrukci sosáku a jeho přimontování na tělo mlýnku není třeba obav do něho vždy párkrát prstem klepnout, případně něčím pogumovaným. Trychtýř se tam opravdu nevejde tak, aby zůstalo ve funkci tlačítko spouštění.
práce: French press, Porlex mini
doma: La Scala Butterfly, Ascaso i-steel v1, San Marco SM90, Hario V60, džezva
Uživatelský avatar
makovica
více pokročilý
Příspěvky: 108
Registrován: úte 30. čer 2015 22:46:35
bydliště: Slovensko
kávovar: Vibiemme Domobar modified
mlýnek: SM 90 redesigned

Re: ASCASO I-STEEL

Příspěvek od makovica »

Problém je v tom, že klepanie nepomáha ani "mlátenie" mlynčekom o stôl - proste tá káva tam drží. Skúsil som už dva druhy káv a bolo to rovnaké. Čakám na kávu z Primacafe, ale nepredpokladám že tam bude nejaký rozdiel. Čo sa týka lievika, tak to chce určite vačšie úpravy a popravde ako som si myslel pred kúpou, že "kontaktný" spínač je fajn, tak prax mi ukazuje, že je to zbytočnosť a viac by som teraz ocenil, že si môžem páku usadiť do mlynčeka a pohodlne mlieť ako tam mať tento spínač.
Uživatelský avatar
puschpull
silně pokročilý
Příspěvky: 643
Registrován: čtv 28. kvě 2015 8:27:34
bydliště: Most - Korozluky
kávovar: Gaggia Classic (+ PID)
mlýnek: Fiorenzato F5 GT, Gaggia MDF

Re: ASCASO I-STEEL

Příspěvek od puschpull »

Osobně bych tohle to opravdu nepřeháněl. To by taky mohlo skončit tím, že po každé kávě by člověk mlýnek rozebral a vyčistil. Tak tam ta trocha kávy zbude, no a co. Mám vyzkoušeno, že když po mletí opravdu důkladně mlýnek zatřesu, poklepu atd .. tak z něj "vymačkám" možná gram kávy. Tak tam ten gram bude do další přípravy dalšího espressa. Kávu si dělám v průměru tak 2x denně. Mlýnek komplet rozebírám a důkladně čistím cca 1x za 2 měsíce. Abychom se nestali "otroci" těch mašinek a nějakých absurdních postupů. Důležité je to, jak nám výsledná káva chutná.
Uživatelský avatar
makovica
více pokročilý
Příspěvky: 108
Registrován: úte 30. čer 2015 22:46:35
bydliště: Slovensko
kávovar: Vibiemme Domobar modified
mlýnek: SM 90 redesigned

Re: ASCASO I-STEEL

Příspěvek od makovica »

To je jasné, že nikto nechce byť otrokom mlynčeka. Do dňa si robím 3-4 espressa a cez deň to problém nieje. Mne sa skôr jedná o to keď v mlynčeku stojí káva dhšiu dobu napr. cez noc a to už potom na espresse v nasledujúci deň cítiť a zbytočne vylejem jedno espresso lebo ho cítiť takou tou potuchlinou.
Uživatelský avatar
papun
silně pokročilý
Příspěvky: 1804
Registrován: sob 24. lis 2012 20:11:47
bydliště: Zlín
kávovar: Carimali Alfa
mlýnek: Ascaso i-sttel

Re: ASCASO I-STEEL

Příspěvek od papun »

Já osobně na svém mlýnku nepozoruji nějaké zásadní zbytky kávy. Dříve když jsem navažoval přesnou dávku zrn do mlýnku a po mletí převážil, tak jsem byl +-0,2g. Což je úplně OK.

