Uchovávání kávy v mrazáku

jako surovině (ať zrnkové nebo mleté)
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj dotaz, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Odpovědět
Uživatelský avatar
gloom
Příspěvky: 29
Registrován: sob 28. zář 2013 15:25:39
bydliště: Orlová
kávovar: Gaggia Classic
mlýnek: Gaggia MDF

Re: Uchovávání kávy v mrazáku

Příspěvek od gloom »

Tak třeba tady:

Kód: Vybrat vše

http://www.kavovary.info/clanky/jak-spravne-skladovat-kavu/
píše se tam:

Kód: Vybrat vše

Další chybou, kterou dělá spousta lidí je, že kávu do něčeho přesypávají, a to včetně zdánlivě bezproblémových sklenice s těsným uzávěrem. Původní balení kávy je totiž navrženo tak, aby nepouštělo aroma a vůni kávy. Ideální je proto balení po otevření pouze zalepit nebo „zakolíčkovat“ a pak klidně takto umístit do vaší oblíbené nádoby.
Ale taky tam píšou, že káva nepatří do lednice, takže kávu jsem už přesypal do nádob a něco málo si nechal v sáčku. Stejně se teď učím, jak na presso s novým mlýnkem a kávovarem a zatím je pořád kyselé jak šťovík (Colombia Supremo), takže je možná dobře, že jsem vzal celé kilo.
Uživatelský avatar
j.bill
silně pokročilý
Příspěvky: 1409
Registrován: čtv 27. srp 2015 12:29:37
bydliště: Moravia Magna
kávovar: Fiorenzato Bricoletta ELE, Grimac La Uno
mlýnek: La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 FIMD

Re: Uchovávání kávy v mrazáku

Příspěvek od j.bill »

Kolombia supremo je moc dobrá káva. Zkus spařovat teplejší vodou nebo zjemni mletí popřípadě obojí....
PS: Od koho tu Kolombii máš?
Nerozumný kupec
*bylo: Gaggia: Classic Plus, Espresso, Gran DeLuxe, Isomac Macinino
*je: Ascasso Dream Versatile, Turmix TX10, Gaggia New Baby Class, Gaggia Baby Twin, 3x Rancilio Silvia, Brasilia Cappuccino Roma, Grimac Mini-La Uno, 2x Expobar Office Control, 2x Fiorenzato Bricoletta ELE, La San Marco Practical 95E, La Spaziale Vivaldi S1
2x KitchenAid 5KCG100, Cunill Marfil, RR45, 4x La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 full inox mondose digital, La Cimbali Junior

PS: Své názory nikomu nevnucuji, každý ať si dělá, jak uzná za vhodné!
Uživatelský avatar
danst
silně pokročilý
Příspěvky: 786
Registrován: stř 14. lis 2012 19:32:48
bydliště: Ústecký kraj
kávovar: Bezzera BZ09 PID, Technivorm Moccamaster, Moka el.
mlýnek: Fiorenzato Doge 63 , Mazzer Mestre, RR 45

Re: Uchovávání kávy v mrazáku

Příspěvek od danst »

Taky jsem se již zařadil k zmrazovačům, ovšem ne z důvodu uchování, ale pro zlepšení vlastností mletí.
Uchovávám krátce (mrazák není nafukovací), a to v 60ml plastových nádobkách na odběr vzorků, rychlošroubovací uzávěr. Mrazím jednotlivé dávky 17g , asi tak na týden. Tudíž mně netrápí vakuování apod. Přešel jsem zároveň na mletí single dávek místo zásobníku.
Pokles kvality při SM byl minimální (předpokládám proto, že mám teď vyrovnané kameny, dřív byl pokles kvality větší, proto jsem ho nepoužíval), s použitím mrazu se to ještě zlepšilo, nechci skálopevně tvrdit, že je to lepší, než mletí nemrazené ze zásobníku, nakolik to používám krátce, ale rozhodně to není horší.
1x práce s navážením dávek 7-10 denní kávy, pak jen při použití otevřít, vysypat, namlít. Bez dalšího zdržování a zbytečných komplikací s výměnou druhu kávy.
Co se týče trvanlivosti, jak dlouho káva v nádobce vydrží nezměněná, vidím časem, ale pro mých zamýšlených max. 14 dní je to v pohodě.
Uživatelský avatar
danst
silně pokročilý
Příspěvky: 786
Registrován: stř 14. lis 2012 19:32:48
bydliště: Ústecký kraj
kávovar: Bezzera BZ09 PID, Technivorm Moccamaster, Moka el.
mlýnek: Fiorenzato Doge 63 , Mazzer Mestre, RR 45

