KRUPS Espresseria automatic

Nepište sem dotazy. Jen Vaši nespokojenost s konkretní značkou a typem kávovaru. Popište i závadu která se vyskytla na Vašem kávovaru. I maličkosti mohou být podstatné při výběru nového kávovaru.
Pravidla fóra
Nepište sem dotazy. Jen Vaši nespokojenost s kávovarem konkretní značky a typu. Popište i závadu která se vyskytla na Vašem kávovaru. Toto fórum je určené pro prvotní rychlou orientaci mezi kávovary.

Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Odpovědět
Uživatelský avatar
dejv
Příspěvky: 10
Registrován: pon 20. kvě 2013 12:11:00
bydliště: Všetaty, Praha
kávovar: Gaggia Clasic
mlýnek: MDF

KRUPS Espresseria automatic

Příspěvek od dejv »

Dobrý den,

našel jsem toto parádní forum a chtěl bych se podělit o velmi špatnou zkušenost se servisem Krups...

závada na kávovaru KRUPS Espresseria automatic, model s digitálním displejem, model : FDB 1450 0111P, Ref. EA 8025PE/700-2808-R uvaří 2 až 4 kávy a hlásí chybu 06, volejte servis. Kávovar jsem rozebral, vyčistil a zase uvaří 2 až 4 kávy a chyba znova.

Na internetu jsem si našel Krupsservis :

EspressoServis s. r. o.
Zvěrotice 58, Soběslav, 392 01
otevírací doba: po-pá 08:00-17:00
David Šmejkal - 721 730 055

Po telefonu podle čísla závady mi pan Šmejkal sdělil že se jadná o vadný průtokoměr. Dohodli jsme se že mi tedy pošle nový, stojí kolem 300,- + pošta takže nic drahého.

1) Po skoro 14-ti dnech stále nic nepřišlo, volám šmejkalovi a že se moc omlouvá že kolega to stále neposlal. Ještě ted den on průtokoměr PPLkem posílá.

2) Druhý den přišel a světe div se. Použitý průtokoměr i s použitou hadičkou a na něm fixou cena 300,- a faktura na 540,- i s dopravou. Telefonát šmejkalovi, a že se moc omlouvá že to pokazil asi kolega... Díl samoždřejmě nefunguje a kávovar stále hlásí stejnou závadu...

Za mě naproto neseriozní jednání firmy EspressoServis s. r. o. a pana Šmejkala !

V týdnu zkusím pražský Elprag.
Uživatelský avatar
oxbow
Příspěvky: 1
Registrován: pát 08. lis 2013 22:37:30
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: KRUPS Espresseria automatic

Příspěvek od oxbow »

Požádal bych o nějaký stručný postup, jak se podařilo kávovar rozlousknout. Potřeboval bych přenastavit mlýnek a nevím ze které strany se do automatu dostat.

Předem velké díky za jakékoliv rady.
Odpovědět

Zpět na „Problémové kávovary“