A kdyby už náhodou někdo chtěl řešit něco jako v odkazu. Tak ascaso na to má docela předpoklad. Ne tedy přímo na ten trychtýř, ale dneska je možností mnoho.
. Má ale rovnou stěnu kde jsou dvě díry na origo sosák. Tím pádem by krásně posloužily i na nějakou jinou nádobu. No a ten spínač se dá přepojit nebo lépeřečeno odpojit a proklamovat to. A jako spouštěč použít boční tlačítko. V podstatě tak nějak to bylo u MDFka jestli si dobře pamatuju.
Uživatelský avatar
Thomz
Příspěvky: 6
Registrován: stř 24. pro 2014 17:02:36
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: ASCASO I-STEEL

Příspěvek od Thomz »

Také mi dnes přišel z Hraspa model 2015. Pod stromečkem jsem našel Graef CM900, který díky tomuto fóru putoval zpět k prodejci. Jak již je několikrát zmíněno výše, bylo nutné povolit šroubky u šneku a přitlačit ho blíže k ozubení, jinak se šnek protáčel naprázdno. Upřímně řečeno, tohle by v Ascasu mohli mít pod kontrolou - opět, nebýt tohoto fóra, nevím, jestli bych se odvážil vrtat se v tom na vlastní pěst.. Naopak hrubost mletí vzhledem k pozici zarážky (nulová poloha) byla v mém případě v naprostém pořádku - první espresso jsem zkusil ve chvíli, kdy byla zarážka ještě čtvrt otočky ozubeného kola (nikoli knoflíku) od šneka a Gaggia Baby Twin už 8g kávy ani neprotlačila.. Každopádně po hodině ladění jsem ze sestavy Gaggia BT + Ascaso dostal opravdu špičkové espresso, takže mám z mlýnku velkou radost. Zbytky namleté kávy zůstávající v mlýnku zatím neřeším, na to zatím asi nejsem dost velký fajnšmekr:) Každopádně musím říct, že o cca tisícovku levnější Graef CM900 proti Ascasu působí jako hračka pro děti a to i přesto, že zpracování a materiály exteriéru nebyly ani u Graefu vůbec špatné. Takže za mě mohu Ascaso v tuto chvíli jednoznačně doporučit, výsledky mletí mi přijdou subjektivně stejné, jako v případě velkých profi mlýnků, se kterými jsem pár let také pracoval.
Uživatelský avatar
papun
silně pokročilý
Příspěvky: 1804
Registrován: sob 24. lis 2012 20:11:47
bydliště: Zlín
kávovar: Carimali Alfa
mlýnek: Ascaso i-sttel

Re: ASCASO I-STEEL

Příspěvek od papun »

Vzhledem k pozici toho ,,nulového šroubku" je otázka co se děje když už se k němu dotočíte. Protože jestli už ti to mele tak najemno, že to kávovar neprotlačí a máš ještě 1/4 otáčky kola tak si myslím, že při dotočení na doraz už by se to kouslo. Ale možná jen můj subjektivní dojem. Každopádně nebylo by nic jednoduššího, než při zapnutém mlýnku se přibližovat kameny k sobě a lehko se pozná jak se věci mají.

na jednu stranu je rozumné mít nějaký pojistný doraz. Na druhou stranu by ho to chtělo dořešit tak, aby se dal nějak přiměřeně nastavit. Ale na druhou stranu tady píšu teorie, ale v praxi jsme to neviděl :).

A když už jsme u toho dorazu, tak starší verze viz foto: http://www.primacafe.cz/primafrm/viewto ... 191#p32191
Má těch děr evidentně víc. Což by umožňovalo reálnější nastavení nulové polohy. Otázka jestli jsou tam vyřezané závity. Rozdělávat mlýnek se mi momentálně nechce.
Uživatelský avatar
wladas
silně pokročilý
Příspěvky: 518
Registrován: ned 15. úno 2015 16:27:30
bydliště: Bratislava
kávovar: Carimali Alfa
mlýnek: Mazzer SJ

Re: ASCASO I-STEEL

Příspěvek od wladas »

Ako papun pise, 1/4 otacky samotneho horneho kamena je sakramensky vela. Dotyk kamenov by uz podla mna nastal keby si ho dotiahol uz o 45 stupnou, mozno aj skor. Ale zase maloktore mlynceky maju doraz. Mne to pride ako zbytocnost.
Kavovar: Carimali Alfa (misky LM Advanced), Rancilio Silvia V4, Moka Pepita 3, Bialetii moka express 6
Mlynec: Mazzer Super Jolly doserless, Fiorenzato T80 doserless, OE Lido E
Predosla vybava: Rancilio MD40, Gaggia MDF, Krups GVX2 moded
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Mlýnek na kávu“