Domácí kávovar je k ničemu.

Co espresso je, jak se připravuje
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Uživatelský avatar
iceman31
Příspěvky: 8
Registrován: pát 27. led 2012 0:48:02
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Domácí kávovar je k ničemu.

Příspěvek od iceman31 »

Kávu kterou připravíte na automatech nemůžete nazývat espressem. Membránové čerpadlo neumožní rovnoměrnou a kvalitní extrakci. Kávy z těchto přístrojů jsou mu možná z ostatních metod přípravy nejpodobnější, ale na espresso budete potřebovat stálý tlak 9 atm.
Jak už bylo řečeno, nekoukejte na letáky, neposlouchejte bludy z televizních reklam a na dobré espresso si raději zajděte do kavárny za zkušeným baristou, který vám ho rád připraví. Nebo je tu druhá možnost. Nakoupit technologii za (když dobře) 60 000,- , naučit se s ní pracovat (velice důležité) a živit 3,5 kW z elektrické sítě.
Kávě 3x ZDAR, ZDAR, ZDAR!!!
Naposledy upravil(a) primacafe dne čtv 23. úno 2012 11:07:45, celkem upraveno 1 x.
Důvod: ....no nazdar !
Uživatelský avatar
vilose
více pokročilý
Příspěvky: 425
Registrován: stř 23. lis 2011 18:40:39
bydliště:
kávovar: Bezzera Unica, LaPavoni Europiccola, Faema Family
mlýnek: Mazzer Super Jolly, Fiorenzato T80

Re: Čerpadlo a patnáct barů (opotřebení čerpadla)

Příspěvek od vilose »

Presne môj názor.
Ale spred piatich rokov.
Preto som si vtedy s vedomím, že v domácich podmienkach sa nedá pripraviť kvalitné espresso, zaobstaral automat. S istotou akých, takých výsledkov.
Ty teraz otváraš otázku rozdielov rotačného a magnetického čerpadla. Z toho dôvodu som si vybral za môj druhý stroj prevedenie bez magnetického čerpadla, kde máš tlak absolutne "v rukách".
Nie úplne s dôverou prijímam všetky novinky, tiež nie úplne s dôverou sa pozerám na honbu za čo najvyššou penou na káve . Pripúšťam že pulzácia magnetického čerpadla by mohla mať vplyv na výslednú chuť kávy.
Zatiaľ je všeobecne rozšírený názor, že z hľadiska kvality pripravenej kávy nie je žiaden rozdiel medzi magnetickým a rotačným čerpadlom.
Ak sa Ti podarí dokázať nejaký konkrétny rozdiel, tak to bude chvályhodné.
Uživatelský avatar
Sinpa
více pokročilý
Příspěvky: 115
Registrován: čtv 12. úno 2009 15:47:32
bydliště: Zbůch
kávovar: Rancilio Silvia BC, PID Auber
mlýnek: Niche Zero

Re: Čerpadlo a patnáct barů (opotřebení čerpadla)

Příspěvek od Sinpa »

Čím to, že většina uživatelů zdejšího fora se shodne na tom, že nejlepší espresso si udělá doma (na stroji a mlýnku do 20.000)?
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Čerpadlo a patnáct barů (opotřebení čerpadla)

Příspěvek od primacafe »

Tím to, že jsme asi nikdo z nás ještě to pravé espresso nepil a jsme spokojení s tou čůrdou co si doma uděláme. :smoke:
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Uživatelský avatar
Redmann
silně pokročilý
Příspěvky: 1035
Registrován: pon 03. srp 2009 10:48:03
bydliště: Bratislava
kávovar: Gaggia Baby Twin, Clever Dripper, Bialetti, FP
mlýnek: Mahlk. Vario Home, Porlex

Re: Čerpadlo a patnáct barů (opotřebení čerpadla)

Příspěvek od Redmann »

Takto nejako by malo vyzerať, nie?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
ondrada
silně pokročilý
Příspěvky: 1112
Registrován: úte 19. říj 2010 21:32:02
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: Čerpadlo a patnáct barů (opotřebení čerpadla)

