Re: Ruční mlýnek

hodnocení mlýnků
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Odpovědět
ondrada
silně pokročilý
Příspěvky: 1112
Registrován: úte 19. říj 2010 21:32:02
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: Ruční mlýnek

Příspěvek od ondrada »

Mojí Kyocerou už prošlo pár desítek deka kávy, tak jsem udělal pár obrázků :)

První PRIMAcafe mi laskavě namlela manželka pana Konečného na jejich mlýnku, a já se udržel a trošku si schoval abych mohl srovnávat s Kyocerou. To kafe je už trochu vousatý (mleto před dvěma týdny), ale pro tyhle účely je to snad jedno. Pro ty, kdo si kafe nechávají mlet před odesláním, je to pomleto na stupeň 4.

Kafe z Kyocery je mleté tak, abych se ve svým přetlakovým Krupsovi vyhnul lavóru, ale 25/25 to neni, spíš tak 50ml/25s "pololavóro" :) Závěr nechť si udělá (a posléze tady okomentuje) každej sám :) Jen bych dodal že Kyocera umí mlet ještě mnohem jemněji.

Fotky jsou v příloze, ale vzhledem k tomu že na nich není nic vidět jsem dal kvalitní fotky ve vysokém rozlišení na svůj server, odkazy jsou níže (server je na 1MBit/s lince a vobrázky sou veliký, takže trochu trpělivosti ;)). Možná by stálo za zvážení, jestli v době, kdy už i každej druhej "stréc na dědině" má 10MBit/s linku, a webový prostor je za pár korun, není omezení 50kB na přílohu přecijen trošku málo ;-) Do takový velikosti se vejde tak nekvalitní náhled, a ne fotka ;) Pak se Ondrada odstěhuje, vypne server a fórum zůstane s 50kB náhledy ;)

Takže velký vobrázky:

Kód: Vybrat vše

http://ondrada.hopto.org/~ondrada/primacafe/kyocera/mleti-prima_standard.jpg (4,9MB)
[/url]

Kód: Vybrat vše

http://ondrada.hopto.org/~ondrada/primacafe/kyocera/mleti-prima_h-presso.jpg (4,4MB)
[/url]

A menší v příloze:
mleti-prima_standard-maly.jpg
mleti-prima_h-presso-maly.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
migi01
Příspěvky: 4
Registrován: pon 08. lis 2010 9:23:50
bydliště: Ostrava
kávovar:
mlýnek:

Re: Ruční mlýnek

Příspěvek od migi01 »

Kód: Vybrat vše

http://www.youtube.com/watch?v=sZzz-4-KZgU&feature=player_embedded#!
nejsem až tak na tenhle typ angliny, ale zpráva je jasná, je dost dobře použitelný na espresso... A možná ten menší je i o něco lepší :P

Zvažuju koupi levného mlýnku, nežli kupovat namletou.. A tenhle je asi nejlevnější dobře použitelný na espresso... A to asi netrumfnou elektrické s cenou pod 2t... Mám trošku pravdu? :pardon:
Uživatelský avatar
Rujir
více pokročilý
Příspěvky: 275
Registrován: pon 16. lis 2009 13:06:29
bydliště: Bratislava
kávovar:
mlýnek:

Re: Ruční mlýnek

Příspěvek od Rujir »

Kyocera, Hario, vsetko jedno. Vsetky tri (ak ratame aj Porlex tak vsetky styri) su na jedno kopyto. Dolezite je, ze na velmi dobre kopyto a uplne bez problemov zvladaju aj mletie na espresso. Osobne by som povedal, ze na espresso dokonca lepsie ako na filtrovanu kavu alebo French Press (mletie je tym rovnomernejsie, cim jemnejsie meliete).
"If this is coffee, please, bring me some tea; if this is tea, please, bring me some coffee." Abraham Lincoln
zdenda.sima
začátečník
Příspěvky: 75
Registrován: sob 02. črc 2011 22:02:42
bydliště: Jižní Čechy
kávovar: ECM Technika IV Profi, Gaggia Classic + PID
mlýnek: Eureka Mignon Silenzio

Re: Ruční mlýnek

Příspěvek od zdenda.sima »

