La Pavoni Puccino PCL

Domácí pákové kávovary La Pavoni
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Odpovědět
Uživatelský avatar
hedonista
více pokročilý
Příspěvky: 299
Registrován: úte 01. pro 2009 12:50:16
bydliště: Olomouc
kávovar: Dalla Corte mini
mlýnek: MAZZER Mini Electronic A

Re: La Pavoni Puccino PCL

Příspěvek od hedonista »

Pořád se peru s tou extrakcí. Nemůžu si pomoci, ale stále to není ono. Nebo už jsem se zbláznil.
postřehy:
1) vyžaduje velmi jemné mletí
2) i přes velmi jemné mletí, to docela rychle teče nebo když to ještě víc utáhnu, tak to teče pomalu ale strašně se to trhá
3) tlak je někde na 12-ti barech orientačně- tady bude asi zakopanej pes
4) crema se mi zdá být světlejší a není tak vysoká. To bych oželel, protože na druhou stranu chutˇje dobrá

Co ostatní puccinovci a buondisti? Jaké máte poznatky?
ex: Rancilio Silvia, Rancilio Rocky
Uživatelský avatar
docedo
Příspěvky: 11
Registrován: stř 24. úno 2010 10:35:50
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Puccino PCL

Příspěvek od docedo »

Myslím, že treba dostať ten správny grif, aby si odhadol množstvo kávy, ani veľa, ani málo ;) Pri zaťahovaní páky treba cítiť mierny odpor. Po extrakcii na puku by mal byť otlačená skrutka, ak nie je, bolo málo kávy.
Ja meliem na MDF väčšinou na 5 - 6, to je približne stredné mletie, bežne sa používa v rozmedzí 1 - 10.
Keď je u mňa dobrá extrakcia, tlak mám 11 barov.
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: La Pavoni Puccino PCL

Příspěvek od primacafe »

docedo píše:.......Pri zaťahovaní páky treba cítiť mierny odpor.......
Čeho cítit mírný odpor. Páku je potřeba zatahovat "jako kráva" na doraz co to jde. Zatahuje se stejně daleko a je jedno jestli je v páce káva nebo né.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
xhonza
více pokročilý
Příspěvky: 118
Registrován: pon 15. zář 2008 18:56:58
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Puccino PCL

Příspěvek od xhonza »

na mém Buondi melu kávu (H-presso, Burundi) z PC zhruba na 9-10, crema vysoká, tmavá, teče tak jak má. Dřív jsem dávky kávy vážil 14-15 g, ale teď už je nevážím, dávám 2 plný odměrky (udávané jako 7 g). Po zapnutí káva začíná téct za 4 vteřiny a nateče asi 50-60 ml za 25-30 s. Zdá se mi všechno OK.
xhonza
více pokročilý
Příspěvky: 118
Registrován: pon 15. zář 2008 18:56:58
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Puccino PCL

Příspěvek od xhonza »

U Buondi je důležité aby byl správně nahřátý, tzn. že raději odpouštím vodu a nechám dohřívat dokud se nerozstvítí zelená kontrolka říkající ready. Jinak se může stát, že začne po 5 vteřinách od zapnutí dohřívat a to způsobí často světlou cremu. Páku utahuji zhruba tak, že je mírně vychýlená vpravo od středu při čelním pohledu na kávovar.
Uživatelský avatar
hedonista
více pokročilý
Příspěvky: 299
Registrován: úte 01. pro 2009 12:50:16
bydliště: Olomouc
kávovar: Dalla Corte mini
mlýnek: MAZZER Mini Electronic A

Re: La Pavoni Puccino PCL

Příspěvek od hedonista »

Takhle. Asi nebude problém v plnění (sítko je v puku krásně otlačené). Tím utažením jsem myslel jemnější mletí, větší naplnění a silnější utampování... Ono to tak špatné není, nevím jestli to není srovnáním s jinými stroji.
To mletí je cca o 2-3 stupně jemnější (oproti Silvii)
Jo a připomínám, že uvedené platí pro single misku.
poladím to a dám vědět...
ex: Rancilio Silvia, Rancilio Rocky
xhonza
více pokročilý
Příspěvky: 118
Registrován: pon 15. zář 2008 18:56:58
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Puccino PCL