Re: Uchovávání kávy v mrazáku

Příspěvek od danst »

Během dvou týdnů mletí zmrazené kávy jsem si i otestoval a porovnal výsledky :
1. varianta, používána dříve :
mletí z plného zásobníku (cca 80g kávy + 150 g závaží) : srovnávací úroveň

2. varianta mletí jedné dávky 17g + 180g závaží :
- nutno zjemnit mletí, cca o 1.5 "virtuálního" stupňe
- chuť s náznaky nestejnoměrné extrakce (trochu hořkokyselé "nůžky")
- nicméně žádná katastrofa, možná díky vyrovnaným kamenům

3. varianta mletí jedné zmrazené dávky 17g + 180g závaží :
- mletí okamžitě po vytažení z mrazáku
- nutno hrubší mletí o cca 1 virt. stupeň
- chuť vyvážená o něco příjemnější než 1. varianta a výrazně lepší než 2. varianta

(už jen nutnost hrubšího mletí dokazuje jinou lomivost zrna a stejnoměrnější mletí, čili extrakci)

testováno na stejné kávě (praná i nepraná) i na maželce (slepý pokus, na rozdíl ode mne nevěděla, co pije)
mletí je nastaveno vždy těsně před bod, kdy se začnou ukazovat známky přeextrahování, tak to mám nejraději

kupodivu není nutno zvyšovat teplotu vody kávovaru, i když je namletá káva evidentně chladnější
(odpovídá to mému názoru, že je zbytečné laborovat s dávkou, teplotou, tlakem vyjma preinfuze apod. , všechno se vyřeší mletím,
samozřejmě s vyjímkou případů kávy mimo vlastní chuťové preference)

výsledkem je přechod na zmrazené jednotlivé dávky
prozatím vyndám a melu najednou max. 3 dávky, při více kávách bych asi mrazák otvíral dvakrát

mimo pozitivní chuť a vyřešení drobných problémů s mletím dále přináší:

plusy:
- jednoduché střídání druhu kávy beze ztrát, mletí beze ztrát
- mohl jsem odstranit váhu, která u mlýnků překážela
- vážím jen 1x týdně hromadně, je to lepší než se s tím zdržovat při každé kávě, i když je to taky otrava
- výrazně se zrychlil a zjednodušil postup přípravy
1. X krát vysypu dávku, namelu do skleničky, rychle za sebou
2. překlopení do páky, poklepání, OCD, autotamper 12kg, extrakce, vše v rychlém tempu za sebou
(samozřejmě extrakce s preinfuzí cca 40 s zdržuje)

mínusy:
- zabírá místo v mrazáku (co dávka, to 60ml)
- několikrát denně otevřu mrazák
- po namletí musím někam dávat prázdné nádobky
- je potřeba mít označeny nádobky pro druhy a odděleny podle šarží kávy (pokud je toho víc)
- je taky potřeba mít přehled, jak pro kterou kávu přenastavit mlýnek

Vzhledem k použití nádobek dochází k výraznému nárůstu objemu v mrazáku, ještě, že to místo bylo.
Nicméně pro dobrou orientaci nebudu navažovat víc než 50 dávek, případné další množství je možno zamrazit hromadně a po rozmrazení navážit později a znovu zmrazit. Nemám to vyzkoušeno, ale z cizích pramenů je informace, že to lze, bez problémů.

