Aeropress-jak to vypadá a co toje

Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Odpovědět
mill
silně pokročilý
Příspěvky: 520
Registrován: sob 20. pro 2008 12:58:10
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Aeropress-jak to vypadá a co toje

Příspěvek od mill »

Byl jsem celý rok strašlivě hodný, a tak jsem se domluvil s Jéžiškem, že bych rád aeropress. Byl tam, pod haluzama!
Ačkoliv se občas setkám na síti všech sítí s tím, že produkuje espresso, není tomu tak. Princip je jednoduchý: do plastikovejch rour se nasype kafe, zaleje vodou cca 92,3st., zamíchá a tlakem horního pístu se protlačí skrze filtrační papír, který se dá do toho kulatého děkovaného bazmeku, co je vidět na fotce. Ačkoliv se na první pohled zdá, že je podobný french pressu, rozdíl je ve dvou věcech, a sice v tlaku pístu a pod ním stlačeného vzduchu, který je přeci jenom větší, než tlak sítka v FP, a taky ve filtračním papíru, který zabrání "prašnosti" kávy, jak ji známe z FP. Můj pocit po několika (cca dvaceti) použitích je, že ho budu mít asi raději, než FP i vac pot, ačkoliv jsem jej původně plánoval pouze na cesty. Káva není tak prašná a zdá se mít výraznější tělo, než v obou výše zmiňovaných. Prostě mi fakt chutná. :shock: Tělo je vyrobené z odolného plastu, na rozdíl od prvních várek se změnila jeho barva z průhledné bílé na průhlednou hnědou, což přeci jen vypadá o trochu líp. Původní až moc připomínal opravdu trubky a člověk si mimoděk říkal, co že na tom stojí tolik peněz.
V balení je aeropress, 350ks filtrů, odměrka, násypka, míchadlo, stojan na filtry a cestovní pytlík.
Technik aeropressování je víc, asi bude nejlepší mrknout na

Kód: Vybrat vše

http://worldaeropresschampionship.wordpress.com/
, kde se toho najde habakuk.
Přeji veselé aeropressování.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Seky
více pokročilý
Příspěvky: 204
Registrován: pon 09. bře 2009 21:04:31
bydliště: Jihlava
kávovar:
mlýnek:

Re: Aeropress-jak to vypadá a co toje

Příspěvek od Seky »

Zdravíčko. Koukám, že se tu Aeropress trochu rozmáhá. Na internetu je k mání od 590,- tak o něm začínám uvažovat, do práce by se mi hodil...
Pár otázek: kolik dáváte kávy a vody? Jako u espressa? Nebo podle jejich návodu? Nebo ste ladil podle chuti? Co filtry? Kde sehnat? Nešly by nahradit?
Třeba mě ještě něco napadne ;)

edit: tak množství sem něco pohledal: 275ml vody na 17g kávy
Uživatelský avatar
FANDA
více pokročilý
Příspěvky: 170
Registrován: stř 31. pro 2008 15:47:53
bydliště: Praha 4
kávovar: Gaggia Baby Twin
mlýnek: ruční Zassenhaus, Macap M5D, Nuova Simonelli Mythos

Re: Aeropress-jak to vypadá a co toje

Příspěvek od FANDA »

Filtry se dnes dají sehnat snadno. (viz. google)
Poměr extrakce se pohybuje okolo 6 % (17g kávy a 275ml vody). Výsledná chuť ale opět záleží na dalších faktorech - hrubost mletí nebo čas louhování.
Já zatím používám o kousek hrubší než na espresso oněch zmíněných 17 g na plný aeropress.
V přiloženém návodu není zmíněno propláchnutí papírového filtru.

Jak zmínil mill na webu je několik technik samotné přípravy.
2-czech
více pokročilý
Příspěvky: 278
Registrován: čtv 28. úno 2008 10:04:39
bydliště: Praha, ČR
kávovar:
mlýnek:

Re: Aeropress-jak to vypadá a co toje

Příspěvek od 2-czech »

originální návod, který je přiložený u aeropressu, je absolutně nesmyslný ... jak už bylo řečeno, osvědčilo se cca 17 g kávy a dle metody (obrácená nebo standard) zvolit hrubost namletí, vždy propláchnout filtr ... dá se z něj připravit opravdu skvělý kafe
mill
silně pokročilý
Příspěvky: 520
Registrován: sob 20. pro 2008 12:58:10
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: Aeropress-jak to vypadá a co toje