Příspěvek od ondrada »

Jasně, hlavně je nejdůležitější správnej hrneček s nápisem "espresso", aby si to někdo nespletl třeba s malym turkem ;-)
Uživatelský avatar
hnup
silně pokročilý
Příspěvky: 1773
Registrován: sob 19. led 2008 15:23:49
bydliště: Banská Bystrica
kávovar:
mlýnek:

Re: Čerpadlo a patnáct barů (opotřebení čerpadla)

Příspěvek od hnup »

iceman31 píše:ale na espresso budete potřebovat stálý tlak 9 atm
Ľudia, nepredávajte svoje automobily, aby ste si kúpili La Marzocco Strada s profilovaním tlaku, je to len "blud z televizních reklam" !!!
Doteraz som bol hlúpy... Ale teraz u mňa nastal obrat o 360 stupňov.
Fox_25
silně pokročilý
Příspěvky: 546
Registrován: čtv 30. čer 2011 20:39:52
bydliště: Zlínský kraj
kávovar:
mlýnek:

Re: Čerpadlo a patnáct barů (opotřebení čerpadla)

Příspěvek od Fox_25 »

Tak La Marzocco Strada je hodně pěkný stroj. Hádám že ani kdybych prodal naše dvě auta tak bych na něj neměl, nehledě na spotřebu protože kde chce opičku musí mít na banány.

A to co sem dal Redman bych taky ještě cca před 8 měsíci považoval za espresso. Od té doby jsem ušel pěkný kus cesty. Ale nebýt starého automatu od saeca a pak rowenty adaggio nikdy bych se o to nezajímal.
Kávovary Gaggia- Espresso Color, San Remo- Jolly bar, Carimali- UNO.
Mlýnky Carimali- M1, Gaggia- MDF

To pravé ořechové nezačíná koupí kávovaru, ale tím až si člověk řekne "tfuj co jsem to dřív pil" :)
Uživatelský avatar
iceman31
Příspěvky: 8
Registrován: pát 27. led 2012 0:48:02
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Čerpadlo a patnáct barů (opotřebení čerpadla)

Příspěvek od iceman31 »

To mi řekněte Vy, čím to je, že většina uživatelů fóra se shodne na tom, že nejlepší espresso si udělají doma. Já to bohužel nevím.

Ano, je tu i ta možnost, že většina nepila to správné espresso a spokojila se s tou čurdou co pije doma.

Ne, takto by opravdu espresso vypadat nemělo.

Bohužel reklamu na La Marzocco Strada sem ještě neviděl. Zksím youtube, třeba ji tam najdu. Jestli mě reklama přesvěčí, prodám auto a koupím si Stradu...

A omlouvám se za příspěvek, který Vás asi tolik rozhněval. Chtěl jsem vyjádřit svůj názor. Nemyslím, že je vhodné aby na něj admin reagoval ironickým ,,... no nazdar!´´Místo toho mi mohl vysvětlit, proč se mýlím. A kdyby to udělal, byl bych vděčný.
Rád přiznám, mám ještě hodně co se učit.
i tak
kávě 3x Zdar, Zdar, Zdar!!!
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Čerpadlo a patnáct barů (opotřebení čerpadla)

Příspěvek od primacafe »

Tento váš příspěvek http://www.primacafe.cz/primafrm/viewto ... 099#p21099 vypovídá o tom, že je vám vše jasné jak to je. Tak co k tomu dodávat. To "no nazdar" je odpovědí na to vaše "kávě 3x ZDAR, ZDAR, ZDAR" , což je v podstatě 9x ZDAR.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Fox_25
silně pokročilý
Příspěvky: 546
Registrován: čtv 30. čer 2011 20:39:52
bydliště: Zlínský kraj
kávovar:
mlýnek:

Re: Čerpadlo a patnáct barů (opotřebení čerpadla)

