Káva doma nechutná jak v kavárně

rady, poznatky, postřehy k přípravě kávy, především na espresso
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Odpovědět
Uživatelský avatar
Neugebauer
pokročilý
Příspěvky: 86
Registrován: čtv 21. kvě 2015 14:02:07
bydliště: Brno
kávovar: la Pavoni Puccino PCL
mlýnek: Mazzer Luigi srl Mini A Electronic

Káva doma nechutná jak v kavárně

Příspěvek od Neugebauer »

Ahoj, snažím se postupně dostat k dokonalému domácímu espressu, takže mám zase dotazy.
Mám nastudováno co se dá, kávu připravuju v La Pavoni Puccino PCL (termostat tam mám na 93 stupňů a zkouším i na 90), melu to v Iberital Challenge, nebo Graef CM 80 (ten první je o něco lepší). Pořádné nahřívání páky, tampování, čištění strojů atd snad dělám dobře.
Espresso dokážu udělat nádherné jak z videí na youtube, voní mi i chutná. Většinou používám tmavěji pražené kávy (ta normálka na espresso), ze kterých bývá cítit čokoláda, oříšky, mandle (někdy něco jak marcipán). Chutná mi víc než z většiny kaváren, ale hůř než z těch opravdu hodně dobrých.

Byl jsem v jedné dobré brněnské pražírně, kde praží kávu světleji, ne ale úplně na filtr. Nechal jsem si udělat doppio z jedné, měla být cítit mimo nějaké nesmysly po tropickém ovoci a pražených mandlích. Přesně tak taky voněla, byla lehce nakyslá, hořkost nebyla cítit téměř vůbec.

No a na takových kávách přesně poznám, že to buď já, nebo spíš moje náčiní, nejsme schopni udělat v takové kvalitě. Když ji (tu stejnou nebo podobné) dělám ve svém kávovaru, je vždy trošku hořká, snad i víc kyselá, nejde v ní ale poznat to ovoce. A to já chci. :)

Chtěl bych se zeptat, s čím se mám nejlépe zase posunout dál. Může být problém v kávovaru? Jaký je vlastně kromě nějaké termostability (dělám vždy jen to 1 doppio v dvouporcové misce) rozdíl oproti těm strojům za třeba 50 tisíc?
Asi to bude chtít zejména lepší mlýnek, že? V té kavárně totiž mají Mahlkonig. :grin: Jo a vodu na 92.5 stupně.
Kolik peněz musím za nejlépe použitý mlýnek utratit, abych si oproti současnému polepšil, aby to opravdu bylo poznat? Například vychvalovaný Ascaso i-Steel je dost dobrý, abych proti Iberitallu poznal rozdíl? Nebo to chce něco dražšího? Máte nějaký tip? Chci ale fresh (takže ne MDF) a protože melu obvykle 1 dávku, nechci, aby v něm zůstávaly velké zbytky pomleté kávy (Rocky). Co třeba tohle?

Kód: Vybrat vše

https://www.kava.cz/mlynky-na-kavu/elektricke-mlynky/nuova-simonelli/nuova-simonelli-grinta-black
Uživatelský avatar
dslecinka
více pokročilý
Příspěvky: 300
Registrován: pát 17. dub 2015 16:29:56
bydliště: Londýn, UK
kávovar: Hario V60
mlýnek: Mahlkönig/Ditting EK10

Re: Káva doma nechutná jak v kavárně

Příspěvek od dslecinka »

Super Jolly (minimálně), pak vodu, pak možná kávovar. Grinta je hroznej krám (asi jako to, co máte teď)...
Uživatelský avatar
papun
silně pokročilý
Příspěvky: 1804
Registrován: sob 24. lis 2012 20:11:47
bydliště: Zlín
kávovar: Carimali Alfa
mlýnek: Ascaso i-sttel

Re: Káva doma nechutná jak v kavárně

Příspěvek od papun »

Než budeš měnit nářadí. zkus laborovat s vodou jak píše kolega a taky třeba s gramáží kávy. Nebo se zpetej z kolik g ho dělají, tam kde ti chutná.
Uživatelský avatar
Neugebauer
pokročilý
Příspěvky: 86
Registrován: čtv 21. kvě 2015 14:02:07
bydliště: Brno
kávovar: la Pavoni Puccino PCL
mlýnek: Mazzer Luigi srl Mini A Electronic

Re: Káva doma nechutná jak v kavárně

Příspěvek od Neugebauer »

dslecinka píše:Super Jolly (minimálně), pak vodu, pak možná kávovar. Grinta je hroznej krám (asi jako to, co máte teď)...
Chápu, že Mazzer je už kvalitou někde jinde (ovšem i cenou). V čem je Grinta groznej krám oproti třeba Rancilio Rocky, který je tady chválen každým druhým, nebo třeba Gaggii MDF?
Uživatelský avatar
dslecinka
více pokročilý
Příspěvky: 300
Registrován: pát 17. dub 2015 16:29:56
bydliště: Londýn, UK
kávovar: Hario V60
mlýnek: Mahlkönig/Ditting EK10

