Ariete Cafe Roma 1315

Domácí pákové kávovary Ariete
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Uživatelský avatar
VeruSKa
začátečník
Příspěvky: 70
Registrován: pát 17. říj 2008 14:03:07
bydliště: BRNO
kávovar:
mlýnek:

Ariete Cafe Roma 1315

Příspěvek od VeruSKa »

:tany: tak už je konečně doma :tany:
není nová, nicméně dostala jsem se k ní velmi zajímavou cestou a za neuvěřitelně směšnou cenu, takže bych byla hlupák, si ji nevzít(navíc když jsem tenhle konkrétní typ stejně chtěla ;o) ).

Presso jsem dělala jen jedno, když jsem si ji přebírala u mamky v práci, která mi ukázala zhruba co a jak. Mám ze servisu dokoupenou jednoporcovou misku (z profi Saeca nám bylo řečeno) kterou jsme málo naplnily a skoro neupěchovaly - měly jsme čas asi 6 minut (a i přesto mělo presso tak 3mm cremu ;o)) Nemá přetlaková sítka a dokonce ani ten disc, protože ten je ztracený nebo se rozpadl nebo tak něco...takže mi bylo doporučeno koupit novou páku (a mně by se to vyplatilo vzhledem k nizoučkým pořizovacím nákladům ;o) )
Teklo to hooodně rychle - bylo to hlavně tím malým množstvím kávy v páce (no rozhodně nebyla plná) a jemným upěchováním, ale přes všechno, by mě zajímalo, jak eventuálně přenastavit mlýnek. Respektive v servisu řekli, že za chodu s ním pomalinku otáčet, že je to nejšetrnější a v návodu je: Nastavení jemnosti mletí provádějte bezpomínečně při zastaveném kávomlýnku. :shock: z toho jsem trochu jelen, tak prosím o radu Vás...
no a taky by mě technicky zajímalo, jestli se může káva v zásobníku vymlít skoro všechna - pořípadě je-li nějaké minimum (ptám se třeba kvůli změně druhu kávy abych si nedělala "domácí směsi"), nebo jestli bych tím ten mlýnek zničila (mletím skoro naprázdno, myslím )...já tuším, že je asi pravděpodobnější ta možnost zničení, jen jsem se chtěla ujistit, abych nežila v bludu (a přiznám, že tady jsem to nikde nenašla, a nebo jsem to přehlédla ;o().

Jinak ten kousek který mám, se mi zdá neuvěřitelně zachovalý, jo, písmo je zažloutlé a páka je trochu rozežraná(byl to firemní přístroj, tak jsem čekala i horší stav), ale měla by mít rozměr 58mm (alespoň to tu někde, myslím, bylo), tak třeba si koupím novou, o kterou se budu starat aby takhle nedopadla...navečer snad přidám nějaké fotky, včera to bylo hektický, cesta s Arietkou MHD ze Slatiny k lužánkám byla divoká ;o) a pak doma ji vymýt, udělat jí místo...už na dokumentaci nebyla síla ani čas...a navíc naše kuchyň není zrovna výstavní, tak to musím nafotit šikovně :grin:
a zkusím tentokrát presso ze správné dávky a správně upěchované :geek: aby se vidělo jak s tím nastavením mlýnku a vůbec... ale myslím, že to snad vše bude OK ;o)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
VeruSKa
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Ariete Cafe Roma 1315

Příspěvek od primacafe »

VeruSKa píše:........v servisu řekli, že za chodu s ním pomalinku otáčet, že je to nejšetrnější a v návodu je: Nastavení jemnosti mletí provádějte bezpomínečně při zastaveném kávomlýnku. :shock: z toho jsem trochu jelen, tak prosím o radu Vás...
Momentálně jedu na kole (mám fofr), takže jen jedno.
Mlýnkem hrubost mletí nastavovat zásadně při mletí. (nebudu vysvětlovat proč)
Vymlet mlýnek můžete až do sucha. Nic se nestane. Vymelete do sucha (až mlýnek řve naprázdno) nasypete novou kávu a jedete dál.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
David
silně pokročilý
Příspěvky: 1456
Registrován: pát 18. led 2008 11:32:30
bydliště: Praha
kávovar: Gaggia Evolution
mlýnek: Gaggia MDF

Re: Ariete Cafe Roma 1315

Příspěvek od David »