Mám Kyoceru 45 tři týdny a je prostě skvělá. Objednával jsem z eBay, v pohodě. Akorát mě zajímá... když hodně utahnu aretační šroub, nemůzou se mlecí kameny vzájemný třením rychle otupit nebo i poškodit? Nedokážu odhadnout, jak moc si můžu dovolit ten aretační šroub utahnout
Uživatelský avatar
tydytek
Příspěvky: 13
Registrován: sob 01. led 2011 22:03:19
bydliště: Pce/Zn
kávovar:
mlýnek:

Re: Ruční mlýnek

Příspěvek od tydytek »

můžou :) takže dotahovat jen dokud to slyšitelně nedře... ale třeba na espresso to není ani potřeba tak moc dotahovat.
zdenda.sima
začátečník
Příspěvky: 75
Registrován: sob 02. črc 2011 22:02:42
bydliště: Jižní Čechy
kávovar: ECM Technika IV Profi, Gaggia Classic + PID
mlýnek: Eureka Mignon Silenzio

Re: Ruční mlýnek

Příspěvek od zdenda.sima »

No, slyšitelně nedře......když jede na prázdo, tak je to jako kdyby se kameny lehce dotýkaly, těžko popsat ten zvuk. No jako kdyby byl slabě slyšet setrvačník od něčeho. Určitě to nedře ani neklade odpor. Ale nevim, jestli i tak to tomu nevadí.
cechmo
Příspěvky: 5
Registrován: pon 26. bře 2012 7:21:17
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Re: Ruční mlýnek

Příspěvek od cechmo »

Ak by mal niekto záujem, myslím že toto je HARIO. Dostupnosť som ale nepreveroval.

Kód: Vybrat vše

http://www.keramickenoze.tepo.sk/cennik.html
Uživatelský avatar
mvaldo
více pokročilý
Příspěvky: 181
Registrován: úte 02. bře 2010 11:22:03
bydliště: Púchov
kávovar:
mlýnek:

Re: Ruční mlýnek

Příspěvek od mvaldo »

jj, je to Hario Skerton, len tá cena ... :(
Uživatelský avatar
DeTT
více pokročilý
Příspěvky: 203
Registrován: ned 26. čer 2011 12:46:50
bydliště: Siluvky u Brna
kávovar:
mlýnek:

Re: Re: Ruční mlýnek

Příspěvek od DeTT »

No stejne doporucuju vyhnout se rucnimu mlynku, pokud ho chcete na espresso. Na jine druhy priprav budiz, ale na espresso se vazne nehodi. Koupil jsem si Kyoceru 45ku a zkousel jsem ji par mesicu spolecne se starym Krups strojem (52 mm miska) a nedala se doladit hrubost mleti tak, aby kava bud netekla moc rychle nebo naopak temer vubec.
Stupne hrubosti mleti jsou od sebe proste moc daleko. Nakonec jsem radsi investoval do MDF.
No a navic Hario je jeste o krapet horsi nez Kyocera v mleti podle vsemoznych srovnani na internetu.
ondrada
silně pokročilý
Příspěvky: 1112
Registrován: úte 19. říj 2010 21:32:02
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: Re: Ruční mlýnek

Příspěvek od ondrada »

S Kyocerou a starým Krupsem s přetlakovou miskou se mi podařilo dosáknout velmi obstojných výsledků, a i na větším stroji s klasickou miskou to celkem šlo. Není to bůhví co, se slušným elektrickým mlýnkem se to srovnávat nedá, ale problém je úplně jinde, než v "moc velkém kroku pro nastavení hrubosti mletí" - to se dá zkorigovat plněním misky.
Uživatelský avatar
DeTT
více pokročilý
Příspěvky: 203
Registrován: ned 26. čer 2011 12:46:50
bydliště: Siluvky u Brna
kávovar:
mlýnek:

Re: Re: Ruční mlýnek

Příspěvek od DeTT »

No jo, ale pro pretlakove misky je to rozpeti mleti tak velke, ze na to neni temer treba brat ohled. A hlavne se mele podstatne hrubeji nez na espresso pro ty pretlakovky.
Regulaci plneni se to da castecne zkorigovat samozrejme, ale to uz jsou zase docela velke ustupky kvuli tomu mlynku, abych plnil o 2 gramy min napriklad.. Vznikne blaticko v misce a podobne.
Uživatelský avatar
ZDRI
začátečník
Příspěvky: 70
Registrován: sob 17. pro 2011 19:59:57
bydliště: ČB
kávovar: aeropress, moka
mlýnek: Porlex