Re: Káva doma nechutná jak v kavárně

Příspěvek od dslecinka »

hroznej plastovej krám. měl jste to někdy před sebou na stole? a vedle toho MDF nebo Rocky?

chuť výsledného nápoje nejradikálněji ovlivňuje káva a mlýnek.
Uživatelský avatar
danst
silně pokročilý
Příspěvky: 786
Registrován: stř 14. lis 2012 19:32:48
bydliště: Ústecký kraj
kávovar: Bezzera BZ09 PID, Technivorm Moccamaster, Moka el.
mlýnek: Fiorenzato Doge 63 , Mazzer Mestre, RR 45

Re: Káva doma nechutná jak v kavárně

Příspěvek od danst »

Přesto je to rada, kterou lidi neradi slyší...
Uživatelský avatar
Neugebauer
pokročilý
Příspěvky: 86
Registrován: čtv 21. kvě 2015 14:02:07
bydliště: Brno
kávovar: la Pavoni Puccino PCL
mlýnek: Mazzer Luigi srl Mini A Electronic

Re: Káva doma nechutná jak v kavárně

Příspěvek od Neugebauer »

Nepodezírejte mě, že bych se snad chtěl hádat, nebo nedbat na vaše rady, opravdu se jen ptám :D
Rockyho jsem nikdy naživo neviděl, ale viděl jsem rozdělanou MDF a Grintu. Oba jsou to čtyřkilové mlýnky, které mají celý vnitřek kovový a pouze tělo mají z plastu, všechny 3 mají 50mm mlecí kameny. To je ten důvod, proč se ptám, v čem je to oproti těm dvěma takový krám :-)

Občas se někde objeví za slušnou cenu použitý Mazzer nebo Macap, ale všechny mají dosery. Děláme dohromady průměrně tak 4 kávy denně, potřebuju fresh mlýnek.
Uživatelský avatar
dslecinka
více pokročilý
Příspěvky: 300
Registrován: pát 17. dub 2015 16:29:56
bydliště: Londýn, UK
kávovar: Hario V60
mlýnek: Mahlkönig/Ditting EK10

Re: Káva doma nechutná jak v kavárně

Příspěvek od dslecinka »

doser je super. přidáte časovač ke zvětšováku do temné komory a nebo se pokoušíte to trefit odhadem, doser se vycvaká a rozbije hrudky, případně ho odmontujete a nacpete tam nějakej trychtýř... taky máme doma MDX který byl s doserem a teď ho nahradila trubka k odpadu.
Uživatelský avatar
robertSVK
více pokročilý
Příspěvky: 138
Registrován: pon 23. bře 2015 16:22:07
bydliště: Bratislava
kávovar: Saeco Aroma SIN015 PID (2001), Gaggia New Baby PID
mlýnek: Gaggia MDF (1983)

Re: Káva doma nechutná jak v kavárně

Příspěvek od robertSVK »

Mám starú celokovú MDF, nedám na doser dopustiť. Nebavil by ma ten neporiadok okolo fresh mlyna.
Kávovary: Saeco Aroma (SIN015), PID;
Mlynčeky: Hario Mini Mill, Gaggia MDF (1983), Saeco (samodomo)
Uživatelský avatar
hunt01
více pokročilý
Příspěvky: 350
Registrován: sob 14. led 2012 10:40:25
bydliště: Šaratice / Brno
kávovar: Carimali Uno, Brasilia Portofino, Astoria Compact
mlýnek: Anfim Cody, Anfim Scody II

Re: Káva doma nechutná jak v kavárně

Příspěvek od hunt01 »

Ve většině fresh mlýnku zůstane káva, takže si freshem moc nepomůže
Servis a prodej profesionálních kávovarů.
www.baristaservis.cz a nové www.kafenapisku.cz
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Káva doma nechutná jak v kavárně

Příspěvek od primacafe »

dslecinka píše:doser je super. přidáte časovač ke zvětšováku do temné komory
funguje to skvěle, nejen u fotek
Sice mám úplně jinou představu, toto bylo nasazeno jen na zkoušku a už je to u mlýnku několik let. Předělat to na procesorem řízený časovač šitý mlýnku na míru nějak nezbývá čas.
Taky bych dávkovač na mlýnku neměnil za mletí přímo do páky. Měl jsem ho jednou a stačilo.
Důvod? S dávkovačem není kolem mlýnku takový bordel. Když namelete přesnou dávku, tak vlastně žádný.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Uživatelský avatar
Neugebauer
pokročilý
Příspěvky: 86
Registrován: čtv 21. kvě 2015 14:02:07
bydliště: Brno
kávovar: la Pavoni Puccino PCL
mlýnek: Mazzer Luigi srl Mini A Electronic

Re: Káva doma nechutná jak v kavárně

Příspěvek od Neugebauer »