1) teče-li rychle: málo kávy, hrubě namletá
2) mlýnek nastavovat vypnutej, pokud je to tak v návodu uvedeno - servisy vědí často prd.
3) mlýnek může chviličku běžet naprázdno, kdyby se točil moc dlouho, možná hrozí riziko přehřátí
4) nevidím důvod kupovat novou páku proto, že je crema dick fuč - není potřeba a imho se dá crema ferk dokoupit zvlášť.
5) Hrubost mletí má být taková, aby za 25 vteřin nateklo 25 ml kávy +- nějaké drobné vteřinky i mililitry a to ze 7 g kávy
6) Užij si to :) Já se s gaggií sžíval asi tak měsíc, než si to sedlo.
Něžný kávový barbar preferuje tyto kávy a hodnotil tyto restaurace. Proč se vyhnout levným kávovarům?
David
silně pokročilý
Příspěvky: 1456
Registrován: pát 18. led 2008 11:32:30
bydliště: Praha
kávovar: Gaggia Evolution
mlýnek: Gaggia MDF

Re: Ariete Cafe Roma 1315

Příspěvek od David »

Ale - proč za mletí? To je nějaké specifikum vestavěného mlýnku?
Něžný kávový barbar preferuje tyto kávy a hodnotil tyto restaurace. Proč se vyhnout levným kávovarům?
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Ariete Cafe Roma 1315

Příspěvek od primacafe »

To je specifikum každého mlýnku. (jedu na kole)
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
David
silně pokročilý
Příspěvky: 1456
Registrován: pát 18. led 2008 11:32:30
bydliště: Praha
kávovar: Gaggia Evolution
mlýnek: Gaggia MDF

Re: Ariete Cafe Roma 1315

Příspěvek od David »

Na to že jedeš na kole píšeš docela dobře. 8-)
Ale proč? A co se stane, když to neudělám?
Popravdě, chápal bych to asi u plného mlýnku při zmenšování mezery. Ale u prázdného, kde mezi kameny nic néjni?
Něžný kávový barbar preferuje tyto kávy a hodnotil tyto restaurace. Proč se vyhnout levným kávovarům?
Uživatelský avatar
VeruSKa
začátečník
Příspěvky: 70
Registrován: pát 17. říj 2008 14:03:07
bydliště: BRNO
kávovar:
mlýnek:

Re: Ariete Cafe Roma 1315

Příspěvek od VeruSKa »

taky koukám, že se Vám to nějak rozchází...jak jsem psala, včera byl frmol, takže to první presso podle toho taky dopadlo (málo kafe a tak)...jo jo jo +/-25 ml za +/-25 sekund znám :grin: aspoň něco
novou páku protože tato je taková...olezlá.. a jak je pokovená nebo nevím z čeho a pořádně se o ni nikdo nestaral, tak na jednom místě se ten kov odlupuje a nevím no ale asi se to oloupe víc... však uvidíme
crema disk dokupovat ani používat vskutku nehodlám ... evidentně to jde i bez toho :)
jelikož žádnou kuchyňskou váhu nevlastním, pojedu ve stylu primacafe - prostě naplnit misku co to jde :grin: ... jednou váha bude, zatím budu ráda že budu ráda...
jo jo to já už se těším...možná zkusím i napěnit mlíko...když bude trochu času :-)

Primacafe: tak jeďte na kole, (hlavně dobře dojeďte) a pak nám to prosím kdyžtak vysvětlete...se určitě všichni rádi poučíme ;o) kdož to nevíme a netušíme :pardon:
VeruSKa
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Ariete Cafe Roma 1315

Příspěvek od primacafe »

Předpokládá se že se mlýnek přestavuje když je v něm kafe, to dá rozum když je to mlýnek na kafe. A když nastavuju mletí (hrubost), tak tam asi to kafe mám. Těžko pokaždé vymelu mlýnek, nastavím, nasypu, mlýnek, namelu, zjistím co a jak (nesedíto) tak vymelu mlýnek, nastavím to, nasypu kávu. Nepřipadáš si u toho jako trubka. Není pohodlnější (logičtější) nastavovat kávový mlýnek s kávou v zásobníku?