Nádobky na odběr vzorků jsou z PP, čili použití do -10C, ale kromě ztuhnutí a asi zkřehnutí nic špatného nepozoruju, samozřejmě je neházím na podlahu. Při normální teplotě jsou opět pružné. Pojmou max. 22g kávy.
Uživatelský avatar
j.bill
silně pokročilý
Příspěvky: 1409
Registrován: čtv 27. srp 2015 12:29:37
bydliště: Moravia Magna
kávovar: Fiorenzato Bricoletta ELE, Grimac La Uno
mlýnek: La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 FIMD

Re: Uchovávání kávy v mrazáku

Příspěvek od j.bill »

Tady se rýsuje dobrá možnost pro prodejce bílého zboží. Povánoční výprodeje lákají příznivými cenami a malý 30L mražáček tak může zaujmout důstojné místo vedle většího brášku :lol:

Já zatím odsypávám (tak na 3-4 dny z velkého balení v mražáku) kávu praženou na začátku prosince a poté zmraženou a musím říci, že je výborná - jako čerstvá. Ta skladovatelnost za normální teploty té v zamraženém stavu nemůže rozhodně konkurovat. ;)
Nerozumný kupec
*bylo: Gaggia: Classic Plus, Espresso, Gran DeLuxe, Isomac Macinino
*je: Ascasso Dream Versatile, Turmix TX10, Gaggia New Baby Class, Gaggia Baby Twin, 3x Rancilio Silvia, Brasilia Cappuccino Roma, Grimac Mini-La Uno, 2x Expobar Office Control, 2x Fiorenzato Bricoletta ELE, La San Marco Practical 95E, La Spaziale Vivaldi S1
2x KitchenAid 5KCG100, Cunill Marfil, RR45, 4x La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 full inox mondose digital, La Cimbali Junior

PS: Své názory nikomu nevnucuji, každý ať si dělá, jak uzná za vhodné!
Uživatelský avatar
luxy
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 07. črc 2016 7:59:05
bydliště: Slovensko, Lučenec city
kávovar: Gaggia Baby Class; Rowenta addagio; Hario V60
mlýnek: Iberital Challenge, Porlex mini

Re: Uchovávání kávy v mrazáku

Příspěvek od luxy »

Tiež sa pripíjam k zmrazovačom, ale ja také peripetie s tým nerobím, 250g vysypem do dózy a 2x denne odoberiem po 17g. Mletie musím upraviť oproti nezmrazenej káve na hrubšie (čakal som že to bude naopak kôli menšiemu množstvu prachových častíc), no mletá káva vyzerá byť rovnomernejšie pomletá. Čo sa týka chuti, káva je mierne acídnejšia, ale premňa je to skôr pozitívna zmena :smoke:
Uživatelský avatar
fevlad
Příspěvky: 38
Registrován: stř 10. pro 2014 16:00:21
bydliště: Presov
kávovar: ECM Classika PID
mlýnek: Eureka Zenith 65 HS

Re: Uchovávání kávy v mrazáku

Příspěvek od fevlad »

Ake dozy pouzivate do toho mrazaku?
Uživatelský avatar
puschpull
silně pokročilý
Příspěvky: 643
Registrován: čtv 28. kvě 2015 8:27:34
bydliště: Most - Korozluky
kávovar: Gaggia Classic (+ PID)
mlýnek: Fiorenzato F5 GT, Gaggia MDF

Re: Uchovávání kávy v mrazáku

Příspěvek od puschpull »

Osobně kávu do mrazáku nedávám. Pokud bych ji tam dával tak jen když přijde zásilka a neotevřený sáček s kávou bych tam (ale jen v létě) nechal. Jinak nechávám neotevřenou kávu na půdě v chladu, temnu a suchu. Po otevření jež sáček nechávám v kuchyni na poličce, jen sroluji odstřižený okraj a dám tam kolík na prádlo.
Kupuji většinou 500 gramů balení, někdy 250 nebo 300 gramů. Což spotřebuji za pár dní.
Do násypky mlýnku dávám tak 150-200 gramů.
Rozhodně netvrdím, že je takto optimální ale mě to vyhovuje. Zkoušel jsem se tím "prdíčkovat" ale za ten opruz mi ta nepatrná změna chuti nestojí.
Tak jak kávu připravuji mi to vyhovuje a káva mě i návštěvám chutná.
Asi holt nejedu na těch 98-100% maxima možného, ale těch 85-90% mi naprosto stačí. :-)
Káva a espresso zní mě chutná, kávu miluji, ale dělat otročinu z přípravy, to tedy ne.
Uživatelský avatar
danst
silně pokročilý
Příspěvky: 786
Registrován: stř 14. lis 2012 19:32:48
bydliště: Ústecký kraj
kávovar: Bezzera BZ09 PID, Technivorm Moccamaster, Moka el.
mlýnek: Fiorenzato Doge 63 , Mazzer Mestre, RR 45