Re: Ruční mlýnek

Příspěvek od ZDRI »

DeTT píše: ...nedala se doladit hrubost mleti tak, aby kava bud netekla moc rychle nebo naopak temer vubec.
Stupne hrubosti mleti jsou od sebe proste moc daleko ...
Zde bych si dovolil nesouhlasit. Princip nastavování hrubosti mletí u ručního Hario Mini naopak (díky jeho způsobu nastavování otočnou matičkou) umožňuje hodně stupňů hrubosti. Jediný problém je lehké vyosování mlecích kamenů během otáčení. Což má za následek ne zcela rovnoměrnou hrubost mletí. Ale více se to projevuje při hrubším nastavení. Při mletí na jemno (espresso) je výsledek už docela uspokojivý (pouze trochu mikroprachu). Ta otočná matka s mikro aretací ale má tendenci se postupně povolovat. Já ji proto mám fixovanou ještě druhou menší nerezovou kontramatkou.

Nedávno jsem na tomto mlýnku mlel kávu pro kolegyni, která si koupila levnou pákovku Saeco. Dokonce u toho byla i klasická nepřetlaková miska. Hned na poprvé se povedlo slušné espresso se vzorovým objemem a délkou extrakce. Dáma byla v šoku, jaká pěna a dobrá káva se dá udělat na hračce za pár tisíc. Měla totiž zafixované, že nejlepší mašiny jsou ty velké drahé automaty (na které ji šéf odmítl uvolnit zdroje :grin: ).
Uživatelský avatar
DeTT
více pokročilý
Příspěvky: 203
Registrován: ned 26. čer 2011 12:46:50
bydliště: Siluvky u Brna
kávovar:
mlýnek:

Re: Re: Ruční mlýnek

Příspěvek od DeTT »

V tom pripade ma v tom nastavovani mleti Hario trosku navrch, i kdyz je teda potreba jeste aretace dalsi matkou. V tom pripade musi byt ale prenastavovani, napriklad pro mleti na dvojite espresso, docela neprijemne.. Za den delam v praci vetsinou tak 3 espressa a casto stridam single a double-shot, tudiz Hario by pro me bylo velkou prekazkou, to neustale prenastavovani aretace.
Verim, ze se najdou lide, kterym to tak vyhovuje, ale uz i ten mikroprach mi zpusobil problemy v zacatcich, kdy jsem pouzival jeste tristivy mlynek, krasne mi ucpal hlavu kavovaru, no nebyl jsem si toho jeste bohuzel vedom, ze to muze byt problem.
Ve stinu mych zkusenosti bych si proste uz rucni mlynek na espresso nevybral, leda jako nouzovku, ma to proste moc negativ.
ondrada
silně pokročilý
Příspěvky: 1112
Registrován: úte 19. říj 2010 21:32:02
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: Re: Ruční mlýnek

Příspěvek od ondrada »

DeTT píše:No jo, ale pro pretlakove misky je to rozpeti mleti tak velke, ze na to neni temer treba brat ohled. A hlavne se mele podstatne hrubeji nez na espresso pro ty pretlakovky.
Zrovna u toho Krupse přetlaková miska naprázdno neteče o moc pomaleji než u Arietky obyčejná (dokáže protéct cca. deci a půl za 20 sekund - proč, to se mě neptejte). A kupodivu ani mletí mi nevychází podstatně hrubší než pro obyčejnou misku. Naopak různými mletými supermarketovkami vhodnými pro "zaručeně nejlepší pravé italské voňavé espresso" (®™) se mi nepodařilo nacpat misku tolik, aby za 25 sekund nenatekla aspoň decka hnědý vody s nabublanou pěnou. S Kyocerou se tady dá celkem slušně trefit 25 za 25, resp. spíš 35-40 za 25, protože při potřebném plnění na (většinou, ale jak kdy) suchý puk a správnou extrakci je potřeba do singlu nacpat 12-13g kávy.
DeTT píše:Regulaci plneni se to da castecne zkorigovat samozrejme, ale to uz jsou zase docela velke ustupky kvuli tomu mlynku, abych plnil o 2 gramy min napriklad.. Vznikne blaticko v misce a podobne.
To nejsou žádný ústupky, bavíme se o plnění plus mínus kousek při zachování správné konzistence puku (kafe víc nebo míň zmáčkneme, to je celý). Na to krok Kyocery stačí. Problém je spíš to, že každý mletí je i při stejným nastavení vlivem nepřesností trošku jiný. V případě Kyocery zvlášť u jemnýho mletí ty rozdíly nejsou až tak velký. Ale právě proto je to jen dostatečný, a bůhví co to není...
Uživatelský avatar
Sinpa
více pokročilý
Příspěvky: 115
Registrován: čtv 12. úno 2009 15:47:32
bydliště: Zbůch
kávovar: Rancilio Silvia BC, PID Auber
mlýnek: Niche Zero

