jak napěnit mléko na kapučíno přes parní trysku

rady, poznatky, postřehy k přípravě kávy, především na espresso
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ostmes
více pokročilý
Příspěvky: 355
Registrován: pon 04. srp 2008 22:26:10
bydliště: Vysočina
kávovar:
mlýnek:

Re: jak napěnit mléko na kapučíno přes parní trysku

Příspěvek od Ostmes »

Cabakos píše: Můžete mi prosím poradit, kde jste objednala ten teploměr. Nikde ho nemůžu sehnat. :(
Díky předem.
Běžně v obchodě kuchyňských potřeb. Teploměr s jehlou na použití v troubě. Cena 195Kč. Výroba Německo.

Ostmes
Uživatelský avatar
hnup
silně pokročilý
Příspěvky: 1773
Registrován: sob 19. led 2008 15:23:49
bydliště: Banská Bystrica
kávovar:
mlýnek:

Re: jak napěnit mléko na kapučíno přes parní trysku

Příspěvek od hnup »

Ostmes píše:Jenom jsem chtěl pomoci a usetřit 100Kč.
To koľko stojí u vás teplomer Motta? Tu v BB ho majú za 5€...
Doteraz som bol hlúpy... Ale teraz u mňa nastal obrat o 360 stupňov.
Uživatelský avatar
Ostmes
více pokročilý
Příspěvky: 355
Registrován: pon 04. srp 2008 22:26:10
bydliště: Vysočina
kávovar:
mlýnek:

Re: jak napěnit mléko na kapučíno přes parní trysku

Příspěvek od Ostmes »

Motta nevím, ale 5€ je dobra cena za jakýkoliv teploměr.
Ja kupoval obyč teplomer s jehlou. Dle mě značka nemá na pěnění moc velký vliv.

P.S. myslím značku teploměru, u Jaru je to jiné. Tam somo musí být s aloe vera :)
Uživatelský avatar
Vaseq
více pokročilý
Příspěvky: 117
Registrován: pon 31. bře 2008 19:18:41
bydliště: Severní Čechy
kávovar:
mlýnek:

Re: jak napěnit mléko na kapučíno přes parní trysku

Příspěvek od Vaseq »

Já jsem ho viděl v Makru za 199 Kč bez DPH. Rozhodně bych bral spíš Mottu, obyčejný zapichovací teploměr už doma mám, ale není to ono, Mottu jsem měl v ruce, reaguje skoro okamžitě a ručička se hezky plynule pohybuje, zapichovací potřebuje ponořit celkem hluboko, aby trošku slušně ukazoval a ručička se pohybuje trhaně. Makro mi přijde celkem drahý, těch 5€ ze Slovenska je levnější, než za kolik jsem koupil já ten zapichovací (ne v Makru) :x
pedro13
více pokročilý
Příspěvky: 450
Registrován: pát 25. led 2008 2:05:34
bydliště: Jablunkov
kávovar:
mlýnek:

Re: jak napěnit mléko na kapučíno přes parní trysku

Příspěvek od pedro13 »

Coffee Machine: Isomac TEA, Tecnosystem Magic , Other Scrap - Cafetiere Pezzetti, Clever Dripper, French Press, Aeropress
Grinder: Anfim Best , Anfim KS, Wega Max 6.4/Compak K6, Hario Mini Mill, Temp :)
Roaster: UPK
Uživatelský avatar
Ostmes
více pokročilý
Příspěvky: 355
Registrován: pon 04. srp 2008 22:26:10
bydliště: Vysočina
kávovar:
mlýnek:

Re: jak napěnit mléko na kapučíno přes parní trysku

Příspěvek od Ostmes »

dle mne je nevyhovující....
Jak chceš sledovat hodnoty tepl. pokud je display z boku?

Já se musím koukat co dělá mléko a přitom kontrolovat teplotu. Pokud budu koukat z boku na tepl. neuvidím do konvičky a obráceně.
Ze stejného důvodu nejsem velkým příznivcem tepl. samolepek.