Příspěvek od Fox_25 »

iceman31

Mohu Vám nabídnout Carimali UNO ve výborné kondici, má rotační čerpadlo. Prodávám jej za cenu slušného favorita tj. cca 8tis. korun, favorita přežije určitě. Původní cenovka kolem 80000.
Sinpa píše:Čím to, že většina uživatelů zdejšího fora se shodne na tom, že nejlepší espresso si udělá doma (na stroji a mlýnku do 20.000)?
Jestli to nebude tím že v 95% kavárnách, restauracích, hospodách nemají dobrou surovinu a školený personál. Třeba když chci v běžné kavárně espresso tak mi přinesou kýbl kávy bez chuti, když chci ristreto(pokud obsluha vůbec ví co to je) přinesou mi konečně presso. Ale nejvíc mě štve že i když znají normy káva je jednoduše hnusná protože nemají dobrou surovinu. Nehledě na to melou na stejnou hrubost ať je káva čerstvá nebo stará. V pár případech jsem se setkal s tím že mi přinesly kávu vonící po výkalech a obsluha mi prozradila že je to standart za 40kč/kg. To už jsem samozřejmě nepil a ani nezaplatil, 30 korun za tohle bylo trochu moc.

A asi nejednodušší odpověď bude ta že lidé zde na fóru si koupí kvalitní kávu, věnují určitý čas přípravě +- podle norem a výsledek pak odpovídá snažení. A ještě jednodušší odpověď protože proto. S mírným snažením se dá najít odpověď i bez takového dotazu.
Kávovary Gaggia- Espresso Color, San Remo- Jolly bar, Carimali- UNO.
Mlýnky Carimali- M1, Gaggia- MDF

To pravé ořechové nezačíná koupí kávovaru, ale tím až si člověk řekne "tfuj co jsem to dřív pil" :)
Uživatelský avatar
iceman31
Příspěvky: 8
Registrován: pát 27. led 2012 0:48:02
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Čerpadlo a patnáct barů (opotřebení čerpadla)

Příspěvek od iceman31 »

S adminem jsme si asi hned od začátku nepadli do noty.
Už je mi tedy vše jasné jak to je.
Tím ZDAR uhybame od problému, který nastal. ZDAR myslím není to podstatné. Ale kávě klidně milionkrat ZDAR.
Uživatelský avatar
iceman31
Příspěvky: 8
Registrován: pát 27. led 2012 0:48:02
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Čerpadlo a patnáct barů (opotřebení čerpadla)

Příspěvek od iceman31 »

Děkuji vřele za nabídku. Proberu to a dám vědět. Na doma pro mě bude ale zbytečná. Netrávím tu dost času na to aby měla význám.

Ano, znám problém české gastronomie. Bylo to myšlené trochu jako popíchnutí. Ale nesouhlasím s tím, že mají hnusnou surovinu. Většinou do podniku příjede dobrá káva (dobrá káva je pojem relativní, každý má jiné chuťové buňky a každému chutná něco jiného) problém nastává při převzetí. To je chvíle, kdy se dostává do špatných ruk. A ty tu výslednou chuť ovlivní nejvíce. Jak skladováním, nastavením mlýnku, (ne)úpravou vody a bla bla bla bla. A spoustou dalšího.
Fox_25
silně pokročilý
Příspěvky: 546
Registrován: čtv 30. čer 2011 20:39:52
bydliště: Zlínský kraj
kávovar:
mlýnek:

Re: Čerpadlo a patnáct barů (opotřebení čerpadla)

Příspěvek od Fox_25 »

Nedivím se že jste si s adminem nepadli do noty. Kávovar nemáte ale espresso s vib. čerpadlem už je na prd a máme se raději svěřit do rukou zkušeného baristy který nám udělá kávu za 30 českých.
Hodně blbé popíchnutí na špatném místě s ještě blbším ZDAR které mi připomíná tuším sokol nebo nějaký podobný spolek a tudíž má s kávou hodně společného.