David vysvětlí, on ví. Jenomže já na to mám asi jiný pohled. Spíš mám stále v zásobníku kafe.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
David
silně pokročilý
Příspěvky: 1456
Registrován: pát 18. led 2008 11:32:30
bydliště: Praha
kávovar: Gaggia Evolution
mlýnek: Gaggia MDF

Re: Ariete Cafe Roma 1315

Příspěvek od David »

Já vím prt :)
Aha - technologický nesoulad. Já když dávám nový kafe, tak tam hodím větší odměrku asi tka na jednu dávku, všechno semelu, proženu extrakcí a pak ev. přenastavím mlýnek +-1 (a vyklepu zbytky, aby to nezlobilo při další extrakci).
Před dalším kafem vytáhnu pytlíka z lednice, nasypu tak na dvě dávky a melu.

A to z následujících důvodů:
Někdy mám chuť na jiné kafe.
Nepiju ho moc, takže pytlíci odpočívají v lednici, kde pomaleji stárnou.
Něžný kávový barbar preferuje tyto kávy a hodnotil tyto restaurace. Proč se vyhnout levným kávovarům?
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Ariete Cafe Roma 1315

Příspěvek od primacafe »

To je právě ten rozdíl, já když dávám nový kafe, tak nasypu min. 150g. Protože menším množstvím se nevyplatí špinit mlýnek.
Z toho je všechno snad jasné.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Uživatelský avatar
VeruSKa
začátečník
Příspěvky: 70
Registrován: pát 17. říj 2008 14:03:07
bydliště: BRNO
kávovar:
mlýnek:

Re: Ariete Cafe Roma 1315

Příspěvek od VeruSKa »

já teda do mlýnku zatím dávám kafe málo, ne že bych tam hrkla všechno - moje spotřeba je poněkud nízká ;o)

no foťák včera protestoval, tak bude repete dnes, nicméně k tomu pěnění mlíka: Že se mi to nepovedlo, to jsem očekávala, a tak se i stalo, takže z toho jsem překvapená nebyla...nicméně... kontrolka nahřívání u páry zhasla což mělo signalizovat že je vše připraveno a mělo se odpustit malé množství vody a začít pěnit mléko.
Za prvé, zhasla kontrolka a trocha vody odkapala z prostoru, kam se zasouvá páka (je ráno a nemůžu si vzpomenout jak se to jmenuje, ještě to nemám zažité tak mě prosím omluvte) což nevím, jestli je normální, nebo přípustné
a za druhé - i po odpuštění vody z trysky pořád z trysky spolu s párou malé množství vody vyprskávalo, respektive i po dvou minutách pouštění páry z trysky šla pára s trochou vody...tak nevím jestli to je v normě, nebo nee, popřípadě jestli nemám odpouštět třeba naplno, trochu jsem se bála tak jsem to zkoušela možná příliš opatrně...
a bylo to teda hrozně hlučný, při napěňování ale to je asi normální...
(tak jsem mlíko dopěnila bazmekem z ikey za 29Kč :grin: a bylo)

jinak kafe vypadalo docela dobře, crema tekla skoro ihned, byla jsem tak konsternovaná, že jsem to zapoměla fotit aspoň
mobilem...tak to pak napravím...snad se další kafe povede alespoň podobně pěkně

jednoporcovou misku jsem vždycky trochu naplnila a pak utlačila a tak pořád dokola než se mi zdála plná...takže to ve finále bylo utlačený asi moc, protože několik vteřin se vodě moc nechtělo skrz páku...tak to zkusím tochu mírněji, abych to hned neutrápila ;o)
puk nahoře byl trochu mokrý, ale jen trochu, takže tam asi pořád mohlo být toho kafe o trochu víc
ale teda 30ml bych z toho asi fakt nevypila...dělala jsem 50 (dokud tekla crema) a i tak to na mě bylo dost silný tak
jsme to pila s mlíkem...tak nevím :? k té normě...já se to teda snažila zastavit když přestala téct crema, ale ta norma je +/- 25 ml za +/- 25 sekund...a zajímalo mně, jestli to třeba neplatí na dvojpáku tak, že to je +/- 50 ml za +/- 25, nebo nee (jen zajímalo, zatím nechávám sekundy i mililitry plavat a kochám se)

ale musím říct, že jsem vůbec nečekala, že by moje 2. presso (1. co jsem dělala sama) mohlo dopadnout tak pěkně :geek:
tak od třetího už snad konečně budou ty slíbené fotky...;o)
VeruSKa
David
silně pokročilý
Příspěvky: 1456
Registrován: pát 18. led 2008 11:32:30
bydliště: Praha
kávovar: Gaggia Evolution
mlýnek: Gaggia MDF

Re: Ariete Cafe Roma 1315

Příspěvek od David »