Re: Uchovávání kávy v mrazáku

Příspěvek od danst »

Je to tak, jsem čím dál tím línější a jít na 98 % je náročné.
Dá se i odemlít káva z násypky s časovačem , a to i bez vážení. Stejně jsem ale vážil a mražené dávky mi to celkově zjednodušily.
Hlavní problém, který to řeší je 17g kávy a její změna za jinou, to není se systémem plného zásobníku úplně jednoduché, dokonce ani změna nastavení mletí u jedné. Myslel jsem, že to vyřeší druhý mlýnek, ale nevyřešil. Je nastavený na aeropress a změna na espresso je moc obtěžující.

Mrazím jen proto, že při mletí jednotlivých dávek je kvalita výsledku z mražené a nemražené docela velká.
Jiný důvod nemám, kávu stejně spotřebuju většinou do týdne.
Pokud bych porovnal chuť ze zásobníku a z mražených dávek , tak kvůli tomu malému rozdílu bych si práci mrazákem nekomplikoval...
Pokud ale už předvažuju dávky, pak už je skoro jedno, kde je mám uchované.

A v celé kávové problematice máme každý na všechno svůj pohled a svoje důvody, je to normální.
Uživatelský avatar
papun
silně pokročilý
Příspěvky: 1804
Registrován: sob 24. lis 2012 20:11:47
bydliště: Zlín
kávovar: Carimali Alfa
mlýnek: Ascaso i-sttel

Re: Uchovávání kávy v mrazáku

Příspěvek od papun »

Chci se jen zeptat. Píšeš, že díky mletí jednotlivých dávek můžeš bezbroblému střídat druhy káv. Jak ale řešíš rozdílnou hrubost mletí? Napíšeš si, že Columbie se mele na 7 a Cuba na 10? Co proměnlivé faktory okolního prostředí? (I kdž tohle asi částečně eliminuje ten mražák).
Uživatelský avatar
puschpull
silně pokročilý
Příspěvky: 643
Registrován: čtv 28. kvě 2015 8:27:34
bydliště: Most - Korozluky
kávovar: Gaggia Classic (+ PID)
mlýnek: Fiorenzato F5 GT, Gaggia MDF

Re: Uchovávání kávy v mrazáku

Příspěvek od puschpull »

Napíšeš si, že Columbie se mele na 7 a Cuba na 10?
... tak tohle by byl ideál. Pokud by to takto fungovalo, uměl bych si přestavit, že bych to aplikoval u sebe.
Uživatelský avatar
danst
silně pokročilý
Příspěvky: 786
Registrován: stř 14. lis 2012 19:32:48
bydliště: Ústecký kraj
kávovar: Bezzera BZ09 PID, Technivorm Moccamaster, Moka el.
mlýnek: Fiorenzato Doge 63 , Mazzer Mestre, RR 45

Re: Uchovávání kávy v mrazáku

Příspěvek od danst »

