Rancilio Silvia

Co espresso je, jak se připravuje
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Uživatelský avatar
bruno75
více pokročilý
Příspěvky: 296
Registrován: stř 17. zář 2014 13:32:37
bydliště: Trnava, SK
kávovar: ECM Mechanika IV Profi
mlýnek: Anfim SCODY II BST 75mm

Re: Rancilio Silvia

Příspěvek od bruno75 »

Nestresujem, ako som písal, káva sa mi podarila aj chuťovo ako aj tigra som mal :)
Ale.... s PID, ktorý som nahodil hneď od začiatku neviem povedať či ukazuje správnu teplotu. PT100 ktorý mám je SMD chip a teda nie je to ako býva zvykom očko, ktoré sa len jednoducho priskrutkuje pod stávajúcu skrutku a ide sa.
Musel som trochu improvizovať ako s miestom tak aj s upevnením preto by som to rád porovnal... o nič viac mi nejde.
Zatiaľ mi to vychádza tak, že teplota na vrchu bojlera a na výstupe z hlavy sa prakticky nelíši! (edit)
Naposledy upravil(a) bruno75 dne ned 02. lis 2014 21:12:00, celkem upraveno 1 x.
Coffee Smells Like Freshly Ground Heaven
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Rancilio Silvia

Příspěvek od primacafe »

Směrodatný je jednoznačně výsledek (espresso), vykašlete se na to jestli ukazuje váš PID to stejný jako PID někoho jinýho. Prostě vám něco ukazuje a z toho vycházejte.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Uživatelský avatar
bruno75
více pokročilý
Příspěvky: 296
Registrován: stř 17. zář 2014 13:32:37
bydliště: Trnava, SK
kávovar: ECM Mechanika IV Profi
mlýnek: Anfim SCODY II BST 75mm

Re: Rancilio Silvia

Příspěvek od bruno75 »

Takže som si potvrdil moje pochybnosti, nechal som nahriať cca. hodinu celý stroj aj s pákou v hlave a na výstupe som nameral dokonca o stupeň vyššiu teplotu ako ukazuje PID.
Čiže čidlo bude zle umiestnené alebo nie je dostatočný fyzický kontakt plochou čidla o boiler.
Budem musieť nejako vhodnejšie vymyslieť. Je to tento senzor.

Kód: Vybrat vše

http://www.sos.sk/?str=371&artnum=452&name=heraeus-pt-100-to92
Coffee Smells Like Freshly Ground Heaven
Uživatelský avatar
lukyn
více pokročilý
Příspěvky: 448
Registrován: ned 15. črc 2012 22:23:17
bydliště: střední Čechy
kávovar:
mlýnek:

Re: Rancilio Silvia

Příspěvek od lukyn »

jeden stupeň .... to opravdu úsměvný .... na to výstupu ste to měřil rektálním teploměrem?
práce: French press, Porlex mini
doma: La Scala Butterfly, Ascaso i-steel v1, San Marco SM90, Hario V60, džezva
Fox_25
silně pokročilý
Příspěvky: 546
Registrován: čtv 30. čer 2011 20:39:52
bydliště: Zlínský kraj
kávovar:
mlýnek:

Re: Rancilio Silvia

Příspěvek od Fox_25 »

A teď si představte že čidlo PT100 má toleranci tuším asi +-1°C, plus nějakou toleranci má i teploměr kterým jste měřil výstup. Takže teplota výstupu dokonce mohla být o 2°C nižší a nebo vyšší než ukazoval PID. Řešíte rozdíl jednoho stupně, ale jakou má teplotní setrvačnost materiál ze kterého je bojler neřešíte, víte taky jak proudí voda když se zapne čerpadlo? Když už to brát do detailu tak se vším všudy.

Být vámi tak senzor dám na stejné místo kde byl původní termostat, stačí jej tím termostatem přychytit a pro dobrý pocit můžete senzor máznout teplovodivou pastou. Nebo do bojleru rovnou vrtněte a dejte senzor přímo do vody.

