Káva z obchodu v čase núdze

jako surovině (ať zrnkové nebo mleté)
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj dotaz, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Odpovědět
Uživatelský avatar
Redmann
silně pokročilý
Příspěvky: 1035
Registrován: pon 03. srp 2009 10:48:03
bydliště: Bratislava
kávovar: Gaggia Baby Twin, Clever Dripper, Bialetti, FP
mlýnek: Mahlk. Vario Home, Porlex

Re: Káva z obchodu v čase núdze

Příspěvek od Redmann »

Myslím, že dávajú 1 rok.
Rodom
více pokročilý
Příspěvky: 237
Registrován: pon 27. srp 2012 12:11:21
bydliště: Benešovsko
kávovar: Nuova Simonelli Oscar, Gaggia Baby Twin,Gaggia New Baby Twin
mlýnek: Lan San Marco, Gaggia, Ascasco

Re: Káva z obchodu v čase núdze

Příspěvek od Rodom »

Mám na kávu v čase nouze asi jiný pohled, protože od doby, co si VŽDY jedno 300g balení nechávám v mrazáku jako pojistku, tak jsem se do nouze nedostal. Ale ze zvědavosti jsem si zkusil namlít kávu Segafredo a Alberto. Segafredo mě v ústech vysloveně štípalo, a navíc ta divná vůně... Bylo to 5 měsíců staré, koupeno v hypermarketu.
Alberto ( D.J.J.Darboven) vytvořilo i cremu, vypít se to dalo.

Kdybych se skutečně dostal do problému, tak buď si těch pár dní na kávu z e-shopu p.Konečného počkám a budu popíjet zdravý mátový čaj s vlastním bezinkovým sirupem, nebo holt vezmu nějaké to hypermarketové zrnko.
Je pravda, že si dnes člověk upeče vlastní chleba, udělá vlastní jogurt, marmeládu , sirup, ale to mě nebude stát majlant a na uvaření vlastních povidel nemusím být expert... Přece kvůli např. mléku si v garáži hned mlékárnu a na zahradě minikravín stavět nemusím :)
Uživatelský avatar
Redmann
silně pokročilý
Příspěvky: 1035
Registrován: pon 03. srp 2009 10:48:03
bydliště: Bratislava
kávovar: Gaggia Baby Twin, Clever Dripper, Bialetti, FP
mlýnek: Mahlk. Vario Home, Porlex

Re: Káva z obchodu v čase núdze

Příspěvek od Redmann »

Aby som nebol úplne OT. Kávu mám v mrazáku, a objednávam podľa potreby v predstihu, takže sa mi už dlho nestalo, že by som zostal na suchu. Ale ak áno, a nezvládol by som čakať 2-3 dni na čerstvú, skočil by som do kávovej predajne v OC Polus a kúpil priemerne čerstvý/starý Barzuzz. Určite by som to neriešil Popradskou, Jacobsom a podobne.
Uživatelský avatar
RoSta
Příspěvky: 38
Registrován: úte 01. úno 2011 13:34:28
bydliště: Prievidza, SK
kávovar: Lelit PL41TEM, Sencor SES 1710BK (upravená miska z TX10)
mlýnek: Wega Max 6.4M, Rancilio MD50 AT

Re: Káva z obchodu v čase núdze

Příspěvek od RoSta »

Použiteľná náhradná káva z obchodu je na moje prekvapenie Popradská káva - Finca, netestoval som kávy, ale dostal som tip, ktorý som zo zvedavosti vyskúšal.
Kávovar doma: Lelit PL41TEM, V práci: Sencor SES 1710BK (upravená miska z TX10), RIP: Rohnson R-969, Turmix TX10 V+
Mlynček doma: Wega Max 6.4M, V práci: Rancilio MD50 AT
Uživatelský avatar
OndraPod
začátečník
Příspěvky: 78
Registrován: sob 30. lis 2013 20:28:48
bydliště: Praha východ
kávovar: Rancilio Silvia BC PID
mlýnek: ECM S-Manuale 64mm

Re: Káva z obchodu v čase núdze

Příspěvek od OndraPod »

Ja v nouzi beru kávu z Doubleshotu, protože mám jejich kavárnu cca 15min chůze od zaměstnání.
Káva z Primacafé mi ale vyhovuje mnohem víc :)
Uživatelský avatar
Dadan
Příspěvky: 45
Registrován: ned 21. dub 2013 12:30:15
bydliště: Nová Ves-TR
kávovar:
mlýnek:

Re: Káva z obchodu v čase núdze

Příspěvek od Dadan »

Po dlouhé době jsem načal také něco jiného než kávu z PC...
Konkrétně směs z Doubleshotu...nechci nijak hanit ale bohužel jsem ani po několika pokusech ideální shot nevykouzlil...docela by mě zajímaly zkušenosti i jiných zda nějaké jsou (možná je to jen rukama). Jinak káva voní pěkně, nevypadá špatně - možná jen trošku světleji pražená. Pít se to rozhodně dá, ale konzistence, crema i chuť jsou poměrně daleko od ideálního shotu.
Uživatelský avatar
pulec7
více pokročilý
Příspěvky: 198
Registrován: ned 16. bře 2014 21:35:42
bydliště: Praha
kávovar: Rocket Cellini Premium Plus PID
mlýnek: Rocket FAUSTO

Re: Káva z obchodu v čase núdze

Příspěvek od pulec7 »

Za poslední měsíc jsem vyzkoušel poměrně dost, když pominu kávu z PC která je perfektně pražená pro espresso. Tak se dá pít akorát z CafeEternity.cz, taky praží spíše na espresso i když krapítek světleji než PC. Doubleshot jsem měl, La bohemia cafe a ja nevim koho všechno a zjistil jsem, že prostě ty moderní pražírny vyjma toho eternity praží prostě světle tak, aby to chutnalo i v alternativních metodách přípravy. Trochu jsem zaskočenej, proč tedy nedělají dva druhy pražení espresso a alternativy. Zjistil jsem, že prostě Acida je IN ale ne pro mě. V koši skončilo spoustu luxusních káv, který se podle mě nedají pít v espresu světle pražené, ze začátku jsem hledal chybu v přípravě nakonec jsem zjistil, že přípravou to není, tedy alespoň ne parametry mého stroje.

Takže lidi kdo nemá rád kyselé kafe musí to být prostě více upražené a nekupujte kafe kde píšou výborná acida jiskrné tóny citrusu, svěží chuť pomeranče prostě je to kyselej hnus odborníci z oněch pražíren prominou ale já prostě acidu nechci nechápu co je na ní krásný prostě kafe je kafe a né ovocnej koktejl.

Nejprve jsem myslel jak ty moderní pražírny jsou strašně hustý, jezděj do tramtárie tam si vybíraj kafe a tak. No pak sem přijedou a upražej to světle protože je to IN a je z toho kyselá břečka. Ale vzhledem k tomu, že jim to de tak to asi lidi kupujou ale já už prostě takové kafe nechci došel jsem si k tomu sám a jsem zato rád Fair trade neFair trade, piju to co mi chutná a prdim nato.
Kávovar: Rocket Espresso Cellini Premium Plus PID V3 @ 9,2 bar @ PID 120 °C | Chemex
Kávovar na cesty: Handpresso WILD Hybrid | Bacchi espresso | Aeropress | Bialetti Brikka
Mlýnek: Rocket Espresso FAUSTO | Porlex Tall Misky: La Marzocco Strada 7g |14g |17g | 21g
Uživatelský avatar
kubad
více pokročilý
Příspěvky: 190
Registrován: čtv 17. lis 2011 21:43:44
bydliště:
kávovar: Rocket Cellini Evoluzione V2
mlýnek: Fiorenzato F4E Nano

Re: Káva z obchodu v čase núdze

Příspěvek od kubad »

+1
souhlas bylo to drahé poučení, ale naprosto přesné, mě to stálo jen cca 250g taky z Double Shotu, které letělo do koše.
Moderní světlejší pražení taky nechápu a nemám potřebu testovat není to nic pro mě
ještě že máme Prima Cafe :D
tak sem do toho spadl taky :D
Uživatelský avatar
JMK
začátečník
Příspěvky: 70
Registrován: pon 13. kvě 2013 15:32:42
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Káva z obchodu v čase núdze

Příspěvek od JMK »

S Pulec7 se neda nez souhlasit.
Kava pro cas nouze: Marks & Spencer - Italian roast, zrno.
Uživatelský avatar
kuck
více pokročilý
Příspěvky: 154
Registrován: ned 02. pro 2012 15:29:27
bydliště: Brno
kávovar: Astoria CKE, G. Classic+PID, Mypressi Twist
mlýnek: Mazzer SJ, Macap MXT

Re: Káva z obchodu v čase núdze

Příspěvek od kuck »

Jak to tady tak čtu, tak možná zmíním, že kdyby někdo chtěl zase vyhazovat nějakou kávu z Doubleshotu, tak se ozvěte, já si ji rád vezmu :) S kávou z DS nemám na espressu zádný problém, ještě jsem nenarazil na žádnou, která by mi nechutnala.

