Saeco MAGIC Espresso

Domácí pákové kávovary Saeco
Pravidla fóra
Dodržujte pravidla fóra ZDE
Než začnete psát svůj příspěvek, použijte funkci Hledat.

Odkazy směřující mimo fórum PRIMAcafé vkládejte do Code

* * * Prosím používejte diakritiku a interpunkci. * * *
Uživatelský avatar
primacafe
Administrátor
Příspěvky: 5542
Registrován: stř 16. led 2008 23:49:30
bydliště: Kovalovice
kávovar: Carimali ALFA
mlýnek: Carimali Junior

Re: Saeco MAGIC Espresso

Příspěvek od primacafe »

Jo, přesně ten jsem myslel. Nabídku mají víc jak dostačující. A jestli si můžeš hned kterýkoli z nabízených kávovarů odnést domů, tak je to velice seriozní obchod a co víc chtít?
Taky tam můžeš pořídit dobrou kávu na první odzkoušení. Na druhý se můžeš mrknout do nabídky u nás, ať máš s čím porovnávat.
_________________________________________________
Co z toho, že zítra bude líp, pokaždé když se probudím, tak je dnes.
--------------------------------------------------------
kávovar: Gaggia Classic, Saeco Family xxxx, Rancilio S27, LaCimbali M25 Leader, Allegro espresso, Miklos (Rega), Faema Zodiac, Carimali Alfa
mlýnek: Gaggia MDF, LaCimbali MD6, Rancilio MD50/AT, La SanMarco, LaCimbali HR Automatico Silver, Carimali Junior
Uživatelský avatar
marab
začátečník
Příspěvky: 71
Registrován: pon 12. kvě 2008 19:36:59
bydliště:
kávovar:
mlýnek:

Re: Saeco MAGIC Espresso

Příspěvek od marab »

Saeco MAGIC Espresso jsem koupil rodičům k vánocům. Hledal jsem něco user friendly ;) ale nechtěl jsem žádný automat. Což bych ani v ceně do 6tis Kč nepořídil.
Pokud se tomuto pressu dodá to co potřebuje, což je dobrá a dobře namletá káva, zachová se podobný postup, jaký musím používat u La Pavoni, tak je výsledek v podobě celkem obstojného kafe s celkem obstojnou pěnou, až mě to překvapilo.
Jakmile do toho ale nasypete již namletou kávu ve stylu Segafredo, Tchibo apod, výsledek je spíš lehce podprůměrný. Rodiče s tím jsou velmi spokojeni a já když je navštívím, tak svůj absťák po dobrém kafi také ukojím.
Trochu mě ale u tohohle přístroje zklamalo dílenské zpracování, mnoho plastových dílů a dost divné zvuky(výrazné praskání), když se presso nahřívá a chladne. A to i několik desítek minut po vypnutí.

Kdybych mohl hodnotit na stupnici od 1-10, kdy 10 je nejvíc, dal bych 6, s ohledem na poměr cena/výkon.
P.S.:Berte prosím na vědomí, že doma vařím v Pavoni, tak mám trochu zmlsaný jazyk ;)
Odpovědět

Zpět na „SAECO“