Ostmes
Uživatelský avatar
hnup
silně pokročilý
Příspěvky: 1773
Registrován: sob 19. led 2008 15:23:49
bydliště: Banská Bystrica
kávovar:
mlýnek:

Re: jak napěnit mléko na kapučíno přes parní trysku

Příspěvek od hnup »

Ja som mal vždy len nič alebo Mottu - nikdy ma nenapadlo, že vlastne záleží aj na otočení stupnice. Správna pripomienka!
Doteraz som bol hlúpy... Ale teraz u mňa nastal obrat o 360 stupňov.
Uživatelský avatar
silvan
Příspěvky: 13
Registrován: sob 20. pro 2008 18:06:10
bydliště: Brno
kávovar: Lelit Mara PL62T
mlýnek: Sette 270 Wi, Rancilio Rocky Doserless

Re: jak napěnit mléko na kapučíno přes parní trysku

Příspěvek od silvan »

Já používám do konvičky 0,35 l teploměr v Globusu (či kde) zakoupený:
Teploměr kuchařský GRADIUS Tescoma

Funguje dobře, plynule, rychle....používám i při vaření čaje.
Uživatelský avatar
Cabakos
Příspěvky: 3
Registrován: pát 06. bře 2009 17:47:49
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: jak napěnit mléko na kapučíno přes parní trysku

Příspěvek od Cabakos »

mill píše:Mají ho mít i v Makrech, alespoň v brněnském jsem ho kupoval mezi věcmi Rioba. Je levnější a taky Motta. Akorát je potřeba se asi zeptat, ne všechen sortiment, který mají uvedený v letáku "Baristou snadno a rychle" mají skladem. Třeba kartáče na hlavu měli pouze první den a od té doby ne.
V Makru jsem ho taky hledal, ale asi byl hned pryč. Ostatní věci z akce Rioba tam ještě byly. :(
Díky všem za tipy. Zajímavý je i ten Gradius.
zibco
Příspěvky: 10
Registrován: úte 24. bře 2009 21:10:13
bydliště: České Budějovice
kávovar:
mlýnek:

Re: jak napěnit mléko na kapučíno přes parní trysku

Příspěvek od zibco »

Tak přesně takovou konvičku sháním, v internetových shopech jsou jich spousty, ale za celkem nekřesťanské ceny. (Kde jste ji sehnal?) Ještě k tomu mléku - mám raději také presso, ale kapučíno pijeme se ženou vždy o víkendu a tak se nám nezbývalo nic jiného než se to naučit. Hlavní předpoklad je asi vstupní teplota mléka a vytvoření víru. Pokud se mléko v konvičce roztočí, jde to už samo. Dalším důležitým faktorem je dodržet konečnou teplotu mléka - doporučuje se asi 70 stup.
Asi je už pozdě na aktuální odpověď pro Tebe, ale pro jiné snad včas. Já koupil velmi podobnou v Makru. Mají je tam v několika velikostech a za zlomek ceny než v i-obchodech. Nemohu posoudit, jak velikost úhlu sklonu stěn ovlivní výsledek. Nemám možnost fotit, ale když srovnám vzhled té mé konvičky z Makra s některými z i-obchodu, nevidím rozdíl. A mikropěnu už jsem udělal několikrát (bohužel, ne pokaždé). Je to ve cviku. Srovnám- před rokem jsem na výstavě koupil superšlehač, který našlehal nízkotučné mléko do konzistence šlehačky. Koupil jsme ho právě kvůli tomu, protože pěnu na kávě milujeme. Naše stará Rowenta mléko jen ohřála. A ono to tím zázrakem nešlo a nešlo. Nicméně zkoušel jsem to tak dlouho, že dnes bych mohl jít na výstavu prezentovat šlehač sám. Přitom šlo jen o úhel sklonu, vzálenost ode dna a lehký pohyb zápěstí. V řadě kaváren už pěnu nedělají párou, ale ve speciálním šlehači. Ukazovali mi to. Jenže takovou pěnou se nedá kreslit, je moc hustá. Ale dobrá.
Uživatelský avatar
Muminnek
pokročilý
Příspěvky: 88
Registrován: pát 28. lis 2008 13:03:18
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: jak napěnit mléko na kapučíno přes parní trysku