A ono to tak vlastně funguje, většinou si to pamatuju (tak do 3 druhů), takže přenastavím a je to. Problém nastane, když jsou schované dávky déle, pak je to možné zapomenout, je to lepší napsat. Ale co druh, to má vlastně konstantní číslo. Zamrazím ho při stáří 7-10 dní, pak ověřím mletí. A pak se to nějak nemění. Neřeším vlhkost dne nebo něco podobného, když dělám 2 kafe, tak to není jak optimalizovat. Při správném mletí je ještě možno mít nějaký rozptyl, aniž by se chuť stala špatnou. Jenom jinak vypražená várka může způsobit jistou změnu. Ale snažím se to mít opakovatelně.
Pravda je, že mám stabilní dávku, kávovar, tamper, váhu , delší preinfuzi atd...
A pokud se mi něco nezdá, vždycky můžu pro příště trochu korigovat.
Samozřejmě, když porcuju dávky, dělám to na pořádné váze, aby mě z toho na prťavé nekleplo a ze stále promíchané kávy tak, aby podíl drobných a větších zrn byl v každé dávce zhruba stejný. Ne že ty poslední budou z drobotě u dna, to se pak chová nevyzpytatelně.
Ze zásobníku jsem postupně malinko zjemňoval, ale jedna dávka asi tak 420g mi vystačí zhruba na 5 dní, tak se to nemění nijak radikálně.
Vlastně nevidím důvod pro neustálou manipulaci s mlýnkem.
Ale nejsem sám, kdo nemění mletí. Dělá to možná 90% restauračních zařízení v ČR, zkušeně ho nastavil majitel nebo servisák.
Jsou ovšem i top baristi, kteří mletí nemění, pokud něco, tak tlak.
Změna z plné násypky je mnohem větší problém, jednak se každá korekce neprojeví hned, ale trvá to třeba až na 3. kafe u velkých mlýnků, nemluvě o změně druhu, tam se to buď nějak kompromisně smixuje nebo se musí vyhazovat, nebo domlít skoro naprázdno, pak to ale teče jinak.
Zatím si na mrazák nemůžu sěžovat, zase mně to kousek osvobodilo.
Předem připravené dávky nejsou nic neobvyklého, v provozech s EK43 to dělají často, ten je na dávky jako dělaný. Ovšem nemrazí je. Taky bych to nedělal, pokud bych měl EK. S mojím mlýnkem je to ale lepší takhle. Hlavně, že jsem levně sehnal vhodné nádobky. A možná, že je to stejné mletí vlastně další bonus. Jestli to u jiných funguje stejně, dejte vědět.
Uživatelský avatar
pelo
více pokročilý
Příspěvky: 165
Registrován: stř 27. led 2016 17:02:29
bydliště: Bratislava
kávovar: Gaggia Classic, Classic Plus, Evolution, LP Europiccola '82
mlýnek: OE Lido E, DRM OnDemand

Re: Uchovávání kávy v mrazáku

Příspěvek od pelo »

danst píše: Ale nejsem sám, kdo nemění mletí. Dělá to možná 90% restauračních zařízení v ČR, zkušeně ho nastavil majitel nebo servisák.
Tímhle bych se moc neoháněl. 90% restauračních zařízení v ČR a SR nejenom, že nemění mletí ale taky nečistí mlýnek ani kávovar. A to jen z toho důvodu, že obsluha ani neví, jak se to dělá a že se to vůbec má dělat. Většina těch "baristů" nebo jak nazvat tu obsluhu za pultem byla zaškolena majitelem ve stylu "tady to nacvakáš do páky, trochu utlačíš, vrazíš to do stroje a zmáčkneš tenhle čudl." Veškerou údržbu provádí pak servisák možná jednou za rok, nebo pokud se nic nevysype tak možná i za dva roky, případně vůbec. Je to vidět když koupíš kávovar nebo mlýnek, který byl používaný v kavárně, je to pěknej humus...
Uživatelský avatar
danst
silně pokročilý
Příspěvky: 786
Registrován: stř 14. lis 2012 19:32:48
bydliště: Ústecký kraj
kávovar: Bezzera BZ09 PID, Technivorm Moccamaster, Moka el.
mlýnek: Fiorenzato Doge 63 , Mazzer Mestre, RR 45

Re: Uchovávání kávy v mrazáku

Příspěvek od danst »

Asi jsem tam měl napsat uvozovky, aby to bylo správně pochopeno.
Uživatelský avatar
mildafleck
začátečník
Příspěvky: 61
Registrován: pon 14. lis 2016 22:40:37
bydliště: Čtyřkoly
kávovar: Bialetti Brikka,La Scala Butterfly
mlýnek: Porlex Tall,Compak K3 Touch Advanced

Re: Uchovávání kávy v mrazáku

Příspěvek od mildafleck »