Re: Re: Ruční mlýnek

Příspěvek od Sinpa »

Z ručních je na tom nejlíp Porlex. Vnitřek je stejný jak Kyocera, jen jsou kameny uchycené na pevno a nejsou tedy vůle v vyosení. Je z nerezu a káva tak není staticky nabitá a sype se mnohem líp než z Kyocery. Matici na spodek jsem si udělal novou s dvojnásobným počtem zářezů (16) na aretaci, krokování je tak jemné, že kolikrát nejde poznat rozdíl v jednom kroku. Měl jsem všechny tři zmíněné mlýnky ;)

P.S. a ve finále stejně čekám na naskladnění jednoho modelu elektrického :)

tzn. není-li si někdo jist, že ho káva chytne a nechce tak hned investovat 5000,- + za mlýnek, tak se dá s ručním nějakou dobu přežít (s nějakým omezením ... Když přijde návštěva a dělám 4 a víc káv, tak bych ten ruční mlýnek nejraději prohodil oknem.)
Uživatelský avatar
mvaldo
více pokročilý
Příspěvky: 181
Registrován: úte 02. bře 2010 11:22:03
bydliště: Púchov
kávovar:
mlýnek:

Re: Re: Ruční mlýnek

Příspěvek od mvaldo »

myslíš "celochrómový" mlynek Porlex?
Uživatelský avatar
Sinpa
více pokročilý
Příspěvky: 115
Registrován: čtv 12. úno 2009 15:47:32
bydliště: Zbůch
kávovar: Rancilio Silvia BC, PID Auber
mlýnek: Niche Zero

Re: Re: Ruční mlýnek

Příspěvek od Sinpa »

myslím tenhle

Kód: Vybrat vše

http://boingboing.net/2010/09/30/perfecting-my-travel.html
ChesterBen
Příspěvky: 2
Registrován: stř 23. kvě 2012 21:21:09
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Re: Ruční mlýnek

Příspěvek od ChesterBen »

Zdravím, dámy a pánové,
jsem v oblasti kávy totální nováček. Nikdy jsem neměl rád instatní kávu, už jen z principu její výroby, pokud je pravda, že se káva uvaří, pak se prudce zchladí a vlastně doma pijete až podruhé uvařenou kávu.
Dnes jsem doma našel elektrický mlýnek ETA 0066, který je na mletí špatný. Směs je hrubá a přehřívá se, proto bych si chtěl pořídit ruční mlýnek a po přečtení tohoto topicu váhám mezi Kyocerou a právě Porlexem, mohl byste mi někdo, prosím, poradit, u kterého určitě neudělám chybu?
Další věc je, jestli to není jen chvilkové zaujetí, nechám si to projít hlavou, ale budu rád za vaše návrhy a rady, třeba mě přesvědčí k investici do mlýnku :)
Díky
Uživatelský avatar
mvaldo
více pokročilý
Příspěvky: 181
Registrován: úte 02. bře 2010 11:22:03
bydliště: Púchov
kávovar:
mlýnek:

Re: Re: Ruční mlýnek

Příspěvek od mvaldo »

zober ten, ktorý kúpiš za menší peniaz :)
Uživatelský avatar
Redmann
silně pokročilý
Příspěvky: 1035
Registrován: pon 03. srp 2009 10:48:03
bydliště: Bratislava
kávovar: Gaggia Baby Twin, Clever Dripper, Bialetti, FP
mlýnek: Mahlk. Vario Home, Porlex

Re: Re: Ruční mlýnek

Příspěvek od Redmann »

No, neviem, či to je dobrá rada. :-/
Oba sú dobré, aj keď na espresso sa moc neodporúčajú. Niekto tu na fóre písal, že Porlex je lepší, vraj má lepšiu konzistenciu mletia. Tiež ho zvažujem...
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Mlýnek na kávu“