Příspěvek od Muminnek »

Taky teď šlehám přístrojkem, který je myslím z Ikey (kdysi dávno jsme ho dostali) - mám pokažený kávovar. A ano, chce to "čerstvé" baterie a cvik - měla jsem výhodu, že jsem už měla nastudováno a několikrát i na Silvii vyzkoušeno, jak pěnit, takže jsem věděla, co to při které teplotě chce. Akorát se mi dost často povede našlehat až příliš hustou pěnu a mně právě ta moc hustá pěna nabíratelná lžičkou zrovna vůbec nechutná :cry: . Ale dá se našlehat i menší pěna, je to zase jen o cviku.
Uživatelský avatar
czmirek
Příspěvky: 4
Registrován: úte 05. kvě 2009 17:40:06
bydliště: Praha 9 - Vysočany
kávovar:
mlýnek:

Re: jak napěnit mléko na kapučíno přes parní trysku

Příspěvek od czmirek »

Já jsem koupil Guzzanti 3A-C201 a ten má nástavec na trysce gumovej. Jen jednou se mi povedlo mléko napěnit, ale zabte mě, nevím jak. :lol: Jestli jserm to udělal s nástavcem nebo jsem ho sundal a pěnil jsem bez něj.. nevím. Každopádně tyhle rady sleduju a i na videa koukám a nedá mi to, zkouším to dál. :lol: Teď jsem zrovna vyndal konvičku s mlékem z mrazáku, tak jdu zkusit tenhle způsob s lehce namrzlým mlíkem a na dvakrát. Uvidím.. Přece nejsem takový jelito.. :-))
Uživatelský avatar
Ostmes
více pokročilý
Příspěvky: 355
Registrován: pon 04. srp 2008 22:26:10
bydliště: Vysočina
kávovar:
mlýnek:

Re: jak napěnit mléko na kapučíno přes parní trysku

Příspěvek od Ostmes »

czmirek píše: Přece nejsem takový jelito.. :-))
Určitě ne. Je to opravdu o tréninku.
do 40 °C lehce přisávat vzduch a do 65 točit vír..

A hlavně to nevzdát.
Zkuste kapku jaru jak zde popsáno pře nějakým časem.

viz tady:
http://www.primacafe.cz/primafrm/viewto ... 3%A9nin%2A

Ostmes
Naposledy upravil(a) Ostmes dne úte 05. kvě 2009 22:51:51, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
czmirek
Příspěvky: 4
Registrován: úte 05. kvě 2009 17:40:06
bydliště: Praha 9 - Vysočany
kávovar:
mlýnek:

Re: jak napěnit mléko na kapučíno přes parní trysku

Příspěvek od czmirek »

Tak nevim. Asi jelito jsem. :-D Ten gumovej nástavec na trysce je naproto na nic. Dělá jen obrovský bubliny a víru se nedá dosáhnout. Proto jsem to zkoušel bez něj a to už mi to vír udělá. I dokonce trochu pěny na povrchu, ale to je tak vše. Při tom pokusu s namraženým mlíkem, jsem už neudělal ani tu trochu pěny. :-D Prostě se to jen vířilo a nic. Po mírným zahřátí jsem to odstavil, nechal oddechnout a znova pod páru. Opět vířilo, ale výsledek jen ohřátý mlíko. Používám plnotučný a dělám všechno přesně tak jak kdo radí a jak to vidím na videích. Vím, že to musí jít, když se mi to jednou povedlo. Ale ještě si tak vzpomenout, jak jsem toho docílil :-D Jinak ta kapka jaru.. Nedovedu si představit tu chuť. Vždyť to tam musí být cítit.. Brrrr.. :-D
Uživatelský avatar
czmirek
Příspěvky: 4
Registrován: úte 05. kvě 2009 17:40:06
bydliště: Praha 9 - Vysočany
kávovar:
mlýnek:

Re: jak napěnit mléko na kapučíno přes parní trysku

Příspěvek od czmirek »

Ostmes píše:
Zkuste kapku jaru jak zde popsáno pře nějakým časem.
Už jsem to našel. Už chápu tu kapku jaru. Supr návod na trénink. Budu trénovat, až se ze mě bude kouřit. :lol:
Uživatelský avatar
Ostmes
více pokročilý
Příspěvky: 355
Registrován: pon 04. srp 2008 22:26:10
bydliště: Vysočina
kávovar:
mlýnek:

Re: jak napěnit mléko na kapučíno přes parní trysku

Příspěvek od Ostmes »

czmirek píše: Už jsem to našel. Už chápu tu kapku jaru. Supr návod na trénink. Budu trénovat, až se ze mě bude kouřit. :lol:
Přesně tak

http://www.primacafe.cz/primafrm/viewto ... 3%A9nin%2A
Uživatelský avatar
Ivulinka
Příspěvky: 2
Registrován: úte 05. kvě 2009 7:25:27
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: jak napěnit mléko na kapučíno přes parní trysku

Příspěvek od Ivulinka »

Ahoj, tak se můžu konečně pochlubit. Máme v práci zbrusu nový presovač Siemens T58 a i když jsem totální laik a jelito, tak jsem rozebrala napěňovací nástavec a nechala jsem tam jen tu trysku. To, že je neskutečně krátká nechám stranou...ale už mi jde krásně udělat microfoam téměř pokaždé a dneska se mi povedlo krásné Latte. Škoda jen, že nemám přívodní šňůru od foťáku do PC, hned bych vám sem dala fotku. Mám hroznou radost. Kolegyně v práci prý radši ani to kafe nezamíchá a nechali jsme ho tam pro ostatní jako ukázku. Musím říct, že už jsou to 2 hodiny a pěna je pořád krásně nadýchaná.
Uživatelský avatar
arny71
více pokročilý
Příspěvky: 253
Registrován: stř 26. bře 2008 1:07:14
bydliště: Jižní Morava
kávovar:
mlýnek:

Re: jak napěnit mléko na kapučíno přes parní trysku

Příspěvek od arny71 »

Ivulinko gratulace a příště si připrav foťák. ;)
Uživatelský avatar
czmirek
Příspěvky: 4
Registrován: úte 05. kvě 2009 17:40:06
bydliště: Praha 9 - Vysočany
kávovar:
mlýnek:

Re: jak napěnit mléko na kapučíno přes parní trysku

Příspěvek od czmirek »

To je přesně ono. To jsem našel. :grin: Zjistil jsem nakonec, že chyba není ve mě, ale v mlíce. Udělal jsem si 3 zkoušky, všechny proběhly na výbornou a tak jsem se rozhod, že to zkusím na čisto. Nalil jsem mlíko do konvičky, protáh ho tryskou a nic. Už jem to chtěl vzdát, ale napadlo mě nalít do konvičky čerstvě otevřené (to jsem se tu taky dočet) a ono ejhle... Napěnilo uplně nádherně. :grin:
Uživatelský avatar
Villy
Příspěvky: 1
Registrován: stř 27. kvě 2009 14:20:12
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: jak napěnit mléko na kapučíno přes parní trysku

Příspěvek od Villy »

jadoledo píše:jasně použít "zázrak z Ikey" je jedna věc,ale když mám přece doma automat na kávu a u toho i parní trysku na mléko, která má umět vytvořit bohatou pěnu na cappucino, tak toho plně chci využít a naučit se to s ním ...
:
Přesně. Koupil jsem si relativně drahý kávovar, tak chci využít všechny jeho funkce. Zatím mám výsledky podobné, jako většina, tedy navrchu pěnu a vespod teplé mléko. Musím se jeětě MÓÓC učit :)) Ale musím říct, že už mě to taky přestává trochu bavit, myslel jsem si, že to půjde lehčeji...:(
Odpovědět

Zpět na „k přípravě kávy“