Kód: Vybrat vše

http://www.marinfo.cz/snimac-teploty-sensit-kabelovy-tg8-40-pt100-3850-2m-silikon/dp-10218/
Kávovary Gaggia- Espresso Color, San Remo- Jolly bar, Carimali- UNO.
Mlýnky Carimali- M1, Gaggia- MDF

To pravé ořechové nezačíná koupí kávovaru, ale tím až si člověk řekne "tfuj co jsem to dřív pil" :)
Uživatelský avatar
bruno75
více pokročilý
Příspěvky: 296
Registrován: stř 17. zář 2014 13:32:37
bydliště: Trnava, SK
kávovar: ECM Mechanika IV Profi
mlýnek: Anfim SCODY II BST 75mm

Re: Rancilio Silvia

Příspěvek od bruno75 »

PrimaCafe Presso 06112014 2.jpg
Tu je môj dnešný pokus o espresso s kávou PC presso.
Natieklo do dvoch hrnčekov po 27ml za 28 sekúnd. Použil som double misku a do nej 15,5g kávy, zarovnať a jemne utlačiť tamperom. Teplota na PID 92°C. Tigra som pozval na zoznámenie :tany:
Chuťovo konečne to čo som si predstavoval.
Prvý dúšok jemný náznak acidity spolu s príjemnou horkosťou.
Po ďalších dúškoch prejav sladších tónov až som mal pocit, že je v káve trochu cukru.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Coffee Smells Like Freshly Ground Heaven
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Rancilio Silvia

Příspěvek od primacafe »

A co z toho za čím jste se honil na začátku ZDE od vašeho vstupu sem bylo důležité a co jste zjistil, že je opravdu pro ten výsledek kterého jste dosáhl nepodstatné.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Uživatelský avatar
bruno75
více pokročilý
Příspěvky: 296
Registrován: stř 17. zář 2014 13:32:37
bydliště: Trnava, SK
kávovar: ECM Mechanika IV Profi
mlýnek: Anfim SCODY II BST 75mm

Re: Rancilio Silvia

Příspěvek od bruno75 »

Ešte aby som upresnil v čom som robil chybu. (možno to pomôže ďaľším začínajúcim a trápiacim sa kávičkárom :hnup: )

Prvý a zrejme aj najväčší problém bolo prílišné plnenie misky, po pozretí zopár desiatok videí kde baristi namleli kávu od oka a len ručne zarovnali som sa domnieval, že práve toto je správna cesta a vo vidine toho, že z prípravy espressa nebudem robiť exaktnú vedu tak som sa snažil len napodobniť rovnaké plnenie "zarovno".
Keďže Rocky dosť hrudkuje, tak som ešte špajglou trochu prehrabal kávu následne som pár krát klepol pákou aby si káva sadla, keďže jej po tej špajglovej procedúre bolo naozaj kopcom, potom som zvyšok čo sa nezmestil do misky zotrel mimo.
Následne som sa snažil tampovať čo tiež nebolo práve ideálne, keďže tej kávy bolo veľa a tým plastovým konvexným originál tamperom to bolo utrpenie. Na to aby som mohol zatiahnuť páku do hlavy som musel mať veľmi utampované.
Samozrejme extrakcia bola úplne zlá... buď to ledva tieklo alebo kánálkovanie, kde som sa domnieval, že je problém v nerovnomernom tampovaní.
Logika vravela zmeniť mletie na hrubšie aby som dosiahol väčšiu extrakciu.... no proste som sa sám zamotal. Hrubšie mletie tým pádom ešte ťažšie tampovanie a keď sa aj podarilo dostať 2x25-30ml extraktu tak sa to nedalo piť.
Aby som to zhrnul, veľa kávy v miske, príliš silové tampovanie, následne ešte viacej hrubšie mletie = ešte krkolomnejšie tampovanie, zlá extrakcia = zlá chuť

Čo som zmenil?
No úplne som otočil logiku prípravy, zjemnil som tri stupne na Rocky mlynčeku (z 11 na 8), namlel som len tak aby ten kopček kávy len jemne pretŕčal cez hranu misky (po kontrolnom zvážení cca. 15g). Následne som pobehal v káve špajglou aby som zrušil tie hrudky a zároveň dosiahol rovnomernejšiu distribúciu kávy v miske. 1-2x mierne klepnúť pákou aby sa zarovnali nerovnosti a mierne tampovať (hlavne tak aby vznikla rovina a puk bol rovnomerne so sprchou). Šup s tým do hlavy, zapnúť extrakciu a po 25-30 sekundách skoro vždy natečie niečo okolo 20-27ml(g) krásneho extraktu s krásnou cremou a väčšinou aj s tigrom na povrchu.