To že se vodě zpočátku nechce, to je naprosto v pořádku.
No, mě odcákne trochu vody jen těsně potom, co to pustím, pak jde jen pára.
Samozřejmě pusť pátu naplno, jinak nenapěníš!
Je to fakt 25/25, ale ze 7 g. POkud jsi dopňovala, tak jsi mohla mít i o dost víc :) Jednoporcová miska je fakt mělká.
Ona sice ke konci teče crema, ale je světlá a je to spíš voda, kofeinová, trpká a hořká a to je zlo :)
Třeba si udělej pokus: Vezmi štamprlata a napusť si zvlášť začátek, prostředek a konec extrakce a pak to, co teče dál ... a ochutnej to! Pak poznáš ...
Něžný kávový barbar preferuje tyto kávy a hodnotil tyto restaurace. Proč se vyhnout levným kávovarům?
Uživatelský avatar
VeruSKa
začátečník
Příspěvky: 70
Registrován: pát 17. říj 2008 14:03:07
bydliště: BRNO
kávovar:
mlýnek:

Re: Ariete Cafe Roma 1315

Příspěvek od VeruSKa »

Dík za tip s pokusem ;o), určitě zkusím, jen by mi ještě někdo mohl půjčit jiný zažívání, hlavně žlučník, abych to přežila... :grin: (zvládnu zhruba jedno presso denně, i hospodský, jak si dám třeba před jídlem presso a po jídle třeba jen latte tak to je konec i když na to mám chuť a piju to taky proto, že mi to chutná)

jo, ono to nějak půjde...mně se právě i ta jednoporcovka zdá hodně velká, tak proto jsem to dělala jako "dvojitý množství" (a taky jsem koukala jak tele na tu cremu :lol: a nesoustředila jsem se)
tak vzhledem k tomu, že to bylo hodně pravděpodobně víc jak 7g...tak to beru jako takový testovací "doppio" :pardon:

jo jo, ona ta pára fakt dělala zvuky že jsem to mlíko vlastně jen ohřála a radši došlehala jinak, tak budu zas testovat dneska ;o)
Díky díky
VeruSKa
David
silně pokročilý
Příspěvky: 1456
Registrován: pát 18. led 2008 11:32:30
bydliště: Praha
kávovar: Gaggia Evolution
mlýnek: Gaggia MDF

Re: Ariete Cafe Roma 1315

Příspěvek od David »

Pára musí dělat zvuky ... 8-)
Něžný kávový barbar preferuje tyto kávy a hodnotil tyto restaurace. Proč se vyhnout levným kávovarům?
Uživatelský avatar
VeruSKa
začátečník
Příspěvky: 70
Registrován: pát 17. říj 2008 14:03:07
bydliště: BRNO
kávovar:
mlýnek:

Re: Ariete Cafe Roma 1315

Příspěvek od VeruSKa »

David píše:Pára musí dělat zvuky ... 8-)
no jo no to víš ty :grin: já se pěkně lekala :lol:
VeruSKa
Uživatelský avatar
hnup
silně pokročilý
Příspěvky: 1773
Registrován: sob 19. led 2008 15:23:49
bydliště: Banská Bystrica
kávovar:
mlýnek:

Re: Ariete Cafe Roma 1315

Příspěvek od hnup »

K tej novej páke - možno by stálo za uváženie kúpiť páku z Ariete Cafe Roma DeLuxe 1329 (vyzerá, že by mala pasovať ak do 1315-ky). Predsa len je to pochrómovaná mosadz a nie hliník.

Dávkovanie kávy - neutláčaj kávu postupne, nechaj si ju voľne sypať z mlynčeka do páky, až kým nebude plná. Môžeš občas mletie prerušiť a pákou potriasť, poklepať, aby si vyrovnala vrstvu kávy, ale nutláčaj ju. Už sa tu párkrát spomínala technika WDT, z nej si treba zobrať príklad (pozri si hlavne piaty a šiesty obrázok, tak by to malo vyzerať pred "pěchováním" - niečím vrstvu kávy zarovnať, aby bola všade v rovnomernej vrstve). Či tam bude 7 gramov kávy, alebo 10, to je úplne jedno, dôležité je, aby bola miska naplnená správne.

Objem - nerobil by som viac ako 35ml espressa, dobu extrakcie nepredlžuj nad 30s. Ak chceš viac kávy, tak si potom doplň šálku horúcou vodou z trysky (keď to budeš mať v oku, tak to môžeš robiť naopak, najskôr horúcu vodu do šálky a do toho espresso).

