Co nabídnout návštěvě?

rady, poznatky, postřehy k přípravě kávy, především na espresso
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Odpovědět
Uživatelský avatar
jkprg
Příspěvky: 4
Registrován: stř 07. pro 2016 16:57:21
bydliště: Praha
kávovar: nic
mlýnek: nic

Co nabídnout návštěvě?

Příspěvek od jkprg »

Nějaký pátek tady pročítám diskuse od "když to nemá přesně to a to, tak to není espresso" až po "zhruba od tolika do tolika, a když když ti to chutná, tak je to ok", a že vlastně "chuťový dojem je velmi subjektivní".

Tak by mne zajímalo, když máte připravit kávu pro návštěvu (+- 6 lidí), jak to vlastně probíhá. Připravíte jim espresso (pakliže všichni chtějí espresso :-)), které si děláte pro sebe, nebo se každého ptáte zvlášť a odcházíte k mlýnku a kávovaru se seznamem a pokaždé upravujete to, či ono, abyste se trefily do požadavku pro každého individuálně? Nebo nasadíte přetlakové misky u děláte nějaký univerzál?

A co když se ozvou námitky, že je na ně moc ovocná/sladká/hořká? Jde to do dřezu a střílíte další variantu? Možná si námitky nechají asi pro sebe, pokud to není vysloveně degustační večer...

BTW Jednou se mi stalo, že přišla návštěva (poprvé) a přinesla si s sebou dózu s Illy, že nic jiného nepijí :-)
Uživatelský avatar
papun
silně pokročilý
Příspěvky: 1804
Registrován: sob 24. lis 2012 20:11:47
bydliště: Zlín
kávovar: Carimali Alfa
mlýnek: Ascaso i-sttel

Re: Co nabídnout návštěvě?

Příspěvek od papun »

Já osobně mám vždy k dispozici jen druh kávy. Jsem spíše laĎený na takové ty klasičtější kávy - hořkost a plnější těla. Ovocné kávy téměř vůbec nekupuji ( Já jim říkám kyselé:)).

Tím pádem mám k dispozici většinou univerzální chuť +-. No a nabídnu českého turka, filtr, espresso, lungo, kapučíno. Každý si vybere a zatím jsem byl vždycky chválen. A nemyslím si, že by to byla jen zdvořilostní fráze.
Uživatelský avatar
puschpull
silně pokročilý
Příspěvky: 643
Registrován: čtv 28. kvě 2015 8:27:34
bydliště: Most - Korozluky
kávovar: Gaggia Classic (+ PID)
mlýnek: Fiorenzato F5 GT, Gaggia MDF

Re: Co nabídnout návštěvě?

Příspěvek od puschpull »

Když je větší návštěva dělám překapanou kávu. Pokud chce někdo výhradně espresso tak mu ho udělám. Pokud se trvá na mléku tak ho našlehám do pěny pomocí malého frech-pressu z Ikei. Vždy používám jeden druh kávy, nemívám načatých více druhů. Na překapanou melu na druhém mlýnku.
Uživatelský avatar
jkprg
Příspěvky: 4
Registrován: stř 07. pro 2016 16:57:21
bydliště: Praha
kávovar: nic
mlýnek: nic

Re: Co nabídnout návštěvě?

Příspěvek od jkprg »

díky za vaše zkušenosti.
Uživatelský avatar
generator
více pokročilý
Příspěvky: 287
Registrován: pát 28. kvě 2010 12:11:17
bydliště: Děčín
kávovar: Gaggia NewBabyTwin, Aeropress, Drip, Mocca
mlýnek: Bazzera Virtuoso

Re: Co nabídnout návštěvě?

Příspěvek od generator »

Espreso u nás pije z návštěv málokdo. Takže dle množství dělám drip do velké konvve. Do druhé konvičky našlehám mléko, donesu na stůl a každý si to namíchá jak potřebuje.
Pro dámy dělám "latéčko do skla" s vrstvama a sirupem :) Bo se jim to líbí.
.
Ani s nejlepším strojem na světě, bez dobrýho kafe, dobrý kafe neuděláš. :)
Odpovědět

Zpět na „k přípravě kávy“