Já třeba moc v kávě nemusím hořkost, takže taková ta "kávová chuť", která se zmiňuje v podstatě ve všech hodnoceních zdejších káv, zase varuje mě.
Uživatelský avatar
ian
více pokročilý
Příspěvky: 182
Registrován: úte 09. říj 2012 17:23:43
bydliště: Šimonovice
kávovar: La Nuova Era Cuadra, Hario V60, French Press Ultimo
mlýnek: La Spaziale MXT single dose, Carimali Junior, Hario Skerton

Re: Káva z obchodu v čase núdze

Příspěvek od ian »

Dá se souhlasit, ale i nesouhlasit. Nevím, jak kdo tady pije dlouho kávu, někdo 30 let, někdo 5, ale o to víc se ji třeba snaží porozumět, někdo se spokojí s tím, že káva má chutnat jaksi jen kávově, někdo si něco víc přečte a hledá v chuti víc, když ta možnost je. Předně si myslím, že je chyba nazývat kafe kyselé (nebylo myšleno spíš trpké, drsné?), kyselé kafe je špatně upražené, špatně zpracované, nebo chytlo cestou nějakou plíseň. Acidita jako živost je to, co konzumentovi připomíná, že káva je vlastně ovoce. Někdo k tomu tak chce přistupovat, jiný ne. Hodně záleží na tom, jakou kdo preferuje přípravu, jak je nade mnou zmíměno. U espressa je to logické, tam jistě převládá tmavější pražení. Je to tak daný historicky, ale i zvyklostně (Ital nebo Francouz by před sto lety asi čuměl na světlé zrno jako Fin na na uhel upražené). A trochu se divím, že Pulec7 s chemexem nepřišel ovocné chuti na chuť. Třeba jen smůla na druh. Mě třeba strašně překvapila ta sladkost. Takže pokud je někde uvedené, že káva je pražená na filtr, tak ho necpu do stroje, né :) A nebo cpu, ale čekám, že vyleze experiment, který mi nemusí (hned) chutnat.
Nejsem zas tak ortodoxní, v espressu preferuji tmavější pražení, světlé kupuju na alternativu do filtru. Někdy ho ale šoupnu i do espressa. K tomu jsem se ale musel postupně "propít".
Keep Calm and Drink King’s Coffee
dape
více pokročilý
Příspěvky: 480
Registrován: čtv 15. dub 2010 14:07:02
bydliště: Brno
kávovar: Rocket Giotto Type V PID (2018)
mlýnek: Eureka Libra

Re: Káva z obchodu v čase núdze

Příspěvek od dape »

kusk, ian: plně souhlasím. Původně jsem v espressu preferoval hořkost, prootže jsme ji měl odjakživa spojenou s kávou, pak neutrálnost (když jsem si začal doma dělat espresso) a nyní vyhledávám kávy s ovocnou chutí, např. Keňa, Honduras, Ethiopie. Mám rád ovocnější a květinové chutě, ale proto nemusíme přece kávu nazývat kyselou. kyselá je buď špatně upražená a nebo špatně uvařená. Třeba dobře upražená Keňa (DS) s lehkou ovocnou chutí grepů (podotýkám, že není kyselá) tak je zcela fantastická. Nemám rád drsné až zemité kávy. Je to tak, že holt, někomu se líbí blondýny, někomu brunety, někdo má rád neutrální kávu z PC, někdo vyhledává ovocnější z DS nebo jiných pražíren. Ale přímo to vůbec nemusí souviset a alternativíma přípravama kávy. Může se stejně tak dobře jednat o kávu připravovanou v espresso mašině.

Mimochodem, co to je "kávová chuť"? to je něco podobného, jakože víno chutná po víně? :-) S kávou ja to stejně nebo podobně jako s vínem. Obojí je organické, obojí se nějak zpracovává. Víno, stejně jako káva zraje, může být trpké, nakyslé (to já taky nemusím) a nebo může být lehké a květinové (tramín, savignon), a nebo vysloveně sladké (pozdní sběr), nebo drsnější (s obsahem tříslovin) u kávy jakoby zemité.