Příspěvek od xhonza »

single misku moc nepoužívám, většinou se mi s jejím použitím vytvořila také světlejší crema, s rychlostí průtoku ale problém nemám. Single miska se blbě plní, snadno se stane že je přeplněná a pak to nejde ani nasadit na hlavu.
Uživatelský avatar
hedonista
více pokročilý
Příspěvky: 299
Registrován: úte 01. pro 2009 12:50:16
bydliště: Olomouc
kávovar: Dalla Corte mini
mlýnek: MAZZER Mini Electronic A

Re: La Pavoni Puccino PCL

Příspěvek od hedonista »

ten single bude tak jako u většiny mašinek oříšek....Ale já ho rozlousknu :!:
ex: Rancilio Silvia, Rancilio Rocky
Uživatelský avatar
docedo
Příspěvky: 11
Registrován: stř 24. úno 2010 10:35:50
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Puccino PCL

Příspěvek od docedo »

primacafe píše:Čeho cítit mírný odpor. Páku je potřeba zatahovat "jako kráva" na doraz co to jde. Zatahuje se stejně daleko a je jedno jestli je v páce káva nebo né.
Mám inú skúsenosť (týka sa ale iba Puccina). Ak sa páka zaťahuje rovnako s kávou i bez, tak sa mi to javí ako málo kávy. Keď pri zaťahovaní cítim odpor, vtedy sa už káva dotýka sitka sprchy a dávka je v poriadku. Páku zaťahujem približne rovnako ďaleko, pokiaľ to ide (mne to vychádza zhruba na kolmo, bez kávy by to išlo aj ďalej).
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: La Pavoni Puccino PCL

Příspěvek od primacafe »

Ano toto je přesný popis jak by to mělo být pokud má pro to někdo cit. Setkávám se občas u obsluhy kávovaru (ženské), že páku dotahuje dvěma prstama a hrozně se diví, že ji teče káva po páce.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Uživatelský avatar
hnup
silně pokročilý
Příspěvky: 1773
Registrován: sob 19. led 2008 15:23:49
bydliště: Banská Bystrica
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Puccino PCL

Příspěvek od hnup »

Záleží na tom, či obsluha tampuje alebo len kávu v miske zarovnáva.
Ak tampuje silou a káva sa začne dotýkať sprchy a klásť odpor pri zaťahovaní, tak dovi-dopo...
Doteraz som bol hlúpy... Ale teraz u mňa nastal obrat o 360 stupňov.
Uživatelský avatar
hedonista
více pokročilý
Příspěvky: 299
Registrován: úte 01. pro 2009 12:50:16
bydliště: Olomouc
kávovar: Dalla Corte mini
mlýnek: MAZZER Mini Electronic A

Re: La Pavoni Puccino PCL

Příspěvek od hedonista »

docedo píše:Ak sa páka zaťahuje rovnako s kávou i bez
btw u nového Puccina jde páka dotáhnout velmi těžko s i bez kávy. Postupem času se to zlepšuje.
primacafe píše:Setkávám se občas u obsluhy kávovaru (ženské), že páku dotahuje dvěma prstama a hrozně se diví, že ji teče káva po páce.
Mít dotaženou páku je snad naprostá samozřejmost. To je přece jedna ze základních věcí při práci s kávovarem. Asi ne.
hnup píše:Záleží na tom, či obsluha tampuje alebo len kávu v miske zarovnáva.
Tu variantu pouze se zarovnáním bez utampování ještě zkusím. Mám pocit že u Puccina to ale po okraj nepůjde, páč sprcha je v misce dosti hluboko.
Všeobecně -nedostatečné naplnění misky je okamžitě strestáno kanálem jak ....
ex: Rancilio Silvia, Rancilio Rocky
Uživatelský avatar
hnup
silně pokročilý
Příspěvky: 1773
Registrován: sob 19. led 2008 15:23:49
bydliště: Banská Bystrica
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Puccino PCL

Příspěvek od hnup »

hedonista píše:Všeobecně -nedostatečné naplnění misky je okamžitě strestáno kanálem jak ....
Zlatá dobrá Gaggia...
Doteraz som bol hlúpy... Ale teraz u mňa nastal obrat o 360 stupňov.
Uživatelský avatar
mako
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 21. říj 2010 9:06:37
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Puccino PCL

Příspěvek od mako »

Caute vsetci kavickari.
Prosim Vas o radu.
Kupil som LaPavoni PCL ale ndeokazem dobre extrahovat (dobry vyraz, to som sa tu naucil :)
Nemam dostatocny tlak. Spravil som aj nejake video. Je to trosku tmave ale je tam vidiet ako to tece a aky je tlak.
Obcas (2x) sa mi podarilo aj dosiahnut 9 Barov ale vacsinou 2-4.
Skusal som uz 3 druhy kavy a stale nic. Kava tecie strasne rychlo a je taka vodova.
Mozno je aj chyba v stroji. Dakujem za kazdu radu.