Co Fiorenzato F4? Horší než ten Super Jolly?
Nebo tahle Eureka (nevím její přesné jméno)? Kdyby byla výzarně lepší než Iberitall, Grinta atd, přežiju doser. Je ale nějak levná...
https://stroje.bazos.cz/inzerat/8452833 ... Zenith.php
Uživatelský avatar
j.bill
silně pokročilý
Příspěvky: 1409
Registrován: čtv 27. srp 2015 12:29:37
bydliště: Moravia Magna
kávovar: Fiorenzato Bricoletta ELE, Grimac La Uno
mlýnek: La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 FIMD

Re: Káva doma nechutná jak v kavárně

Příspěvek od j.bill »

Každý osvědčený profesionální mlýnek bude lepší než ty domácí mlýnky. Má to ale i svou odvrácenou tvář. Někomu to vadí, někomu ne. Je tu o tom dost informací v sekci "Mlýnek na kávu" pročti a budeš mít jasno.
Nerozumný kupec
*bylo: Gaggia: Classic Plus, Espresso, Gran DeLuxe, Isomac Macinino
*je: Ascasso Dream Versatile, Turmix TX10, Gaggia New Baby Class, Gaggia Baby Twin, 3x Rancilio Silvia, Brasilia Cappuccino Roma, Grimac Mini-La Uno, 2x Expobar Office Control, 2x Fiorenzato Bricoletta ELE, La San Marco Practical 95E, La Spaziale Vivaldi S1
2x KitchenAid 5KCG100, Cunill Marfil, RR45, 4x La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 full inox mondose digital, La Cimbali Junior

PS: Své názory nikomu nevnucuji, každý ať si dělá, jak uzná za vhodné!
Uživatelský avatar
puschpull
silně pokročilý
Příspěvky: 643
Registrován: čtv 28. kvě 2015 8:27:34
bydliště: Most - Korozluky
kávovar: Gaggia Classic (+ PID)
mlýnek: Fiorenzato F5 GT, Gaggia MDF

Re: Káva doma nechutná jak v kavárně

Příspěvek od puschpull »

Já mám dávkovač na svém Fiorenzato mlýnku a nakonec jsem rád, že jsem ten trychtýř neuměl udělat. Melu se stopkami. 12 vteřin mletí (záleží na druhu kávy, přesný čas se musí vychytat) mám namleto na dvě dvojitá espressa. Nic nehrudkuje, nic v doseru nezůstane.
Uživatelský avatar
Neugebauer
pokročilý
Příspěvky: 86
Registrován: čtv 21. kvě 2015 14:02:07
bydliště: Brno
kávovar: la Pavoni Puccino PCL
mlýnek: Mazzer Luigi srl Mini A Electronic

Re: Káva doma nechutná jak v kavárně

Příspěvek od Neugebauer »

Tak abych s tím pohnul správným směrem, pořídil jsem Super Jolly (Mazzer LUIGI srl E). Pevně doufám, že to na chuti poznám, a pokud ne, nabídnu ho zde někomu dalšímu. Můžu se tedy zařadit mezi ty, kteří mají mlýnek z vyšší třídy, než kávovar.
Uživatelský avatar
Neugebauer
pokročilý
Příspěvky: 86
Registrován: čtv 21. kvě 2015 14:02:07
bydliště: Brno
kávovar: la Pavoni Puccino PCL
mlýnek: Mazzer Luigi srl Mini A Electronic

Re: Káva doma nechutná jak v kavárně

Příspěvek od Neugebauer »

Výsledek mě velmi mile překvapil. Mlýnek je super, pokud jste četli můj první příspěvek, káva chutná konečně opravdu jako v té dobré kavárně, jak jsem popisoval. Jsem spokojen.
Ještě dodám, že mlýnek je jiný než jsem zde napsal. Jedná se o Mazzer Luigi srl Mini Electronic, prodávaný teď jako Mazzer Mini A. Mlýnek je stejně robustní jako SJ, má 64mm mlecí kameny. Jen je trošku menší, kameny mají jiný úhel těch zářezů, takže mele o trochu pomaleji (jdou tam normálně dát kameny ze SJ), má totiž o něco slabší motor. O rychlost mi nejde, pouze o kvalitu. A ta je podle všech dostupných informací totožná, uložení a velikost kamenů jsou stejné.
Mlýnek jsem sehnal za tak směšnou částku, že jsem pro něj okamžitě jel a nezjišťoval jsem, o který přesně typ se jedná, proto ta chyba.
V současné chvíli jsem s výsledkem opravdu spokojen, mlýnek je OK, voda je OK, kávu používám dobrou, už bych řekl že taky něco umím, poslední co mi chybí je lepší kávovar.
Ten bych chtěl, aby mimo všechny důležité aspekty měl i manometr a PID. Jedna česká firma upravuje Silviu tak, že tam tyto 2 věci přidává, chtějí za to ale přes 20k. A protože jsem student a všechno vybavení pořizuju použité za levno, prozatím se asi budu muset spokojit s la Pavoni.
Objednám si už konečně nějakou jemnější kávu z Primacafe. Dosud jsem nebyl zcela spokojen s výsledky a bylo by to plýtvání zdroji...
Mějte se.
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „k přípravě kávy“