jak rozebrat Kávovar z Lídlu

Sem pište vaši zkušenost s konkretním typem kávovaru
Pište jak dobrou, tak i špatnou.
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
tarja
více pokročilý
Příspěvky: 112
Registrován: úte 07. bře 2017 23:59:49
bydliště: Vysočina, Kamenice nad Lipou
kávovar: Silvercrest SEM 1100 A2, teď Rancilio Silvia BC
mlýnek: Tristar KM 2270,Graef cm 702, teď Rancilio Rocky Doserless

jak rozebrat Kávovar z Lídlu

Příspěvek od tarja »

Nevíte nebo nemáte zkušenosti s rozebráním kávovaru z Lídlu viz. foto. Přední část je na asi 4 šroubky, ale ta zadní kde je nádoba na vodu tam je to už asi nasazený silou a nebo nevím jak prostě jsem se do toho nemohla dostat a kvůli nepatrné závadě jsem ho musela reklamovat ale teď mi končí již záruka tak bych to nutně potřebovala vědět pro pozdější poruchu kdy už espresovač nebude v záruce https://www.dobrydeal.cz/805/espresso-k ... cenavykon/
Uživatelský avatar
papun
silně pokročilý
Příspěvky: 1804
Registrován: sob 24. lis 2012 20:11:47
bydliště: Zlín
kávovar: Carimali Alfa
mlýnek: Ascaso i-sttel

Re: jak rozebrat Kávovar z Lídlu

Příspěvek od papun »

Jestli to máš v záruce, tak to reklamuj. tím, že se budeš snažit to rozebrat akorát přijdeš o tu záruku. A až se to zase pokazí, tak to případně řeš. Ale stejně bude asi jednoduší to zahodit.
tarja
více pokročilý
Příspěvky: 112
Registrován: úte 07. bře 2017 23:59:49
bydliště: Vysočina, Kamenice nad Lipou
kávovar: Silvercrest SEM 1100 A2, teď Rancilio Silvia BC
mlýnek: Tristar KM 2270,Graef cm 702, teď Rancilio Rocky Doserless

Re: jak rozebrat Kávovar z Lídlu

Příspěvek od tarja »

papun píše:Jestli to máš v záruce, tak to reklamuj. tím, že se budeš snažit to rozebrat akorát přijdeš o tu záruku. A až se to zase pokazí, tak to případně řeš. Ale stejně bude asi jednoduší to zahodit.
děkuji za knížecí radu, ale ted se spíše rozhoduji jestli zaplatit hypotéku a nebo si koupit novej už o několik levlů víš za 15nácku? tak co myslíte? rady typu hodit do popelnice to si nemůžu dovolit a myslela jsem si že když je to několik vláken o levnějších kávovarech, že mi někdo adekvátně i poradí....
lzou

Re: jak rozebrat Kávovar z Lídlu

Příspěvek od lzou »

Tenhle kávovar je super. Rozebrání je jednoduché ale už si nepamatuji. Přišel jsem o něj, nyní mám jeho novější model a ten už je navržen hůř. Kvalita připravené kávy je v obou vysoká, udělá nádhernou pěnu. Kávovar za 12,000 co mám v jedné kuchyni takovou kávu nedokáže.
Uživatelský avatar
dusan333
pokročilý
Příspěvky: 88
Registrován: sob 24. lis 2012 2:51:43
bydliště: Košice
kávovar: Gaggia Classic
mlýnek: Ascaso i-steel i1

Re: jak rozebrat Kávovar z Lídlu

Příspěvek od dusan333 »

to lzou: Super je druhá polovica tvojho príspevku. Daj ešte jeden vtip aj na nedeľu.
Uživatelský avatar
Pantom
více pokročilý
Příspěvky: 118
Registrován: ned 12. srp 2018 5:35:24
bydliště: Olomoucký region
kávovar: Gaggia classic plus, Gaggia Baby Twin,
mlýnek: Rocky

Re: jak rozebrat Kávovar z Lídlu

Příspěvek od Pantom »

dusan333 píše:to lzou: Super je druhá polovica tvojho príspevku. Daj ešte jeden vtip aj na nedeľu.
Chtěl jsem také něco přidat na mlýn, ale když jsem se nad tím zamyslel, tak mě došlo, že má asi pravdu.
Pokud nemá kvalitní mlýnek a používá přetlakové misky, tak na "drahém" kávovaru s nepřetlakovými miskami bude výsledek bídný.Vždyť to všichni přece známe, jak nám to špatně teklo, a že to chce cvik......
Ona příprava kávy s přetlakovou a nepřetlakovou miskou je přece úplně odlišná a i výsledný nápoj je samozřejmě také jiný.
Dokud si sám nezjistí ,jak by mohlo espresso chutnat,tak bude spokojen s tím, co má.
Odpovědět

Zpět na „Moje zkušenost s levným kávovarem“