Takže psát, že káva má kávovou chuť je celkem nic neříkající a jak píše kuck i varující.
Uživatelský avatar
ian
více pokročilý
Příspěvky: 182
Registrován: úte 09. říj 2012 17:23:43
bydliště: Šimonovice
kávovar: La Nuova Era Cuadra, Hario V60, French Press Ultimo
mlýnek: La Spaziale MXT single dose, Carimali Junior, Hario Skerton

Re: Káva z obchodu v čase núdze

Příspěvek od ian »

dape narazil na zásadní věc a to "kávovou chuť". Já tohle spojení s oblibou a se smajlíkem používám, i když je to samo o sobě blbost. Přirovnání k vínu je vůbec nejtrefnější. U vína málokoho překvapí, že některé je sladší, některé chutná nebo voní třeba po růžích (Tramín), ale když někomu řeknu, že káva je ovoce a může v ní objevit chuť žlutého melounu, tak první co ho napadne jsou aromatizované kávy z Oxalisu: "Jó tohle, jednou jsem od nich měl kávu Amareto" nebo "Jak může káva nějak chutnat, vždyť je to káva, co do toho přidáváš?". Hm, tak to je pak nějaká osvěta náročná. Moje tchyně, zvyklá sto let na turka, se mě po prvním ochutnání mé oblíbené Yirgacheffe zeptala, jestli mi tohle fakt chutná a dodala: "vždyť tohle není kafe". Takže spojení "kávová chuť" patří v mém slovníku k popisu kávy upražené spíše tmavěji (Full city a dál) s přiměřenou hořkostí, sladkostí, někdo by možná řekl typická robusta, ale s absencí ovocných a květinových tónů. Prostě to, co člověk běžně čeká od klasického espressa, co se mu vybaví při slově káva. Důležité je se nějak dorozumět :)
Keep Calm and Drink King’s Coffee
Uživatelský avatar
Amo_Košice_Sk
více pokročilý
Příspěvky: 430
Registrován: pát 26. zář 2014 9:54:19
bydliště: Slovensko Košice
kávovar: La Carimali Alfa
mlýnek: Brasilia RR45 WEGA 6.0

Re: Káva z obchodu v čase núdze

Příspěvek od Amo_Košice_Sk »

@ kuck, ian, dape pripájam sa. Viem že to nieje moc správne do espressa, ale nič sa nedá robiť tiež som na ovocie.
Kávavar : 2x La Carimali Alfa & French Press Bodum
Mlynek : Brasilia RR45 (Gino Rossi RR45)
Mlynek : WEGA 6.0 (COMPAK K6 old)
Uživatelský avatar
kubad
více pokročilý
Příspěvky: 190
Registrován: čtv 17. lis 2011 21:43:44
bydliště:
kávovar: Rocket Cellini Evoluzione V2
mlýnek: Fiorenzato F4E Nano

Re: Káva z obchodu v čase núdze

Příspěvek od kubad »

@ kuck, ian,

s aciditou nemám problém, občas na ni mám dokonce chuť

ale když už se to rozjelo tak dám komplet informace objednával sem :

TAM DEM ESPRESSO - PODZIM 2014
Zimní espresso směs Tam Dem se skládá z brazilské kávy z farmy Sertão zpracované pulped-natural metodou a dvou káv z Nikaraguyi od Luise Balladarese zpracovaných suchou a promytou metodou. V espressu najdete tóny burákového másla, nugátu a višní. Tělnaté a hutné espresso, které překvapí svou sladkostí a ovocitou dochutí.

