Kávový puk, černý prstenec

rady, poznatky, postřehy k přípravě kávy, především na espresso
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Uživatelský avatar
pifko
Příspěvky: 48
Registrován: úte 26. pro 2017 12:11:07
bydliště: Praha
kávovar: DIY saturated grouphead, Aeropress, V60
mlýnek: Eureka Olympus 75 E HS, DIY brew grinder

Re: Kávový puk, černý prstenec

Příspěvek od pifko »

Tomu rozumím. Když jsem si hrál s RS miskou, použil jsem plastový tamper. Ten je o dost menší, takže jde použít i při menším plnění. I když samozřejmě výsledek... Kovový mám 58,35 a ten se do RS misky nevejde.
Jde mi spíš o to pochopit a vyřešit problém s LM miskou. Někdo třeba řekne, že to není podstatné, ale mě to dráždí :)
dandu
začátečník
Příspěvky: 71
Registrován: úte 29. lis 2016 10:41:47
bydliště: Ostrava
kávovar: Sage BES920/Catler ES9010 <- ex.Rancilio Silvia 2016
mlýnek: Niche Zero <- Fiorenzato F4e nano v2 <- ex. Catler CG8030

Re: Kávový puk, černý prstenec

Příspěvek od dandu »

Já tam u LM misky prstenec také mám, ale přikládám to geometrii misky a průtoku vody. Myslím, že nic čím by bylo potřeba se zabývat. Na konci je všeho je přece chuť a ta je ok s prstencem nebo bez.
Uživatelský avatar
Kavyjarek
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 28. čer 2018 13:36:02
bydliště: Jezdkovice
kávovar: Gaggia classic
mlýnek: Rancillio Rocky No Doser

Re: Kávový puk, černý prstenec

Příspěvek od Kavyjarek »

Pifko, na jedné straně si pořídíte skvělý kávovar, máte precízní sítka, PID, ale kávu pravidelně ničíte vysokou teplotou vody. Těch 104 stupňů, to je teplota, určená pro přípravu páry. Já vlastním Gaggii Classic starší verze a celý pajšl jsem si předělal. Jednak jsem vytáhl termostat z výroby a nahradil jsem ho 90 stupňovým a jednak jsem snížil tlak z továrně nastavených 16 barů na u espressa požadovaných 9 barů. Od toho okamžiku mi z mašinky začalo téct opravdu luxusní espresso. Skutečnou teplotu vody, vtékající do misky, jsem si párkrát změřil přímo tam a tam je 89 stupňů. Stajně tak jsem si změřil tlak přímo pod sprchou, a šteloval jsem to tak dlouho, až tam bylo požadovaných 9 barů. Není nic jednoduššího, stačí odmontovat z páky vyústě a přes redukci na ni namontovat ručičkový manometr, určený pro kapaliny. Stálo mě to stovku a mám jistotu, že je všchno, jak má být. Jo, a ještě nějakých 120 kaček za nový termostat, který snadno vyměním. 104 stupňu, to je brutální, z toho nemůže téct kvalitní kafe. Ale máte tam PID a ten by to, snad, měl všechno hlídat, ne? Mimochodem, půjčil jsem si precízní misku a žádný rozdíl jsem nezaznamenal. To je, myslím, jen taková vějička na zákazníky. Ale nikomu to neberu.
Uživatelský avatar
OndraPod
začátečník
Příspěvky: 78
Registrován: sob 30. lis 2013 20:28:48
bydliště: Praha východ
kávovar: Rancilio Silvia BC PID
mlýnek: ECM S-Manuale 64mm

Re: Kávový puk, černý prstenec

Příspěvek od OndraPod »

Ja mám úplně stejnou sestavu(Silvia + PID) a používám uplně stejné teploty, 104°C boiler, 93,5°C hlava, teplota v páce při extrakci je stabilních 88°C(měřeno při extrakci čidlem v páce s kávou). Jinak používam precizní misku od IMS, plním 18g a žádný tmavý prstenec nepozoruji, puk je ukázkový.
Uživatelský avatar
OndraPod
začátečník
Příspěvky: 78
Registrován: sob 30. lis 2013 20:28:48
bydliště: Praha východ
kávovar: Rancilio Silvia BC PID
mlýnek: ECM S-Manuale 64mm

Re: Kávový puk, černý prstenec

Příspěvek od OndraPod »

Tak jsem si to ještě ověřil v praxi a nastavil nižší teploty: bojler 95°C, hlava 88°C, 18g PrimaCafé Cuby v precizní IMS misce.
A výsledek?
Je to kyselý, není to na vylití, ale rozhodně jsem si nepochutnal, nastavovat 90°C na boileru už zkoušet nebudu, nemá to smysl.
Zamčeno

Zpět na „k přípravě kávy“