Mlýnek na kávu DeLonghi KG 59

hodnocení mlýnků
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Uživatelský avatar
jirqa
Příspěvky: 9
Registrován: ned 06. pro 2009 12:26:39
bydliště: Olomouc, Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: Mlýnek na kávu DeLonghi KG 59

Příspěvek od jirqa »

Tento mlýnek mám přes rok doma, myslel jsem si, že je super, než jsem si pořídil nový kávovar. Před tím jsem měl Krups a teď mám Gaggii New Baby Twin. Najednou nejsem schopen udělat presso (předtím to asi taky nebylo vončo, ale dalo se - krups má filtry s dvojtým dnem na extra pěnu). Když kávu proženu mlýnkem (na nejjemnější nastavení) a do páky toho napěchuju co nejvíc, káva stejně teče maximálně patnáct vteřin, ať dělám co dělám. O pěně se ani nebudu zmiňovat. Nebo snad dělám něco špatně? Kdyby vás něco napadlo, ihned to vyzkouším. Ještě dodám, že melu Lavazzu Crema e Aroma a zkoušel jsem 100g nějakého santosu, co jsem si nechal na testy koupit - výsledek stejný.

Napište, co si o tom myslíte, ať nekupuju Gaggii MDF zbytečně, přece jen je to pálka:)
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Mlýnek na kávu DeLonghi KG 59

Příspěvek od primacafe »

Díval jsem se do popisu u prodejců a naše kritizované "Ocelové nerez čepele s vysokou životností" z čehož nešlo nic poznat, vyřešili prostě po svém. Odmazali to. Vzhledem k tomu, že se mlýnek prodává dost běžně, dá se usuzovat, že to nebude žádný zázrak.
Probíralo se to zde u mlýnků už několikrát. Všechno (kvalita mletí) se odvíjí od kvality mlecích kamenů a otáček těchto kamenů.
MDF by nebyla zbytečná koupě. Je to k domácímu kávovaru hodně kvalitní mlýnek.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Uživatelský avatar
dinoo3
více pokročilý
Příspěvky: 329
Registrován: sob 07. lis 2009 21:28:05
bydliště: Bratislava
kávovar:
mlýnek:

Re: Mlýnek na kávu DeLonghi KG 59

Příspěvek od dinoo3 »

Nuž budeš musieť zainvestovať, mne doma tiež neverili že najlacnejší použiteľný mlynček je Gaggia MDF za 160 Euro.
Kávovar: ARIETE RETRO -> RANCILIO SILVIA -> ISOMAC TEA
Mlynček: GAGGIA MDF -> MAZZER SUPER JOLLY, SAN REMO MXT
Uživatelský avatar
hnup
silně pokročilý
Příspěvky: 1773
Registrován: sob 19. led 2008 15:23:49
bydliště: Banská Bystrica
kávovar:
mlýnek:

Re: Mlýnek na kávu DeLonghi KG 59

Příspěvek od hnup »

Kedysi dávno som sa bavil s pánom od oficiálneho dovozcu značiek Gaggia a DeLonghi - už vtedy mi rovno povedal, že ak chcem kávovar Gaggia, tak k nemu aspon MDF, DeLonghi jednoducho nemá brúsené kamene. Detto Gaggia MM.
Doteraz som bol hlúpy... Ale teraz u mňa nastal obrat o 360 stupňov.
Uživatelský avatar
jirqa
Příspěvky: 9
Registrován: ned 06. pro 2009 12:26:39
bydliště: Olomouc, Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: Mlýnek na kávu DeLonghi KG 59

Příspěvek od jirqa »

Tak už to mám ozkoušené: mlýnek DeLonghi KG 59 je bez přetlakové misky absolutně nepoužitelný.

NEKUPOVAT!!!
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Mlýnek na kávu“