KENYA GITHIGA AB ESPRESSO
Výrazně ovocná (ostružiny) a marmeládově hutná keňská káva z regionu Murang’a pražená primárně na přípravu jednodruhového espressa. Citrusová acidita je sice svěží a výrazná, v závěru ale přechází do karamelové sladkosti, která dělá celé espresso krásně komplexním.

ta první v pohodě odpovídala popisu,
druhá byla pražena výrazně světleji, espresso bez cremy a po spoustě pokusů s teplotou mletím pořád kyselá břečka které se nedala vypít ani slazená letěla do koše. osobně sem to vyhodnotil jako chybu balení a že jsem dostal něco jiného ne kávu praženou na espresso, to je možná ještě větší problém pokud to byla záměna, a myslím že musela protože to opravdu nebylo k pití, a to sem toho vyzkoušel celkem dost a tohle byla opravdu první káva co letěla do koše " nešla ani pro návštěvy nechat :D"

takže nevím kde byla chyba každopádně to už opakovat nebudu
tak sem do toho spadl taky :D
ondrada
silně pokročilý
Příspěvky: 1112
Registrován: úte 19. říj 2010 21:32:02
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: Káva z obchodu v čase núdze

Příspěvek od ondrada »

Taková káva nemá letět do koše, ale se stížností na reklamaci. Už z principu... Aspoň se ukáže jakou má daná pražírna či obchod péči o zákazníka...
Uživatelský avatar
papun
silně pokročilý
Příspěvky: 1804
Registrován: sob 24. lis 2012 20:11:47
bydliště: Zlín
kávovar: Carimali Alfa
mlýnek: Ascaso i-sttel

Re: Káva z obchodu v čase núdze

Příspěvek od papun »

Já jsem jednou objednával v jedné pražírně Columbii Medelin Supermo. Byla od pohledu dost světlá. Na espresso jsem vyzkoušel co šlo.... a prostě to nešlo. Nabídli mi slevový kupón pro příští nákup, ale raději už jsem tam nic neobjednal a držím se ověřené klasiky. Tedy PC.
dape
více pokročilý
Příspěvky: 480
Registrován: čtv 15. dub 2010 14:07:02
bydliště: Brno
kávovar: Rocket Giotto Type V PID (2018)
mlýnek: Eureka Libra

Re: Káva z obchodu v čase núdze

Příspěvek od dape »

kubad píše:@ kuck, ian,
KENYA GITHIGA AB ESPRESSO
Výrazně ovocná (ostružiny) a marmeládově hutná keňská káva z regionu Murang’a pražená primárně na přípravu jednodruhového espressa. Citrusová acidita je sice svěží a výrazná, v závěru ale přechází do karamelové sladkosti, která dělá celé espresso krásně komplexním.
Možná byla chyba ve várce nebo ...
Pokud je z DS tak jsem pil Keňu v Brně ve Fussion Café (u Kocmana - bere z DS) a byla zcela fantastická, ovocná, voňavá a nekyselá.
Uživatelský avatar
kubad
více pokročilý
Příspěvky: 190
Registrován: čtv 17. lis 2011 21:43:44
bydliště:
kávovar: Rocket Cellini Evoluzione V2
mlýnek: Fiorenzato F4E Nano

Re: Káva z obchodu v čase núdze

Příspěvek od kubad »

ondrada píše:Taková káva nemá letět do koše, ale se stížností na reklamaci. Už z principu... Aspoň se ukáže jakou má daná pražírna či obchod péči o zákazníka...
souhlas, ale neměl sem chuť to řešit no
tak sem do toho spadl taky :D
Uživatelský avatar
Dadan
Příspěvky: 45
Registrován: ned 21. dub 2013 12:30:15
bydliště: Nová Ves-TR
kávovar:
mlýnek:

Re: Káva z obchodu v čase núdze

Příspěvek od Dadan »

Strhla se tu pěkná diskuze :) .
Chuťové preference má každý jinak, to by musel zhodnotit nějaký zkušený nezávislý degustátor ( a to jsem si jistý že by pak byl další flame že někteří jsou chutově úplně mimo). Já osobně mám nějaké druhy káv které upřednostňuju, ale nestraním se např. i ovocným tonům...tam je pak zásadní zda káva chutná tak jak má (naštěstí jsou u většiny káv popsány chutě) , ale hlavně když se mi prostě nedaří hutný shot s kvalitní cremou ať dělám co dělám ( u X druhů káv dokonce i stejných odrůd problém není) tak je prostě asi něco špatně - a nebudu si sám sobě nalhávat jak jsou tam krásně cítit kdejaké chutě a jak to vlastně zas tak špatně nevypadá...
Ad. moje kává z DS - Brazil FAF Joao Hamilton Espresso - dnes se mi povedl první slušný shot i když to nebylo zdaleko ono. Teplota teda úplně jinde než co doporučují na přípravu, nicméně chuťově to špatné není.
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „ke kávě“