No a ešte k mlieku - skús najskôr použiť polotučné (ľahšie sa našľahá, ale s väčšími bublinami ako plnotučné mlieko, aj na to príde raz čas). Že odkvapne voda zo sprchy kávovaru, to je normálne (tento Ariete asi nemá žiadny pretlakový ventil, tak para-voda inú cestu nemá), z trysky to nevypúšťaj dve minúty, ale len krátko a intenzívne, potom trysku zatvoriť, strčiť do mlieka a až potom otvoriť (a otvoriť poriadne). Zo začiatku len jemne pod hladinu, len niekoľko mm, od 40°C hlbšie pod hladinu, vytvoriť vír, nech sa pena poriadne vmieša do mlieka. Keď prekročí 60°C zavrieť ventil a až potom vytiahnuť trysku z mlieka. Inak o napeňovaní mlieka je na tomto fóre celá téma, treba sa pozrieť a popýtať tam.
Doteraz som bol hlúpy... Ale teraz u mňa nastal obrat o 360 stupňov.
Uživatelský avatar
VeruSKa
začátečník
Příspěvky: 70
Registrován: pát 17. říj 2008 14:03:07
bydliště: BRNO
kávovar:
mlýnek:

Re: Ariete Cafe Roma 1315

Příspěvek od VeruSKa »

jo jo, páku jsem ani nechtěla kupovat tu stejnou, k Ariete 1315...chtěla jsem už nějakou lepší ;o) to se neztratí

doporučení o utlačování si beru k srdci a budu se snažit to tak dělat, díky :pardon:

k tomu objemu...když jsem to vzala selským rozumem, tak když dám pod dvojpáku 2 hrnky na presso tak bych myslela, že to má být tak, že v každým bude po extrakci 25ml proto jsem to tak brala, nicméně extrakce se mi zdá pořád rychlá, tak posunu o jeden stupeň mlýnkem...a zkusím pěchovat jak jsi mi doporučil ;)

dík za uklidnění že odkapávání ze sprchy je OK ;o)

No pravda je, že jsem zkoušela pěnit plnotučné, jiné jsem neměla, ale i když to hned pustím naplno, tak z trysky pořád stříká pára i voda, i tak dlouho že dřív se kontrolka zase rožne a je potřeba nechat arietku znovu nahřát, než že by z trysky šla pára bez vody a člověk mohl začít pěnit :roll: tak nevím no... třeba to už lepší nebude...ale co, mlíko se ohřeje a došlehá potvorou z ikey...fakt nevím jak to dělat jinak... ale neztrácím naději a budu dál zkoušet, třeba to nějak pokořím 8-) Samostatné téma napěňování mám pročtené, spíš mě znervózňuje že z trysky pořád jde i voda, když má jít jen pára, ale beru to tak, že to holt není nové :geek: tak si musím poradit nějak jinak ;o)
VeruSKa
Uživatelský avatar
hnup
silně pokročilý
Příspěvky: 1773
Registrován: sob 19. led 2008 15:23:49
bydliště: Banská Bystrica
kávovar:
mlýnek:

Re: Ariete Cafe Roma 1315

Příspěvek od hnup »

VeruSKa píše: k tomu objemu...když jsem to vzala selským rozumem, tak když dám pod dvojpáku 2 hrnky na presso tak bych myslela, že to má být tak, že v každým bude po extrakci 25ml
No ak dáš double misku, tak potom je to správne - 25s/2x25ml. Ak máš single misku, tak 25s/25ml.

K otmu ostatnému ťažko niečo radiť, bolo by to treba vidieť naživo.
Doteraz som bol hlúpy... Ale teraz u mňa nastal obrat o 360 stupňov.
Uživatelský avatar
VeruSKa
začátečník
Příspěvky: 70
Registrován: pát 17. říj 2008 14:03:07
bydliště: BRNO
kávovar:
mlýnek:

Re: Ariete Cafe Roma 1315

Příspěvek od VeruSKa »

no mně se to zdá právě dost silný (přeevším hořký) i z té single :grin: jsem začátečník no...

to je mi jasný no se uvidí co bude :roll:
VeruSKa
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Ariete Cafe Roma 1315

Příspěvek od primacafe »

Ten samý pocit (problém) překonává většina kávičkářů kteří přejdou na espresso. Zdá se jim toho hrozně málo a šíleně silný.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Odpovědět

Zpět na „ARIETE“