Džezva a příprava turecké kávy

Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Uživatelský avatar
Vlad
více pokročilý
Příspěvky: 145
Registrován: stř 15. čer 2016 12:49:19
bydliště: Michalovce
kávovar: jura, delonghi, french press bodum, bialetti, atd.
mlýnek: Lodos

Džezva a příprava turecké kávy

Příspěvek od Vlad »

Cez vikend som sa venoval iba dzezve a skusil postup / styl ako pri uplne prvom prispevku, s karamelom, turecko, bosnu a dalsiu cast balkanu. Skutocne som si pochutil na kazdej jednej. Ked sa na to pozriem ,,z patra,, tak mi zhruba chutili rovnako. Kazdopadne vyborne spestrenie
Uživatelský avatar
vladacr
Příspěvky: 49
Registrován: ned 24. lis 2013 18:07:55
bydliště: České Budějovice
kávovar: Carimali Alfa
mlýnek: Fiorenzato F5d

Re: Džezva a příprava turecké kávy

Příspěvek od vladacr »

Kávu v džezvě si připravujeme už pár let. Můj osvědčený postup, který mě naučila moje kamarádka z tureckého města Samsun. Na dvě porce kávy potřebujeme: 3-4 lžičky na pudr namleté kávy, lžičku medu. Polovinu vody dáme do džezvy a zahřejeme, přidáme med a necháme ho rozpustit. Dolejeme zbytek vody a přidáme kávu. Zamícháme, přivedeme téměř k varu. Jakmile se začne káva v džezvě zvedat, okamžitě odstavíme, počkáme cca půlminutku až minutku a celé to ještě dvakrát zopakujeme. Poté odstavíme ze sporáku a necháme asi 3 minuty odstát. Opatrně nalejeme do skleniček/šálků.

Hodně záleží na medu, turci si dávají i dvě čajové lžičky na jeden šálek. Nejvíce se nám osvědčil skutečně kvalitní bílý květový med. Naštěstí máme včelaře v rodině :-)
Uživatelský avatar
j.bill
silně pokročilý
Příspěvky: 1409
Registrován: čtv 27. srp 2015 12:29:37
bydliště: Moravia Magna
kávovar: Fiorenzato Bricoletta ELE, Grimac La Uno
mlýnek: La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 FIMD

Re: Džezva a příprava turecké kávy

Příspěvek od j.bill »

Díky za tip, určitě vyzkoušíme. :)
Nerozumný kupec
*bylo: Gaggia: Classic Plus, Espresso, Gran DeLuxe, Isomac Macinino
*je: Ascasso Dream Versatile, Turmix TX10, Gaggia New Baby Class, Gaggia Baby Twin, 3x Rancilio Silvia, Brasilia Cappuccino Roma, Grimac Mini-La Uno, 2x Expobar Office Control, 2x Fiorenzato Bricoletta ELE, La San Marco Practical 95E, La Spaziale Vivaldi S1
2x KitchenAid 5KCG100, Cunill Marfil, RR45, 4x La San Marco SM 90/A, IBI KM 65 full inox mondose digital, La Cimbali Junior

PS: Své názory nikomu nevnucuji, každý ať si dělá, jak uzná za vhodné!
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Džezva“