Vážení kávy vs. odhadování množství tamperem

rady, poznatky, postřehy k přípravě kávy, především na espresso
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
dape
více pokročilý
Příspěvky: 480
Registrován: čtv 15. dub 2010 14:07:02
bydliště: Brno
kávovar: Rocket Giotto Type V PID (2018)
mlýnek: Eureka Libra

Vážení kávy vs. odhadování množství tamperem

Příspěvek od dape »

Chtěl bych se zeptat, na Váš názor. Někteří zastávají to, že v pohodě stačí odhadnout správné množství polohou tamperu v páce (jak moc má/nemá vyčnívat). Celkem to funguje (u mne), pokud nedám kávy nepatrně víc,pak to odebírání z již utlačené fakt štve :-) Jiní tvrdí to, že není nic jednodušší než to zvážit. Někteří baristé váží, jiní ne. Je to jen otázka cviku, zvyku nebo co si o tom myslíte? Dík.
Uživatelský avatar
spikey
více pokročilý
Příspěvky: 129
Registrován: úte 25. říj 2011 12:16:23
bydliště: Praha 5
kávovar: Victoria Arduino Eagle one Prima
mlýnek: Anfim Pratica, Mahlkönig EK 43

Re: Vážení kávy vs. odhadování množství tamperem

Příspěvek od spikey »

Mě vyhovuje váha, přesně vím kolik dávám a pokud to teče jinak vím, že mám přidat/ubrat na mletí nebo gramáž. Dřív jsem měl naměřenou velikost hrsti a cca jsem to odhadoval, ale ta výhoda přesnosti je mi milejší. A když to párkrát uděláte stane se to automatickým pohybem... btw. váha může být u kávovaru pokud používáte malou zlatnickou, chápu že když máte kuchyňskou tak se to úplně neschová.
Baví vás zajímavosti o kávě? Podívejte se na rozhovory, které natáčím s osobnostmi z oblasti výběrové kávy: www.youtube.com/c/JaroslavSl365cupsofcoffeevlog
Uživatelský avatar
Redmann
silně pokročilý
Příspěvky: 1035
Registrován: pon 03. srp 2009 10:48:03
bydliště: Bratislava
kávovar: Gaggia Baby Twin, Clever Dripper, Bialetti, FP
mlýnek: Mahlk. Vario Home, Porlex

Re: Vážení kávy vs. odhadování množství tamperem

Příspěvek od Redmann »

U mňa je to tak isto.
Uživatelský avatar
Pushkin
Příspěvky: 29
Registrován: pon 11. črc 2011 6:54:16
bydliště: Praha
kávovar: Lelit MaraX; ECM Botticelli (PID upgrade)
mlýnek: Rancilio Rocky SD, Niche Zero

Re: Vážení kávy vs. odhadování množství tamperem

Příspěvek od Pushkin »

Tiež vážim.
Uživatelský avatar
kubad
více pokročilý
Příspěvky: 190
Registrován: čtv 17. lis 2011 21:43:44
bydliště:
kávovar: Rocket Cellini Evoluzione V2
mlýnek: Fiorenzato F4E Nano

Re: Vážení kávy vs. odhadování množství tamperem

Příspěvek od kubad »

ze začátku sem vážil, teď už to má člověk tak nějak v oku - při správném nastavení mlýnku prostě double po horní okraj a zarovnat
občas to pro kontrolu zvážím, zhruba to funguje
tak sem do toho spadl taky :D
Uživatelský avatar
czhawk
více pokročilý
Příspěvky: 144
Registrován: pát 29. črc 2011 14:20:06
bydliště: Ústí nad Labem
kávovar: Rancilio SILVIA
mlýnek: Rancilio ROCKY

Re: Vážení kávy vs. odhadování množství tamperem

Příspěvek od czhawk »

Já nevážím a vážit nebudu, stopky také nemám. Pro mne je espresso o cviku a tak jako si někdo zvykne na váhu, tak zase další třeba vždy pravidelným cvičením trefí a porci přesně odhadne. Taktéž nijak neřeším hrubost mletí, plně mi vyhovuje to co mám nastavené. Udělat kafe je pro mne radost ne laboratorní pokus. Přičemž nijak nikomu nezazlívám, že to dělá naopak. Je to prostě každého věc a hranice. Tak jako tak, je to vše zejména o pravidelném cvičení.
:ucta:

PS: na vojně nám vždy říkali "..pakárnu si dělá každej sám.."
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Vážení kávy vs. odhadování množství tamperem

Příspěvek od primacafe »

czhawk píše:..............PS: na vojně nám vždy říkali "..pakárnu si dělá každej sám.."
Aúúú... tak to mě spravilo náladu. :grin:
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Uživatelský avatar
leonel
Příspěvky: 13
Registrován: stř 05. pro 2012 15:21:48
bydliště: f-m
kávovar:
mlýnek:

Re: Vážení kávy vs. odhadování množství tamperem

Příspěvek od leonel »

souhlasím s czhawk. taky to dělám "od oka" a občas si řeknu, jo,mělo tam toho být víc. používám stále stejnou kávu(cca pět měsíců) a ruční mlýnek mám taky nastavený stále stejně. jen jsem teď změnil mašinku a ten bazmek, jak tady píšete mi tam vadí. byl jsem zvyklý na fagor s přetlakovou miskou. tam ta pěna nevypadala nijak moc umělá, asi se k němu vrátím. škoda že jsem neviděl ty fotografie, které jsou tady, nenapadlo mě že to bude u delonghi jiné...
mill
silně pokročilý
Příspěvky: 520
Registrován: sob 20. pro 2008 12:58:10
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: Vážení kávy vs. odhadování množství tamperem

Příspěvek od mill »

Nejenom že vážím, ale dokonce i měním hrubost mletí :shock: . Espresso je svým principem velmi technická záležitost, a cvik je jedna věc, kvaliita výsledku je druhá . Každá káva se do stejné páky chová trochu jinak, takže to, že bych neměnil hrubost mletí a nevážil mi přijde jako plýtvání surovinou. Přesnost extrakce je skutečnost, která má obrovský vliv na chuť a kvalitu toho, co mi do hrnku nateče. Troufnu si říct, že kdo tvrdí opak, nemá úplně v pořádku chuťové buňky, ale to je opravdu věc každého jednotlivce. Pokud jsem po celý život zvyklý na běžné kávy ze supermarketu, pak jistě vše mohu dělat od oka a tvářit se, že jsem nad věcí a v podstatě je mi to u zadnice ;) . Jakmile ale člověk zjistí, jakou rozmanitost poskytují špičkové kávy a chce využít jejich potenciál, není to možné " vodrbat". Třeba teď mám na mlýnku excelentní Etiopii Sidamo Nekisse, kterou jsem ve svém osobním žebříčku vyhodnotil jako jednu ze tří nejlepších káv, co jsem kdy pil. A protože vím, že už nikdy nebude, setsakramentsky si považuji každého zrnka, které semelu, a zároveň vím, že pokud ji podextrahuji, bude chuť mnohem horší, než při správné extrakci. Byl bych sám proti sobě, kdybych se nesnažil o co nejlepší výsledek. Cvik je jistě hezká věc a nepřipadám si, že bych ho měl nedostatek, ale pokud se alespoň trochu zamyslíte třeba nad kvalitním kavárenským provozem, kde zdánlivě nic neváží, zjistíte, že EJHLE!!! :idea: , mají mlýnek s přesným časováním mletí, a jsme zpět opět u přesné porce, tj. vážení.
Všema deseti ale souhlasím, že je to volba každého a dá se bez vážení žít a dělat jakž takž slušné espresso. Ale zároveň tvrdím, že i blbýho půl gramu na singlu se setsakramenstky pozná, a takhle malá odchylka nejde naměřit tamperem. Zkuste si udělat test a hned po sobě za použití váhy připravit espreso s rozdílem na singlu půl gramu,výsledky hned porovnat. Je to názornější výklad, než se tu dlouze rozepisovat
Uživatelský avatar
elwoodblues
více pokročilý
Příspěvky: 433
Registrován: sob 08. kvě 2010 19:57:19
bydliště: Brno
kávovar: Rancilio Silvia
mlýnek: Mazzer Jolly

Re: Vážení kávy vs. odhadování množství tamperem

Příspěvek od elwoodblues »

Kávu nasypu do sklenice podle váhy a semelu zase do stejné sklenice, když melu rovnou do páky, lítá to kolem, sklenka to pochytá. Dřív jsem mlel odhadem a taky to šlo, tohle je ale určitě lepší.
Každý svého kafe strůjcem
Uživatelský avatar
Medcin
Příspěvky: 9
Registrován: ned 21. bře 2010 19:26:58
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Vážení kávy vs. odhadování množství tamperem

Příspěvek od Medcin »

mill píše:… Ale zároveň tvrdím, že i blbýho půl gramu na singlu se setsakramenstky pozná, a takhle malá odchylka nejde naměřit tamperem. Zkuste si udělat test a hned po sobě za použití váhy připravit espreso s rozdílem na singlu půl gramu,výsledky hned porovnat. Je to názornější výklad, než se tu dlouze rozepisovat
Takto popsané je to nesmysl. Jediná šence je dvojitý slepý test. Ať ti někdo udělá 6 káv - 3 ze 7g, 3 ze 7.5g a vzorky náhodně očísluje. Někdo druhý (který neví, která káva je která a nemůže ti mimoděk naznačit) ti ty kávy přinese. Pokud to i v tom případě poznáš, budeš mít pravdu.