Zdravím také jsem patřil mezi ledničkáře ovšem po pár návštěvách profesionálů mi vysvětlily že je to nesmysl a že káva do lednice ani mrazáku nepatří.Najít si v okolí slušnou pražírnu kávy a kupovat ideálně velké množství čerstvě pražené kávy kterou spotřebuji cca za 14 dní to je pro mne cca 2x 250g.Do mlýnku nasypu cca 100g kávy a to tam držím.Tolik slov s úst odborníků.
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Uchovávání kávy v mrazáku

Příspěvek od primacafe »

Psal jsem už před r. 2008, že káva patří do chladna a ani mrazák že není na škodu. Znám lidi kteří dávají kávu do mrazáku a několik měsíců ji bez problému používají. Dělají to tak už několik roků. Je to věc názoru a zkušenosti.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Uživatelský avatar
pelo
více pokročilý
Příspěvky: 165
Registrován: stř 27. led 2016 17:02:29
bydliště: Bratislava
kávovar: Gaggia Classic, Classic Plus, Evolution, LP Europiccola '82
mlýnek: OE Lido E, DRM OnDemand

Re: Uchovávání kávy v mrazáku

Příspěvek od pelo »

mildafleck píše:po pár návštěvách profesionálů mi vysvětlily že je to nesmysl a že káva do lednice ani mrazáku nepatří.Najít si v okolí slušnou pražírnu kávy a kupovat ideálně velké množství čerstvě pražené kávy kterou spotřebuji cca za 14 dní to je pro mne cca 2x 250g.Do mlýnku nasypu cca 100g kávy a to tam držím.Tolik slov s úst odborníků.
Moc bych nespoléhal na rady "profesionálů". Ne každý "barista" je fakt barista a každý "profesionál" taky neví všechno, tak pozor na takové rady. Lidi z naší komunity se snaží dělat seriózní výzkum a jejich poznatky jsou podložené častokrát krom subjektivních názorů na chuť i seriózním měřením. Pochybuji, že ti "profesionáli", které jsi oslovil, mají za sebou alespoň takový výzkum, jako má za sebou třeba tady danst.

Taky informace ohledně kupování čerstvě pražené kávy a jejím spotřebování do 14 dní do vypražení taky není úplně přesná. Jsou taky poznatky uvádějících vrchol chuti kávy 8 dní od pražení a to je právě ten moment, kdy se káva zmrazuje, aby jsi oddálil další změny chuti. Osobně radši čerpám informace od nadšenců než tzv. "profesionálů".
zdenok
více pokročilý
Příspěvky: 381
Registrován: ned 20. dub 2008 13:29:49
bydliště: Bratislava
kávovar: Vibiemme Domobar Super(HX),Rancillio Silvia /w Auberins PID
mlýnek: Baratza Forté AP, Rancillio Rocky SD

Re: Uchovávání kávy v mrazáku

Příspěvek od zdenok »

Jedným z prípadov, ktorý už dlhý čas využívajú mrazenie čerstvo praženej kávy pre dlhodobejšie uskladnenie. Pre anglicky zdatných pozrite sem https://www.home-barista.com/store-coff ... eezer.html, stručné zhrnutie - fyzikálny aj empirický test ukázal, že nie sú badateľné rozdiely medzi čerstvo upraženou kávou zmrazenou (hlbokým zmrazením, t.j. min. -18) a nezmrazenou a toto je aj moja osobná skústenosť. Balenia používané PrimaCafe zachovaniu kvality ešte viac pomáhajú, keďže sú relatívne vzduchotesné, nedochádza k zmenám vlhkostných pomerov pri zmrazení a rozmrazení kávy.
Z osobnej skúsenosti sú dva mesiace úplne bezpečné, po 3-4 mesiacoch už je možné subjektívne pozorovať drobné zmeny, avšak oproti káve z obchodu :blee: je zamrazená káva po dodaní z pražiarne stále :smoke: .
Takže záverom, súhlasím ,že najlepšie je mať stále čerstvo praženú kávu ale ak to podmienky neumožňujú, tak nie je problém pre skladovanie dlhšie ako 2 týždne a kratšie ako 3 mesiace využiť bez zaváhania uchovanie čerstvo upraženej kávy v mrazničke.
Zdenok
Vibiemme Domobar Super (HX), Baratza Forté AP, Rancillo Silvia+PID Auberins DeLuxe, Rancillo Rocky
[/size]
Uživatelský avatar
j.bill
silně pokročilý
Příspěvky: 1409
Registrován: čtv 27. srp 2015 12:29:37
bydliště: Moravia Magna
kávovar: Fiorenzato Bricoletta ELE, Grimac La Uno
mlýnek: La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 FIMD