A jen tak na okraj. Když si koupíte kávovar tak se dá ušetřit ne malý peníz proti kavárně. Když dáte za kilo kávy 750 korun tak vás jedno presso bude stát 10 korun. Bavíme se stále o čerstvé a kvalitní surovině třeba z PC. V kavárně dáte za tři pressa denně 32400, za kafe doma s cenou 10kč už jen 10800 za rok. Takže teoreticky když rok nebudu chodit do kavárny tak mi zbude 22tis na kávovar.
Ono totiž kavárny musí vydělávat, spousta majitelů to řeší koupí nejlevnější kávy. A kolik lidí v ČR pozná že jim donesli hnusnou kávu když pijí doma spařovaného turka. I když u některých uvidíte nápis Lavazza tak stále není o co stát. Já osobně ji už považuji za jednu z nejhorších káv a moc ji nepomůže ani když se udělá tak jak se má. A může to být klidně Pienaroma, ale tu jsem ještě u nás v kavárně neviděl, většinou mají Grand Espresso protože to umí pěnu i když je starší.

A s vašimi příspěvky si zde moc přátel neuděláte.
Kávovary Gaggia- Espresso Color, San Remo- Jolly bar, Carimali- UNO.
Mlýnky Carimali- M1, Gaggia- MDF

To pravé ořechové nezačíná koupí kávovaru, ale tím až si člověk řekne "tfuj co jsem to dřív pil" :)
ondrada
silně pokročilý
Příspěvky: 1112
Registrován: úte 19. říj 2010 21:32:02
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: Čerpadlo a patnáct barů (opotřebení čerpadla)

Příspěvek od ondrada »

Ale kluci (a holky), dyť on má pravdu... Měli bysme to tu prostě zavřít, a hlavně nezapomenout za sebou pořádně zamknout a všechno smazat, aby to náhodou někoho nemátlo, aby pak zbytečně nevyhazoval peníze za "levný" "kávovary" za 10k Kč. Pak se vrátit ke spařovanýmu turkovi ze standardky za 4,50 v kauflandu, protože nic lepšího se doma stejně vykouzlit nedá - ty naše žbrndy který si děláme sou akorát urážkou kávy - na to musí mít člověk vybavení aspoň za 60k Kč a dvě vysoký školy, aby s tim uměl zacházet. A v důsledku toho pak budem na "dobrý preso" radši chodit do kavárny, kde nám ho zkušený barista rád udělá do lavóru bratru za 40 stříbrňáků. Ale víte vy vůbec, jak nám takový preso bude po tom turkovi chutnat?

Miluju takovýhle teoretiky, který udělat espresso doma nejspíš nikdy nezkusili, zato o tom věděj všecko do posledního detailu (protože jim to nejspíš řekl nějakej odborník na slovo vzatej - i když cihlu do ruky nevezme ;-) - a nebo si to přečetli kdesi na wikipedii). A hlavně přesně věděj že to nejde, a zkusit to nemá tudíž smysl. Zajímavý že je tu tolik lidí, kteří to zkusili, kterým se to daří, a kteří právě tady poznali, co je to dobrá káva. Prakticky všichni jsou asi kouzelníci, protože ji dělají v těch hračkách který dobrou kávu udělat neumí neboť nestojí 60k Kč. Ti do těch řečí nějak nezapadají... No, asi sme všichni zákeřní duchové v žoldu výrobců domácích kávovarů, matoucí a ožebračující kolemjdoucí tím, že je motivujeme utrácet za nesmysly který jsou stejnak k ničemu... Protože to jinak prostě není možný vysvětlit...

A nebo si tady vykládáme o něčem co nikdo z nás ještě neviděl - "pravé espresso®©™", zatímco pijeme svoji nepitelnou žbrndu. Možná by nás jedenatřicátý ledový muž měl poučit, kde taková věc roste, abychom poznali o čem to je, třeba zahodíme ty svoje náhražky až to poznáme. A nebo by si měl nechat udělat espresso od někoho z místních zkušených, než bude hodnotit co pijeme. Asi by byl překvapen - a nebo bysme se konečně dozvěděli co je na tom špatně, jak má ono bájné "pravé preso" vypadat a kde se dá sehnat, krom toho že se musí dělat na vybavení za 60k Kč. I když pochybuju že po tomto výstupu mu bude někdo někdo z místních ochotný udělat aspoň toho spařovanýho turka. Zvlášť když svůj jediný správný názor už má vytvořený a podepřený nezbořitelnými argumenty - tipl bych něco jako "kamoš to dělá už 30 let a řikal to takže je to ověřený bo jinak by to dělat nemoh kdyby to nebyla pravda a vy tady o tom víte prd", případně místo "kamoš to dělá" může být "já to dělám", aby ta věta získala správnou váhu :)
Uživatelský avatar
Jožin
více pokročilý
Příspěvky: 161
Registrován: sob 01. srp 2009 16:04:26
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Čerpadlo a patnáct barů (opotřebení čerpadla)