Kód: Vybrat vše

http://rapidshare.com/files/426937577/LaPavoniPCL_umrem_z_toho.rar
ma to 18M ale snad to nebude v dnesnej dobe prekazat
Uživatelský avatar
Rujir
více pokročilý
Příspěvky: 275
Registrován: pon 16. lis 2009 13:06:29
bydliště: Bratislava
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Puccino PCL

Příspěvek od Rujir »

Ahoj, mam ten isty stroj. Video som sice nevidel, ale viem v com je problem - malo kavy, prilis nahrubo zomleta a malo upechovana. :P Mozno nie vsetky tri faktory ale minimalne dva urcite. Ak mas mlyncek, tak zacni mliet podstatne jemnejsie. Ak nemas, tak aspon pridaj na gramazi kavy. Bezne robim espresso pri tlaku cca 11 barov, maximum co dosahujem je 12. uz pri 9 je to espresso o nicom. Takze mas co dohanat.
"If this is coffee, please, bring me some tea; if this is tea, please, bring me some coffee." Abraham Lincoln
Uživatelský avatar
mako
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 21. říj 2010 9:06:37
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Puccino PCL

Příspěvek od mako »

Tak som skusil silnejsie "upechovani" (netusim co to po slovensky znamena asi utlacenie)
Tlacil som do toho ako kon, zlomilo by to vaz medvedovi. a neveril som vlastnym ociam, tlak na 10-11 Barov, nenormalne krasna kavicka
skoda ze je 22:00 hned by som ju dal.
Este jedna vec mi je divna ta kontrolka pripravenosti (stredna) mi zhasne ked zacne robit kavu a to sa mi nezda, ako sa to sprava na vasich pristrojoch?

Tesim sa na zajtrajsie presicko :)
Uživatelský avatar
Rujir
více pokročilý
Příspěvky: 275
Registrován: pon 16. lis 2009 13:06:29
bydliště: Bratislava
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Puccino PCL

Příspěvek od Rujir »

No popravde, az tak hrozne by si tlacit nemal. :-) Skus pridat viac kavy. Ono sa to nezda, ale vojde jej tam pomerne dost. A hlavne si kup mlyncek, bez neho to nebude nikdy ono.
"If this is coffee, please, bring me some tea; if this is tea, please, bring me some coffee." Abraham Lincoln
Uživatelský avatar
mako
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 21. říj 2010 9:06:37
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Puccino PCL

Příspěvek od mako »

To s tou kontrolkou si nahodou nepozeral? Ci zhasne pocas extrakcie Mozno mam nejaky vadny stroj.
DIk
Uživatelský avatar
Rujir
více pokročilý
Příspěvky: 275
Registrován: pon 16. lis 2009 13:06:29
bydliště: Bratislava
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Puccino PCL

Příspěvek od Rujir »

mako píše:To s tou kontrolkou si nahodou nepozeral? Ci zhasne pocas extrakcie Mozno mam nejaky vadny stroj.
DIk
Uff, popravde nepozeral. Stredna kontrolka signalizuje pripravenost na vyrobu pary. Je logicke, ze ked robis presso, tak teplota v bojleri klesne (lebo minies zohriatu vodu), tak ti vypne kontrolku. Ja robim len a len presso, takze som to nikdy neriesil, ale nemyslim, ze by si mal vadny stroj. Len sa treba naucit s nim robit. Je to super masina, akurat zo zaciatku cloveka vytrapi. :ucta:
"If this is coffee, please, bring me some tea; if this is tea, please, bring me some coffee." Abraham Lincoln
Uživatelský avatar
oskar
Příspěvky: 5
Registrován: ned 22. led 2012 16:20:56
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: La Pavoni Puccino PCL

Příspěvek od oskar »

Ľudia, ako by ste niekedy nečítali manual alebo nemali skúsenosti. Stredná kontrolka v prípade zapnutia kavovaru signalizuje správnu teplotu nahriatia vody v bojlery. Pri prepnutí na výrobu pary stredná kontrolka signalizuje , že je para pripravená, má teda dve funkcie.
Odpovědět

Zpět na „LA PAVONI“