S teplotou si nerobím zatiaľ ťažkú hlavu a na PID mám nastavených 92°C samozrejme hrnček ohrievam horúcou vodou a pre samotnou extrakciou ešte krátke odpustenie (cca. 5sek.) vody cez hlavu. Samozrejme nahrievam celý stroj cca. 30 minút spolu s pákou v hlave.

Tak dúfam, že niekomu týmto mojimi poznatkami pomôžem aby sa zbytočne netrápil tak ako ja, hlavne keď si človek myslí, že všetko robí podľa overených pravidiel a fakt je že sa ťažko radí. Rady typu.... mel hrubšie keď to málo tečie... alebo...tampuj len mierne keďže to nemá až taký vplyv...dávaj kávu od oka...double miska znesie radšej viacej kávy ako menej.... toto všetko je pravda ale, nie vždy nováčik vie, koľko je to kávy od oka, koľko je len jemné tampovanie, koľko a kde je normálne sa dostať pri uťahovaní páky v hlave, čo je príliš hrubé a čo príliš jemné mletie... je toho strašne veľa na začiatok.

Vzhľadom na moje doterajšie skúsenosti odporúčam dávať do misky iba toľko, aby úroveň kávy po tampovaní (miernom) bola niekde tam kde je prelis na pero/strunku čo drží misku v páke. Mlynček na začiatok pozrieť kde sa kamene dotýkajú a od toho stavu skúsiť dať 5-6 stupeň. Ak mlynček hrudkuje, treba špajglov alebo nejakým tenkým predmetom trochu rozrobiť tie hrudky a roztiahnuť kávu po celej ploche misky. Nadstavovanie extrakcie robiť v prvom rade nastavením hrubosti mletia. Hlavne nemeniť 2-3 premenné naraz.....

Uff :tany:
Coffee Smells Like Freshly Ground Heaven
Uživatelský avatar
fevlad
Příspěvky: 38
Registrován: stř 10. pro 2014 16:00:21
bydliště: Presov
kávovar: ECM Classika PID
mlýnek: Eureka Zenith 65 HS

Re: Rancilio Silvia

Příspěvek od fevlad »

hladam niekoho z Prešova, ktorý by mi pomohol troch z RS, pretože sa mi nedarí urobit dobré presso....dík
Uživatelský avatar
fevlad
Příspěvky: 38
Registrován: stř 10. pro 2014 16:00:21
bydliště: Presov
kávovar: ECM Classika PID
mlýnek: Eureka Zenith 65 HS

Re: Rancilio Silvia

Příspěvek od fevlad »

fevlad píše:hladam niekoho z Prešova, ktorý by mi pomohol troch z RS, pretože sa mi nedarí urobit dobré presso....dík
tak nikto sa nenasiel z PO , kto by mi poradil priamo u mna ako urobit dobre presso z RS... kavu pouzivam z PC
mletie vcera som vyskusal na 9 , tieklo to tak akurat , 30s cca 50ml pressa z 16gr kavy...
kavovar nahrievam cca 30 min, potom robim temperature surfing, nameliem kavu , zarovnam utampujem a robim shot..
dnes znova mletie na 9 a za 30 s natieklo cca 10-15 ml kavy ale z 16gr malo to byt dopio, takze to skor kvapkalo ako tieklo... neviem co robim zle, ale dobru kavu sa nedari urobit...
dakujem za rady
Uživatelský avatar
lukyn
více pokročilý
Příspěvky: 448
Registrován: ned 15. črc 2012 22:23:17
bydliště: střední Čechy
kávovar:
mlýnek:

Re: Rancilio Silvia

Příspěvek od lukyn »

Upravit mletí, trošku hruběji.
práce: French press, Porlex mini
doma: La Scala Butterfly, Ascaso i-steel v1, San Marco SM90, Hario V60, džezva
Uživatelský avatar
fevlad
Příspěvky: 38
Registrován: stř 10. pro 2014 16:00:21
bydliště: Presov
kávovar: ECM Classika PID
mlýnek: Eureka Zenith 65 HS

Re: Rancilio Silvia

Příspěvek od fevlad »

lukyn píše:Upravit mletí, trošku hruběji.
mlel som aj na 11 a tiez to nebolo ono, este mliet hrubsie?
Uživatelský avatar
Amo_Košice_Sk
více pokročilý
Příspěvky: 430
Registrován: pát 26. zář 2014 9:54:19
bydliště: Slovensko Košice
kávovar: La Carimali Alfa
mlýnek: Brasilia RR45 WEGA 6.0