Příspěvek od Jožin »

Asi toto fórum přestanu číst, co si mám myslet, když Fox 25 napíše "že mi přinesly kávu vonící po výkalech" Vždyť nepozná cibetkovou kávu!
ondrada
silně pokročilý
Příspěvky: 1112
Registrován: úte 19. říj 2010 21:32:02
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: Čerpadlo a patnáct barů (opotřebení čerpadla)

Příspěvek od ondrada »

Přesně tak, kdyby místo těch stížností radši zjistil kde prodávají standardní Kopi Luwak za 40 korun kilo ;-)
Fox_25
silně pokročilý
Příspěvky: 546
Registrován: čtv 30. čer 2011 20:39:52
bydliště: Zlínský kraj
kávovar:
mlýnek:

Re: Čerpadlo a patnáct barů (opotřebení čerpadla)

Příspěvek od Fox_25 »

Jo, cibetkovou bych taky rád zkusil, jen se bojím se toho že by nestála 30 korun, ale cca 350-500. Za to mám 200g dobrého tabáku nebo víc než půl kila kávy.

Jožin
Až si uděláte zeleného dadáka tak pochopíte.

ondrada
Prodává se v kauflandu, výrobce je strašně skromný protože na obalu je uvedeno že se jedná o robustu. Asi nějaký pozdní sběr toho co vypustí v podniku na zem krysy. :)
Kávovary Gaggia- Espresso Color, San Remo- Jolly bar, Carimali- UNO.
Mlýnky Carimali- M1, Gaggia- MDF

To pravé ořechové nezačíná koupí kávovaru, ale tím až si člověk řekne "tfuj co jsem to dřív pil" :)
ondrada
silně pokročilý
Příspěvky: 1112
Registrován: úte 19. říj 2010 21:32:02
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: Čerpadlo a patnáct barů (opotřebení čerpadla)

Příspěvek od ondrada »

No vida, a já myslel že speciální pomalý způsob pražení dává kávě guru Arnošta Dadáka nezaměnitelnou vůni a chuť... A teď se dozvim, že Dadák prodává aji zelený kafe... A to se mele zrovna, nebo se to musí eště vypražit? Jestli to nebylo hnusný proto, že barista něco zanedbal... ;-)
Fox_25
silně pokročilý
Příspěvky: 546
Registrován: čtv 30. čer 2011 20:39:52
bydliště: Zlínský kraj
kávovar:
mlýnek:

Re: Čerpadlo a patnáct barů (opotřebení čerpadla)

Příspěvek od Fox_25 »

Je v zeleném obalu, proto zelený dadák, ale to je asi jasné. Mě spíš překvapilo že smrdí silně jako naftalín když se udělá jako presso. Možná to bude právě ta nezaměnitelná chuť a vůně. Ale to je téma na delší dobu, už tak jsme silně offtopic. Možná by nebylo špatné rozdělit to a vyčlenit druhého tématu jak nemá vypadat dotaz protože spustí takovou lavinu jako zde.
Kávovary Gaggia- Espresso Color, San Remo- Jolly bar, Carimali- UNO.
Mlýnky Carimali- M1, Gaggia- MDF

To pravé ořechové nezačíná koupí kávovaru, ale tím až si člověk řekne "tfuj co jsem to dřív pil" :)
Odpovědět

Zpět na „Začínáme s kávovarem na espresso“