Mazzer Mini - Super Jolly

hodnocení mlýnků
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Odpovědět
Uživatelský avatar
šedivák
Příspěvky: 17
Registrován: sob 27. pro 2008 20:07:58
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Mazzer Mini - Super Jolly

Příspěvek od šedivák »

Ahoj, omlouvám se, že sem vkládám tak šílený odkaz, ale jsou za ním (v sekci Mazzer Mini Photo Project) nádherné fotky mlýnku Mazzer Mini. Je to menší bráška Super Jollyho, kterého jsem před časem vydražil. Chtěl bych jen napsat, že se jedná o velice odolný profesionální mlýnek, který se navzdory své velké pořizovací ceně nechá vydražit například jako v mém případě za 2950Kč. Pokud se přenesete přes jeho vzhled, je to určitě zajímavá alternativa. ;)
ODKAZ
Uživatelský avatar
Martin17
nováček
Příspěvky: 51
Registrován: pon 05. led 2015 20:59:56
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Mazzer Mini - Super Jolly

Příspěvek od Martin17 »

Asi před půl rokem sem tento mlýnek dovezl domů. Sloužil v nějaké večerce a jeho stav byl děsivý. Kompletně sem ho zrenovoval od ložisek, po nový lak. Původní dávkovač, přestavěl na trychtýř. Sice dělám v oboru, ale tento díl v potřebném rozměru a provedení, jak sem si představoval, nebylo zrovna snadné vyrobit. Držák páky je také nově zhotoven. Plastový zkrácený hopper, moc nepoužívám. Udělal sem ještě místo něj nerezovou vložku a melu odváženou dávku. Takto mi to vyhovuje nejlépe. Je to funkční, krásny, tichý mlýnek. Sem velmi spokojen :-)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
OndraMikus
více pokročilý
Příspěvky: 228
Registrován: čtv 14. črc 2016 11:51:04
bydliště: Vsetín
kávovar: Carimali Alfa
mlýnek: Mazzer mini electronic-A, Rancilio rocky

Re: Mazzer Mini - Super Jolly

Příspěvek od OndraMikus »

Potřeboval bych na můj Mazzer mini sehnat tento díl:

Kód: Vybrat vše

https://www.ebay.com/itm/Mazzer-Parts-Grinder-Adjustment-Pin-Knob-M5-OEM-Fits-all-Mazzer/302547190754?hash=item467137c3e2:g:m7wAAOSwTm9aHnTA:rk:25:pf:0
Netušíte někdo kde jej koupit mimo mnou vložený odkaz? Mohl bych jej tam objednat, ale rád bych to získal levněji.
Kávovar: Carimali Alfa
Alternativy: Chemex CM-8A | Hario V60-01 | Aeropress | 3x Moka konvička (100 ml, 150 ml, 250 ml) | 1L Frenchpress | Džezva 320 ml | Hario Wood Neck DPW-1 | Bonavita immersion dripper | Hario Vaccum pot NXA-5 | Kalita wave 185
Mlýnky: Mazzer mini electronic-A | Rancilio rocky SD | Porlex Mini
.....a mnoho dalších kávových serepetiček.....
Uživatelský avatar
OndraMikus
více pokročilý
Příspěvky: 228
Registrován: čtv 14. črc 2016 11:51:04
bydliště: Vsetín
kávovar: Carimali Alfa
mlýnek: Mazzer mini electronic-A, Rancilio rocky

Re: Mazzer Mini - Super Jolly

Příspěvek od OndraMikus »

No, asi nebudu vymýšlet a poprosím někoho, aby mi to vysoustružil. Mohl by mi to kdyžtak někdo změřit? Z odkazu jde vidět, jen že je to M5 závit.

Děkuji

Edit: Kdyby měl někdo stejný úmysl, tak jsem našel rozměry zde:

Kód: Vybrat vše

http://clean-machine.com.au/Coffee-Grinder-Grinder-Pin-Mazzer.html
Kávovar: Carimali Alfa
Alternativy: Chemex CM-8A | Hario V60-01 | Aeropress | 3x Moka konvička (100 ml, 150 ml, 250 ml) | 1L Frenchpress | Džezva 320 ml | Hario Wood Neck DPW-1 | Bonavita immersion dripper | Hario Vaccum pot NXA-5 | Kalita wave 185
Mlýnky: Mazzer mini electronic-A | Rancilio rocky SD | Porlex Mini
.....a mnoho dalších kávových serepetiček.....
Odpovědět

Zpět na „Mlýnek na kávu“