Re: Uchovávání kávy v mrazáku

Příspěvek od j.bill »

Řekl bych, že pro nic za nic se lednice a mražáky nepoužívají. Mrážením se zastavuje rozklad tuků, olejů i jiných látek, které káva obsahuje. Samozřejmě pro "chytrého" prodejce je lepší, když si koupíš kávu v co největším množství, nestačíš ji spotřebovat a pak Ti žlukne a stratí aromata, tak ji vyhodíš a koupíš si novou, čerstvou, dobrou. Tomu, kdo to ještě nezkusil, nic nebrání v tom, udělat si pokus. Z jednoho balení čerstvě vypražené kávy si odsypte na 3-4 porce do nějakého malého uzavíratelného sáčku nebo skleničky, aby tam zůstalo co nejméně vzduchu a dejte do mražáku. Udělejte to stejně ještě jednou a to nechte někde ve tmě v pokojové teplotě. Po měsíci, dvou a třech si vzpomeňte a vyzkoušejte obě varianty, jak která chutná a uvidíte sámi... ;)

Edit:
zdenok píše:Pre anglicky zdatných pozrite sem https://www.home-barista.com/store-coff ... eezer.html, stručné zhrnutie - fyzikálny aj empirický test ukázal, že nie sú badateľné rozdiely medzi čerstvo upraženou kávou zmrazenou (hlbokým zmrazením, t.j. min. -18) a nezmrazenou a toto je aj moja osobná skústenosť.
Těď jsem to celé přelouskal a výsledek je ten, že porovnávali čerstvě praženou kávu 4-8 dnů po upražení a zmraženou kávu (mraženou po vypražení) starou 4 a 8 týdnů kterou pak rozmrazili a nechali odvětrat. Výsledek slepých testů byl, že nepoznali rozdíl. Mám podobnou zkušenost, proto mrazím. :grin:
Dále se nepotvrdily rozdíly v chuti mezi měsíc starými 64mm kameny a kameny s namletými cca 70 kg kávy na stejném typu mlýnku.
Nerozumný kupec
*bylo: Gaggia: Classic Plus, Espresso, Gran DeLuxe, Isomac Macinino
*je: Ascasso Dream Versatile, Turmix TX10, Gaggia New Baby Class, Gaggia Baby Twin, 3x Rancilio Silvia, Brasilia Cappuccino Roma, Grimac Mini-La Uno, 2x Expobar Office Control, 2x Fiorenzato Bricoletta ELE, La San Marco Practical 95E, La Spaziale Vivaldi S1
2x KitchenAid 5KCG100, Cunill Marfil, RR45, 4x La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 full inox mondose digital, La Cimbali Junior

PS: Své názory nikomu nevnucuji, každý ať si dělá, jak uzná za vhodné!
Uživatelský avatar
danst
silně pokročilý
Příspěvky: 786
Registrován: stř 14. lis 2012 19:32:48
bydliště: Ústecký kraj
kávovar: Bezzera BZ09 PID, Technivorm Moccamaster, Moka el.
mlýnek: Fiorenzato Doge 63 , Mazzer Mestre, RR 45

Re: Uchovávání kávy v mrazáku

Příspěvek od danst »

Každý si to může zkusit, zmrazit přece není problém a rozhodně to pro ty, co objednávají poštou, znamená, že si můžou snížit počet objednávek a trochu víc skladovat. O snížení kvality zmrazené kávy nemůže být řeč. Na rozdíl třeba od masa.
Nové a trochu neprobádané je pouze mletí bez rozmrazení. Ale rozhodně je to další krok vpřed, ne vzad.
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „ke kávě“