Příspěvek od mill »

Kávy dávám taky 17g/ aeropress, hrubost pořád ladím, je o něco hrubší, než espresso a jemnější, než FP a vac pot. Lajznul jsem si ten luxus, že na espresso mám Rockyho a na ostatní metody, které přeci jenom tak často nedělám, mám Hario.
Kávy nedávám víc, když jsem to zkoušel, byla zbytečně "drsná", což nepožaduji u alter. metod. Vodu nechám v konvici se zvednutým víkem asi minutu odstát, dostanu se tak na cca 90st (opakovaně měřeno ).
Určitě ale vyzkouším i různé způsoby, např. přerušované dolévání vody atd. nicméně teď, bohužel, ze zdravotních důvodů nemůžu víc, jak 1-no kafe za den, a to většinou zvítězí espresso, takže postup v aeropressování bude pomalý.
Jasno mám ale v tom, že na cesty jsem zatím lepší věc neměl.
P.S: ohledně dalších filtrů určitě pomůže Jarda 2-czech, nepletu-li se. (ale už to nabízejí i v jiných obchodech)
Uživatelský avatar
generator
více pokročilý
Příspěvky: 287
Registrován: pát 28. kvě 2010 12:11:17
bydliště: Děčín
kávovar: Gaggia NewBabyTwin, Aeropress, Drip, Mocca
mlýnek: Bazzera Virtuoso

Re: Aeropress-jak to vypadá a co toje

Příspěvek od generator »

U Aeropressu mně zatím dostává ta variabilita. Vykašlete se na zjišťování váhy a hrubosti mletí, nebo nedej bože dodržení "92,3st" teploty vody (btw. LOL !!! to bych musel být sakra fyzik, abych dokázal zachovat teplotu vody 92,3° ... a teď ani nevím kde? ve válci? při nalévání?).

Na rozdíl od stroje na espresso, které většinou neodpusí ani malou chybu, Aeropress udělá kávu vždy. Už jsem zkoušel nalít na nejjemnější stupeň co mi mlýnek dovoluje a kávu jsem protlačil. Teplotou, mletím, dávkováním a louhováním ovlivňujete pouze chuť. A jelokož jí má každý jinou, tak se toho nebojte a nehledejte "zaručený" postup. Stačí experimentovat, výsledek se dostaví.

Tenhle vynález je prostě velice praktický způsob, jak udělat dobrou kávu. S nevýhodou: pěnu to nedělá :)
.
Ani s nejlepším strojem na světě, bez dobrýho kafe, dobrý kafe neuděláš. :)
mill
silně pokročilý
Příspěvky: 520
Registrován: sob 20. pro 2008 12:58:10
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: Aeropress-jak to vypadá a co toje

Příspěvek od mill »

Teplotu 92.3 st měřím ve střední poloze digitálním atomovým teploměrem. Pokud se spletu, o 0,31st a víc, než o 0.87sec při měření času (opět měřeno atomovým teploměrem a plazmovými stopkami a rádiem řízeným čipem Píď), kávu vylévám do speciální nádoby a začínám znovu. :grin: :grin: :grin:
Tož asi tak!
Uživatelský avatar
generator
více pokročilý
Příspěvky: 287
Registrován: pát 28. kvě 2010 12:11:17
bydliště: Děčín
kávovar: Gaggia NewBabyTwin, Aeropress, Drip, Mocca
mlýnek: Bazzera Virtuoso

Re: Aeropress-jak to vypadá a co toje

Příspěvek od generator »

Možná by to pro mat-fyzáky chtělo nakreslit takový ten vztahový graf, nebo jak se tomu říká.
V rozích objektu by byly hodnoty jako htubost mletí, čas extrakce, teplota vody a množství kávy a plochy uvnitř objektu by naznačovaly vztahy k chuti kávy.
Uživatelé aeropresu by pak kreslili body se svým oblíbeným "nastavením" a s dostatečným počtem respondentů bychom dostali výslednou množinu nejoblíbenější kávy :)

Ale to si jenom utahuju ....