Re: Rancilio Silvia

Příspěvek od Amo_Košice_Sk »

@ fevlad ak to nechceš sám skúšať budeš musieť vziať RS do batoha a zájsť niekde sa to naučiť kto ťa príjme :rofl:
Kávavar : 2x La Carimali Alfa & French Press Bodum
Mlynek : Brasilia RR45 (Gino Rossi RR45)
Mlynek : WEGA 6.0 (COMPAK K6 old)
Uživatelský avatar
fevlad
Příspěvky: 38
Registrován: stř 10. pro 2014 16:00:21
bydliště: Presov
kávovar: ECM Classika PID
mlýnek: Eureka Zenith 65 HS

Re: Rancilio Silvia

Příspěvek od fevlad »

lukyn píše:Upravit mletí, trošku hruběji.
tak na 13 uz to tieklo trocha lepsie...
Uživatelský avatar
lukyn
více pokročilý
Příspěvky: 448
Registrován: ned 15. črc 2012 22:23:17
bydliště: střední Čechy
kávovar:
mlýnek:

Re: Rancilio Silvia

Příspěvek od lukyn »

nechci Vám do toho kecat, ale přeci se nebude na foru radit, na kolikátku máte mlýt? Já se fakt něky divim, že vydržíte všichni čekat na odpověď ... proč nezkoušíte?
Doporučuju číst forum a připojit mozek. Tahle zázračná kombinace by eliminovala většinu podobných dotazů.
práce: French press, Porlex mini
doma: La Scala Butterfly, Ascaso i-steel v1, San Marco SM90, Hario V60, džezva
Fox_25
silně pokročilý
Příspěvky: 546
Registrován: čtv 30. čer 2011 20:39:52
bydliště: Zlínský kraj
kávovar:
mlýnek:

Re: Rancilio Silvia

Příspěvek od Fox_25 »

Souhlasím s lukynem, zkoušet, zkoušet a zkoušet. Ani 100 dobrých rad nedá tolik jako když se to konečně povede vlastním přičiněním, to už pak člověk většinou nezapomene a začnou mu docházet i souvislosti.

Třeba mě včera taky kafe jen kapalo, no co, vypít se to dalo, dneska jsem dal méně kávy a už to teklo jak má.
A na kolikátý stupeň mlet neřekne nikdo, ono je to v podstatě úplně jedno. Aby v tomto ohledu někdo poradil tak by musel mít doma úplně stejné kafe, mlýnek a samozřejmě i kávovar. Když jsem měl doma dva mlýnky Gaggia MDF tak na stejný stupeň mlely jinak.
Kávovary Gaggia- Espresso Color, San Remo- Jolly bar, Carimali- UNO.
Mlýnky Carimali- M1, Gaggia- MDF

To pravé ořechové nezačíná koupí kávovaru, ale tím až si člověk řekne "tfuj co jsem to dřív pil" :)
Uživatelský avatar
jokiti68
Příspěvky: 5
Registrován: pát 30. kvě 2014 21:11:28
bydliště: Prešov
kávovar: Lelit PL41TEM, Aeropress, Bialetti Brikka, Džezva
mlýnek: Rancilio Rocky, ručný Hario Slim

Re: Rancilio Silvia

Příspěvek od jokiti68 »

fevlad píše: tak na 13 uz to tieklo trocha lepsie...
Zdravim, tak co, uz sa dari dobra kavicka? dufam, ze hej :)
Ja som si tiez pred 2 tyzdnami zaobstaral RS V2..a doteraz sa "trapim"..skusal som viac druho kav, aj zmesi aj ciste arabiky, no s niktorou nie som spokojny..
Uz viem spravit aj v single miske "spravne espresso" t.j. 25ml za 25s, puk je priam ukazkovy, pevny aj s otlackom sruby aj tesnenia, no kava mi nejak nechuti :x ...a pena nie je nic moc, max 1-2mm, pri cistej arabike ani to. Vodu pouzivam filtrovanu.
A samozrejme som dlho maturoval so spravnou teplotou vody. Ak chcem mat vytekajucu kavu cca 70 C, tak odpustam vodu kym sa rozsvieti oranz, ked zhasne pockam 2-3 min. a potom spustam extrakciu. Samozrejme pri 1 zapnuti necham masinu nahrievat aspon 15 minut.
Inak, pozeram, ze pouzivate kavu PC, co stoji postovne na Slovensko pri objednavani z Primacafe?
Tak, ak to uz zvladate lavou zadnou ;) , mozno mi daco poradite, aby mi zacalo espresso zo Silvie penit..a hlavne chutit !
Uživatelský avatar
hunt01
více pokročilý
Příspěvky: 350
Registrován: sob 14. led 2012 10:40:25
bydliště: Šaratice / Brno
kávovar: Carimali Uno, Brasilia Portofino, Astoria Compact
mlýnek: Anfim Cody, Anfim Scody II