Dvojitě slepé testy odhalí spoustu subjektivních tvrzení. Třeba že se pozná orig. CD od přepáleného (při testu subjekt nepoznal ani kvalitní mp3) nebo čím byl zapálen doutník.
Uživatelský avatar
maerp
Příspěvky: 6
Registrován: sob 25. srp 2012 21:14:22
bydliště: Martin
kávovar:
mlýnek:

Re: Vážení kávy vs. odhadování množství tamperem

Příspěvek od maerp »

Rozdiel v 0,5 g rozhodne nespoznám, asi preto, že som zelenáč :grin: otázka je, aká je presnosť domácich váh za pár euro, asi nikto tu nemá skutočné presné zlatnícke alebo laboratórne váhy za pár sto euro...ja vážim skoro vždy, ale pár krát som namlel do misky naslepo a bolo to aj celkom presne.
Uživatelský avatar
elwoodblues
více pokročilý
Příspěvky: 433
Registrován: sob 08. kvě 2010 19:57:19
bydliště: Brno
kávovar: Rancilio Silvia
mlýnek: Mazzer Jolly

Re: Vážení kávy vs. odhadování množství tamperem

Příspěvek od elwoodblues »

Digitální váha s deklarovanou přesností 0.1g se dá koupit za cca pětikilo+. Skutečná přesnost je spíš tak 0.2 - 0.3g, což mi připadá jako maximální použitelná odchylka.
Měření tamperem má tu zásadní nevýhodu, že to už je na měření poněkud pozdě...
Každý svého kafe strůjcem
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Vážení kávy vs. odhadování množství tamperem

Příspěvek od primacafe »

elwoodblues píše:..............Měření tamperem má tu zásadní nevýhodu, že to už je na měření poněkud pozdě...
s tím se nedá než souhlasit. Je to spíš taková kontrola, ale někdy se může hodit
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Uživatelský avatar
Galina
pokročilý
Příspěvky: 96
Registrován: čtv 14. črc 2011 14:01:50
bydliště: Plzeň
kávovar: Catler ES 4050
mlýnek: Gaggia MDF

Re: Vážení kávy vs. odhadování množství tamperem

Příspěvek od Galina »

primacafe píše:s tím se nedá než souhlasit. Je to spíš taková kontrola, ale někdy se může hodit

Píšete "někdy se může hodit", to znamená, že i Vy vždy vážíte ? Když si zvyknu na jeden druh kávy a melu téměř vždy na stejném stupni, tak snad bohatě stačí tamper, né ?
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Vážení kávy vs. odhadování množství tamperem

Příspěvek od primacafe »

Může se hodit, třeba když se plní miska v páce lžičkou (odměrkou), tak pro zjištění správného množství.


Nevážíme, používáme u mlýnku časovač. Při změně kávy je však potřeba nastavit jiný čas, popřípadě i hrubost mletí.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Uživatelský avatar
ivanito
začátečník
Příspěvky: 64
Registrován: čtv 11. říj 2012 9:25:51
bydliště: Bratislava
kávovar:
mlýnek:

Re: Vážení kávy vs. odhadování množství tamperem

Příspěvek od ivanito »

určite by som to ako mill nebral, príprava má byť zážitkom a nie exaktnou vedou
Káva je nápojom inteligencie, alkohol demencie.
Uživatelský avatar
vilose
více pokročilý
Příspěvky: 425
Registrován: stř 23. lis 2011 18:40:39
bydliště:
kávovar: Bezzera Unica, LaPavoni Europiccola, Faema Family
mlýnek: Mazzer Super Jolly, Fiorenzato T80

Re: Vážení kávy vs. odhadování množství tamperem

Příspěvek od vilose »

Nič proti poslednému názoru.
Dokonca niekto sa tu v poslednom období radoval z toho, že sa mu zakaždým podarí pripraviť inú kávu.
Lepšie je vedieť pripraviť ju na veľa spôsobov a jeden z nich si vopred vybrať, než čakať, čo z toho zasa bude.
mill
silně pokročilý
Příspěvky: 520
Registrován: sob 20. pro 2008 12:58:10
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: Vážení kávy vs. odhadování množství tamperem

Příspěvek od mill »

to Ivanito: netuším, kde jsi přišel na to, že v mém případě není příprava kávy pro mne zážitkem :shock: Znáš mne? Byl jsi u nás a pil jsi mou kávu? Nejlíp v porovnání se tebou připravenou "zážitkovou" kávou? .Už se mi to nechce postopadesáté každému vysvětlovat, že mne příprava kávy baví, a to převelice!!! Až poznáš, že přesná příprava espressa má svůj smysl, třeba to taky pochopíš. Někdy se koukni na baristickou soutěž, nejlíp na to, jak si před vlastním programem každý ladí svůj mlýnek a shoty.
Tip pro ostatní, nejlíp brňáky: digitální zlatnickou váhu s přesností 0,1g mají za 150 kaček ve slevněnce Hraboška v přízemí jednoho z výškových domů na Šumavské. Je to ta stejná, kterou e-shopy nabízejí za 500 a už mi dlouho funguje bez problému.
Uživatelský avatar
rastino7
více pokročilý
Příspěvky: 130
Registrován: stř 20. říj 2010 11:44:03
bydliště: Nitra
kávovar:
mlýnek:

Re: Vážení kávy vs. odhadování množství tamperem

Příspěvek od rastino7 »

k váhe :
zadarmo poštovné

Kód: Vybrat vše

http://www.ebay.com/itm/500-0-1g-500g-Pocket-Digital-Weight-Weigh-Balance-Scale-/251121584495?pt=AU_Business_Industrial_Medical_Scientific_Equipment2&hash=item3a7803496f
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „k přípravě kávy“