UPDATE: Říká se tomu RADAR CHART (Radarový graf?)
.
Ani s nejlepším strojem na světě, bez dobrýho kafe, dobrý kafe neuděláš. :)
Uživatelský avatar
duri191
více pokročilý
Příspěvky: 188
Registrován: čtv 05. lis 2009 16:02:47
bydliště: Trnava
kávovar:
mlýnek:

Re: Aeropress-jak to vypadá a co toje

Příspěvek od duri191 »

2mill: ako subjektívne hodnotíš chuť, keď už to máš trochu vychytané ? ak si rozmlsaný na presso, je to akceprovateľné ? Hľadám tiež niečo na cesty...
...snažím sa zorientovať vo víne a káve, chce to ešte veľa cviku.....ale ja cvičím poctivo :-)
Uživatelský avatar
generator
více pokročilý
Příspěvky: 287
Registrován: pát 28. kvě 2010 12:11:17
bydliště: Děčín
kávovar: Gaggia NewBabyTwin, Aeropress, Drip, Mocca
mlýnek: Bazzera Virtuoso

Re: Aeropress-jak to vypadá a co toje

Příspěvek od generator »

Jestli mohu jako majitel aeropressu také odpovědět, tak chuť a konzistenci espressa to nemá a mít nebude.
Chuťově mi to příjde jako kříženec překapávané kávy a kávy z mokka konvičky.

Nejsilnější a nejblíže espressu podobný chuťový zážitek je:
Málo vody, hodně kávy a reverzní postup. Nechat louhovat tak 30 vteřin a pak rychle otočit a aeropressnout.

Káva je pak malá a silná.
.
Ani s nejlepším strojem na světě, bez dobrýho kafe, dobrý kafe neuděláš. :)
Uživatelský avatar
Rujir
více pokročilý
Příspěvky: 275
Registrován: pon 16. lis 2009 13:06:29
bydliště: Bratislava
kávovar:
mlýnek:

Re: Aeropress-jak to vypadá a co toje

Příspěvek od Rujir »

Ďuri, záleží od toho, ako veľmi si zaťažený na espresso. Ja si doma robím striedavo vacpot, french press, chemex, aeropress a espresso a to priblizne v pomere 1 alternativa k 2 espressam. :-) Na cesty som zvykol bravat French Press, ale odkedy mam Aeropress, tak beriem ten.

Kava je z neho uplne ina ako z filtrov, ale aj ina ako espresso. Co vsak neznamena, ze by bola zla. Len je ina. Ak chces nieco naozaj podobne tak by som asi odporucal skor Hanpresso alebo Twist (ale tie uz su cenovo niekde uplne inde).
"If this is coffee, please, bring me some tea; if this is tea, please, bring me some coffee." Abraham Lincoln
mill
silně pokročilý
Příspěvky: 520
Registrován: sob 20. pro 2008 12:58:10
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: Aeropress-jak to vypadá a co toje

Příspěvek od mill »

to duri: zas tak moc to vychytané nemám, a asi i mít nebudu. Espresso dělám několikanásobně častěji, s ním není srovnatelné nic (mokku jsem zas moc často neměl, abych ji srovnával). Ale v porovnání s ním (esp) je daleko méně výrazné tělo (jasně, když je tam víc vody ku kafi), zas ale výraznější, než ve FP. S překápkem a filtrem či vac-potem se taky moc srovnat nedá, ale zdá se mi, že z těch alt. metod, co jsem zkusil, má k espressu nejblíž, ale pořád ještě hodně daleko. Prostě je to fakt "jiný kafe". Někdy mám prostě chuť na větší objem tekutiny,než ten malej náprstek esp., tak použiju aeropress čí FP nebo vac pot. Ale srovnávat to nejde, je to jak jabka a hrušky.
Co se týká využitelnosti na cestách, aeropress je bomba jak v jednoduchosti obsluhy, tak v kompaktnosti i snadné údržbě. Až se teď trochu bojím, že můj plastový cestovní FP zůstane ležet nevyužitý. Dokonce i moje žena si ráno dělá sama aeropress (raději než FP :shock: ), když ještě spím a neudělám jí espresso.
Uživatelský avatar
Seky
více pokročilý
Příspěvky: 204
Registrován: pon 09. bře 2009 21:04:31
bydliště: Jihlava
kávovar:
mlýnek:

Re: Aeropress-jak to vypadá a co toje

Příspěvek od Seky »

Tak Aeropress je doma...
Zatím mě trápí šílená rýma a nachlazení, takže na kávu není pomyšlení, ale první pokusy vypadají docela dobře, chuťově mi káva přijde "silnější" ve všech směrech než FP, je to o "hraní si" a vyladění přípravy...
Co se týče použitelnosti na cestách a v práci, tak to považuji jako jeden z nej způsobů přípravy, jsem moc zvědav jak se osvědčí pod stanem :)
Uživatelský avatar
duri191
více pokročilý
Příspěvky: 188
Registrován: čtv 05. lis 2009 16:02:47
bydliště: Trnava
kávovar:
mlýnek:

Re: Aeropress-jak to vypadá a co toje

Příspěvek od duri191 »

tak už som ten zázrak objednal :-) Uvidíme čo to bude zač...
...snažím sa zorientovať vo víne a káve, chce to ešte veľa cviku.....ale ja cvičím poctivo :-)
Uživatelský avatar
FANDA
více pokročilý
Příspěvky: 170
Registrován: stř 31. pro 2008 15:47:53
bydliště: Praha 4
kávovar: Gaggia Baby Twin
mlýnek: ruční Zassenhaus, Macap M5D, Nuova Simonelli Mythos

Re: Aeropress-jak to vypadá a co toje

Příspěvek od FANDA »

Tak já dnes vyzkoušel 17 g do plna (275 ml) s extremně jemnou kávou. Extrakce cca 40 sekund.
Mírně nahořklá dochuť. A snad i náznak prašnosti, ale chtělo by to paralelně porovnat s FP. Stopa po šlemu na dně hrníčku nezaznamenána. To mě na těch filtrech fascinuje a baví. Ta čistota nápoje.
mill
silně pokročilý
Příspěvky: 520
Registrován: sob 20. pro 2008 12:58:10
bydliště: Brno
kávovar:
mlýnek:

Re: Aeropress-jak to vypadá a co toje

Příspěvek od mill »

Dneska jsem vedle sebe doma porovnával chutě aero, Fp a vac pot. Z jedné kávy. Aeropress z ní dostal spolehlivě nejbarevnější chuťové spektrum. Když to trochu přeženu, FP a vac pot se mi chuťově zdál podobný, VP samozřejmě čistější a jasnější, ale aeropress je jinde. V kávě se objevily i ty chutě, které FP a VP z ní nedostal. Víc, jak 17g na plnej nedávám, když jsem to v začátku zkusil, zdálo se mi, že to přebíjí jemnější chutě kávy a je to z něj takové uniformní. Víc mi chutná otočený způsob, tj. nasypat, zalít, zamíchat, 1 minuta, zašroubovat, votočit, tlačit vypít....zemřít.
Uživatelský avatar
FANDA
více pokročilý
Příspěvky: 170
Registrován: stř 31. pro 2008 15:47:53
bydliště: Praha 4
kávovar: Gaggia Baby Twin
mlýnek: ruční Zassenhaus, Macap M5D, Nuova Simonelli Mythos

Re: Aeropress-jak to vypadá a co toje

Příspěvek od FANDA »

Já jedu taky na otočku. Ten druhej styl s filtrem dolu mi přijde divnej, protože při zalejvání už teče do šálku přefiltrovaná káva a já ztrácím přehled kolik toho mám nalejt abych nepřetekl. :) Člověk by musel mít přesně odměřeno v konvičce.
Uživatelský avatar
Seky
více pokročilý
Příspěvky: 204
Registrován: pon 09. bře 2009 21:04:31
bydliště: Jihlava
kávovar:
mlýnek:

Re: Aeropress-jak to vypadá a co toje

Příspěvek od Seky »

taky otáčím, i když při hodně jemné kávě mi skoro nic neproteklo...
Uživatelský avatar
FANDA
více pokročilý
Příspěvky: 170
Registrován: stř 31. pro 2008 15:47:53
bydliště: Praha 4
kávovar: Gaggia Baby Twin
mlýnek: ruční Zassenhaus, Macap M5D, Nuova Simonelli Mythos

Re: Aeropress-jak to vypadá a co toje

Příspěvek od FANDA »

Já měl tak jemnou kávu, až mi to zacpalo mlýnek. Teklo to úplně stejně jako z hrubší resp. nepoznal jsem rozdíl.
Uživatelský avatar
hnup
silně pokročilý
Příspěvky: 1773
Registrován: sob 19. led 2008 15:23:49
bydliště: Banská Bystrica
kávovar:
mlýnek:

Re: Aeropress-jak to vypadá a co toje

Příspěvek od hnup »

Aeroespresso??

Kód: Vybrat vše

http://www.flickr.com/photos/inkstar/558558556/in/photostream/
Doteraz som bol hlúpy... Ale teraz u mňa nastal obrat o 360 stupňov.
Odpovědět

Zpět na „Aeropress“