Re: Rancilio Silvia

Příspěvek od hunt01 »

Jakou kávu si používal? čerstvou? jestli chceš pěnu, tak si kup z standart směs a uvidíš tu pěnu
Servis a prodej profesionálních kávovarů.
www.baristaservis.cz a nové www.kafenapisku.cz
Uživatelský avatar
jokiti68
Příspěvky: 5
Registrován: pát 30. kvě 2014 21:11:28
bydliště: Prešov
kávovar: Lelit PL41TEM, Aeropress, Bialetti Brikka, Džezva
mlýnek: Rancilio Rocky, ručný Hario Slim

Re: Rancilio Silvia

Příspěvek od jokiti68 »

No tak co sa tyka cerstvosti, tu si strazim, cize max do mesiaca od datumu prazenia, kavy kupujem z miestnej praziarne Emma cafe 100% arabiky Columbia, Ecuador,Kenya... Tie iste kavy si davam obden u nich cez obed. prestavku, z ich masiny to peni jedna basen, min.2 CM! pri cca 30 s extrakcii, do minuty klesne na cca 2 mm, dobra chut. Ta ista kava vecer doma zo Silvie akoby to ani nebola ona :x pena tak 1 mm a chut vyrazna, plna, no ina a nevyhovujuca :x Puk stale paradny s odtlackom srubu aj tesnenia, extrakcia 25 s/25 ml. Teplotu strazim, na vystupe z paky 68-72 C, ja uz neviem...
Fox_25
silně pokročilý
Příspěvky: 546
Registrován: čtv 30. čer 2011 20:39:52
bydliště: Zlínský kraj
kávovar:
mlýnek:

Re: Rancilio Silvia

Příspěvek od Fox_25 »

jokiti68
Podle toho co říkáte bych zkusil zjemnit mletí a dal méně kávy.
Parametr 25/25 je sice fajn, ale je více způsobů jak ho dosáhnout. Jak mi ukázal kamarád a dokonce na mém kávovaru(hajzlík jeden), otisk šroubu na hlavě není kruciální záležitost. Zjemnil mletí, dal méně kávy a přesto vyklepl pevný puk který zůstal více méně tak jak jej utampoval, samozřejmě byl bez otisku sprchy. Káva byla dobrá, jen chuťově plytčejší a jemnější což moc nemusím.

2 týdny není moc času, dejte tomu čas, experimentujte a nakonec zjistíte jak to udělat aby vám to chutnalo.

A na teplotu si sežeňte nějaký teploměr s ext. čidlem a nebo rovnou pid, uvidíte jak během extrakce padá teplota na bojleru. Já třeba musím "přitápět" aby teplota během extrakce neklesla pod únosnou mez. Díky tomu se mi během extrakce daří udržet teplotu bojleru z počátečních 96 stupňů na 89 u konce extrakce.

Ještě mě napadla jedna věc, když dělám kafe hostovi, dostane malý úzký šálek kde má crema výšku kolem 1cm a udrží se více méně během pití. Já si dělám kávu do většího šálku a jeho vrch má asi 5-6cm. V něm mi úplně opadne crema během minuty, nebude to tak nějak i u vás?
Kávovary Gaggia- Espresso Color, San Remo- Jolly bar, Carimali- UNO.
Mlýnky Carimali- M1, Gaggia- MDF

To pravé ořechové nezačíná koupí kávovaru, ale tím až si člověk řekne "tfuj co jsem to dřív pil" :)
Odpovědět

Zpět na „Začínáme s kávovarem na espresso“